Συζήτηση για το ημερολόγιο 2014

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 30/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    συγχαρητήρια στην ομάδα του φαρμεραμα για τα σκηνικά με το χιόνι ( αν και κρυώνω που τα βλεπω ) , συνεχίστε την καλη δουλειά!!!
    - να τα λέμε κι αυτα...... και ας μην είμαστε ανυπόμονοι με το ημερολόγιο. οταν ειναι έτοιμοι θα μας το δώσουν και σιγουρα με κάποιο τροπο θα μας αποζημιώσουν.
     
    Αρέσει σε .ATHENA., βιβη.2003, psipsi1978 και 5 σε άλλους.
  2. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    πήρα την πρώτη μου καλτσούλα 15 σουπερ λιπασμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    τωωωωρααα μαλιστα .....ολες οι καλτσουλες στη θεση τους !!!!;)
    καλο μηνα σε ολο τον κοσμοxDxD
     
    Αρέσει σε BioFarma-HL, βιβη.2003, psipsi1978 και 4 σε άλλους.
  4. ΒΗΜΑΣΩΤΑ

    ΒΗΜΑΣΩΤΑ Αναλυτής του παιχνιδιού

    Τελικά ήρθε γρήγορα η φλασιά! Κρίμα... Αν όμως ξαναχαθούν οι καλτσούλες, θα γράψω άλλο ποίημα για bonus κωδικό!
    Καλή μέρα και καλό μήνα σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε .ATHENA., graganta, βιβη.2003 και 9 σε άλλους.
  5. yro-s

    yro-s Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα, καλη εβδομαδα και καλο μηνα σε ολους.
    πολυ ομορφο το σκηνικο στις φαρμες μας, μας εβαλε για τα καλα στο πνευμα των ημερων.
    αν και στην αρχη παρεξηγησα τις δωροκαλτσουλες, ειχα την εντυπωση οτι καθε 6 που θα ανοιγουμε θα παιρνουμε δωρο, με χαρα διαπιστωσα οτι καθε μια εχει και το δωρακι της. θα ηθελα ομως να πω οτι η εταιρεια θα πρεπει να επανεξετασει την αποφαση της να δινονται φιορινια. ειναι πολλοι που θα ταξιδεψουν σε μερη που πιθανως να μην εχουν ιντερνετ και νομιζω οτι τιποτε δεν πρεπει να επισκιασει το ομορφο κλιμα των εορτων και να δημιουργησει αρνητικα συναισθηματα....
     
    Αρέσει σε graganta, psipsi1978, βιβη.2003 και 3 σε άλλους.
  6. WrongBarcode

    WrongBarcode Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα και απο μενα εγω πιστευω οτι γνωριζω ενα λογο που εγινε αυτο με τα δωρα απο αλλοδαπους γειτονες κυριως που δεν ξερω αν το εικαζουν η το εχουν πληροφορηθει απο εγκυρες πηγες αλλα λενε οτι εγινε για να δυσκολευτουν καποιοι με πολλαπλες φαρμες να παρουν ολα τα δωρα, αλλα εγω πιστευω οτι αυτοι που το κανουν συστηματικα δεν θα δυσκολευτουν να κανουν ενα login καθε μερα.μαλλον θα δυσκολεψει τους πραγματικους αγροτες-παιχτες που θα προσπαθουν μεσα στις γιορτες να ικανοποιησουν ολες τις υποχρεωσεις τους και θα εχουν και το καθημερινo login.Ομως επειδη ειμαι απο τους καπως παλιους παιχτες και εχω δει πολλα πιστευω οτι μεχρι το τελος τον δωρων θα εχει τροποποιηθει.Ιδωμεν..η για το σωστοτερο οψομεθα....
     
    Αρέσει σε .ATHENA., maria071966, χιονατη και 5 σε άλλους.
  7. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Μμμ...δεν το είχα σκεφτεί έτσι, αλλά και πάλι αν δείτε την λίστα των 1000 θα δείτε ότι δεν τους εμποδίζει τίποτα! ;) μιλάω για αυτούς που ακυρώθηκαν! κάποιοι από αυτούς έστελναν στον "ευατό" τους βιοτεχνικά ;) ένας λόγος που ακυρώθηκαν. Τώρα θα κολλήσουν εδώ στο ημερολόγιο; αν δεν βαριόντουσαν να μπαινοβγαίνουν απο 100άδες φάρμες. Εγώ βαριέμαι και μόνο που έχω μερικές να μπαινοβγαίνω για το ημερολόγιο καθημερινώς! (ναι είμαι της βαριεστημάρας! χαχα). Αλλά εγώ είμαι η εξαίρεση
     
    Αρέσει σε .ATHENA., psipsi1978, βιβη.2003 και 2 σε άλλους.
  8. WrongBarcode

    WrongBarcode Ανερχόμενος συντάκτης

    Ομολογω και εγω δεν το ειχα σκεφτει σε τοσο βαθος το θεμα αλλα καποιοι το σκεφτηκαν...αυτο που δεν σκεφτηκαν ειναι αυτο που λες και λεω οτι αυτοι που το κανουν με συστημα δεν θα πτοηθουν...αλλοιμονο στους αλλους..παντως εγω ευελπιστω αν και δεν θα ειμαι αμεσα θιγομενος...
     
    Αρέσει στους χιονατη, ellee68 και sylverfarma.
  9. Dimos_Greek

    Dimos_Greek Ανερχόμενος συντάκτης

    Μμμμμμμμ..........15 σουπερ λιπασμα.....καλο δωρακι,αντε να δουμε και τα επομενα!!:)
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και ellee68.
  10. picantinio2012

    picantinio2012 Προχωρημένος

    πολυ ωραια τα γραφικα, παρα πολυ ωραια, πραγματικα χριστουγεννιατικα τα σκηνικα και το ημερολογιο επισης... οσο για τις ημερες απουσιας το θυμαμαι παρα πολυ καλα οτι πριν δυο η τρια χρονια τα δωρακια τα χαναμε, δεν υπηρχε τετοια δυνατοτητα να τα παρουμε αργοτερα, με η χωρις πληρωμη, εγω εχασα μερικα και ητανε καλα δωρακια...
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και ellee68.
  11. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Καλησπέρα σας!!
    Πολύ ωραία η αλλαγή των γραφικών, μπράβο στην εταιρεία.
    Ούτε εγώ δεν συμφωνώ πως άμα χάσουμε το δώρο πρέπει να το πληρώσουμε, τι δώρο είναι αυτό??? >:(



    Αφαίρεση κόκκινης γραμματοσειράς
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, ellee68 και SYLVART.
  12. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    σε όλους μας σούπερ λίπασμα??έχω την εντύπωση και αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενα ημερολόγια δεν είχαμε όλοι ταυτόχρονα τα ίδια δώρα...αν κάνω λάθος συγχωρέστε με!!καλό μήνα!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και ellee68.
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    και είχαμε και δεν είχαμε ;) ... και καλό μήνα
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, ellee68 και psipsi1978.
  14. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    Κι εγω οπως εσας ενθουσιαστηκα οταν ανοιξα τη φαρμα μου και ειδα τα χιονια, το ποντικακι και το χαμστερακι με τα μπισκοτα στο χερι, αλλα και το χαρτη στολισμενο με το κατασπρο χιονι που στη χωρα μας δε βλεπουμε αλλα στη φαρμα μας το χορταινουμε, μπραβο στην εταιρια.
    Οσο για το δρωμενο τι να πω? κατα τη γνωμη μου τα δωρα δεν ειναι "χριστουγεννιατικα", πλουσια οσο απαιτουν οι μερες αλλα τα αναδιωμενα οσο περναει ο καιρος γινονται και περισσοτερα.
    Ακολουθει κι αλλο δρωμενο που εκει ισως τα πραγματα να ειναι διαφορετικα.
    Τελος για να μιλησω για το ημερολογιο, για εμενα τα δωρα ειναι συμβολικα, μια μικρη εκπληξη και η αποφαση για τη φασολια δεν ειναι κατι που η εταιρια δεν το εχει ξανακανει στο παρελθον αν και η πιεση που ασκει με τα καθημερινα log in (σγουρομαλλης) μας παραπεμπει να αναρωτηθουμε το λογο....
     
  15. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    και σε μένα άρεσαν πάρα πολύ τα γραφικά!!
    πήγα και στο ημερολόγιο....πουθενα οι κάλτσες βρε μπάς και κρυώνανε τα ξωτικούλια και τις πήραν;
    αλλα μετά απο λίγο τσοοοοοοουυυυυπ εμφανίστηκαν!!
    pikantinio2012 δεν νομίζω οτι δεν σου τα έδινε τα δώρα.εγώ θυμάμαι που έμπαινα και την επόμενη και τα έπαιρνα!!
    Τέλος συμφωνώ με τους προλαλήσαντες για το οτι δεν ειναι ωραίο σε περίπτωση που δεν μπείς την μία μέρα να πρέπει να πληρώσεις την επόμενη για να ανοίξεις το δωράκι!!!
     
    Αρέσει στους .ATHENA., GEPPO1, psipsi1978 και σε ακόμα ένα άτομο.
  16. osakis

    osakis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεύτερη μέρα σήμερα το ημερολόγιο όλα καλά ως τώρα και συνεχίζουμε,αναμενόμενα μέχρι στιγμής τα δωράκια και περιμένω στα κουτιά φιορίνια,μπανάνες,κουπόνια βοηθών και βιοτεχνικά.Ας ελπίσουμε όλοι οι παίχτες να μπορέσουμε να συνδεόμαστε κάθε μέρα για να μην τα πληρώσουμε ή τα χάσουμε.
     
  17. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    ναι ναι μπανάνες να περνάμε επίπεδο στο νησί!!το καλύτερο θα ήταν 1 φιορινόδεντρο που όλοι λαχταράμε!!!!!αυτό θα ήταν μία πολύ καλή ανταμοιβή για όλους μας που προσπαθούμε σκληρά είτε με χρήματα είτε χωρίς...
     
    Αρέσει σε .ATHENA., graganta, takis.00 και 6 σε άλλους.
  18. elinoo

    elinoo Γνώστης του φόρουμ

    Έχουμε και λέμε:
    1η μέρα: 15 σούπερ λίπασμα
    2η μέρα: επίπεδο παίκτη επί 100=.......... χορτοτάλιρα


    Θα σας γράψω αύριο για το επόμενο δώρο.
     
    Αρέσει σε takis.00, βιβη.2003, .eugenaki. και 2 σε άλλους.
  19. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    psipsi1978 τι τέλεια θα ήταν!!!το τέλω,το τέλω πολύ :D
     
    Αρέσει σε .ATHENA., elenigri, graganta και 2 σε άλλους.
  20. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα
    χα χα σε προλαβα!!
    δυο κουπονια της 1 ωρας το καθενα!!
    ο καλος αγροτης , το πρωι φαινεται!!
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, maria071966, .eugenaki. και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.