Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο "Το Εξπρές της Φάρμας"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 28/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα στα 15 φορτια πηρα 2 ζελε 1 τοτεμ 2 φυσαλιδες 3 πτοστατευτικα αυτιων και 3 οδοντοβουρτσες. πολυ καλα. τωρα θα βαλω αλλα 18
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, skias10, Marinaloren και 9 σε άλλους.
  2. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα μόλις κέρδισα και εγώ ένα εργαστήριο ζελέ μαλλιών, 4 εργαστήρια τότεμ τίκι, 8 εργαστήρια προειδοποιητικών κώνων, 6 εργαστήρια φυσαλίδων, 4 εργαστήρια οδοντόβουρτσας ζώων και 4 εργοστάσια προστατευτικών αυτιών. Θα συνεχίσω μήπως και πετύχω και δεύτερο εργαστήριο ζελέ μαλλιών.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, skias10, gtrullis και 8 σε άλλους.
  3. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μετα απο ανοιγμα 26 φορτιων, ναιιιιιιιιιιιι!!!!!!! επιτελους του 25ο φορτιο ηταν ζελες μαλλιων!!!!!!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, Gulit1, aggellll και 6 σε άλλους.
  4. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    3 ζελε μαλλιων και 9 οδοντοβουρτσες!!!!xDxD

    φοβαμαι να τ' ανοιξω ξερω οτι θα εχει σιγουρα οδοντοβουρτσα!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, Gulit1, skias10 και 3 σε άλλους.
  5. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους, στα 2 πρώτα φορτία στο νησί έτυχα το εργοστάσιο ζελέ μαλλιών και με πείσμα αφοσιώθηκα στο κυνήγι του κόκκινου μαντριού αγριόγιδου. Το άτιμο μετά από 27 φορτία και ότι ζωάκι μπορεί κανείς να φανταστεί, δεν ήρθε. Στο επόμενο τρενάκι θα βασίσω τις ελπίδες μου, εύχομαι να έρθει σύντομα.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, skias10, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  6. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Από 6 φορτία ,2 ζελέ μαλλιών...και με ένα καλά θα ήταν ,τώρα περιμένω εκτάσεις ,είναι ανώφελο να κάθονται όλα στις αποθήκες και ενίοτε να εξαφανίζονται...καλημέρα!
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και gtrullis.
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    ΤΙΠΟΤΑ δεν εξαφανίζεται και θα σε παρακαλέσω να μην διαρέεις κακοπροαίρετες φήμες.
    Όταν έχεις αποδείξεις, τότε θα το συζητήσουμε. Μέχρι τότε δεν θα ανεχτούμε τέτοιες αναρτήσεις!
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    τελευταία στιγμή έβαλα και εγώ ζελέ στο λειρί μου... όσο από οδοντόβουρτσες... ολόκληρη συλλογή... να είχα και κανένα δόντι στο ράμφος να έλεγα χαλάλι... άσε δε τα αυτιά μου πόσο τα προστάτεψα... να είχα και κανένα αυτί να πω χαλάλι... και μπουρμπουλήθρες έχω... μια χαρά πήγε.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, kat77, gtrullis και 7 σε άλλους.
  9. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Ασβό κόκκινο κανείς;
     
    Αρέσει στους SYLVART και -sia1971-.
  10. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Eγώ, έτυχα τρεις. Αν δίνονται ευχαρίστως, στο πάρε δώσε. Αν βιάζεσαι έχει και στο μαγαζοραμα, αλλά είναι πανάκριβος ;)
     
    Αρέσει στους -sia1971-, -lousi-leon2001 και αμφιθεα.
  11. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    κι εγω 2! και οτι αλλο κοκκινο εδινε το ετυχα στη φαρμα. στο νησι γεμισα οδοντοβπυρτσεςxD
     
    Αρέσει στους -sia1971-, -lousi-leon2001 και αμφιθεα.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ουτε εγω πετυχα ασβο κοκκινο δυστυχως..Και μου λειπει .. Σνιφ σνιφ !!!
     
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  13. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και σόρρυ για την ενόχληση διάβασα παραπανω ότι έχεις πολλές οδοντόβουρτσες εάν σε περισσεύουν κάνε ένα ψυχικό και στείλε και σε μένα καμιά οδοντόβουρτσα που δεν έχω !!!
     
    Αρέσει στους -sia1971-, αμφιθεα και SYLVART.
  14. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα!!
    Ουτε ζελε, ουτε κοκινο ασβο, καποια μερα θα ερθουν κι αυτα, τα υπολοιπα τα ειχα ηδη. Δυσαναλογη η αναλογια....:p
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  15. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα! Σας ευχαριστώ πολύ όλους-ες για την απάντησή σας!!! Πάντα τέτοιες επιτυχίες!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/2/20
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  16. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Στέλιο στο πάρε-δώσε στείλε μνμ και θα σε στείλω να βουρτσίσεις δοντάκια από τους κουραμπιέδες Ν. Καρβάλης...;)
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  17. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χα Χα οκ να είσαι καλά
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.