Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο Το Εξπρές της φάρμας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 4/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    έχεις δίκιο yro-s μου μάλλον σε άλλο παιχνίδι παίζουμε εμείς , οι κοτούλες και οι χελωνίτσες με τίμησαν δεόντως
     
    Αρέσει σε Louisa, graganta, FARMERLENA65 και 8 σε άλλους.
  2. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Τελικα η βιδρα παρεμεινε ονειρο :cry:Τοσους σταυλους πηρα και τιποτα.Μετα το ροζ ψαρι ηρθε και η ροζ αγελαδα.Στην μπαρα θα μεινει αφου εχω την νεον εκδοση της.Τελος παντων.Ξεφορτωθηκα αρκετους σταυλους,πηρα κατι εργαστηρια που τα ειχα αλλα αυτα ειναι χρησιμα ετσι και αλλιως.Ελπιζω σε καλυτερη τυχη στο μελλον.;)
     
    Αρέσει σε gtrullis, graganta, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλησπερααα!!!!!!!ηρω,γεωργια,φουφουλα μαλλον παιζαμε ολες μαζι στο ιδιο ιβεντxDxDοχι ροζουλι ουτε κοκκινουλι δεν ηρθε πορτοκαλι γαλακτοκομεια κατσικας, αγελαδας ,μελισσοκομειο και τα εκκολαπτηρια κιτρινα και πορτοκαλι στη φαρμα μου ειχαν τη τιμητικη τους......xDτα οποια μας ειναι περιτττα αφου διαθετουμε τα δεντρα!!!!τσαμπα τσαμπα το αγγιγμα της τυχης πηγεxDxDδεν πειραζει θα περιμενω το επομενο τρενακι να του τα δωσω ολα πισω για να......μαθειxDπολλα χαμογελα σε ολους οσους δεν πηγαμε καλα και δεν πειραζει στο επομενο θα ειμαστε ποιο τυχεροι:inlove::D
     
    Αρέσει σε foufoula, gtrullis, graganta και 14 σε άλλους.
  4. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, πήρα 3 φωλιές βίδρας, 1 φωλιά κύκνου, 1 ροζ γαιδουρόσταβλο, 1 χοιροστάσιο ροζ, 1 κοτέτσι ροζ και 1 χαμαιλέοντα ροζ. Μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος.:D
     
    Αρέσει σε gtrullis, graganta, sofiapao76 και 13 σε άλλους.
  5. -kristian-

    -kristian- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα! Μετά από κόκκινη κυψέλη, πορτοκαλί στάνη προβάτων, ροζ στάβλο ποντικιού, χελωνόσπιτο, έτυχα πίστα ταράνδου!!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, graganta, βιβη.2003 και 6 σε άλλους.
  6. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Παιδιά η βίδρα δεν μου έκανε την τιμή, ούτε ο μύλος υφασμάτων, αλλά δεν πειράζει ήταν ένα πολύ καλό ιβέντ που καιρό είχαμε να δούμε και να μας ενθουσιάσει! Συγκεκριμένα από τότε που πέφταν βροχηδόν μπανάνες και σούπερ τροφές στο ιβέντ με το καλάθι και τα ζαχαρωτά. Καλό βικιγκοιβέντ να έχουμε! :D:inlove::);)
     
    Αρέσει σε jimixatz, gtrullis, graganta και 8 σε άλλους.
  7. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Καλησπέρα
    << ανοιξιάτικο καθάρισμα με τα όλα του !!!>>
    έτσι το χαρακτήρισε η γειτόνισσα μου SYLVART και είχε δίκιο..
    αυτά είναι τα καλύτερα που μου έδωσε το Εξπρές της φάρμας... κι έστειλα πολλά..
    [​IMG]
    Ανανεώθηκε η φάρμα.. Και ροζ στάβλους και εργαστήρια και μυστηριώδη...
    Και άλλοι τόσοι κόκκινοι, πορτοκαλί στάβλοι..
    Αν και οι κάστορες, που επιθυμούσα πολύ, δεν με τίμησαν...
    ελπίζω στο επόμενο...

    Διαβάζοντας τις δημοσιεύσεις στο θέμα, το τρένο έφερε "καλά φορτία" για τους περισσότερους νομίζω...
    Και όσοι δεν πήρατε όσα θέλατε... ακούστε την Σούλα.. και ετοιμαστείτε για το επόμενο




     
    Αρέσει σε Gulit1, xaris68, jimixatz και 14 σε άλλους.
  8. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλα εσυ πηρες ολες τις βιδρες ????!!!!
    εγω ουτε μια δεν πετυχα βρε παιδι μου!!!μαλλον χασαν τον δρομο και σταματησαν ολες στη δικια σου φαρμα!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, ioanna6929 και 6 σε άλλους.
  9. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Και εγώ δεν στάθηκα τυχερή πάλι. Ούτε βίδρα ούτε μύλος υφασμάτων και έστειλα πολλά φορτία. Τα καλύτερά μου αρωματοπωλείο, 2 μαγαζί μεταμφιέσεων, πορτοκαλί τυροκομείο, κίτρινο γαλακτοκομείο κατσικιών, πίστα ταράνδου. Τα υπόλοιπα θα τα επιστρέψω με το επόμενο τραινάκι. Μια χαρά πάντως γιατί μου άρεσε πολύ σαν παιχνίδι.
     
    Αρέσει σε Gulit1, jimixatz, gtrullis και 11 σε άλλους.
  10. Louisa

    Louisa Κόμης

    8)... και πήρα κοκκαλάκι νυχτερίδας απ' τον ALCHEMIST.... και έστειλα ξανά και ξανά τα τρένα φορτωμένα... καιιιιιιιιιιιι :D μόλις παρέλαβα και βίδρα και κύκνο :D και δηλώνω πανευτυχής!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, jimixatz, gtrullis και 15 σε άλλους.
  11. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    το μικρο παραπονο μου είναι ότι δεν μου ηρθε το εργαστηριο ρακουν...κατά τα αλλα τα καλυτερα που ετυχα είναι 2 κυκνους, 2 βιδρες,2 αρωματοπωλεία, 2 πιστες ταρανδου,χελωνα,εργ πανιων και ροζ χοιροστασιο-γαλοπουλα-χαμαιλεοντα...πολύ καλο το ιβεντ γενικα
     
    Αρέσει σε skareleni, jimixatz, gtrullis και 7 σε άλλους.
  12. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    να και τα δικά μου αποτελέσματα από το δρώμενο
    [​IMG]
    όχι κι άσχημα!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, xaris68, skareleni και 8 σε άλλους.
  13. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Ένα κοκκαλάκι νυχτερίδας και για μένα παρακαλώ ALCHEMIST. Ακούς??? Βίδρα δεν εμφανίστηκε στη φάρμα μου, ευτυχώς στο παρά 1 άκουσα φτερούγισμα κύκνου!!! μου ήρθε κι ένα ροζ!!! κοτέτσιxD, οι χελώνες έστησαν χορό κατά τ' άλλα τίποτα το θεαματικό.
     
    Αρέσει σε 2014chr, ioanna6929, skareleni και 7 σε άλλους.
  14. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    [​IMG] Καλημερα σας..να και τα υπολοιπα 22..:music:λοιπον εκτος απο 4 μαγαζακια μεταμφιεσεων:inlove:,τα 2 αρωματοπωλεια:D,και την πιστα ταρανδου:) ολα τα υπολοιπα δεν με εκπλησουν:oops:
     
    Αρέσει σε Gulit1, gtrullis, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  15. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    [​IMG]

    εφερα και τα δικά μου αποκτήματα. Μαζί με την γειτόνισσα LILA413 στήνουμε ένα μπαλετακι "λίμνη των κύκνων" στο άψε σβήσε.
    Θα ηθελα να είχα κερδίσει πιο πολλούς ροζ στάβλους (σκέτη απληστία) ελπίζω το τρενάκι να μην μας ξεχάσει και να ξανάρθει.
    Σε εμενα θα μείνει πάντως αξέχαστο !! xD
     
    Αρέσει σε 2014chr, Gulit1, gtrullis και 11 σε άλλους.
  16. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    η βριδα δε μου εκανε την τιμη. στις καθυστερισεις πηρα κυκνο και περιμενω εναν ακομα σταυλο να ανοιξει. και ενα εργαστηρι μεταμφιεσεων και οι υπολοιποι ροζ πορτοκαλι κιτρινα κλπ. μπορουσε να δωσει και καλυτερα θελω ακομα αρωματοπωλειο και βιδρα. ας ελπισουμε την επομενη φορα. καθε ποτε θα ειναι αυτο το μινι εβεντ; γλυκαθηκα και μαρεσε :D
     
    Αρέσει σε gtrullis, ioanna6929, jimixatz και 5 σε άλλους.
  17. Giotak80

    Giotak80 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημερα !!! Εδωσα καποια που τα ειχα 10 φορες απο το καθενα πηρα βιδρα γαιδουροσταβλο ροζ αρωματοπωλεια 2 τα οποια δεν ξερω που θα τα χρειαστω ευχαριστημενει ειμαι πολυ . θα ηθελα και εναν ασβο και κυκνο αλλα δεν με πειραζει οκ ειναι και αυτα
     
    Αρέσει σε Gulit1, gtrullis, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.