Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χαρούμενα Μπαλώματα "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 8/9/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ναι έχεις δίκιο ... εγώ το παρερμήνευσα... δεν διάβασα καλά τις ΣΕ... ευχαριστώ πολύ
     
  2. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα σε όλους!
    Απο χθες το βράδυ ολοκλήρωσα το δρώμενο! Ήμουν βέβαια τυχερή και πήρα ένα +100% στο ροδάνι και 2 φορές +1!

    [​IMG]

    Πήρα όλες τις αναβαθμίσεις και έχω 280 αστερονομίσματα για ψώνια! Θα πάρω σίγουρα τα σεντούκια ενισχύσεων, κουπόνια βοηθών και ίσως κανένα μπόνους ΠΕ ή ότι άλλο μπορέσω. Θα συνεχίσω να παίζω για να μαζέψω και άλλα αστερονομίσματα.

    Εγώ δεν κυνηγούσα μόνο τα μπλε πλακίδια, αν και συνήθως τα προτιμούσα. Όπως είπα και παραπάνω δεν χρησιμοποίησα κουμπιά. Έκανα μόνο μια αλλαγή. Κοιτούσα να συμπληρώσω την αλυσίδα με τα μπλε πλακίδια και τα άλλα τα έβαζα από την άλλη μεριά, παίτνοντας συγχρόνως ΠΕ, σούπερ τροφές ή λιπάσματα... Μια φορά έφτασα στα 65 αστερονομίσματα και 2 στα 52!

    Καλή επιτυχία σε όλους! Έχει ακόμη αρκετό χρόνο για την ολοκλήρωση και για να πάρει ο καθένας ότι θέλει!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, pigara, Gulit1 και 17 σε άλλους.
  3. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Πηρα ολα τα διακοσμητικα και τις αναβαθμισεις τους! Καλη συνεχεια σε ολους!
     
    Αρέσει σε georgeoikonom2332000, maria22, soyla74 και 15 σε άλλους.
  4. skgskg

    skgskg Κόμης

    Τέλος και για μένα το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, -sia1971-, jimixatz και 5 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλημερα σε ολους..:D:D
    Εχω τελειωσει από εχθες ο απόγευμα το δρωμενο ,αλλα συνεχιζω να παιζω γιατι θεωρω , πως μας είναι πολύ χρήσιμα
    εκτος από τα αστερονομισματα και όλες οι επιμέρους ανταμοιβες.. Στο τελος σκέφτομαι να παρω τα κουπόνια βοηθων και
    σιγουρα τις αναβαθμίσεις του τελευταιου διακοσμητικου που δινουν %ΠΕ.. Με ότι περισσεψει θα σκεφτω τι θα αγορασω..
    Μπραβο στα παιδια που ολοκληρωσαν και καλα τελειώματα σε μας τους υπολοιπους που συνεχιζουμε..
    Καλη εβδομαδα σε ολους μας ,ομορφη και δημιουργικη ..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε pigara, gtrullis, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  6. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    [​IMG] Καλησπέρα και από μένα!:inlove:
    Σε λιγάκι τελειώνω και εγώ και θα συνεχίσω με όσα φυτά μου απομένουν για αστερονομίσματα...
    Με τόσα μπλε υφάσματα γνέθω το νήμα του ουρανού!xD
    Καλή συνέχεια σε όλους!:)
     
    Αρέσει σε Marinaloren, sofiapao76, toylaaaaa και 10 σε άλλους.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Γεια σας !!!
    Τελειωσα κι εγω το πρωι αλλα συνεχιζω για οσο χρονο απομενει κανονατας υπολογισμους ;) τι θα αγορασω :) οχι πως εχω μαζεψεις και τρελα αστερονομισματα αλλα ως τωρα εχω 300 μαζι με τα υπολοιπα δωρακια που μαζεψα ειμαι αρκετα ευχαριστημενη.
    Καλη συνεχεια σε ολα τα συναγροτοπουλα!:inlove:
     
    Αρέσει σε Marinaloren, sofiapao76, pigara και 8 σε άλλους.
  8. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Τέλος και για μένα, αλλά θα συνεχίσω να παίρνω δωράκια και να φυτεύω!

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια σε όλους!!! :p
     
    Αρέσει σε Marinaloren, sofiapao76, nota.dim1802 και 9 σε άλλους.
  9. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Μια Δακχυλήθρα ξαφνικά,
    μπήκε στη μέση του καμβά,
    και μούκοψε την φόρα...
    Τα Μπλέ Πλακάκια δεν μπορώ,
    τώρα να συνεχίσω εγώ,
    δεν μπαίνουν άλλα τώρα.

    Μα τα κατάφερα καλά,
    τερμάτισα την μπάρα πιά,
    και δώρα,πήρα φίνα...
    Αναβαθμίσεις,και τροφές,
    (ποτέ δεν είναι αρκετές),
    όλα μου πήγαν πρίμα.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε troullys, SISTRULLI, haos61 και 15 σε άλλους.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλος και εγω με τα διακοσμητικά και τις αναβαθμίσεις... πήρα και 2 48ωρα κουπόνια και παίζω λίγο ακόμα να πάρω κανένα κουπόνι ακόμα.. καλό ξημέρωμα σε όλους
     
    Αρέσει σε sofiapao76, -sia1971-, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  11. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Συνηθισμένο και ωραίο το δρώμενο.

    83 τα περισσότερα αστερονομίσματα που κατάφερα σε μια πίστα.
    Θα μπορούσα και περισσότερα αλλά δε χρησιμοποιώ καθόλου τα διπλά κουμπιά.
    [​IMG]
    Συνεχίζουμε...

     
    Αρέσει σε Marinaloren, jiorgos, *Chelsea* και 15 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Γλυκοκαλημεριζω ολη την φαρμοπαρεουλα ..:D:D
    Λιγες ωρες πριν την ληξη του δρωμενου και εχω να κανω ακομη ένα τελευταιο θερισμα..
    Μεχρι στιγμης εχω παιξει 319 παιχνίδια και εχω μαζεψει 262 νομισματα (εκτος από αυτά που χαλασα για τις αναβαθμίσεις του διακοσμητικου που μας δινει %ΠΕ).. Σε 4 ωρες περιπου, που θα βαλω τα τελευταια υφασματα στο μυλο και θα παιξω τα
    τελευταια 14-15 παιχνίδια, θα ολοκληρωσω το δρωμενο και θα εξαργυρωσω τα αστερονομισματα στο καταστημα..
    Σημειωτεον, δεν εχω χρησιμοποιησει κανενα κουμπι, πλην το ένα που παιρναμε δωρεαν..
    Καλα τελειώματα σε οσους ασχολούνται ακομη..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -sia1971-, gtrullis και 5 σε άλλους.
  13. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Μέχρι εδώ έφτασα εγώ, rip το τελευταίο πλακίδιο. Δεν είμαι ευχαριστημένη από τα πλακίδια με τα αστερονομίσματα, αλλά από εργαλεία γέμισα -.-
    Χρησιμοποιούσα σχεδόν πάντα όλα μου τα κουμπιά και αυτά είναι τα αστερονομίσματα που μάζεψα συνολικά. Πήρα τελικά τις αναβαθμίσεις του διακοσμητικού που μπαίνει στην παιδική χαρά, τα σεντούκια ενισχύσεων και ορισμένα άλλα μικροπράγματα.

    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους!! :music:
     
    Αρέσει σε Marinaloren, sofiapao76, Panagiotiis και 5 σε άλλους.
  14. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Να γραψω κι εγω τον απολογισμο μου ...
    Εφτασα τα 336 παιχνιδια-πλακιδια και τα 445 αστερονομισματα, με βοηθησαν τα κουμπια και η υπομονη μου, περιμενα να βγαλω πλακιδια και να εχω κουμπια για να προχωρησω ειδικα στα μεγαλα υφασματα που χωρουσαν πολλα πλακιδια. Πηρα ολα οσα ηθελα απ το καταστημα και μαζι με οσα κερδισα ενδιαμεσα ηταν πολυ αποδωτικο δρωμενο για μενα.
    Καλο απογευμα σε ολους !:inlove:
     
    Αρέσει σε Marinaloren, jiorgos, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.