Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χρόνια Πολλά Farmerama "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 24/1/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Χρόνια Πολλά Farmerama "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Χρόνια-πολλά-farmerama.36801/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Χρόνια-πολλά-farmerama.36800/

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
    Αρέσει στον/ην Hellenagal200010.
  2. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα

    Ενα δρώμενο με νέο μηχανισμό. Ενδιαφέρον σε όσους αρέσουν τα πάζλ.

    Για την σειρά των σύννεφων και τα διακοσμητικά χρειαζόμαστε 540 δώρα γενεθλίων. Θα λάβουμε 20 στην έναρξη και άρα θα πρέπει να κατασκευάσουμε 520.

    10400 ανθύλλιο πάρτι
    10400 μαλακή καραμέλα
    1040 βαρελότο πάρτι

    Για την ολοκλήρωση όλου του δρώμενου

    11600 ανθύλλιο πάρτι
    11600 μαλακή καραμέλα
    1160 βαρελότο πάρτι

    Για να πάρουμε την σειρά και τα διακοσμητικά , αρκεί να ολοκληρώσουμε 9 πάζλ μόνο.

    Αν δεν έχουμε την ευκαιρία/δυνατότητα να λύσουμε όλα τα παζλ, θα πρέπει να διαλέξουμε προσεκτικά ποια 9 θα λύσουμε ώστε να φτάσουμε στην άκρη και να ξεκλειδώσουμε το παζλ με το 4ο διακοσμητικό.

     
    Αρέσει σε maroula, GEPPO1, IRENE26 και 36 σε άλλους.
  3. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    Νεο και ωραιο φαινεται!! Θα το παλεψω γιατι τα παζλ ειναι το φετιχ μου!! Ευχαριστουμε lagoudaki καλη επιτυχια σε ολους και Χρονια Πολλα farmerama ευχομαι πολλα πολλα ακομα χρονια κ καλυτερα με υγεια παντα σε ολους μας!!:inlove:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, elenigri, nota.dim1802 και 7 σε άλλους.
  4. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Αυτά τα γενναιόδωρα σε πόντους διακοσμητικά, πώς τα βάζεις στις φασολιές; Τα βάζεις ή δε τα βάζεις; Αυτό είναι το ερώτημα. Καλή αρχή στο δρώμενο και Χρόνια μας Πολλά.
     
    Αρέσει σε Hecuba, elenigri, crazyfarmer71 και 2 σε άλλους.
  5. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα σε όλους!
    Ευχαριστούμε για τους υπολογισμούς lagoudaki 8) Ωραίο δρώμενο , με πολύ ευχάριστα δώρα και υπέροχη φασολιά!

    Βάζεις αυτά που χρειάζεται και τα δεύτερα που θα πάρουμε τα βάζουμε και στις εκτάσεις :D
     
    Αρέσει σε Hecuba, toylaaaaa, Lina123 και 3 σε άλλους.
  6. 66romanou

    66romanou Προχωρημένος

    Χρόνια Πολλά, Farmerama! Πολύ ενδιαφέρον το δρώμενο, πολύ ωραία δώρα και ιδιαίτερη φασολιά! Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παίξω, μιας και λόγω δουλειάς, μπαίνω στη φάρμα μου μόνο μια φορά την ημέρα. Καλή επιτυχία στους συναγρότες!
     
    Αρέσει σε Hecuba, nickoikono11, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  7. irinigr

    irinigr Νέος ειδικός

    θα έχουμε εικόνα τι προσπαθούμε να φτιάξουμε ή στα τυφλά;Λάθος δεν συγχωρείται,κλειδώνει το κομμάτι
     
    Αρέσει στους Hecuba και Marinaloren.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θες να μου δείξεις που το διάβασες αυτό;
     
  9. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    kaλημερα σε σενα κ ολους τους συμπαικτες.... να σου πω πως το κομματι θα κλειδωνει μονο αν ειναι στη σωστη θεση οποτε αυτο τουλαχιστον δεν πρεπει να σε αγχωνει...
    καλη μας συνεχεια....
     
    Αρέσει σε Hecuba, GEPPO1, nickoikono11 και 2 σε άλλους.
  10. nalajohni99

    nalajohni99 Αρχάριος στο φόρουμ

    κολαει το παιχνιδι η μονο εγω δεν μπορω να παιξω?
     
    Αρέσει σε Hecuba, nickoikono11, nota.dim1802 και 4 σε άλλους.
  11. irinigr

    irinigr Νέος ειδικός

    Δίκιο έχεις,εγώ παρανόησα,και τα παζλ φαίνονται
     
    Αρέσει στον/ην -Snorkel-.
  12. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    μηπως μπορουμε να δουμε καπως τι παζλ φτιαχνουμε;πως μπορουμε να το δουμε ολοκληρο
     
  13. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολους. Ηδη έφτιαξα 6 παζλ, και δεν είναι κατι δύσκολο. Εκνευρίζομαι μόνο που κολλάει
     
    Αρέσει σε Hecuba, GEPPO1, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  14. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα κολλαει παρα πολυ σε καθε ενα κομματι σωστο κανω ανανεωση
     
    Αρέσει σε Hecuba, olga-tse62, Marinaloren και 3 σε άλλους.
  15. .sofaki.

    .sofaki. Επιφανής του φόρουμ

    Χρονια πολλα farmerama!!! Ti τι εξαιρετικο δρωμενο ειναι αυτο!!Αν δεν κολλουσε:cry:θα επαιζα ασταματητα,κυριως μαρεσει γιατι δεν εχει εκεινο το καταπιεστικο χρονομετρο!Παιζω με την ησυχία μου!!Μπραβο το ωραιοτερο δρωμενο
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Nantia123, Hecuba και 10 σε άλλους.
  16. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εάν σε κάθε κομματάκι της κάθε εικόνας θα χρειαστεί να κάνουμε επανεκκίνηση της φάρμας, ελπίζω μέχρι τα επόμενα γενέθλια να ολοκληρωθεί το δρώμενο.Από το 98 που έχω ίντερνετ, είναι πρώτη φορά ,που απελπίστηκα.Χρόνια πολλά και καλή, γενική αναβάθμιση.
     
    Αρέσει σε Hecuba, thena, GEPPO1 και 5 σε άλλους.
  17. sarvan113

    sarvan113 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλή χρονιά σε όλους.Γνώμη μου είναι να διακοπεί το EVENT μέχρι να λυθεί το πρόβλημα. Έτσι και οι παίκτες δεν ταλαιπωρούνται και οι επιθέσεις αντιμετωπίζονται ομαλότερα. Ευχαριστώ
     
    Αρέσει στους Hecuba, GEPPO1 και Marinaloren.
  18. ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ

    ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ Ενεργός συντάκτης

    Τα προβληματα συνεχιζοντε....κολαει σε καθε ενεργεια που κανουμε!!!! Χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Hecuba, GEPPO1, Marinaloren και 3 σε άλλους.
  19. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χρονια Πολλα Farmerama ! Να τα χιλιασεις και μαζι με σενα και οι συντελεστες σου!!! Ευχαριστουμε πολυ τη Lagoudaki για τους υπολογισμους! Υστερα απο απειρα παζλ που εχω κανει, το τελευταιο 6.000 κομματια και δεν εχω που να το κρεμασω (βρισκεται προς το παρον κατω απο το κρεβατι, σαν χαλι), μολις ειδα το παζλ πεταξα απο τη χαρα μου! Εχω ηδη κανει 13 παζλ , αλλα το οτι κολλαει συνεχεια και πρεπει να κανω επανεκκινηση ειναι οντως εκνευριστικο!!! ...ομως ......... Καντε Υπομονη κι η Farmerama θα γινει πιο δυνατη!! .......!!!!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, georgeoikonom2332000, maria22 και 7 σε άλλους.
  20. vironiahatzi

    vironiahatzi Αρχάριος στο φόρουμ

    εγω απο το 2015 που παιζω, δεν εχω παψει να απελπιζομαι με την ιδια κατασταση....ελπιζω να καταλαβες!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους Hecuba, panior, boykitsa68 και σε ακόμα ένα άτομο.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.