Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χαρούμενα Χωνάκια I - VI "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 15/6/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    το δροσερο παγωτο ειναι στη διαμαντενια οποτε πρεπει να το τελειωσουμε
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  2. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    Καλησπερα. Το δροσερο το πηραμε χτες δλδ στην αποστολη που αρχισε χτες απο την χρυση καμπανια της 2ης εργασιας.Και τα 4 που θελουμε ειναι στις χρυσες στις διαμαντενιες ειναι τα επιπλεον!!
     
    Αρέσει στους Lina123, -sia1971- και Marinaloren.
  3. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    μολις ειδα οτι πρεπει να παρουμε μονο τη φασολια αφου τα παγωτα τα εχουμε παρει απο τα δυο προηγουμενα δρωμενα.κανω λαθος?
     
    Αρέσει στους Lina123, maria_palou και -sia1971-.
  4. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    Σωστα!
     
    Αρέσει στους Lina123, -sia1971- και olga-tse62.
  5. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελειωσα το δρωμενο παιρνοντας την πρωτη φασολια, και εδω σταματαω ! Η δευτερη φασολια ειναι ανουσια για μενα και προτιμω να περασω τον χρονο μου διπλα στη θαλασσα!!!! Καλη συνεχεια σε ολους !
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, stef10 και 17 σε άλλους.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλειωσα και εγω την πρώτη φασολιά και ευτυχώς πήρα το δευτερο παγωτο απο το παρε δώσε... δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση να μαζέψω 100 συν 200 για το κρεμώδες παγωτό.. αν το πάρω απο το πάρε δώσε έχει καλώς.. ειδάλλως άντε γειά.. δεν έχω σκοπό να χαλάσω ούτε μια στάλα σ λίπασμα για άλλη μια ανούσια φασολιά..
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, gtrullis και 3 σε άλλους.
  7. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    στείλτε μου αναδυόμενα παρακαλώ οσοι μπορείτε στην evellin7777 κάνουν 3 φ κι εχω 187 απο 200. το επόμενο βημα δεν το σκεφτομαι..... κριμα στα χιλιάδες σ. λιπάσματα που ξόδεψα στα τελευταία ιβεντ
     
  8. skgskg

    skgskg Κόμης

    Πήρα και εγώ την πρώτη φασολιά.
     
    Αρέσει στους -sia1971-, Lina123 και gtrullis.
  9. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Το κρεμωδες παγωτο οντως ειναι ανουσιο κι ομως στο παρεδωσε το ζητουσαν με ανταλλαγμα χαμστεροπαγιδα!!Τι νακανα και γω! το εδωσα :D
    Τετοιες ευκαιριεσ δεν χανονται!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, skareleni, Lina123 και 5 σε άλλους.
  10. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και η τέταρτη αποστολή και ήδη έχουν μαζευτεί και τα φυτά και για την πέμπτη αποστολή. Φυτεύουμε ξανά το ίδιο φυτό και για την πέμπτη αποστολή και παίρνουμε ένα αναδυόμενο και από κάθε εκτροφή.
     
    Αρέσει στους toula25, gtrullis, Lina123 και σε ακόμα ένα άτομο.
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα !!! Καλη εβδομαδα και χρονια πολλα σε ολους !!!:D:D
    Ολοκληρωθηκε και αυτη η αποστολη. Σχετικα ανετα θα ελεγα ,αφου οι εκτροφες βοηθησαν αρκετα.
    Χαλαστηκαν αρκετα σ.λιπασματα αλλα ευτυχως λειτουργησε η 1 σ.στροφη μαζι με γεννητουρια και ισορροπησε
    λιγο η κατασταση της χασουρας . Καινουρια αποστολη σημερα το μεσημερι, μονο με φυτα δρωμενου και τσουκνιδες
    απο την αποθηκη μας.
    Καλη επιτυχια σε ολους.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, toula25, gtrullis και 5 σε άλλους.
  12. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα και απο εμένα.. δεν ολοκλήρωσα φυσικά την αποστολή γιατί θεωρώ οτι δεν αξίζει τον κόπο .. πήρα τους πόντους για την γιορτή που μ ενδιέφεραν έκανα δηλαδή όλο το πρώτο μέρος και στοπ... το ίδιο θα κάνω και σήμερα.. για μένα το μόνο που άξιζε απο αυτές τις αποστολές ήταν οι πόντοι και οι μάρκες...
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, .sofaki., maria_palou και 6 σε άλλους.
  13. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Ηταν πολυ ωραιος ο συνδυασμος,τα γεννητουρια,με μια σουπερ τροφη,τα φασουλοφλουρια και τα αναδυομενα που εδιναν...Ενα μπραβο αξιζει...
     
    Αρέσει σε Lina123, maria_palou, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  14. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και η πέμπτη αποστολή.
     
    Αρέσει σε Lina123, maria_palou, gtrullis και 2 σε άλλους.
  15. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καμιά φορά το να μη κάνεις τίποτα,είναι πιο χρήσιμο από το να χτυπάς το κεφάλι σου για να βρεις λύσεις...ουτε ξέρω πως πηρα τις σειρές και τα διακοσμητικά...θα το πω Μακεδονίτικα "χαλαρά"xD
    Τελικά,ξεμπερδέψαμε το κουβάρι,καλή συνεχεια και καλά μπανάκια!
     
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, jimixatz και 3 σε άλλους.
  16. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ολοκληρωθηκε και για μενα το δρωμενο με τα χωνακια.
    Παιδευτηκαμε αρκετα με τα αναδυομενα,στις αποστολες αλλα τελος καλο,ολα καλα.
    Παμε για αλλα τωρα.
    Καλα τελειωματα σε ολους.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/6/21
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, jimixatz και 2 σε άλλους.
  17. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Αίσιο τέλος και για μένα, πήρα διακοσμητικά και φασολιές. Ευχαριστώ όσους βοήθησαν με τα αναδυόμενα, που είχε τις δυσκολίες του. Αγαπημένε μου γείτονα Panagiotiis τεράστια η συνδρομή σου ώστε να μπορούμε όλοι εμείς να έχουμε τα αποτελέσματα που θέλαμε.
     
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, gtrullis και 2 σε άλλους.
  18. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ το δρώμενο.
     
  19. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα.
    Για μένα όχι τέλος γιατί δεν μπόρεσα να μαζέψω τα φυτά πριν τελειώσει η αποστολή επειδή κόπηκε το ρεύμα στην περιοχή. Έτσι, δεν ολοκλήρωσα τα τελευταία βήματα από τα 2 μέρη της αποστολής. Θα είχα τα φυτά αν μπορούσα να τα μαζέψω. Φυσικά δεν περιμένω να γίνει κάτι για τέτοιες περιπτώσεις (άσχετα αν έχει αναφερθεί/ζητηθεί πολλές φορές). Τι τους νοιάζει άλλωστε? >:(
     
  20. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Δεν ξέρω αν είναι Χαρούμενα
    Χωνάκια πάντως ήταν,
    όποιος δεν είχε Λίπασμα,
    οι Φασολιές,δεν βγήκαν.

    Δεν ξέρω αν δυσκολεύτηκα,
    μόνο εγώ,ή κι άλλοι,
    μα πήρα δύο Φασολιές,
    κι έχω...''χαρά μεγάλη''.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε Lina123, jimthrilosgate7, jiorgos και 12 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.