Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο Το Εξπρές της φάρμας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 4/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Louisa

    Louisa Κόμης

    Ζηλεύω αφόρητα...:cry: ούτε κύκνος, ούτε βίδρα μου έκαναν την τιμή...:cry:
    Και από την μία δεν θα έπρεπε να παραπονιέμαι, αφού έδωσα εκκολαπτήρια που δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ και πήρα και πορτοκαλί στάβλους και ροζ κάστορα (το καλύτερό μου), αλλά... θέλω κι εγώ βίδρα :cry: θέλω κύκνο :cry::cry::cry:
     
    Αρέσει σε siourdistan, LILA413, soyla74 και 12 σε άλλους.
  2. stelhs35

    stelhs35 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ειναι τραγικο να δινεις σταβλους που τους αγορασεις με φιορινια για να κερδισεις σταβλους που αγοραζεις με χορτοτλιρα και ειδικα οταν εισαι επιπεδο κοντα στο 100 και με εκατομμύρια χορτοταλιρα.
     
    Αρέσει σε soyla74, Louisa, jimixatz και 2 σε άλλους.
  3. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Γιατί να δίνεις μυστήριους στάβλους;;; Αν κοιτάξεις την πρώτη σελίδα αυτού του θέματος, έχουν δοθεί διάφορες εναλλακτικές ώστε να μη χρειάζονται οι στάβλοι που έχουμε αγοράσει με φιορίνια.
     
    Αρέσει σε soyla74, graganta, jimixatz και 8 σε άλλους.
  4. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    θελω αρωματοπωλειο, εργαστηριο ρακουν και βιδρα. εχω φτιαξει καμια 10αρια αλλα το καλύτερο που πήρα ήταν ροζ σταυλο ποντικι και πορτοκαλι σταυλους και καποιους αλλους που ειχα αρκετους
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, LILA413, soyla74 και 6 σε άλλους.
  5. ALCHEMIST.

    ALCHEMIST. Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σας :)
    Συμφωνώ και επαυξάνω,το μόνο που με ανησυχεί ,ειναι το τι μας περιμένει μόλις κοψομεσιαστείς απο το φόρτωσε ,ξεφόρτωσε ,ειναι βαριά τα γαλακτοκομεία γειτονάκιιιιι:pxD
    Εν τω μεταξύ ,παρακολουθώ με αμείωτο ενδιαφέρον την μετατροπή των αραχνιασμένων και σκουριασμένων εργαστηρίων που φορτώνω στο τρένο,παρέλαβα μεταξύ αλλων κι΄ αυτα :inlove:
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε xaris68, βιβη.2003, Mahi_tr και 16 σε άλλους.
  6. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Το μόνο event που δεν με κουράζει γειτονάκι,
    αντέχουν οι καμπούρες μου ακόμη :p
    Αντιθέτως για εσένα ανησυχώ:oops: πολλά φορτία βλέπω xD


    [​IMG]
    κι άλλο ροζάκι :inlove: και αρμαντιλλάκια :music:

     
    Αρέσει σε xaris68, βιβη.2003, siourdistan και 14 σε άλλους.
  7. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Τελικα εγω ειμαι για ποδαρικο για τον καινουργιο χρονο.Σχεδον 40 σταυλους πηρα και ουτε μια βιδρα :cry:.Πηρα βεβαια 4 κυκνους και εναν ροζ ψαριων.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, siourdistan, LILA413 και 9 σε άλλους.
  8. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    :cry:ALCHEMIST και evieva μ' έχετε καταθλίψει... στέλνω και ξαναστέλνω τρένα καραντίνας (εννοώ κίτρινα εργαστήρια και στάβλους) αλλά το αποτέλεσμα>:(. Χαρακτηριστικό της ...:wuerg: που με δέρνει: φορτίο των 750 με γατί, 2 εργαστήρια εκκολαπτήριο και ράντζο ροντέο και 2 κίτρινους κυψέλες έφερε κίτρινο εκκολαπτήριο κοτών:mad:.Τα υπόλοιπα πορτοκαλί μεν, αδιάφορα δε. Ούτε κύκνος ούτε βίδρα...
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, siourdistan, LILA413 και 8 σε άλλους.
  9. stelhs35

    stelhs35 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αμα βαζω απλους σταβλους δεν μου ξεκιναει η αντιστροφη μετρηση δεν κανει κατι.
     
    Αρέσει στους soyla74 και markos5560.
  10. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Farmerlena, με μπερδεψες εντελως, Βιδρα και Κυκνο δεν δινουν τα φορτια των 750, μονο τα φορτια των 500. Ουσιαστικα οποιος εχει αναγκη σπανιων εργαστηριων παει στα 750. Καλο βραδυ συναγροτες, και μια ομολογια, μου αρεσε το ηβεντ, πηρα πολυ καλους σταβους που δεν ειχα. xD
     
    Αρέσει σε LILA413, soyla74, 2014chr και 11 σε άλλους.
  11. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Πρέπει να συμπληρώνεις το ποσό που ζητάει πχ 500
    αυτό μπορεί να γίνει και με απλά εργαστήρια φάρμας.
    Δεν φεύγει γιατί δεν έχεις συμπληρώσει αυτά που χρειάζονται
    Διάβασε στην πρώτη σελίδα όπως σου είπε και η Σοφία, υπάρχουν πολλές προτάσεις

    Λένα όπως στα είπε η μαρούλα ;)
     
    Αρέσει σε LILA413, 2014chr, markos5560 και 6 σε άλλους.
  12. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    κορίτσια με παρεξηγήσατε τα φορτία που στέλνω είναι είτε των 500 είτε των 750 αλλά τα αποτελέσματα είναι που κλαίω ούτε βίδρα, ούτε κύκνος αλλά ούτε εργαστήρι καλό( κίτρινο εκκολαπτήριο κοτών!!!)...
     
    Αρέσει σε graganta, LILA413, markos5560 και 4 σε άλλους.
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    τώρα κατάλαβες ότι δεν χρειάζεται να δείνεις μυστηριώδης στάβλους;

    [​IMG]


    αν δεν έχεις εργαστήρια απλά μπορεις να φτιαξεις εκολαπτηρια είτε κότα είται στρουθοκάμηλου και γιατί όχι και ινστιτουτο κουκων το έλεξα 150 η αξία του καθενός
     
    Αρέσει σε Louisa, LILA413, soyla74 και 6 σε άλλους.
  14. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    [​IMG] κ τα αποτελέσματα απο τα δικά μου φορτία....ήρθαν αχρείαστα εργαστήρια όπως κίτρινο γαλακτοκομείο αλλά ήρθε κ ρόζ κάστορας,χελώνα,βίδρα,αρωματοπωλείο,είμαι ευχαριστημένη!!!!:D
     
    Αρέσει σε xaris68, LILA413, soyla74 και 10 σε άλλους.
  15. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    τελειο το εξπρες πηρα 3 κυκνους, ροζ λαγο, πορτοκαλη και κοκκινους σταυλους που δεν ειχα και εργαστηρια ειμαι ευχαριστημενος
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, skareleni, LILA413 και 5 σε άλλους.
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Έχει κανείς καμιά παλιά φώτο; όταν τα δίναμε, μάλλον για τζαμπόσταυλους; όχι; Ε! τότε πάρτε μία τώρα να θυμηθείτε οι παλιοί! και να δείτε τι δίναμε οι νέοτεροι χαχα xD

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε graganta, skareleni, LILA413 και 5 σε άλλους.
  17. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Γεια σας...εβαλα και εγω 44 μυστ.φορτια (22-22)και να τα αποτελεσματα..:inlove:Ειμαι υπερ ευχαριστημενος!!!!!!:D:D3 ροζ..κυκνο,βιδρα,αρωματοπωλεια.. τι αλλο να θελει κανεις?:music:[​IMG] παω να βαλω αλλα 22:D:pΘα σας κραταω ενημερους ..
     
    Αρέσει σε xaris68, βιβη.2003, skareleni και 11 σε άλλους.
  18. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    απογοητευση.....μονο πορτοκαλι σταβλους.......κριμα κριμα κριμα....
     
    Αρέσει σε graganta, βιβη.2003, skareleni και 4 σε άλλους.
  19. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    λογω ελλειψης χρονου καταφερα να φτιαξω καμια 25ρια φορτια ηρθε βιδρα κυκνος και καποια ροζουλι ολα καλα!
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, skareleni, LILA413 και 4 σε άλλους.
  20. yro-s

    yro-s Βαρόνος του φόρουμ

    Ροζουλί?? Ποιά ροζουλί?? Τι ροζουλί???
    Μπααα... μάλλον σε άλλο παιχνίδι θα έπαιζα εγώ...>:(:mad:
     
    Αρέσει σε graganta, sofiapao76, βιβη.2003 και 8 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.