Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Χαρούμενα μπαλώματα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 21/8/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    καλημερα!!Εξαιρετικο δρωμενο!!περιμενω την ωρα να μαζεψω τα υφασματακια για να παιξω!!συγχαρητηρια:):D
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, vagelis1968, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  2. kadim65

    kadim65 Νέος ειδικός

    Μόνο εγώ δυσκολεύομαι να τοποθετήσω τα πλακίδια?
    Ενώ είναι ίδιο χρώμα τα πετάει πίσω.
     
  3. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Μήπως ξεχνάς να πατήσεις το "τικ" στη μέση του διπλού πλακιδίου... και εγώ στην αρχή το πάθαινα αυτό.
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, GEPPO1, vagelis1968 και 4 σε άλλους.
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Τελικα, παιδια, αν και το φοβομουν στην αρχη, βγαινει πολύ στρωτα το δρωμενο..Τα αναδυομενα ερχονται με καλη ροη και το προχωραω ανετα και χωρις αγχος.. Μολις καταλάβεις πως τοποθετουνται τα υφασματα , πηγαινει μια χαρα..Μπραβο στην εταιρεια , που εβαλε ένα νέο συναρπαστικο δρωμενο..Τα καλα να λεγονται..Εχω ενθουσιαστεί..
    Καλα ραψίματα σε ολους μας..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Nantia123, jimixatz και 10 σε άλλους.
  5. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Κι εγω το επαθα στην αρχη ωσπου καταλαβα πως το τοποθετουμε. Πατας πανω στο ιδιο χρωμα που θελεις να το κολησεις, μολις παει στη θεση του το σριβεις οπως σε βολευει καλυτερα και στο τελος πατας το (V) και ειναι ενταξει.
     
    Αρέσει σε kadim65, jimixatz, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 8 σε άλλους.
  6. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπερα σε ολους ,επιτελους ενα δρωμενο ενδιαφερον και καινουργιο!!! Μου αρεσει παρα παρα πολυ !!!! :D:inlove:
    εχω βαλει 115 πλακακια ,δε ξερω αν ειναι λιγα ή πολλα και εχω μαζεψει 160 αστερονομισματα και αλλα πολλα δωρα φυσικα .....ενα τιπς για οσους ενδιαφερονται πρωτου χρησιμοποιησω ολα τα πλακακια παταω το σταυρο και εχω ολες τις δυνατες επιλογες ,δηλ δεν αφηνω καθολου καινη θεση στα πλακακια και παντα προσεχω να εχω επιλογες στο να ενωθουν πολλα μπλε τζην πλακακια που δινουν νομισματα .....οτι προτιματε περισσοτερο αυτο να κυνηγησετε για να ενωσετε σε μεγαλη ποσοτητα;)
    καλα ραψιματα xD
     
    Αρέσει σε kitsena, sofiapao76, jimixatz και 14 σε άλλους.
  7. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπερα στην παρεουλα. Ωραιο το δρωμενο και ωραια τα δωρα στο καταστημα. Εχω ηδη φτιαξει 190 μπαλωματα και επιτελους μετα απο καιρο το ροδανι φανηκε απλοχερο απεναντι μου. Εχω για 12 ωρες 100%, για 24ωρες 100% ( το πετυχα μολις τωρα) και +1 για 4 ωρες ακομη. Πιστευω πως μεχρι Κυριακη θα εχω τελειωσει με τα φυτα και μετα θα ασχοληθω μονο με το παιχνιδι. Ευχαριστω ροδανακι μου. Καλη συνεχεια σε ολους-ες. Και μην ξεχνιομαστε....οι διακοπες συνεχιζουν ακομη... :D :D :D
     
    Αρέσει σε FARMER.GP, αμφιθεα, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  8. poi94

    poi94 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ράβε ξήλωνε ράβε ξήλωνε ουπς μόνο ράβε .... Το δρώμενο είναι ωραίο και μου αρέσει πολύ.:inlove: Κάθε φορά περιμένω τα νέα μαξιλαράκια....να δω το παττενάκια να πάρω τα δωράκια :music:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, αμφιθεα, .sofaki. και 3 σε άλλους.
  9. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Καλησπέρα,
    είπα να μοιραστώ τη χαρά μου, ότι κατάφερα να ενώσω 9 γαλάζια μπαλώματα, παίρνοντας 23 αστερονομίσματα! Κατόρθωσε κάποιος να συνδυάσει 10 μαζί; Ποια είναι η αμοιβή;


    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Gulit1, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, FARMER.GP και 11 σε άλλους.
  10. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Μπραβο μαρω :inlove:, ειναι και για μενα η πρωτη φορα μετα απο παρα πολυ καιρο που χαιρομαι ενα δρωμενο :D:D
    το καταφερα κι εγω, νομιζω μια φορα να παρω 23 αστερονομισματακια :) κι εχω φθασει στα 215 παιχνιδια και τα 223 νομισματα δεν ειναι υπεροχο!!!! Μονο με σπερνοθερισμα :D:):p τελειο!!!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  11. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο


    καλησπερα σε ολους εως τωρα το μεγαλυτερο ποσο που εχω παρει ειναι αυτο :
    [​IMG] δε θυμαμαι ποσα ενωσα να πω την αληθεια ...αν δε μου αρεσουν τα πλακακια που μου ερχονται τερματιζω το παιχνιδι .....εχω μαζεψει πολλα νομισματα μα μονο τις τροφες εχω παρει εως τωρα απο δωρα και τους 3 σταβλους του νησιου ..
     
    Αρέσει σε Gulit1, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, jiorgos και 10 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Eφτασα αισιως, στα 256 παιχνίδια, χαλαρα και χωρις αγχος..
    Πραγματικα, ένα διασκεδαστικο δρωμενο ..Περιμενω πως και πως ,κάθε φορα το επομενο θερισμα ,για να συνεχισω..
    Ειμαι ενθουσιασμενη..Πηρα σταβλους, κουπόνια ,σ.τροφες και συνεχιζω..
    Καλο απόγευμα σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, maria_palou και 8 σε άλλους.
  13. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Μπαλώματα και ραφτικά,
    -Θεέ μου,έχει πολύ δουλειά-,
    πλακίδια να ταιριάξεις...
    Μα ο Τζο μας,θέλει ένα παλτό,
    -θα βοηθήσω όσο μπορώ-,
    κουμπιά σ'αυτό να ράψεις.

    Η Χαναμπέλα Βελονιά,
    κοιτά από δίπλα,και γελά,
    λάθη για να μην κάνεις...
    Μιμόζες φύτεψε πολλές,
    και με βελόνες και κλωστές,
    την φασολιά θα πάρεις.

    Τα μπλε,να φιάχνεις πιο πολύ,
    πέφτει το νόμισμα ''βροχή'',
    κυνήγα όμως και τ'άλλα...
    Τρέχα στο μαγαζί γοργά,
    να πάρεις όλα τα καλά,
    τα δώρα,τα μεγάλα.

    [​IMG]

    Και βέβαια συνεχίζω ....
     
    Αρέσει σε Gulit1, nickoikono11, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 16 σε άλλους.
  14. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα,

    μετά από αρκετό καιρό αποφασίζω να γράψω για να σχολιάσω το τρέχον δρώμενο, το οποίο σε σχέση με ότι μας έχουν συνηθίσει το τελευταίο διάστημα είναι μία πολύ ευχάριστη έκπληξη. Γενικότερα είναι λίγο σπαζοκεφαλιά, λίγο παιχνιδιάρικο, έχει όλα όσα πραγματικά θέλω από δρώμενο για να περνάω ευχάριστα την ώρα μου χωρίς να σκέφτομαι αν θα ασχοληθώ και να προβληματίζομαι για τον λόγο που συνεχίζω να παίζω αυτό το παιχνίδι.
    Μία μικρή βελτίωση θέλει βέβαια στο θέμα της ενημέρωσης για το τι προσφέρει το κάθε μπάλωμα - όχι στις Σ.Ε. αλλά μέσα στο παιχνίδι, όπως επίσης και στο να μην μένουν τόσα πεδία κενά όταν αποφασίσει κανείς να το "πάει" μέχρι όσο γίνετε - καθώς αυτό είναι επιλογή του καθενός. Τέλος κάτι πιο πολύπλοκο θα ήταν να μπορεί κανείς να μπορεί να αλλάξει μπαλώματα όταν δεν αλλάζει η υπόλοιπη ροή του μπαλώματος.

    Αυτά τα λίγα από εμένα - εύχομαι να υπάρξουν κι άλλα παρόμοια δρώμενα στο μέλλον...
     
    Αρέσει σε nickoikono11, toylaaaaa, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 8 σε άλλους.
  15. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Kαλημερα,

    AMSakis, (Μία μικρή βελτίωση θέλει βέβαια στο θέμα της ενημέρωσης για το τι προσφέρει το κάθε μπάλωμα),
    αν πατησεις πανω στη στιβα των υφασματων , κατω δεξια στην οθονη, σου δειχνει τι σου δινει το καθε χρωμα υφασματος.
    Συμφωνω στο οτι οσο κι αν προσπαθησεις υπαρχουν τετραγωνα που δεν γεμιζουν.
    Ειναι πραγματικα κατι που μας ειχε λειψει πολυ καιρο, μακαρι να συνεχισουν ετσι!!!
    Ομορφη Κυριακη σε ολους!!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, FARMER.GP και 7 σε άλλους.
  16. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    [​IMG] Καλημερα!!!Λοιπον ...Το δρωμενο ειναι φανταστικο με αρκετα καλα δωρα!Οπως βλεπετε ενωσα 18 πλακακια με τροπικους πε κερδιζοντας ετσι 1,3 εκατομμυρια ποντους!:inlove::p Σας ευχομαι καλη συνεχεια και καλα μπαλωματα!:inlove::inlove:


    Υ.Γ Βεβαια ειναι θεμα τυχης καθως δεν εξαρταται απο εσενα τι θα σου δωσει!;)
     
    Αρέσει σε Gulit1, nickoikono11, αμφιθεα και 11 σε άλλους.
  17. μαμαβικη

    μαμαβικη Προχωρημένος

    Τελος για μενα σε ενα διασκεδαστικο δρωμενο!!Ηταν οτι ακριβως περιμενα !!Ελπιζω και σε αλλα τετοια.
    AMSakis λειπεις απο την παρεα.

     
    Αρέσει σε elena05091975, -sia1971-, nickoikono11 και 7 σε άλλους.
  18. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    τελος και για μενα.Επιτελους ενα ωραιο δρωμενο μετα απο πολυ καιρο,το διασκεδασα και χαλαρωσα,αλλα....μηπως ειναι το γλυκακι και μετα παλι μας αρχισουν στο τρεχα-τρεχα να προλαβεις και πληρωσον αυτον αμην....
     
    Αρέσει σε elena05091975, gtrullis, -sia1971- και 8 σε άλλους.
  19. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα, ενα ευχαριστο και οχι δυσκολο δρωμενο!! Μακαρι να συνεχισουμε και με αλλα τετοια δρωμενα! Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν ακομη!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, takis.00 και 10 σε άλλους.
  20. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    Το δρωμενο τα σπαει :p , αν και στν αρχη το ειχα παρεξηγησει :music:278 υφασματα = 230 νομισματα μεχρι τωρα
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, αμφιθεα, -sia1971- και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.