Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο "Το Εξπρές της Φάρμας"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 28/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας, για το δρώμενο:
    "Το εξπρές της φάρμας"


    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες
    ενότητες για βοήθεια.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Το-εξπρές-της-Φάρμας-Μάρτιος-2019.26238/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Το-εξπρές-της-Φάρμας-Μάρτιος-2019.26237/

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση


    [​IMG] [​IMG]


    Η ομάδα του Farmerama
     
    Αρέσει στους -sia1971-, aggellll και kolokythopitas.
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Το τρένο της φάρμας έρχεται με νέα μυστηριώδη φορτία!:) Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ προσωπικά θα ασχοληθώ ελάχιστα με το τρένο, γιατί έχω όλους τους στάβλους και τα εργαστήρια εκτός από τις ζέβρες. Καλή τύχη σε όλους-ες με τα μυστηριώδη φορτία!!;)
     
  3. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Το πρώτο μου φορτίο μου έφερε εργαστήριο κεριών που δεν είχα. Εχω παίξει πολύ λίγα φορτία λόγω φόρτου εργασιών και άλλων προβλημάτων που με κρατούν μακριά από τη φάρμα μου για πολλές ώρες τον τελευταίο καιρό αλλά χάρηκα πολύ με το δωράκι αυτό και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους.
     
    Αρέσει σε 66romanou, Gulit1, nickoikono11 και 15 σε άλλους.
  4. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Προσωπικά συμετείχα στους σταύλους στο νησί γιατι μου ελειπαν κολιμπρι θαλλασιο πόνι πιγκουίνος και γαζέλα ήρθαν πιγκουίνος θαλλάσιο πόνι και γαζέλα αλλα το κολιμπρί δεν λέει να έρθει θα το παω μεχρι τελος μπας και ερθει το κολιμπρί θα πρότεινα στο επόμενο να μπει και ο καρχαριας αμα δεν ειναι δυνατον να μπει στο παρε δωσε
    Καλη επιτυχια σε όσους συνεχίζουν ακόμα
    Τελικά ήρθε το κολιμπρι στους τελευταίους 2 σταυλους και ετσι πήρα και το κολιμπρι
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/4/19
    Αρέσει σε nickoikono11, pigara, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  5. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα, ψάξε στους στάβλους σου, κάνε ανανέωση στην φάρμα και θα το βρεις. Αν πάτησες την πρώτη κατηγορία που είναι στάβλοι, εκεί θα τα βρεις στους στάβλους του νησιού, εαν είναι στη δεύτερη (εργαστήρια) τότε θα τα βρεις στους στάβλους της φάρμας
     
    Αρέσει στους -sia1971-, aggellll, vickymou και σε ακόμα ένα άτομο.
  6. beroniki555

    beroniki555 Τακτικός στο φόρουμ

    Ευτυχώς έτυχα όλους τους στάβλους που μου έλειπαν δηλαδή ζέβρα γαζέλα και θαλάσσιο πόνυ οπότε δεν χρειάζεται να τους αγοράσω με αστερονομίσματα!:D Δηλώνω ικανοποιημένη από το εξπρές!
     
    Αρέσει σε graganta, -sia1971-, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  7. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους και καλό μηνά,πολύ ωραίο το δρώμενο,προσωπικά έπαιξα μόνο για τα εργαστήρια ,σχεδόν πήρα αυτά που ήθελα,άργησα λίγο να πάρω μέρος στο εβεντ και έχασα πολύτιμο χρόνο,αλλά δεν πειράζει,τα κατάφερα με λίγα φιορίνια στο τέλος του δρώμενου,όλα με μιας δεν γίνονται,να είστε όλοι πάντα καλά και να έχετε υγεία.
     
    Αρέσει σε 66romanou, -sia1971-, Gulit1 και 6 σε άλλους.
  8. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα,

    αν και αυτή τι φορά δεν έχει να κερδίσουμε κάποιο καινούργιο στάβλο ή εργαστήριο, είναι ένα πάρα πολύ κερδοφόρο δρώμενο καθώς στην χειρότερη περίπτωση κερδίζει κανείς έναν κόκκινο στάβλο.

    Απ' ότι διαβάζετε αναφέρομαι στην επιλογή του στάβλου καθώς τα κόκκινα εργαστήρια δεν προσφέρουν (κατά την γνώμη μου) κάτι - η μείωση χρόνου δεν ου κάνει κάτι. Αντίθετα στους στάβλους η κόκκινη αναβάθμιση δίνει ένα επιπλέον ζωάκι με τις ίδιες τροφές και νερό, οπότε το κέρδος είναι μεγάλο.

    Επιτέλους θα ξεφορτωθώ όλες τις κίτρινες αναβαθμίσεις...

    Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε 66romanou, aggellll, graganta και 4 σε άλλους.
  9. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Επιτέλους να ξεφορτωθώ αναβαθμίσεις και εργαστήρια και να πάρω κανέναν νέο σταύλο που θα αξίζει παραπάνω απο ότι τα εργαστήρια και τις κίτρινες αναβαθμίσεις που μάλον μόνο για το εξπρές υπάρχουν γιατί δεν νομίζω να τις θέλει κανένας όπως και τα εκολαπτήρια και τα κατσικισιο γαλακτοκομειο το μελισοκομείο και το απλό γαλακτοκομείο που μετά την εισαγωγή των δέντρων απαξιώθηκαν εντελώς έχω πάρει κοκκινολαίμη λύγκα και ελαφοκάνθαρο μέχρι στιγμής το γιακ το είχα απο πριν και θέλω ακομα φρύνο και σαλαμάνδρα
    Πλέον θέλω μόνο την σαλαμάνδρα και μετά ότι προλάβω να ξαποστείλω απο άχρηστες αναβαθμίσεις
    Καλη συνέχεια και καλη επιτυχία σε όσους συμετάσχουν
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/7/19
    Αρέσει σε Gulit1, graganta, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  10. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Επιτέλους ένα τρενάκι της προκοπής !!! παίζω ασταμάτητα και ξεφορτώνομαι κίτρινα εργαστήρια που είχα κερδίσει στο ροδάνι σωρό. Εχω τύχει όλα τα καινούρια αλλά και όσα από τα παλια δεν είχα, και συνεχίζω μέχρι τέλους του δρώμενου !!!

    [​IMG]
    αυτοί είναι οι τέσσερις πρώτοι, γιατι τους έβαλα διαγώνια θα πρέπει να το κοιτάξω. xD xD
     
    Αρέσει σε misirli, 66romanou, Gulit1 και 12 σε άλλους.
  11. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Είχα 16 μυστηριώδη φορτία. Μου έτυχαν ένας κόκκινος στάβλος λύγκα, τρεις κόκκινες φωλιές κοκκινολαίμη, τρεις κόκκινες φωλιές σαλαμάνδρας, δυο κόκκινοι στάβλοι ελαφοκάνθαρου, ένας κόκκινος στάβλος στρουθοκαμήλου, μια ροζ στάνη προβάτων, ένα ροζ χοιροστάσιο, δυο κόκκινες στάνες κατσικών και δυο κόκκινες λίμνες φρύνου.:) Καλό βράδυ σε όλους-ες!!;)
     
    Αρέσει στους aggellll, GEPPO1, -sia1971- και σε ακόμα ένα άτομο.
  12. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Ώρα να αδειάσει η αποθήκη από κίτρινες και πορτοκαλί αναβαθμίσεις που είναι άχρηστες γιατί το ελάχιστο που δίνει είναι κόκκινη αναβάθμιση σταύλου και έτσι θα το προσπαθήσω μέχρι τέλους γιατί έχω μπόλικες αναβαθμίσεις
    Καλή επιτυχία σε όλους μας
     
  13. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    ωραίο το δρώμενο και πάντα καλοδεχούμενο το τρενάκι, αλλά νομίζω στα εργαστήρια θα μπορούσαν να βάλουν και τις κόκκινες αναβαθμίσεις.
     
    Αρέσει σε aggellll, sofiapao76, nota.dim1802 και 2 σε άλλους.
  14. ger_13

    ger_13 Ανερχόμενος συντάκτης

    Βρήκε κάποιος ζελέ μαλλιών
     
  15. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Ναι έτυχα ζελέ μαλλιών και τοτέμ τίκι :D. Πάω να παίξω τζόκερ.
     
    Αρέσει σε aggellll, sofiapao76, skias10 και 10 σε άλλους.
  16. kokoritsa

    kokoritsa Ανερχόμενος συντάκτης

    Βρηκα κι εγω ζελε μαλλιων.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, aggellll, Gulit1 και 5 σε άλλους.
  17. kostas.k1970

    kostas.k1970 Νέος ειδικός

    καλησπερα και εγω :inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, nota.dim1802, aggellll και 5 σε άλλους.
  18. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Eγω δυστυχως ακομη το παλευω..Δεν το εχω πετυχει ακομη το ζελε μαλλιων..:cry:
    Εχω ομως , πολλους σταβλους ακομη και θα συνεχισω την προσπαθεια..

    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
  19. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    καλημερα! το πετυχα το ζελε μαλλιων αλλα πολλες οδοντοβουρτσες βρε παιδι μου! τι θα τις κανω τοσες?xD
     
    Αρέσει σε nickoikono11, nota.dim1802, aggellll και 5 σε άλλους.
  20. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Συμετέχω και στην κύρια φάρμα και σε άλλες μικρότερες και πήρα 2 φορές το αγριόγιδο και στις άλλες φάρμες μπόλικες φορές τα εργαστήρια ακόμα και το καινούριο
    Στην κύρια το πάω εναλάξ μια με σταύλους και μία με εργαστήρια
    Βασικά είναι απο τα καλυτερά μου δρώμενα μετά το πάρε δώσε
     
    Αρέσει σε nickoikono11, kokoritsa, Gulit1 και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.