Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χαρούμενα Μπαλώματα ΙV "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 25/5/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. SavoirAimer...

    SavoirAimer... Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα!
    To καλύτερο σκορ μου μέχρι τώρα σε αυτή την πίστα. Είχα ξαναπαίξει παλιότερα στο συγκεκριμένο δρώμενο, μία ή δύο φορές ίσως, αλλά δε θυμόμουν καλά τον μηχανισμό του. Άργησα λίγο αλλά βρήκα τους ρυθμούς του για καλύτερα αποτελέσματα. Στις πίστες με τους 3 μόνο τύπους υφασματοπλακιδίων σαφώς είχα μεγαλύτερες πιθανότητες για τζιν πλακίδια και τα καλύτερα αποτελέσματα για αστερονομίσματα(50++)[​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε soyla74, vagelis1968, jiorgos και 14 σε άλλους.
  2. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    παιζοντας οπως συμβουλευει ο αγροτης AS
    [​IMG] [​IMG] αυτα μεχρι σημερα το μεσημερι
     
    Αρέσει σε vagelis1968, jiorgos, gtrullis και 9 σε άλλους.
  3. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελικα, αγαπημενα μου φιλαρακια, καταφερα παρ'ολη τη γκρινια μου, να παρω εκτος απο τη φασολια και τις 4 αναβαθμισεις του εστιατοριου, αφου φανηκα τυχερος στο ροδανι και κερδισα 2 φορες 100% εσοδα φυτων. Ο μεγαλυτερος αριθμος αστερονομισματων που κερδισα ηταν μονο σε ενα, 48 αστερονομισματα, και σε ολα τα αλλα παιχνιδια το ανωτερο 15-18 αστερονομισματα! Επαιξα ομως περιπου 300 παιχνιδια για να τα καταφερω! Καλη επιτυχια σε ολους!
     
    Αρέσει σε soyla74, gtrullis, xristos-ale3andros και 11 σε άλλους.
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Moλις πηρα την φασολια και τις 2 αναβαθμισεις του διακοσμητικου της .
    Ο πρωτος στοχος επετευχθη . Οτι αστερονομισματα μαζεψω απο εδω και περα θα παρω τις αναβαθμισεις του Τζο.
    Αν προλαβω και κατι αλλο να αγορασω απο το καταστημα, θα ειναι εξτρα μπονους δωρακι.
    Καλη σας μερα και καλη εβδομαδα.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, jimthrilosgate7 και 5 σε άλλους.
  5. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Το λατρευω αυτο το παιχνιδι και ας μη δινει κατι αξιολογο.Με 242 μπαλωματα πηρα αναβαθμισεις ρομποτικης και αναβαθμισεις του Τζο,νομιζω ειναι καλα, τωρα παω για κανενα κουπονι :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/5/21
    Αρέσει σε soyla74, gtrullis, skias10 και 6 σε άλλους.
  6. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Νέο προσωπικό ρεκόρ xD
    Έχω πάρει ήδη τις αναβαθμίσεις του εστιατορίου και του διακοσμητικού της φασολιάς. Ναι, κέρδισα κανά 2 μπόνους χτες στο ροδάνι μιας και είχα περισσότερο χρόνο να ασχοληθώ. Πήρα το κουόκα και από δω και πέρα ό,τι περισσέψει θα πάει σε βοηθούς..

    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους και καλό μήνα!! :music:
     
    Αρέσει σε soyla74, jimthrilosgate7, -sia1971- και 14 σε άλλους.
  7. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα και καλό μήνα!!!
    Πήρα την φασολιά και όλες τις αναβαθμίσεις χωρίς κανένα μπόνους όπως πάντα, οπότε λίγο δύσκολο να έπαιρνα και κάτι παραπάνω......
    Δεν πειράζει τουλάχιστον το χάρηκα γιατί δεν με άγχωσε καθόλου, παρόλο που συνολικά μπορεί να έχασα και ένα 24ωρο λόγω απουσίας....
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Από 268 παιχνίδια πήρα 401 αστερονομίσματα, θα παίξω και τα υπόλοιπα που είναι φυτεμένα προς το παρόν.
    Βέβαια το σίγουρο είναι ότι δεν περιμένω να πάρω κάτι από το κατάστημα....
    Καλή συνέχεια σε όλους:)
     
    Αρέσει σε SavoirAimer..., soyla74, jimthrilosgate7 και 10 σε άλλους.
  8. tolisskorpios

    tolisskorpios Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καταφερα και εγω να παρω την φασολια αλλά ....δεν εχω λει το διακοσμητικο :(
     
    Αρέσει στους soyla74 και -sia1971-.
  9. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Έχω πάρει τις αναβαθμίσεις του εστιατορίου και του διακοσμητικού της φασολιάς και ένα σεντούκι ενισχύσεων παίζοντας 484 παιχνίδια.Τα αναδυόμενα σε γενικές πήγαν καλά.Με τα κουμπιά υπήρχε τις 2 τελευταίες μέρες ένα θεματάκι. Πάμε για τα επόμενα δρώμενα.
     
    Αρέσει στους -sia1971-, gtrullis και Panagiotiis.
  10. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα πήρα τη φασολιά με τις αναβαθμίσεις του διακοσμητικού και κατάφερα να πάρω και 2 αναβαθμίσεις του εστιατορίου. Τα κουμπιά δεν έρχονταν εύκολα όπως και τα πλακίδια τζιν. Πολλές φορές τερμάτιζα το παιχνίδι στα δύο πλακίδια χωρίς να έρχονται τα τζιν πλακίδια.
     
    Αρέσει στους -sia1971- και gtrullis.
  11. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Το ετελείωσα κι εγώ,
    όμως,δεν πρόλαβα ''φωτό'',
    η Φασολιά επάρθη...
    Και το Εστιατόριο του Τζό,
    αναβαθμίστηκε κι αυτό,
    του χρόνου πάλι θά΄ρθει.
     
    Αρέσει σε noulaki99, SavoirAimer..., soyla74 και 7 σε άλλους.
  12. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    γεια σας κ χαρα σας ... δεν ξερω τι εκανα λαθος αυτην την φορα κ δεν το ολοκληρωσα.... πηρα την φασολια βεβαια αλλα αχρηστη θα μεινει δεν καταφερα να παρω αναβαθμισεις ..μαζεψα 144 μονο ...ωωω ναι 144 αστερονομισματα ..πηρα 2 αναβαθμισεις του τζο κ κατι σ. τροφες ...κριμα .. γιατι το χαλασαν κ αυτο το ιβεντ !
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, dafni_mat, soyla74 και 2 σε άλλους.
  13. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.