Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χρόνια Πολλά Farmerama "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 24/1/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Υπάρχει επίσημη ανακοίνωση.

    Αναφέρεται στην επίσημη ανακοίνωση ήδη 2 φορές. Θα δοθεί αποζημίωση!
     
  2. SM7311

    SM7311 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα μια χαζη ερωτηση το δρομενο δεν μπηκε ακομα η εγω δεν το βλεπω ? η θα μπει τις επομενες μερες? ευχαριστω
     
  3. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Το δρώμενο γενεθλίων θα ενεργοποιηθεί ξανά αύριο στις 15:00 και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 23:00. Έχει βγει ανακοίνωση.
     
    Αρέσει στους Hecuba, Lina123 και SYLVART.
  4. kmtrikala73

    kmtrikala73 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ευχαριστω
     
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα.. τέλειωσα εχθές και το τελευταίο κομμάτι παζλ και πήρα και την σπηλιά, την φασολιά την είχα πάρει πριν την διακοπή του δρώμενου.. τελικά μετα την κατευθυντήρια οδηγία του nickoikono11 το πράγμα έγινε πολύ απλό.. δεν είχα ποτέ ασχοληθεί με τα παζλ και ομολογώ οτι ήμουν ανίδεη.. τώρα είμαι προετοιμασμένη και περιμένω μ αγωνία το επόμενο παρόμοιο δρώμενο.. ευχαριστώ πολύ και την snorkel που προσπάθησε να με βοηθήσει και τους υπόλοιπους συμπαίκτες.. Χρόνια πολλά φαρμεράμα εύχομαι και του χρόνου να είμαστε όλοι εδώ να ξαναγιορτάσουμε
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Lina123, figbis13 και 9 σε άλλους.
  6. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπέρα. αυτή την ανακοίνωση δεν μπορώ να την βρω. επίσης την Κυριακή θα είναι 4 Φεβρουαρίου
     
    Αρέσει στους irinigr και Marinaloren.
  7. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημέραα! ρώτησα και έμαθα! το ιβέντ τελειώνει την Δευτέρα 5/2 στις έντεκα το βράδυ και η αποζημίωση θα αρχίσει να τρέχει από σήμερα στις 3 το μεσημέρι και για μία εβδομάδα
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Να σταματήσουμε τις επίσημες τότε, να περιμένουμε να ρωτάς άλλους και να μας ενημερώνεις. Συμφωνείς;
    Η επίσημη αναρτήθηκε την Τρίτη. Ευτυχώς που ρώτησες και έμαθες την Παρασκευή εσυ.
    https://board-el.farmerama.com/threads/Προβλήματα-login-25-01-2024.36876/#post-253082
     
    Αρέσει στους jimixatz, Lina123 και vagelis1968.
  9. Hecuba

    Hecuba Ανερχόμενος συντάκτης

    Χρόνια Πολλά Farmerama να τα εκατοστίσεις.
    Μετά χιλίων κόπων και βασάνων το τελείωσα ,ευτυχώς.
     
    Αρέσει στον/ην Lina123.
  10. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Χρόνια πολλά Farmerama με υγεία σε όλη την ομάδα και τους συντονιστές μας!!!
    Παρόλα τα όσα προβλήματα και αν είχε το δρώμενο, ήτανε από τα ωραιότερα...
    Και εγώ επειδή τα τελευταία χρόνια έχω γίνει πολύ Ζεν:p δεν με ζαλίσανε οι μαργαριτούλες...
    Τέλος λοιπόν και για εμένα το δρώμενο και χωρίς να βλέπω την εικόνα του παζλ εξαρχής.
    Τα 20 και 30 κομμάτια άλλωστε είναι παιχνιδάκι για μωρά, φτιάχνονται στα τυφλά και άμεσα...
    Καλή συνέχεια!!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Marinaloren, nota.dim1802 και 2 σε άλλους.
  11. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα σε ολους ! χρονια πολλα κ απο μενα farmerama μας αγαπημενο .... θα ηθελα να ενημερωσω οτι μου δωθηκε bonus code στο ιμειλ μου για τα 14α γενεθλια... που δινει 5 παρτυ εισιτηρια και 50 σουπερ λιπασματα ...ισχυει μεχρι 5/2/ 2024....ριξτε μια ματια κ στο δικο σας μειλ.. καλο βραδυ κ ευχαριστουμε πολυ φαρμεραμα !
     
    Αρέσει σε vagelis1968, -ΡΙΚΑ1985-, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  12. vickychris29

    vickychris29 Ανερχόμενος συντάκτης

    Έτσι από περιέργεια, η ειρωνεία ήταν απαραίτητη; Δεν είδα να απαντήσατε στην προηγούμενη ανάρτηση μου που ρωτούσα που μπορώ να βρω την ανακοίνωση. Σε αυτή όμως σπεύσατε να ειρωνευτείτε. Δεν σκοπεύω να σας πάρω την δουλειά. Θα ήθελα όμως λίγη περισσότερη ευγένεια παρακαλώ! Δεν υπάρχει λόγος για μικροπρεπείς αντιπαραθέσεις. Φίλοι και συμπαίκτες είμαστε όλοι. Σας ευχαριστώ!
     
  13. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    Προσωπικά πιστεύω πως αυτό (μάλλον) είναι το πιο εθιστικό παιχνίδι της farmerama...θα μπορούσα να παίζω ασταμάτητα:inlove:
    ανυπομονώ για επόμενα δρώμενα παρόμοιου βεληνεκούς!
    χρόνια πολλά farmerama
    χρόνια πολλά συντονιστές, τεχνικοί
    χρόνια πολλά συναγρότες
    χρόνια πολλά σε ολάκερο τον μαγικό κόσμο της farmerama
    και του χρόνου καλά να είμαστε, όλοι εδώ με υγεία!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, toylaaaaa, vagelis1968 και 6 σε άλλους.
  14. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.