Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χαρούμενη Ημέρα Χιονάνθρωπου "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 22/2/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Χαρούμενη Ημέρα Χιονάνθρωπου "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    Δρώμενο - Χαρούμενη Ημέρα Χιονάνθρωπου | Farmerama GR

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    Σ.Ε - Χαρούμενη Ημέρα Χιονάνθρωπου | Farmerama GR


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG]



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/2/23
    Αρέσει στον/ην thena.
  2. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    δρωμενο χωρις φασολια δεν ειναι δρωμενο:cry:xD
    παρ ολ αυτα θα παιξω εννοειται χαλαρα εχει καλα δωρακια:p
    καλη επιτυχια σε ολους

    υγ.νομιζω το τραμπολινο αναβαθμιση 3 ειναι λαθος τα πε??:oops:
     
    Αρέσει σε NOTHS58, Lina123, nickoikono11 και 3 σε άλλους.
  3. -*Hermes*-

    -*Hermes*- S-Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Που είναι το λάθος ; Γιατί προσπαθώ τόση ώρα να το βρω και δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς ;
    Οι ΣΕ αναφέρουν ξεκάθαρα ότι η τελευταία αναβάθμιση του διακοσμητικού θα δίνει: 220 πε/τπε x επίπεδο κάθε 22 ώρες.
    Μήπως δεν διάβασες καλά ;
     
    Αρέσει στον/ην NOTHS58.
  4. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    θεωρησα αφου οι αλλες αναβαθμισεις ειναι χωρις επι(Χ) δεν θα ηταν κ αυτο αλλα οκ καλυτερα ετσι...ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην NOTHS58.
  5. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους!!Είναι ένα ιβέντ επιλογής δρόμου που θα ακολουθήσουμε όπως και δώρου ανάλογα τι αρέσει στον κάθε ένα από μας,προσωπικά μου αρέσουν όλα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατι διαλέγουμε και δεν τα παίρνουμε όλα αφου ο κόπος που θα κάνουμε το αξιζει!!
    Για το ιβεντ θα χρειαστούμε συνολικά:22800χ γιγάντια καρότα(κάνει 5:30 ωρες,φυτεύουμε στη βασική,άγριο λιβάδι)
    16χ υλικό χιονάνθρωπων(550 γ.καροτο,30ψηλο καπελο,26κασκολ)
    646 κασκόλ(αναδύεται απο δεντρα και σταβλους,εργαστηρια του νησιου απο βασικη και τροπικο)
    770 ψηλό καπέλο(αναδύεται απο φυτα φαρμας,βασικη και αγριο λιβαδι)

    Μαζεύουμε στο σύνολο 780 αστερονομίσματα!Στο αστερομαγαζάκι κυριαρχούν,για μένα,τα δυο πίκολο:D
    Θα διαλέξουμε 2 ''τοτέμ χιονάνθρωπων''και θα κάνουμε 5 εργασίες ανά επίπεδο!Προσοχη στην επιλογη,αναλογα το δωρο που θελει ο καθενας!!Στις ανταμοιβες υπαρχουν και ποντοι γιορτης ''πουλιου''.δενδρύλλια,Μπονους ποντων εμπειριας(ΠΕ)κ.α!Καλη επιτυχία και Όμορφη Καλημέρα σε όλους!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, kellyboukou, Marinaloren και 24 σε άλλους.
  6. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα σε ολους! Ωραιο το δρωμενο ..........., αλλα αφενος δεν εχει φασολια και αφετερου εγω δεν εχω χωρο για μπονους αντικειμενα διοτι εχω πηξει!!!! αρα δεν θα το προσπαθησω! Καλη προσπαθεια σε οσους το κανουν!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 11 σε άλλους.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα.. αρκετα καλο δρώμενο, γνωστό, τα δώρα κλασσικα , με πιο καλά τα δυο πίκολο και ειλικρινα δεν καταλαβαίνω προς τι η επιλογή των διακοσμητικων και ειδικα διακοσμητικών χωρίς καποια ιδιαίτερη βαρύτητα.. προσωπικά το μόνο που λίγο μ ενδιαφέρει ειναι η τοξοβολία, αλλα και να μην την πάρω δεν θα μου λείψει.. επίσης μόνο 780 αστερονομίσματα δηλαδη μονο για τα πίκολο, ρίχνει το ενδιαφέρον, οταν υπάρχουν μυστηριωδη που όλοι θα θελαμε να αποκτήσουμε.. καλή διασκέδαση σε όλους, ευχαριστούμε σουλα..
     
    Αρέσει σε nana, sofiapao76, nota.dim1802 και 9 σε άλλους.
  8. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους!Εχω μια απορια , οταν λεει 55% σε ολες τις συγκομιδες εννοει και τα διακοσμητικα ή μονο δεντρα ,φυτα,σταυλους?
     
  9. kellyboukou

    kellyboukou Νέος ειδικός

    Καλημέρα σας, παρατηρώ πως διάλεξα διαδρομή στο δρώμενο ενώ δεν έχω το αντιστοιχο ανθό πασχαλιάς, καθώς δεν έχω ανοίξει ακόμα την 13η κάμαρα. Ξέρετε αν μπορώ με κάποιο τρόπο να αλλάξω διαδρομή? Ευχαριστώ
     
  10. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Για να μη το διευκρινίζουν οι ΣΕ αφορούν όλες τις συγκομιδές.
    Όχι δε μπορείς να αλλάξεις διαδρομή, από τη στιγμή που πάτησες το συν + κι έχεις παραδώσει κάποια προιόντα.
    Το δρώμενο η αλήθεια είναι πως, αν και μπορούν να παίξουν μικρά επίπεδα, οι απαιτήσεις είναι για πάνω από 100 επίπεδο τουλάχιστο.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, nota.dim1802, Lina123 και 3 σε άλλους.
  11. kellyboukou

    kellyboukou Νέος ειδικός

    Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, nota.dim1802, Lina123 και 2 σε άλλους.
  12. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    Καλημέρα! Τα πικολάκια προστέθηκαν στη συλλογή μου! Τα υπόλοιπα αστερονομίσματα ,τα έκανα σ.λ....μακάρι να μπορούσαμε να πάρουμε και άλλα δώρα....Αισθητή η απουσία φασολιάς. Καλή Σαρακοστή σε όλους μας...
     
    Αρέσει σε Lina123, soyla74, maria_palou και 2 σε άλλους.
  13. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    ακομα μια φορα λαθος στις σε οπου αναφερουν οτι οι σ.τρ κοστιζουν 10 νομισματα αλλα τελικα ειναι 11 οποτε απο λαθος των συντονιστων μου περισσευουν 8 νομισματα χμμμμμ
    και δεν ειναι η πρωτη φορα....
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και δεν χαίρεσαι; Θα μετρατραπούν σε ΧΤ ΠΕ και ΤΠΕ. Όλοι γνωρίζουμε πόσο σημαντικά είναι τα ωφέλη απο τις μετατροπές για εσένα.
    Οπότε το κάναμε επίτηδες για να σου περισσέψουν 8.


    Πάτησες το screenshot στο forum και τις αγόρασες; Θες να μου πεις πως έκανες αυτό το μαγικό;
    Γιατί στο παιχνίδι είναι ξεκάθαρο το 11. Εκτός και αν εσύ αγοράζεις μέσω του φόρουμ.

    upload_2023-2-28_13-53-7.png

    Επικοινώνησε με την υποστήριξη να σου αφαιρέσει τις σούπερ τροφές και να σου δώσει πίσω τα Αστερονομίσματα. Θα περιμένω :)
     
  15. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού


    για το πρωτο σκελος της απαντησης σου τι να πω? οκ δεν θελεις να κανεις τη δουλεια σου σωστα το εχουμε καταλαβει....
    για το 2ο μερος ... ειναι επισης γνωστη η ειρωνεια με την οποια αντιμετοπιζεις τους παιχτες που επισημαινουν κατι που δεν σου αρεσει η που εχεις κανει λαθος.....
    για το 3ο μερος ... οκ προσφερεις μια επιλογη για να διορθωσεις το λαθος σου αλλα, λυπαμαι, στον πολιτισμενο κοσμο πρωτα απο ολα παραδεχομαστε το τυχον λαθος που καναμε και ζηταμε ενα συγγνωμη, λεξη προφανως αγνωστη σε σενα και υστερα προσπαθουμε να διορθωσουμε το λαθος....
     
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Λες να παραποιήσαμε τα screenshot? Υπήρχε bug το οποίο και διορθώθηκε και οι Συχνές ερωτήσεις έγιναν νωρίτερα.
    Μήπως οι συντονιστές φταίνε και για τα Bugs???

    Έχεις μια εμπάθεια προς τους συντονιστές και δεν διστάζεις να την δείχνεις σε κάθε ανάρτηση σου.

    Και επίσης ο σκοπός της ανάρτησης σου δεν ήταν επειδή υπήρξε ένας λάθος screenshot. Άλλωστε στο παιχνίδι φαίνεται ξεκάθαρα το 11.
    Ο σκοπός της ανάρτήσης σου είναι να προσβάλεις και να στοχοποιήσεις για ακόμα μια φορά τους συντονιστές.
    Άλλωστε αν είχες ζημιωθείς, θα επικοινωνούσες με την υποστήριξη όπως σου προτάθηκε αλλά τις ήθελες τις σούπερ τροφές.
    Σου δόθηκε λύση και όχι μόνο την απέρριψες αλλά συνέχισες να επιτίθεσαι. Μπορεί εσύ να την βρίσκεις να διαπληκτίζεσαι για ανούσια πράγματα αλλά εμείς όχι. Οπότε θα σταματήσουμε εδώ. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει στον/ην Lina123.
  17. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα! Τέλος και γω με το δρώμενο χαλαρά ως συνήθως. Αρκετά ευχάριστο θα έλεγα. Από το κατάστημα πήρα τα 2 πίκολο, 1 κουπόνι βοηθών και σούπερ λιπάσματα, ίσα ίσα να χρησιμοποιηθούν όλα τα αστερονομίσματα.
    Καλό βράδυ~ :music:
     
    Αρέσει στους Lina123, soyla74, sofiapao76 και σε ακόμα ένα άτομο.
  18. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο.
     
    Αρέσει στους Lina123 και soyla74.
  19. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.