Feedback Συζήτηση για το τροπικό δάσος

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την azul*, 25/8/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. alexandrosa

    alexandrosa Ενεργός συντάκτης

    εχει απολυτο δικιο η evieva να συμπληρωσω ακομα πως και η χρηση των αστεριων απο το δενδρο της σοφιας εαν δεν εγινε με συνεση ειναι λογικο να σας λειπουν τωρα.π.χ ποτε δεν πηρα το νεο ζωο απο τη ρουνα και δε σπαταλισα ποτε αστερακια αφου με λιγα χαρτοταληρα το αγραζα απο τη λαικη απο τη πρωτη μερα.
     
    Αρέσει σε annateo2, kolokythopitas, rodaggelos70 και 9 σε άλλους.
  2. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Και εγώ συμφωνώ με την Εύα και την Αλεξάνδρα. Αυτή τη στιγμή έχω 1600 περίπου αστέρια και άλλα 6000 στο δένδρο. Δεν έχω ταρανδούλη (δεν έπαιζα τότε). Τα περισσότερα αστέρια είναι από event. Γι αυτό υπήρχε και τόση αντίδραση όταν η εταιρεία ήθελε να τα σταματήσει. Σκεφτείτε. Να πω μόνο 2 event το μήνα. Από 4-5 βήματα η αποστολή και 6 αστέρια στο βήμα μας κάνουν 30-40 αστέρια. Άρα καμμιά 80αρια το μήνα. Από τη γραμμή της φασολιάς παίρνω 4 το μήνα. Επίσης έχω ολοκληρώσει όλες τις αποστολές -εκτός από τις εκτροφές- της λαχαναγοράς. Και αυτές σε κάθε βήμα δίνουν από 6 αστέρια, μερικές νέες δε και περισσότερα.
    ΥΓ. Όχι όλες τις αποστολές, τα "κάστρα στην άμμο" δεν την ολοκλήρωσα και ούτε πρόκειτε.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/8/15
    Αρέσει σε annateo2, kolokythopitas, rodaggelos70 και 12 σε άλλους.
  3. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    περιμένοντας την νέα έκταση ξεσκονίζω και αερίζω τα προικιά μου...xD οψόμεθα!
     
    Αρέσει σε annateo2, kolokythopitas, rodaggelos70 και 6 σε άλλους.
  4. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλημέρα σε όλη την αγροτιά
    ωραιιιιιια!!!καινουρια εκταση στο νησι!!θα μαζευτουν πιο ευκολα τα φυτα για τισ αποστολες και θα ανεβαίνουμε και πιο γρηγορα επίπεδο!!! το μονο που με προβληματίζει και εμένα είναι η αγκύλωση!!!ειχα προτείνει στο παρελθον να ελευθερωθεί η θεριστικη και να μπορουμε να τη χρησιμοποιούμε όλοι χωρις χρήματα.οσο για το φυτευμα και το θερισμα ας ειναι χειροκίνητο!!ετσι δεν θα πηγαίνουν στράφι τα μπόνους των κατοικιδίων!!ας το ξανασκεφτεί λοιπόν η εταιρεία και αυτο.
     
    Αρέσει σε mpimpilas, annateo2, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  5. jim3215

    jim3215 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    πολυ ευχαριστο νεο το τροπικο δασος...μπραβο....ευχομαι συντομα να ερθει και ο νεος χωρος για την βασικη φαρμα που εχουμε πολυ πολυ αναγκη......τα αστερακια ηταν πολυ καλη ιδεα....μπραβο
     
  6. .mariakeh.

    .mariakeh. Τακτικός στο φόρουμ

    ευχαριστουμε για την νεα εκταση στο νησι.ελπιζω να γινει και στην βασικη φαρμα.
     
    Αρέσει σε Gulit1, annateo2, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  7. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    παιδια εδωσα τα αστερακια μου ,αλλα το τροπικο δασος δεν ανοιγει............
     
    Αρέσει στους annateo2, .mariakeh. και kolokythopitas.
  8. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Έδωσα κι εγώ τα αστέρια μου και μου άνοιξε η περιοχή χωρίς κανένα πρόβλημα. Τοποθέτησα μάλιστα δέντρα ,σταύλους και χωράφια. Τώρα θα πηγαίνει <<σφαίρα>> το μπαχαράμα με τους παραπάνω π.ε. που θα παίρνουμε καθημερινά. Καλή αρχή!!!!
     
    Αρέσει σε rodaggelos70, annateo2, .mariakeh. και 4 σε άλλους.
  9. annateo2

    annateo2 Ανερχόμενος συντάκτης

    Μπανανες περιμεναμε .....ο ουρανος σφοντηλι μας ηρθε με τα αστερακια χαχαχαχχα.....Υπομονη για οσους δεν εχουν συγκεντωμενα και καλη αρχη σε οσουν ανοιξαν την νεα εκταση!!!!!!!!!!!!:inlove:
     
    Αρέσει σε .mariakeh., kolokythopitas, rodaggelos70 και 2 σε άλλους.
  10. mary-zoe

    mary-zoe Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ανοιξα κ εγωω το τροπικο δασος καθως ειχα τα αστερια! χαιρομαι πολυ που η εταιρεια υλοποιησε την επιθυμια μας για περισσοτερο χωρο! μακαρι να προστεθει συντομα νεα εκταση και στην κυριως φαρμα γιατι ειναι πολυ περιορισμενος ο χωρος για τοσα δεντρα,σταβλους κλπ!:p
     
  11. pelekanos_xondros

    pelekanos_xondros Ανερχόμενος συντάκτης

    [​IMG]

    ίσως κάποιοι να μη το βρήκαν αμέσως (όπως εγώ :oops:) και αυτό βοηθήσει
     
    Αρέσει σε annateo2, .mariakeh., kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  12. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Τελειαααααα....το πρωι ειχα 30 και κατι αστερακια ....τρεχατε ποδαρακια μου και ευτυχως που δεν ειχα ολοκληρωσει αποστολες με προιοντα......πηγα ριμαξα την λαικη και επιτελους τα μαζεψα!!!!!!!!!!!!!xDxDxDxDxDxDxDxD
     
    Αρέσει σε *mava*, annateo2, .mariakeh. και 5 σε άλλους.
  13. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    μα και η επίσημη
    [​IMG]
    και οι ΣΕ το δείχνουν καθαρά
    [​IMG]
    το θαυμαστικό και το λουκέτο
    ;)
     
    Αρέσει σε *mava*, annateo2, .mariakeh. και 8 σε άλλους.
  14. bobostela

    bobostela Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πολύ ευχάριστο ήταν το νέο για τη νέα έκταση! Μπράβο!
     
    Αρέσει σε annateo2, .mariakeh., kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  15. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Συμφωνω απολυτα και συμπληρωνω οτι τα 250 αστερακια μαζευοντε πολυ ευκολα οταν εισαι σε μικρο επιπεδο....
     
    Αρέσει στους annateo2, kolokythopitas και Stefoulini.
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ


    ste007 να και άλλος που το άνοιξε αμεσως το νησί ενώ είχε και εκείνος 30 αστεράκια! ;)

    rodaggelos70 μόνο μια ερώτηση πόσα χορτοτάληρα ξόδεψες;
     
    Αρέσει σε annateo2, empotonaki, .mariakeh. και 2 σε άλλους.
  17. *TZOULIOS*

    *TZOULIOS* Προχωρημένος

    Παιδιά, όλα είναι δυνατά. Εγώ είχα 4 αστεράκια όταν είδα την επίσημη ανακοίνωση και μέσα 10 λεπτά έφτασα τα 202. Αφού γύρισα σπίτι από την βόλτα, έκανα και κάποιες άλλες αποστολές και έφτασα 286. Κόστισε γύρω στα 2 εκατομμύρια, αλλά αν έχεις ολοκληρώσει τις αποστολές που δίνουν 2,4 και 6 αστεράκια αντίστοιχα σε κάθε καμπάνια θα κοστίσει πολύ περισσότερο! Και κάπως έτσι στις 15:03 είχα ανοιχτό το τροπικό δάσος xD.
     
  18. .mariakeh.

    .mariakeh. Τακτικός στο φόρουμ

    [​IMG] :D:D:D
     
    Αρέσει σε Gulit1, annateo2, LILA413 και 6 σε άλλους.
  19. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    περιπου 1.000.000...αλλα πουλησα εναν κουκο ζορο ...τον φυλαγα για ωρα αναγκης:p


    ετσι ακριβως ολα ειναι δυνατα και εφοσον εχουμε και μια αξιολογη αποθηκη


    συγχώνευση από διπλοποστάρισμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 27/8/15
    Αρέσει στους annateo2, kolokythopitas και .mariakeh..
  20. MANOS530

    MANOS530 Ανερχόμενος συντάκτης

    ναιιιιιιιιιιιι
    τα ειχα και το ανοιξα αμεσως το μονο μου προβλημα ειναι μεχρι να συνηθισω την υπαρξη του και να μην το ξεχνω ετσι ωστε να μην γεμισει ζιζανια
    κατα τα αλλα πεταξα τη σκουφια μου
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.