Συζήτηση για το ημερολόγιο 2014

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 30/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    GEPPO1 Νομίζω ότι άργησες. 8)
     
    Αρέσει στον/ην βιβη.2003.
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    καλα έκανε και άργισε! διότι δεν μπορουσε να γράψει ;)
     
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    πρωτη απο ολους το εγραψα εγω αλλα στην παραθεση, γιατι δεν μπορουσα να βαλω απο κατω νεο μυνημα και ετσι την πατησα γιατι εμεινε η παλια ωρα. δεν πειραζει αυριο παλι. πλακα εχει!!!
    καληνυχτα
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, ioanna6929 και giannissuper.
  4. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Γιαννη έχει 2 δίκιο είδα την επεξεργασία 2 λεπτά νωρίτερα από σένα ήταν! και δεν απάντησα στον/ην GEPPO1 για να την εμποδίσω να γράψει ναι πονηρουλα εγω! :p χαχα
     
    Αρέσει στους .ATHENA. και βιβη.2003.
  5. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    αχ! με συγκινησατε βρε παιδια και δυστυχως μπηκα στο φορουμ τοσο αργα και δεν ειδα τις αναρτησεις σας. Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια. Τα παιδακια μου ειναι ο Αλεξανδρος, εντεκα χρονων και η Εβη σχεδον πεντε. Τρεχουν μετα το μεσημεριανο στη φαρμα και με τα ματακια να γυαλιζουν πατουν κουμπια και περιμενουν ωσπου -με την σειρα, μια ημερα ο μεγαλος και την επομενη η μικρη- να ανοιξουν την καλτσουλα. Φυσικα η μικρη δε καταλαβαινει τι βλεπει και ρωτα τον αδερφο της τι ειναι για να φωναξει αυτη το δωρακι -μαμα σημελα πηρεθ...- χαμογελουν και περιμενουν τι θα πω με τα ματια να λαμπουν κι εγω φυσικα εκπληκτη.... φωναζω τι καλο που ειναι το δωρακι σημερα, μπραβο τους αντε να δουμε αυριο τι γινει, και παλι απο την αρχη...
    Παντως και σημερα ο/η GEPPO1 πρωτος εγραψε το καλο το νεο μηπως υπαρχει καποιο κρυμμενο μυστικο και γραφεις τοσο γρηγορα? απο οτι βλεπω ο giannissuper και η misirli προσπαθησαν και στα δευτερολεπτα τους περασες!!! λοιπον για πες μου κι εγω δε θα το πω πουθενα!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/12/14
    Αρέσει σε .ATHENA., βιβη.2003, psipsi1978 και 2 σε άλλους.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    θα στο πω αλλα μην τους το πεις. ανοιγω απο πριν το φορουμ και γραφω τις πρωτες λεξεις και μολις ερθει το δωρο τσακ το γραφω και το ποσταρω. χα χα μικρα κολπακια. τσιμουδια ομως να μην το μαθουν !!!
    καλο ξημερωμα να παμε σαν καλα παιδακια για νανι!!
     
    Αρέσει σε .ATHENA., βιβη.2003, psipsi1978 και 4 σε άλλους.
  7. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    απο εμενα μεινε ησυχη ... λεξη σε κανεναν γιατι αν το μαθουν θα υπαρξη αθεμιτος ανταγωνισμος!!!!
    Και δε ξερω εσεις τι λετε για 25 σ.λ. εμενα η κορη μου μου ειπε πως κερδισα χλωρινη για να καθαρισω!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε .ATHENA., .FARMERAMA010., βιβη.2003 και 2 σε άλλους.
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    ναι ε; και που την βρήκε; χαχα

    Σημαντικό edit: Λοιπόν έκανα ένα πειραμα και ξαναπέρασα σε μια φάρμα επίπεδο σε νησι και τα 9800 πε που πήρα στο 1ο εξτρα δωράκι έγιναν 9900 Δηλαδη απο το 98 στο 99 επίπεδο. Άρα όσο ίσχυει το ημερολόγιο και περνάμε επίπεδο στο νησι το 1ο εξτρα δωράκι θα μας προσθέτει 100 πε !!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/12/14
    Αρέσει στους βιβη.2003, ioanna6929 και GEPPO1.
  9. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    misirli εχεις δικιο για τους πόντους στο νησί μόλις ανέβηκα επίπεδο με έδωσε 100 πε επιπλέον
     
    Αρέσει στον/ην βιβη.2003.
  10. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Το είχα υποψιαστεί απο την αρχή ότι θα γινόταν κάτι τέτοιο! Διότι το είχα ανοίξει πρώτα και μετά πέρασα επίπεδο στο νησι...και με τις αναρτησεις κάποιον φίλων είχα δει ότι προστίθονται 100 πε αν πέρασεις επίπεδο μόνο που τότε σκεφτόμουν είναι της συγκεκριμμένης μέρας; ή ισχύει και για τις επόμενες μερες; έτσι έκανα το πείραμα...

    υ.γ. Τωρα που σκέφτομαι ίσως αυτο να ισχύει μέχρι να φτάσουμε στο 2ο εξτρα δωράκι και όχι όσο ισχυει το ημερολόγιο που είπα

    χαχα Σας ψάρωσα; Ελπίζω ναι χιχι Το σημερινό δώρο είναι...14400 μπανανες
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/12/14
    Αρέσει στους psipsi1978, ioanna6929 και GEPPO1.
  11. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    και το σημερινο δωρο ειναι.... ταραταταν.... 16000χ ποντοι νησιου

    νομιζω οτι σημερα ειμαστε ισοπαλια misirli.

    καλο ξημερωμα σε ολους και ονειρα γλυκα
     
  12. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    χμμμ 21900 ποντοι ............. αχχχχ δεν προλαβα >:(
     
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    καλυτερα θα μας μπέρδευες όλους! :p διότι δεν έγραψες ότι είναι για το νησι! ... 100 πε επι το επίπεδο μας διευκρινιζω παρακαλώ!

    υ.γ. Geppo1 νόμιζα ότι είδα κάποια στιγμή διάφορα 1/10 του δευτερολέπτου ότι σε είχα προλάβει προσπαθώ να ξαναδώ κάτι τέτοιο και δεν το βλέπω! άρα ισοπαλία!!!

    υ.γ2 Είμαι καλη στις πονηριες; έβλεπα και ταυτόχρονα... και βιντέακι (ναι στο γνωστο μέρος) και αγχώθηκα μην ξεχαστω το στάματησα στην μέση!!!

    αιντε καληνύχτα (συνεχίζω και βλέπω βιντεάκια χαχα)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/12/14
    Αρέσει στους .ATHENA., psipsi1978 και ioanna6929.
  14. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    Αννουλα καραουλι εχεις στησει ???εεεε ?? αντε καλε γρηγορα για υπνο δεν κουραστικες ακομη ??-.-
    ασε και καναν αλλο να παρει την (πρωτια ) :eek:
    υγ . αυριο θα ερθω γρηγοροτεραxD
    Αννουλααααα πολυχρονη :)
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, .ATHENA., misirli και 2 σε άλλους.
  15. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    Κουραστηκε μεν αλλα σημερα σας εβαλε τα γυαλια. Τη φανταζομαι με το ποντικι στο χερι να πατα υποβολη απαντησης και να κοιτα με αγωνια αν προλαβε. Ηρθε λοιπον πρωτη η φιλη και εορταζουσα misirli και μαλιστα θυσιαζοντας τη ευχαριστηση της αρα διπλα την ευχαριστω για την στιγμιαια ενημερωση της. Λοιπον Χρονια σου Πολλα και παντα να εχεις αυτο που επιθυμεις!!!
    Φυσικα και ολοι οι υπολοιποι γεμιστε μπαταριες τα ποντικια καθαριστε το χαλακι τους για να γλυστρα γιατι το σημερα ποτε δεν εξασφαλιζει το αυριο, ραντεβου σε 23ωρες και 25 λεπτα στην γραμμη της αφετεριας. Καληνυχτα και ονειρα χριστουγεννιατικα!
    υ.γ
    GEPPO1 λες κανεις να εμαθε το μυστικο?!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/12/14
    Αρέσει στους βιβη.2003, .ATHENA. και psipsi1978.
  16. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    κανεις λαθος φιλη μου, ειμαστε απολυτη ισοπαλια, αν δεις τους χρονους θα το καταλαβεις. οσο για το μυστικο μου , μαλλον της το μαρτυρισε ενα πουλακι χαχα
    Αννουλα και ολες οι Αννουλες Χρονια Πολλα!!
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και ioanna6929.
  17. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    Ισοπαλια λοιπον και ζητω δημοσιως συγνωμη για την αδικια που σου εκανα και για να επανορθωσω γραφω ξεκαθαρα πως για πρωτη φορα μεχρι τωρα εχω δει τετοια επιτυχια και τοσο γρηγορα πιστολια αχ με συγχωρειτε τοσο γρηγορα ποντικια ηθελα να πω ;) Καληνυχτα σε ολη την παρεα και αυριο τα καλυτερα...
     
  18. buenakias

    buenakias Νέος ειδικός

    2 τσατνι
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, *mava*, GEPPO1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  19. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    βλεπω πως σημερα η παρεα ξεκουραζεται μια και τοσες νυχτες στη σειρα ξαγρυπνια εχουν το κοστος τους, μα καινουριοι φιλοι παιρνουν την πρωτια!!!
    Συγχαρητηρια λοιπον στον αγροτοφιλο μας buenakias που θυσιασε τον υπνο του για να μας κρατησει ενημερωμενους κι εγω σ΄ευχαριστω ιδιαιτερα.
     
  20. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    με πηρε ο υπνος κι εγειρα στου καραβιου την πλωρη, και ηρθε και με ξυπνησε του καπετανιου....ο γιος ( γιατι κοιμοταν και η κορη )
    για να δουμε τι θα δουμε σημερα το βραδυ...
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, .ATHENA., ioanna6929 και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.