Feedback Συζήτηση για το ροδάνι"πάρτι εισιτήρια"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 25/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αυτό ίσχυε και θα ισχύει μέχρι να υπάρξει κάποια νέα ανακοίνωση.
    Προς το παρόν όλα τα αντικείμενα που αναφέρεις, ανήκουν στα ειδικά αντικείμενα , που δεν προσφέρονται και δεν ανταλλάσσονται στο πάρε δώσε.
    Σε παρακαλούμε να είσαι πιο προσεκτική σε πληροφορίες που δίνεις και δεν ισχύουν
     
  2. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Τον φάρο πουλιών κυνηγάω και άλλο μου ήρθε.[​IMG] Βέβαια δεν το συζητώ,καλοδεχούμενο κι αυτό!!!Πού θα πάει,θα κάτσει κι ο φάρος!
     
    Αρέσει σε heavymetal7, kolokythopitas, jimixatz και 10 σε άλλους.
  3. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Ηρθε και ο φαρος πουλιων! Την πρωτη φορα χαλασα 35 στην σειρα χωρις λογο και τζιφος. Τωρα περιμενα να ειναι πιθανο δωρο και τσουπ!
     
    Αρέσει σε pap100, kolokythopitas, *ΜΑΜΑ* και 2 σε άλλους.
  4. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Παίδια η καλύτερη στρατηγική είνα όντως,να γυρίζετε το ροδάνι ότα έχει αυτό που θέλετε ..ότι κι αν είναι.
    Εγώ τον πήρα για δεύτερη φορά σήμερα Το φάρο των πουλιών..αν και στόχο είχα τα ζώα εκτροφής .;)
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, powerranger91, pap100 και 4 σε άλλους.
  5. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Επιτέλους τον πήρα αυτόν τον φάρο των πουλιών!!![​IMG] .Τώρα μένει και ο τελευταίος για να συμπληρωθεί και η φασολιά(όταν βγει βέβαια).[​IMG]
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, nota.dim1802, jimixatz και 8 σε άλλους.
  6. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Ακολουθώ την τακτική σου αλλά δυστυχώς αργά και σταθερά μου ροκανίζει ένα ένα τα εισιτήρια, αφήνοντας πίσω συντρίμια:τηγανίτες και πριονιστήριο κίτρινο τα σημερινά.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, *ΜΑΜΑ*, jimixatz και 5 σε άλλους.
  7. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Ακολουθούσα σχεδόν πάντα την τακτική να γυρίζω μόνο όταν είχε κάτι καλό, και δε με δυσκόλεψαν ιδιαίτερα ούτε τα σκιάχτρα ούτε τα σπίτια πουλιών εκτός απο το αγροτόσπιτο. Το φάρο πουλιών τον πήρα με την τρίτη προσπάθεια μόλις βγήκε. Το αγροτόσπιτο όμως δεν το είχα και είχα πιστέψει σχεδόν ότι δεν πρόκειτε να το πάρω ποτέ! Τελικά αφού για πρώτη φορά αγόρασα 25 γύρους, είχα και πολλούς απο ιβέντ, γύριζα συνέχεια και ήρθε. Και 2ος φάρος. Κάποια δώρα πάντως καλά θα ήταν να λείψουν απο τους πάρτυ γύρους. Κάποιες φορές είναι πιο φτωχά και απο του απλού. Και αυτό το μπόνους σε χτ μόνο για τα διακοσμητικά που το βάζουν και τζακ ποτ δώρο, δε θέλω να το βλέπω. Πόσοι έχουν τόσο πολλά διακοσμητικά που δίνουν χτ, ώστε να τους δίνει σημαντικό όφελος; Πιστεύω κανένας, γιατί απο όσο ξέρω, τα διακοσμητικά δίνουν ψίχουλα.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, LILA413, jimixatz και 6 σε άλλους.
  8. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Αγαπητή φίλη λυπάμαι που σε δυσκολεύει τόσο:(.Όμως είναι πολύ καλή τακτική και με αρκετές πιθανότητες για να το πάρεις .Γιατί δε νομίζω πως θα σε βοηθούσε περισσοτερό,να χαλάς άσκοπα τους γύρου σου,όταν αυτό που πραγματικά θέλεις δεν είναι σε αυτόν.;)
    Όμως η απόφαση είναι δική σου ..... Σου εύχομαι καλή και γρήγορη επιτυχία.:D
     
    Τελευταία επεξεργασία: 18/10/16
    Αρέσει σε nota.dim1802, LILA413, jimixatz και 7 σε άλλους.
  9. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Άντε ήρθε και το τελευταίο της σειράς των κλουβιών, το καλυβόσπιτο πουλιών.
    Καλή επιτυχία στους πάρτι γύρους σας! (ευτυχώς έχω πάνω απο 100 αποθηκευμένους).
     
    Αρέσει στους skareleni, sofiapao76 και -lousi-leon2001.
  10. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλησπέρα! Νομίζω ότι αφού πέρασε 24ωρο μπορώ να κάνω δεύτερο post χωρίς να θεωρηθεί διπλοποστάρισμα.
    Λοιπόν με καμιά 40αριά γύρους και αφού κέρδισα και μερικά από τα παλιότερα τζακποτ, αρκετές τροφές, λιπάσματα, μερικά καλά ζώα εκτροφής και 2 τρομπετόδενδρα XXL, ήρθε και το καλυβόσπιτο:
    [​IMG]

    Η σειρά συμπληρώθηκε και κλειδώθηκε!
    [​IMG]
    Καλή επιτυχία σε όλους!!
     
    Αρέσει σε monolith2, nota.dim1802, skareleni και 6 σε άλλους.
  11. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Νιώθω πολύ τυχερή.:D
    Ξεκίνησε στις 15:00 και εγώ στις 15:04 πήρα το τζάκ ποτ που μου έλειπε.
    Με την μια; Μα με την μια; Δεν το πίστευα όταν το είδα!!!! :inlove:
    Την άλλη φορά με την τρίτη σβούρα στον μύλο. Τώρα με την μια; Πολύ τυχερή!!!!

    Σε ευχαριστώ farmerama για το Χριστουγεννιάτικο δωράκι που μου το έκανες μια μέρα πιο νωρίς;)
    [​IMG] [​IMG]
    Είναι ήδη στην φασολιά και κλειδώθηκε.
    Και για όσους μπορεί να αμφισβητήσουν αυτά που λέω, ορίστε τα αποτελέσματα.....

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε -Barbie73-, monolith2, graganta και 7 σε άλλους.
  12. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    καλά η τύχη σήμερα δεν υπάρχει !!!! σαν την Αθανασία και εγώ
    γύρισα 5 γύρους και μόλις μου ήρθε το νέο !!! τσουπ το πέτυχα
    πρώτη φορά μου συνέβη αυτό !! το προηγούμενο θυμάμαι είχα
    γυρίσει 70 φορές το ροδάνι !!! και δεν ερχόταν με τίποτα

    [​IMG]
    Καλά Χριστούγεννα σε όλους !!!!
     
    Αρέσει σε monolith2, graganta, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  13. pepi1973

    pepi1973 Προχωρημένος

    κερδισα ξανακερδισα ξανακερδισα τα ιδια και τα ιδια και.....κατι πρεπει να τα κανω αυτα που δεν χρειαζομαι και τα χρειαζονται καποιοι αλλοι ασ το κοιταξει λιγο αυτο η εταιρεια αλλα τι λεω τωρα <<κουφον καμπανα κι αν χτυπας τυφλον κι αν θυμιατιζεις>>λεν στο χωριο μου καλες γιορτες σε ολους
     
    Αρέσει σε graganta, LILA413, nota.dim1802 και 2 σε άλλους.
  14. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Μετά από 158 γύρους, μου έκανε την τιμή και μου έδωσε το καλυβόσπιτο... Είχα 175 πάρτι εισιτήρια, και έχω μείνει με 17. Ουδέν σχόλιον...-.-
     
    Αρέσει σε jimixatz, -lousi-leon2001, graganta και 4 σε άλλους.
  15. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Έπειτα από πολλούς γύρους μου έδωσε τελικά το καλυβόσπιτο και έτσι βγήκε από την αφάνεια ακόμα μία φασολιά. :)

    [​IMG]

    Καλά Χριστούγεννα σε όλες και όλους !!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, -lousi-leon2001, monolith2 και 3 σε άλλους.
  16. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    χρόνια πολλά!!!πήρα τους 120 γύρους κ κοντεύω να τους τελειώσω, το τζάκ πότ άφαντο,καλά με τί πιθανότητες παίζουμε?????αλλά δεν δίνει γενικά τζάκ πότ,μόνο τα πρώτα κλουβιά κάνα δύο φορές,που μου είναι άχρηστα κ αδιάφορα τα υπόλοιπα....μεγάλη απογοήτευσηo_Oo_O>:(


    ..........τελείωσα τους γύρους κ τα νεύρα μου τσατάλια.......τι ήθελα κ πήρα τους γύρους ,μια χαρά ήμουν κ μου χάλασε η διάθεση μέρες που είναι :mad:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/12/16
  17. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    μολις πληρωσα γυρους κλειδωσε και η φασολια δεν θα γκρινιαξω ομως μερα που ξημερωνει καλα χριστουγεννα σε ολους
     
    Αρέσει στους skareleni, sofiapao76 και graganta.
  18. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG][​IMG]
    με λίγες -ευτυχώς- προσπάθειες:).
     
    Αρέσει σε jimixatz, LILA413, -lousi-leon2001 και 4 σε άλλους.
  19. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Επιτέλους τέλος!!!Με παίδεψε αρκετά,μετά από 90-100 γυρισιές,αλλά συμπληρώθηκε και αυτή η φασολιά.Χρόνια Πολλά σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, BlackSheep91, jimixatz και 8 σε άλλους.
  20. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα καλή εβδομάδα, χρόνια πολλά για τις ημέρες αυτές, και χρόνια πολλά σε σας που γιορτάζεται σήμερα;), το ροδάνι αυτή τη φορά ήταν γεναιόδωρο μαζί μου, με το δεύτερο εισητήριο πέτυχα το καλυβόσπιτο, και η φασολιά κλείδωσε. Αγόρασα το πακέτο των 200 εισητήριων, έτσι να έχω απόθεμα για την επόμενη φορά που θα έχουμε κάτι ανάλογο.
     
    Αρέσει σε Gulit1, BlackSheep91, jimixatz και 5 σε άλλους.