Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο "Πάρε - Δώσε"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 22/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!


    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο "Πάρε-Δώσε"

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια,τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων. Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Πάρε-Δώσε.16885/#post-108559
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Πάρε-Δώσε.13553/
    Για ανταλλαγές με τους συμπαίκτες σας εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Πάρε-Δώσε-και-Ανταλλαγές.16887/

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG] [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
    Αρέσει στους Stefoulini, zaxaroula80 και jimixatz.
  2. elpidoforos1961

    elpidoforos1961 Ενεργός συντάκτης

    ευχαριστούμε για την επανάληψη του ωραίου αυτού δρώμενου. για να παραμείνει όμως "αγαπητό" [όπως αναφέρεται στην επίσημη ανακοίνωση] πιστεύω ότι πρέπει να έχει και διάρκεια. είναι λίγο "άκομψο" να έχουμε μίνι δρώμενο μυστηριωδών δενδρυλλίων διάρκειας 3 ημερών και "πάρε - δώσε" μόνο 25 ώρες. το έχω αναφέρει και παλαιότερα ότι θέλει σχεδόν 1 ημέρα για να ολοκληρωθούν οι προσφορές, από τους παίκτες. μερικοί ούτε που θα το πάρουν χαμπάρι (καθόσον καθημερινές εργάσιμες ημέρες). μακάρι να ξαναεξεταστεί το θέμα της διάρκειας, λόγω ουσίας.
     
    Αρέσει σε Georgeboy, siourdistan, nana και 23 σε άλλους.
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    συμφωνω απολυτα μαζι σου! κι εγω δε θα μπορεσω να κατσω πολλη ωρα, να το παρατεινουν εστω ενα 24ωρο :)
     
    Αρέσει σε Gulit1, nana, 2014chr και 12 σε άλλους.
  4. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Θα συμφωνήσω κι εγώ με τους παραπάνω όμως θα συμπληρώσω λέγοντας ότι σε σχέση με παλιά - πριν κανένα χρόνο - έχουμε το "πάρε-δώσε" σχεδόν κάθε μήνα περίπου με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν και πάρα πολλά πράγματα τα οποία να είναι προς ανταλλαγή.
    Αυτά που έχουν ζήτηση είναι οι νέοι στάβλοι του σταβλάρχοι, οι στάβλοι νέον και τα μυστηριώδη δέντρα δυστυχώς το αίτημα των παικτών μετά την ανακοίνωση για τα τζάμπο δέντρα - προς το παρόν τουλάχιστον - δεν έγινε αποδεκτό ή τουλάχιστον δεν έγινε για τώρα αποδεκτό.
     
    Αρέσει σε nana, picantinio2012, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  5. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Πραγματικά μίνι αυτό το μίνι δρώμενο!!! Κι εγώ που είχα αποφασίσει αυτή τη φορά να κάνω απεργία πείνας μπας και βρω την "απεργία", πως θα προλάβω μου λέτε;;;;
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
    Αρέσει σε nana, maria071966, βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  6. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    πραγματικά πολύ μινι αυτό το ιβέντ. Αυτό που με δυσαρεστεί περισσότερο είναι ότι δεν συμπεριλαμβάνονται τα δέντρα γκειπφρουτ και αρκευθος, αν και ήταν η ώρα τους μιά και έχουν περάσει οι 4 μήνες που ορίζει η εταιρία. Φαντάζομαι κάποιο πρόβλημα υπήρχε, ελπίζω μόνο να ξαναβάλουν σύντομα διορθωμένο το ιβέντ. Δεν νομίζω ότι είναι σωστό να περνουν 6 ή 7 μηνες για να μπει κάποιο δέντρο ή στάβλος. Για πολλους από εμας είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσουμε κάποια πραγματα. ;)
     
    Αρέσει σε persa75, nana, maria071966 και 12 σε άλλους.
  7. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    θα ερθω και εγώ να συμφωνήσω με τους συμπαίχτες μου.πρέπει να μπούν και άλλα πράγματα που δεν συμπεριλαμβάνονται τώρα!!!
    κατ εμέ φρόνιμο θα ήταν να μπουν τα τζαμπόδεντρα,το γκρειπφρουτ,αρκευθος ,σταβλοι σπανιοι αλλα και απο διακοσμητικά,
    τα λουλούδια,καπετάνιος σκιάχτρο που βγηκαν απο το ροδάνι και καποιοι δεν τα εχουν!!!
     
    Αρέσει σε persa75, georgeplessas, Gulit1 και 12 σε άλλους.
  8. rompa1969

    rompa1969 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    προσπαθω να αποφευγω να κρινω και να κατακρινω, αλλα ποσο σοβαρος μπορει να ειναι καποιος που αναζητα 10 σπιτακια γατας, προσφεροντας σε ανταλλαγμα 1 μηλια...;;;;;
     
    Αρέσει σε georgeplessas, kikijimy, aspa.k και 14 σε άλλους.
  9. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    και εγω θελω να τονισω οτι σαν ανταλλαγες πρεπει να μπουν ολα και οχι να απορριπτονται καποια οπως λουλουδια σταυλοι ή δεντρα τζαμπο ή διακοσμητικα!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, nana, jimixatz και 5 σε άλλους.
  10. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Πολύ μικρή η διάρκεια του δρώμενου. Παρόλα αυτά εγώ έκανα όμορφες ανταλλαγές που τις ήθελα πολύ. Ακόμη θέλω να ευχαριστήσω τον powerranger91 για τη γενναιοδωρία του και την άμεση απάντηση στην παράκλησή μου. Τέλος θέλω να ευχαριστήσω την mahi_tr για την προθυμεία της να με βοηθήσει.
     
    Αρέσει σε LILA413, Stefoulini, jimixatz και 2 σε άλλους.
  11. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το μίνι δρώμενο έχει τελειώσει!
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

    Η συζήτηση κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.