Συζήτηση για το μίνι δρώμενο "Πάρε-Δώσε"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 3/11/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    μολις εκανα μια πολυ καλη προσφορα! πηρα 5 κοκκινες λιμνουλες ψαριων για 2 κλουβια κορακιων
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, GEPPO1, bobostela και 5 σε άλλους.
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    δεν βαριέσαι να πετάς τις άδειες σου από δω και απο κει...πως το λένε ευγενικά αυτό; κουταμάρες των άλλων;

    Α! δεν αποκλείεται αυτός που την κάνει την προσφορά να λέει κοιτα να δεις πια τρελη θα το πάρει!!! xD μετα ζητάνε ντε και καλά δίκαιες ανταλλαγές ;)
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, markos5560, persa75 και 2 σε άλλους.
  3. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Αυτό που έγινε χτες και σήμερα δεν είχε προηγούμενο, να μπαίνεις στη φάρμα σου και οι φίλοι σου παλιοί και νέοι να σε έχουν γεμίσει με ένα σωρό καλούδια!
    Είχα αφήσει για 2 χρόνια περίπου το παιχνίδι λόγω ανωτέρας βίας αλλά εδώ και μερικούς μήνες επέστρεψα και πάλι και προσπαθώ να αποκτήσω ότι έχει προστεθεί στο παιχνίδι τα 2 τελευταία χρόνια!
    Σε αυτό βοήθησαν όπως προείπα οι παλιοί καλοί φίλοι (χάρηκα μόλις είδα τα προσωπικά μηνύματά σας και που συνεχίζετε ακόμη να παίζετε δυναμικά) αλλά και καινούριοι που χωρίς να με ξέρουν μου έστειλαν με προθυμία πολλά καλούδια! Τελικά υπάρχει ακόμα ανθρωπιά, αλληλεγγύη, αλληλοβοήθεια και προσφορά, έννοιες που δυστυχώς χάνονται με τον χρόνο στην εποχή μας!
    Σας ευχαριστώ από καρδιάς όλες και όλους, δε θα το ξεχάσω αυτό που κάνατε και επιφυλάσσομαι στο μέλλον να ανταποδώσω γιατί δεν ξεχνώ τίποτα και κανέναν.
    Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους έναν έναν ονομαστικά, αλλά είστε πάρα πολλοί! Είμαι σίγουρος πως θα δείτε το μήνυμά μου!
    Να είστε καλά και να περνάτε ακόμα καλύτερα! :)
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, graganta, georgiamp1 και 18 σε άλλους.
  4. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,κάποτε εδωσα ,κάτι ροζ στάβλους για να πάρω,πλατύποδα και κιούι αλλά σε αυτό το πάρε δώσε τους πήρα :με ένα εκκολαπτήριο κοτάς,και ένα τρομακτικό εργαστήρι χήνας,υπήρχαν και άλλες τέτοιες προσφορές αλλά μου τελείωσαν οι άδειες και έτσι σταμάτησα,να είστε όλοι καλά:):):) .
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, Gulit1, maria071966 και 8 σε άλλους.
  5. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    αυτός ο αγρότης κάστανων δεν περισσεύει σε κανέναν να κλειδώσω και εγώ τη φασολιά :cry:
     
  6. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Πόσο σε καταλαβαίνω... τα ίδια κι εγώ με την απεργία...
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, graganta, markos5560 και 4 σε άλλους.
  7. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Αυτό με την μία άδεια την ημέρα μας περιορίζει τόσο πολύ.... Ας τις διπλασιάσουν τουλάχιστον!>:(:D
     
    Αρέσει σε graganta, markos5560, powerranger91 και 4 σε άλλους.
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    πολλα θες !!! στην αρχή είναι τα πολλά μετά μειώνονται (νομίζω ότι έχει γίνει και εδώ), αλλά στο ρέντζο το θυμάμαι καλά ήταν πολλά τα εισητήρια και μας το μείωσαν!
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, graganta, markos5560 και 3 σε άλλους.
  9. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τελικά δυο μέρες δεν φτάνουν με τίποτα. χρειάζονται και παραπάνω μέρες για το παρε δώσε και πρέπει να υπάρχει και ΣΚ για αυτους που εργάζονται. είναι άδικο!!! ραντεβού στο επόμενο πάρε δώσε!!
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, Gulit1, kikijimy και 7 σε άλλους.
  10. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,αχ! αυτά τα τρομακτικά εργαστήρια χήνας με έσωσαν;););),έβαλα ακόμη ένα και πήρα ένα δένδρο ιπποφαές:D:D:D.GEPPO1 θα συμφωνήσω μαζί σου, δυο μέρες δεν φτάνουν για τα πάρε δώσε,υπάρχουν και κάποιοι που δουλεύουν,ούτε με τους γείτονες μου δεν πρόλαβα να μιλήσω για να ανταλλάξουμε κάτι...γιατί το πάρε δώσε είναι ένα εβεντ πολύ ιδιαίτερο απ' όλα τ' άλλα,σου δίνει την δυνατότητα να κάνεις πράγματα που δεν μπορείς να κάνεις στα άλλα εβεντ,χώρια που βοηθάς τους αδυνάτους παίχτες που δεν έχουν στάβλους , δένδρα, η αυτούς που δεν έχουν προλάβει να αποκτήσουν πχ ένα διακοσμητικό για να συμπληρώσουν μια γραμμή στη φασολιά τους,γι' αυτό θα ήταν κάλο να το ξαναδεί η εταιρία. να είστε όλοι καλά και να μην τα παρατάτε:):):).
     
    Αρέσει σε persa75, βιβη.2003, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  11. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα κι απο μενα!καλουτσικα πηγε το παρε-δωσε ,και συμφωνω μαζι σας, θα επρεπε να ειναι παραπανω μερες!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, Gulit1 και 5 σε άλλους.
  12. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ευχαριστούμε για την συμμετοχή
    καλή συνέχεια σε όλους
    το θέμα κλείνει μέχρι το επόμενο πάρε-δώσε​
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.