Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο Το Εξπρές της φάρμας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 23/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    καλοριζικος ο ροζ καστορας!
    εδωσες μια πολυ ωραια ιδεα για εργαστηριο πασχαλιτσας,
    το οποιο θα μπορουσε να παραγει ρουχα ή παπουτσια. :p
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, misirli, graganta και 5 σε άλλους.
  2. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, εμένα μου πήγε καλά μπορώ να πω, πήρα γαλακτοκομείο πορτοκαλί, κοτέτσι ροζ, φωλιά χήνας πορτοκαλί
    και φωλιά πασχαλίτσας.:)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nota.dim1802, Hellenagal200010 και 11 σε άλλους.
  3. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    για την ωρα δεν μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη, αλλά δεν τα παρατάω. Εχω παίξει 13 φορες και μέχρι τώρα εχω τύχει 4 πελαργούς, 2 κύκνους, 2 πασχαλιτσες και τα υπόλοιπα πορτοκαλί αναβαθμίσεις στάβλων και εργαστηρίων. Τώρα θα δοκιμάσω την τύχη μου και στην δεύτερη κατηγορία, μήπως και τύχω κάτι σε ροζ...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nota.dim1802, kitsena και 7 σε άλλους.
  4. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, αχ αυτό το εξπρές της φάρμας, μας έχει αναστατώσει, απο τη μια προσπαθώ να ξεφορτωθώ εργαστήρια και τις αναβαθμίσεις τους [κάτι κίτρινα, μη φανταστείτε τίποτα σπουδαίο] κι απ την άλλη έχω πήξει, στον κύκνο, αλκυόνα, πορτοκαλί χαμαιλέων, πορτοκαλί καζανοποιείο, εκκολαπτήριο αυγών κίτρινο, και λιμνούλες κόι πορτοκαλί, μελισσοκομείο κλπ. Το μόνο καλό που ήρθε εκτός απο δυο πασχαλίτσες, η ροζ αναβάθμιση των στρουθοκαμήλων. Περιμένω και κανα δυο ακόμα, και είδομεν.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/11/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, LILA413 και 3 σε άλλους.
  5. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Αν εχετε κερδισει ηδη πασχαλιτσα η γενικα δεν σας πολυνοιαζει αυτος ο σταβλος οπως εμενα, παιξτε με το 2ο φορτιο, εγω εχω παρει χρησιμα εργαστηρια, ροζ αναβαθμισεις και αρωματοπωλειο
     
  6. everme

    everme Ενεργός συντάκτης

    αλλο ενα αρωματοπωλειο, ενας κυκνος και προβατακια κοκκινα -.-
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, gtrullis, skareleni και 2 σε άλλους.
  7. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    με πατησε το τρενο εβαλα φορτιο 1200 περιμενα δυο!!!!!!!!!!!!!
    μαζευω τα κομματια μου τωρα .....
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, pap100, skareleni και 2 σε άλλους.
  8. agrotis1500

    agrotis1500 Νέος ειδικός

    Έπαιξα μία φορά με το πρώτο φορτίο, πήρα πορτοκαλί λίμνη ψαριών. Τώρα περιμένω ένα φορτίο και θα δω τι στάβλος θα βγει
     
  9. everme

    everme Ενεργός συντάκτης

    να τη... να τη η πασχαλιτσα :D
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, pap100, gtrullis και 7 σε άλλους.
  10. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ό μυστηριώδης σταύλος "οψιανός"έφερε το κουνάβι...και το τραίνο έφερε την πασχαλίτσα...δεν έφερε όμως τον κτηματομεσίτη ,να αγοράσουμε κανένα στρέμμα, να τα τοποθετήσουμε...
    ;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/11/16
    Αρέσει σε ath, ESABA, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  11. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] 2 πελαργούς,2 χελώνες,αλκυόνα,λαγό κάστορα,τρούφα,κοτέτσι ροζ(που είχα) και 1 πασχαλίτσα.Με τόσους στάβλους περίμενα τουλάχιστον 2 πασχαλίτσες,αλλά ας είναι,μου φτάνει κι αυτή προς το παρόν.Το άλλο...που προσπαθώ να ξεφορτωθώ τους πελαργούς(γιατί είχα καμιά 10ριά) και μου τους ξαναστέλνει πίσω?Ούτε το τρένο δεν τους θέλει!!!Κι εγώ από τα νεύρα μου γέμισα ένα τρένο όλο πελαργούς(κι ας πέρασε το όριο κατά πολύυυ) και τους ξαναέστειλα πίσω.Να δούμε αύριο τί θα μου φέρει?!Το πολύ πολύ να μου φέρει κανένα "μωράκι";)xD
     
    Αρέσει σε ASPAMET, ath, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  12. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Ναι,ναι ήρθε κι άλλο εκκολαπτήριο στρουθοκαμήλων πορτοκαλί κι άλλος ένας πελαργός! Τραγικός απολογισμός θα έλεγα σε σχέση με τους στάβλους που φόρτωσα . Άρχισα να του τα δίνω πίσω να μην του έχω και υποχρέωση...
     
    Αρέσει σε vouoikon63, kolokythopitas, everme και 6 σε άλλους.
  13. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Από αυτά που πήρα, τα μόνα που θυμάμαι είναι ένα ροζ χοιροστάσιο και κύκνος.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, pap100, skareleni και 4 σε άλλους.
  14. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Καλημερα :).Εγω πετυχα με την πρωτη την πασχαλιτσα :D και επειδη τα υπολοιπα που δινει μου ειναι αδιαφορα συνεχιζω με το δευτερο φορτιο.Βοηθησε αρκετα και αυτο που ειπε ο συνναγροτης παραπανω με το κλουβι βραδυποδα+ ;).
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, skareleni και 4 σε άλλους.
  15. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    διαλέγω το πρώtο για την πασχαλίτσα και έχω κιτρινίσει στην πραγματικότητα αλλά και απο τα νεύρα μου :) :) :)
     
  16. everme

    everme Ενεργός συντάκτης

    αχ αυτα τα χρωματοπωλεια αλλα χρωματα δεν ξερουν εκτος απο το πορτοκαλι?? -.- ολα πισω... κ αυτο που λετε για τους πελαργους, ποσο αληθεια? >:( πηραμε κ τις μεταμφιεσεις μας κ κοκκινα τρουφακια μας κ συνεχιζουμε το αδειασμα... :D

    υ.γ. πηρε καποιος αλλος το κουναβι απο το εξπρες??? :oops: maria_palou πως τα καταφερες?? o_O
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, skareleni και sofiapao76.
  17. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    2 Μυλοι υφαματων απο το 2ο φορτιο, ξενερωσα λιγο...
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και pap100.
  18. farmerwoman12

    farmerwoman12 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    [​IMG][​IMG]...η αληθεια ειναι οτι (..στο 114 επ. που ειμαι) πολυυυυ νοσταλγισα ενα εκκολαπτηριο και ενα κουρειο λαγων! ...και νατα... ηρθαν κατακιτρινα!!..ηρθε ομως και η χηνα, φανταχτερη και "πορτοκαλια" παρακαλω!!!!...και ειπα να μοιραστω μαζι σας τον ενθουσιασμο μου!!!!!
     
    Αρέσει σε freaky658, kolokythopitas, gtrullis και 6 σε άλλους.
  19. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Να κι ένα ροζ ψαράκι που δεν είχα!!!
     
    Αρέσει σε ESABA, kolokythopitas, gtrullis και 6 σε άλλους.
  20. megami

    megami Προχωρημένος

    τρεις οι πασχαλιτσες και συνεχιζω
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, gtrullis, everme και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.