Feedback Συζήτηση για το μίνι δρώμενο Δώρα της γειτονιάς

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 12/11/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το μίνι δρώμενο

    Δώρα της γειτονιάς
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Δώρα-της-γειτονιάς-Νοέμβριος-2019.27702/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Δώρα-της-γειτονιάς-Νοέμβριος-2019.27703/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους και ολες!!!
    Ομορφα τα δωρακια γειτονων και αρκετα απο αυτα πολυ χρησιμα οπως το αχνιστο μας ελιξηριο που ειναι και στην κατηγορια δωρεαν!
    Βεβαια πρεπει να σημειωσω οτι θα επρεπε να εχουμε τη δυνατοτητα να στελνουμε περισσοτερα καθημερινα για να ειναι πιο χρησιμο και το συγκεκριμενο δρωμενο δωρων.
    Εχοντας ενα αρκετα ενδιαφερον δρωμενο παραλληλα -τη ζωη του δασοφυλακα- σκεφτομαι οτι πιο χρησιμα θα ειναι τα σακιδια για ολους μας.
    Θα ηθελα λοιπον να ενημερωσω ολους τους καλους μου φιλους , με εξαιρεση μονο το αχνιστο ελιξηριο προτιμω τα σακιδια, τουλαχιστον ωσπου να ληξει η δοκιμασια του δασοφυλακα μας σε βουνα και ζουγκλες:music:
    Οποιος εχει καποια αλλη προτιμηση ας μου στειλει μυνημα αλλιως εγω θα συνεχισω να τους στελνω σακιδια.
    Καλη συνεχεια σε ολους!:inlove:
     
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλημερα κι απο μενα..:D
    Θα ηθελα κι εγω να ρωτησω τους γειτονες-φιλους μου, τι δωρακι θα προτιμουσαν να τους στελνω..
    Τι θα τους φανει πιο χρησιμο στην παρουσα φαση ;;; Σακιδιο από το δρωμενο του δασοφυλακα η' κατι από το δρωμενο των δωρων;;;:)
    Εγω προς το παρον θα προτιμουσα σακιδιο για οσο διαρκει το δρωμενο..
    Οποιος θελει και μπορει ας με ενημερωσει σχετικα ..
     
    Τελευταία επεξεργασία: 14/11/19
  4. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!

    Ωραία η ιδέα για τα δώρα γειτόνων, αρκετά είναι πολύ χρήσιμα και ιδικά για τα μικρότερα επίπεδα.
    Θα συμφωνήσω και εγώ με την Αμφιθέα για περισσότερα καθημερινά δωράκια.
    Εγώ θα ήθελα εφόσον είναι διαθέσιμο, μόνο το Αχνιστό Ελιξίριο της Ζωής, αν όχι, τότε το σακίδιο.
    Καλή συνέχεια και καλά δωράκια σε όλους!
     
    Αρέσει σε skias10, Nantia123, nota.dim1802 και 2 σε άλλους.
  5. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το μίνι δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.