Συζήτηση για το ημερολόγιο 2014

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 30/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Λέω για μια φορα να μην πούμε τι είναι πριν το μεσημέρι της άλλης μέρας!!! γιατι; για διαβάστε το παρακάτω ποστ

    ναι για τις απατεωνούλες μαμάδες! χαχα Να μην γίνει μια φορα αληθινό; :D

    Αν ξυπνάς στις 10:00 το πρωί δεν κουράζεσαι! Το περίεργο ότι παρόλο που έπεσα λίγακι νωρίτερα για ύπνο και σήμερα 10:00 σηκώθηκα χαχα

    και τώρα για το πιο σημαντικό λόγο που μπήκα στο ημερολόγιο!!! Να θυμίσω στα παιδιά να πάνε στις ρυθμίσεις αν θέλουν να βλέπουν τα χιόνια και το ημερολόγιο στην βασική φάρμα


     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/12/14
  2. buenakias

    buenakias Νέος ειδικός

    Ναι ναι...Πες καλύτερα ότι σας έφαγε λάχανο όλους σας ένας... "περαστικός" κι αφήστε τις δικαιολογίες :p
     
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Δικαιολογίες; ποιες δικαιολογίες καλε; απλά δεν ήθελα να μείνω άλλο, και δεν έμεινα!
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και .ATHENA..
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    δεν υπαρχουν περαστικοι και μονιμοι, παιζουμε για την πλακα μας και δεν μας αναγκαζει κανενας. εισαι ευπροσδεκτος οπως και ολοι να παρουν μερος στο παιχνιδι, και να σπασουμε πλακα ολοι μαζι. τον αγωνα ταχυτητας στο ημερολογιο τον κανουμε για να νιωσουμε παλι παιδακια, και οχι για να κερδισουμε κατι. λοιπον ας μεινει αυτο ολο σε ενα αστειο και μην το σοβαρευουμε!!
     
    Αρέσει σε kitsena, βιβη.2003, elenigri και 6 σε άλλους.
  5. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    Συμφωνω μαζι σας και νομιζω πως ολοι μας χρειαζομαστε καποιους λογους να χαμογελασουμε και το ημερολογιο ειναι ενας λογος. Προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ αυτη η κουβεντουλα που γινεται μεσα στη νυχτα και πρωτια ειναι κατι ασχετο απλα ειναι ενα αστειος αγωνας, οπως ασχετο ειναι αν θα μαθω το δωρακι στις 01:00 το βραδυ ή στις 15:00 της επομενης ημερας! Η χαρα στη ζωη μας ειναι το σημαντικο. Παρολη την αποχη σας λοιπον ειδατε πως βρεθηκε ο buenakias να σας χαλασει την εκπληξη και να κρατηση την "παραδοση ζωντανη". Για να δω λοιπον σε 7 ωρες οχι μονο ποιος θα κερδισει αλλα και ποιος θα πει το νεο???????
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, vaso1963, elenigri και 3 σε άλλους.
  6. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Αρέσει σε kitsena, ioanna6929, βιβη.2003 και 2 σε άλλους.
  7. χαρησπαοκαρα

    χαρησπαοκαρα Ενεργός συντάκτης

    μακαρι οι κανενα κανονι οπωσ περσι
     
    Αρέσει στον/ην βιβη.2003.
  8. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    το αυριανό δωράκι (κάλτσα) πιστεύω οτι θα είναι χτ!!άν πέσω μέσα τότε θα σας έχω προλάβει όλους!!!χιχιχι
    Νομίζω οτι θα ήταν ωραίο εκτός απο το ποιός θα πεί πρώτος το δώρο να κάνουμε μαντεψιές!!!
     
    Αρέσει στους misirli και ioanna6929.
  9. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

  10. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    προσεξε πονηρουλα μη ''ξεχαστεις'' και γραψεις μονο το ενα δωρακι κατα λαθος φυσικα :p
     
    Αρέσει στον/ην βιβη.2003.
  11. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Υπόσχεθηκα ότι θα το/τα γράψω εγω; χαχα Μην κοιτάς που είμαι ακόμη μέσα! :p Αυτήν την φορά θα προτιμήσω να δω τα νέα!
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και ioanna6929.
  12. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ο πιο γρηγορος κερδιζει λουκουμοσκονη!!!
    και τα σημερινα δωρακια μας ειναι.....24475χτ και 30 σουπερ τροφη


    ουφ ελπιζω να κερδισα
    καλο ξημερωμα
     
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Παιδια απο τι στιγμή που κάποιος είχε πει για χορτοταλιρα και μετα είπε κάποιος για Σ.Τ. Έλεγα ότι θα έχουμε και τα 2 χαχα
    Επειδη δεν το γραψα ως μαντεψια; έτσι! ευχαριστω Geppo1 όντως σήμερα προτιμούσα να ενημερωθώ! :)

    υ.γ. Μαλλον μόνος παιζεις πια χεχε
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και ioanna6929.
  14. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    η βιβή κέρδισε
    η οποία παρακαλώ να μου στείλει άμεσα π.μ. με τους αριθμούς του λοττο , τζοκερ
    και ότι άλλο της έρθει έμπνευση xD
     
    Αρέσει σε heavymetal7, LILA413, *mava* και 4 σε άλλους.
  15. kontogiannin

    kontogiannin Αρχάριος στο φόρουμ

    275 πε χτ επι επίπεδο φάρμας

    Πήρες 24475 χτ Αρα είσαι επίπεδο 89
     
    Αρέσει στον/ην βιβη.2003.
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    αν το πάρεις έτσι έχει κερδίσει και ioanna6929 διότι και αυτή μίλησε για Σ.Τ. ;)
    χαρη σε αυτό το δωράκι έχω για 1η φορα πάνω απο 300 σ.τ!!!

    Να μαντέψω το επόμενο; Αστεράκια χιχι σιγα μην συνεχίσει το ίδιο "βιολί" δηλ. την επανάληψη ;)
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, GEPPO1 και ioanna6929.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    αααα μην μου περνετε την λουκουμοσκονη!!! σημερα κερδιζει οποιος εγραψε πιο γρηγορα δηλαδη εγω χαχα
    αυριο αν θελετε κερδιζει οποιος κανει σωστη μαντεψια. αν θελετε παμε να παιξουμε ετσι αυριο, αλλα στο ειδος οχι στην ποσοτητα
     
    Αρέσει στους *mava*, βιβη.2003 και ioanna6929.
  18. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    νομιζω πως πολλοι οι το παλεψαν αλλα η πραγματικη νικητρια ειναι η GEPPO1, ετσι ειναι δικαιο επειδη εκεινη ανοιξε το δωρακι κι επειτα ενημερωσε, το σωστο να λεγεται!!!
    Εσυ καλη μου misirli? Παλι πονηρια εκανες? Στο σχολειο να φανταστω τα παιδακια δεν ειχαν ησυχια απο σενα? χιχιχιχι
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και GEPPO1.
  19. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    ioanna6929 γι'αυτό ήμουν μέσα στη μαντεψιά επειδή επαναλαμβάνονται!!!χιχιχιχι
    GEPPO1 αν και αναφέρθηκα πρώτη δικιά σου η λουκουμόσκονη αφου μας είπες ακριβως τα δωράκια!!
    misirli δεν καίγομαι να ειμαι πρώτη πλακίτσα έκανα και απλά έπεσα μέσα!!!
    evieva μακάρι να ειχα αυτες τις δυνάμεις να κέρδιζα και εγώ!!!κάθε 2-3 μέρες όποτε ήταν η κλήρωση θα έλεγα και σε έναν να κέρδιζε και σιγά-σιγά να γέμιζε πάλι η Ελλαδίτσα μας το χαμόγελο της
     
    Αρέσει στους takis.00 και elenigri.
  20. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    χαχα καταρχας που την είδες την πονηρια αυτην την φορά; αφού ήταν η 1η φορά που ήθελα να μάθω κι εγω από άλλους τα δωράκια ;)
    Στο σχολείο; μικρή μπορεί αλλά ως μικρή με έβαζαν οι άλλοι χαχα μεγάλοι έγινα εγω στόχος! :p
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.