Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο Το Εξπρές της φάρμας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 23/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Απο το εξπρές της φάρμας ΔΕΝ παίρνεις κουνάβι, μόνο πασχαλίτσα, και άλλους στάβλους ή εργαστήρια, προφανώς η φίλη μας μπερδεύτηκε.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/11/16
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  2. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    εγω πηρα την πασχαλιτσα
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, gtrullis και 5 σε άλλους.
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    :oops:o_O
    Αυτό είναι ανέφικτο. Σε παρακαλώ για μία ακόμα φορά, πρόσεχε τι γράφεις. Αν δεν γνωρίζεις απο ποιο δρώμενο πήρες τι, τότε να διαβάζεις τις συχνές ερωτήσεις τις οποίες εκούσια αγνοείς μονίμως. ;)
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και GaTe987.
  4. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Το μήνυμα το πήρα! κρυπτογραφημένο αλλά σαφές: βάλε τα μελισσοκομεία και τις κυψέλες που σου δωσα και δεν μπορεί απ' τα μέλια θα ξεγελαστεί (ίσως) η πασχαλίτσα και θάρθει...

    Οι πελαργοί θα την φέρουν με ρυθμό χελώνας...:music:
     
    Αρέσει σε LILA413, Nantia123, skareleni και 6 σε άλλους.
  5. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Προσπαθώ να ξεφορτοφώ τα εκκολαπτήρια, κουρεία, μελισσοκομεία, και έρχονται πάλι..... ουφφφφφφ τα νεύρα μου:p Δε λέω ήρθαν και οι πασχαλίτσες, ήρθαν και κάτι ροζ απο στρουθοκάμηλο, κάστορα, χοιροστάσιο που δεν είχα, καλοδεχούμενα, αλλά τα εργαστήρια δεν τα αντέχω άλλο
     
    Αρέσει σε LILA413, Gulit1, skareleni και 7 σε άλλους.
  6. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Έχεις δίκιο ,το εξπρές δίνει τη πασχαλίτσα και το κουνάβι η αγορα συγκεκριμένου μυστηριώδη σταύλου...αγόρασα 2 και το είχα ξεχάσει ...εν πάση περιπτώση ,σημασία έχει πως καταλάβαμε την δυσκολία που δημιουργεί η απουσία χώρων για να τοποθετήσουμε όλους αυτούς τους σταύλους από τα δρώμενα ,ευχαριστώ για τη διόρθωση ;)
     
    Αρέσει σε LILA413, skareleni, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  7. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Τρομακτικο μελισσοκομειο, αν και δεν ειχα δεν νομιζω οτι ειναι κατι ιδιαιτερο, σωστα; Εχω μελλοδεντρα
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, maria_palou και graganta.
  8. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    κάτι δεν έχουν καταλάβει οι ιθύνοντες, ότι οι πελαργοί έχουν ήδη μεταναστεύει σε άλλα μέρη μακρινά, πιο ζεστά , εμείς έχουμε παγώσει , έρχονται και χιόνια , έτσι μας έχει παγώσει και η εταιρεία
    δεν θέλω άλλος πελαργούς φτάνει πια
     
    Αρέσει σε FARMERLENA65, LILA413, Gulit1 και 12 σε άλλους.
  9. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Πράγματι, λέμε να ξεφορτωθούμε τα άχρηστα, και έρχονται καινούρια. Αλλά πολλά δίνουμε, 1 παίρνουμε. Άρα λιγοστεύουν. Μην έχεις παράπονο όμως με ροζ στρουθοκάμηλο και κάστορες. Εγώ μόνο πρόβατα και πάπιες. Και πασχαλίτσες όμως, δεν έχω παράπονο. Γεωργία, κάθε τόσο δεν παραμελώ να στείλω με το τραίνο σε πιο ζεστά μέρη τους πελαργούς μου. Γιατί όταν βλέπω μυστηριώδη σταύλο σε μεγάλο αριθμό, φοβάμαι ότι μπορεί να ρθει η ώρα του να αχρηστευτεί και να βγαίνει σε παρδαλές εκδόσεις.
    Πάντως αυτό το ιβέντ μου αρέσει, και συνεχίζω, όσο χρόνο έχω. Καλά μας αποτελέσματα!
     
    Αρέσει σε smacsyl, LILA413, Gulit1 και 9 σε άλλους.
  10. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    ηρθε και τριτη πασχαλιτσα και ροζ κατσικα.και τι αλλο;φυσικα πελαργοι! :p
     
    Αρέσει σε smacsyl, LILA413, Gulit1 και 10 σε άλλους.
  11. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Οι πελαργοί και σε μένα οι άτιμοι βγαίνουν συνέχεια, αγανάκτησα να βλέπω εργαστήρια σε κίτρινες αποχρώσεις, φτάνει καλέεεεεεεε ουφφφ τα πα και ησύχασα :p
     
    Αρέσει σε LILA413, Gulit1, skareleni και 6 σε άλλους.
  12. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    που ειναι ηπασχαλιτσα οεο!!!αφαντη στη φαρμα μου....εχω γεμισει αχριστουσ σταυλουσ εχω δωσει τουσ τριπλασιουσ και μονο κοτεσ και γαιδουρια βγαινουν!!!!λετε να περιμενω το πασχα πο ειναι τησ λαμπρησ και βγαινουν οι πασχαλιτσες o_O
     
    Αρέσει σε siourdistan, FARMERLENA65, LILA413 και 9 σε άλλους.
  13. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    ελα να κανουμε παρεα πασχαλιτσα εδω πασχαλιτσα εκει πουθενα πασχαλιτσα
     
    Αρέσει σε siourdistan, thena, LILA413 και 6 σε άλλους.
  14. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    Μεχρι στιγμης απο 15 σταβλους πηρα 3 πασχαλιτσες 1 αλκυονα 1 κυκνο και τα αλλα διαφορους πορτοκαλι σταβλους
     
    Αρέσει σε LILA413, skareleni, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  15. agrotis1500

    agrotis1500 Νέος ειδικός

    Δοκίμασα την τύχη μου δύο ακόμα φορές, πήρα κίτρινο μελισσοκομείο και φωλιά αλκυόνας. Δεκτή η φωλιά καθώς δεν την είχα xD
     
    Αρέσει σε LILA413, skareleni, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  16. pap100

    pap100 Τακτικός στο φόρουμ

    Πασχαλιτσα ε..τι ειπατε.....μαλλον το πασχα θα την παρω εγω.
     
  17. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Επαιξα με λιγα φορτια απο αυτα που δινουν πασχαλιτσα αλλα δεν πηρα καμια... Αλλα ουτε πελαργο δεν ειδα για καποιο λογο :ρ
    Επισης 2ο μελισσοκομειο, τι να το κανωω
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/11/16
  18. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    τους πηραμε ολους εμεις. xD αν δεν εχεις,ζητα μας.
     
    Αρέσει σε FARMERLENA65, LILA413, skareleni και 6 σε άλλους.
  19. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Σε εσας ερχονται πελαργοι σε μενα μελισσοκομεια! 2 τρομακτικα και ενα κανονικο :'( Να ταν κανα αλλο εργαστηριο να πω ενταξει
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και skareleni.
  20. lazaros_23

    lazaros_23 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μετα απο αρκετα φορτια (και αρκετους ροζ σταβλους) ηρθε και η πρωτη μου πασχαλιτσα o_O;)
    απο δω και περα χαλαρα με το δευτερο φορτιο μπας και παρουμε καμια ακομα ροζ αναβαθμιση.

    ΥΓ εχει πετυχει κανεις ροζ σταβλο σκυλιων και βατραχων?? για γατες δεν ρωταω φανταζομαι η πιθανοτητα ειναι 1 στο 1 τρις
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, graganta και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.