Συζήτηση για το ιβέντ Συνέδριο Άη-Βασίληδων 2014

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 1/12/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα συναγροτες. Ωραιο το ηβεντ, σχετικα ευκολο για ολους, κι υπεροχα τα διακοσμητικα.
    Εγω μολις το τελειωσα, ωστοσο ειχα 2 μηνυματα απο γειτονες σε μικρο επιπεδο που δεν συμπληρωνουν τα
    κουτια δωρων, γι' αυτο θυμηθειτε ολοι να στειλετε σε μικρα επιπεδα, Χριστουγεννα ερχονται αλλωστε ας ειμαστε ολοι χαρουμενοι. Καλη Κυριακη σε ολους.:inlove:
     
    Αρέσει στους Stefoulini, sofouladim, yro-s και σε ακόμα ένα άτομο.
  2. SMIGOL70

    SMIGOL70 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα, θέλω ακόμη 121!! διακοσμητικά δωράκια!! Θα τα καταφέρω?? Τι λέτε?? Είμαι επίπεδο 89. Την είχα εγκαταλείψει τη φάρμα μου αρκετούς μήνες και έμεινα και από γείτονες, αλλά το συγκεκριμένο δώρο για τα εργαστήρια, το θέλω οπωσδήποτε!! Καμιά συμβουλή ή καμιά ιδέα??
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    η γνωστή τακτική βιοτεχνικά που δίνουν εξτρα πε και το μεγαλυτερο φυτό σε Π.Ε. και νομίζω ότι το έχεις

    καλου κακου να μην ξεχνας να υπολογιζεις και το χρόνο που σου απομένει
     
  4. ketchup465

    ketchup465 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    κ εγω θελω σκουφους αι βασιλη αν μπορει κανεις να στειλει
     
  5. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    καλησπερα τελος και για μενα το event !!!!

    Υ.Γ καλο θα ειναι να ζητατε βοηθεια για αναδυομενα κανα δυο μερες πριν τελειωσει το event ,ωστε να προλαβαινουμε να βοηθαμε οσους χρειαζετε !!!
    μην το αφηνετε τελευταια στιγμη !!!!:(
    και στην αναγκη στειλτε προσωπικο μηνυμα xDxD
     
    Αρέσει σε graganta, psipsi1978, elenigri και 5 σε άλλους.
  6. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Καλησπέρα
    μόλις τελείωσα το event
    ευχαριστώ όλους τους γείτονες και φίλους για την βοήθεια

    Υ.Γ Μαρία071966 το δώρο σου ήταν το 1 που μου έλειπε για να τελειώσω
     
    Αρέσει στους graganta και psipsi1978.
  7. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    κι από μένα ένα τεράστιο ευχαριστώ για όσους με βοήθησαν!!(αν και το έχω τελειώσει από το πρωί),ήταν όλοι εκεί όταν χρειάστηκα αναδυόμενα για να το τελειώσω..πάντα τέτοιους φίλους και γείτονες να έχουμε!!!καλή συνέχεια σε όλους μας και καλές γιορτές!!!
     
    Αρέσει στους georgia469 και graganta.
  8. juan_griego

    juan_griego Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Και εγώ τελικά κατέφυγα στις ανταλλαγές δώρων για να ζητήσω βοήθεια για τα αναδυόμενα. Δεν ξέρω πως το καταφέρνω και ενώ απο φυτά είμαι οκ με τα αναδυόμενα έχω πάντα θέμα.
     
  9. coku2010

    coku2010 Ανερχόμενος συντάκτης

    οποιος μπορει ας βοηθησει . χρειαζομαι εορταστικα δωρα και σας ευχαριστω ! ενα να δινετε δεκα να σας ερχονται...
     
  10. -Barbie73-

    -Barbie73- Ενεργός συντάκτης

    Ευχαριστώ και γω πολύ όλους τους γείτονές μου για την καθημερινή τους βοήθεια για να ολοκληρώσω και γω το event.
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμα.
     
  11. coku2010

    coku2010 Ανερχόμενος συντάκτης

    ευχαριστω πολυ ολους σας.η βοηθεια σας πολυτιμη. δεν χρειαζομαι τιποτα πλεον. οταν εχεις τετοιους φιλους ολα ειναι πιο ευκολα.
     
    Αρέσει στον/ην 2014chr.
  12. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα ευχαριστω οσους με βοηθησαν.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
  13. elli5571

    elli5571 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα. Εχει κανείς κανένα περισσευούμενο δωράκι;
     
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα
    τελειωσα και εγω, ελπιζω και οι υπολοιποι να κοντευετε.
    αντε λιγο ακομα!!!
     
  15. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα και από εμένα , τέλειωσα κι εγώ το εβεντ , είχα κάποια μικρά προβληματάκια κατά την διάρκεια του , λόγο δουλειάς και άλλων προσωπικών δραστηριοτήτων . αλλά τα κατάφερα:) .και για οσους δεν πρόλαβα να κεράσω για την γιορτή μου το πάρτι δεν τέλειωσε ακόμη συνεχίζετε xDxDxD.να είστε ολοι καλα.
     
    Αρέσει στους graganta και maroula.
  16. juan_griego

    juan_griego Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τέλος και για μένα η αποστολή, να ευχαριστήσω θερμά όλα τα γειτονάκια και τους φίλους που βοήθησαν αλλά και συμπαίκτες που είδαν την έκκληση μου για βοήθεια και έσπευσαν!!
     
    Αρέσει στον/ην maroula.
  17. vslpt

    vslpt Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα αγροτοπαρεα μετα απο μια διακοπη ρευματος λογω καιρου για λιγα δωρα και σκουφακια δεν μπορεσω να τελειωσω το ιβεντ......
     
  18. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    μα έχεις 3 ώρες λέει είναι ~11:15 μας πάει ~14:15 άρα τελειώνει στις 15:00 Συμπέρασμα έχεις 3:45 ακόμη αλλα υπολογισε το ότι έχεις 3:40 για να προλάβεις στα σίγουρα :)
     
  19. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    ελπιζω να μην τελειωσει πριν τις 3 γιατι 3 παρα 20 μαζευω τα τελευταια γιουτα.. αγωνια.. :S
     
  20. vslpt

    vslpt Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τελος ευχαριστω πολυ οσους με βοηθησαν και με δωρα και με συμβουλες για το τριανταφυλλο!!!!!!