Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χαρούμενα Μπαλώματα ΙΙΙ "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 17/3/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    αμφιθέα χάρη στις συμβουλές σου καταφέρα από μια μεγάλη πλακέτα να μαζέψω 40 αστερονομίσματα. :D:D
    Βέβαια με κρατάνε πίσω για μια κόμη φορά τα αναδυόμενα, αλλά απο αύριο και στις δυο εκτάσεις θα φυτεύω το εξευγενισμένο γαρύφαλλο μιας και με τα φυτά θα τελειώσω το βράδυ. Ελπίζω να προλάβω.

    πράγματι και εγώ αυτο παρατήρησα, αλλά κι τα γαρύφαλλα μου δίνουν αρκετά.
    Θα βάζω κι εγώ δέντρα λοιπόν.

    συγχώνευση απο διπλοποστάρισμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 21/3/20
    Αρέσει σε ALLALOYM, maria_palou, yelander10 και 2 σε άλλους.
  2. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    καλημερα! δεν ηξερα κι εγω οτι το λαγουδακι ειναι η snorkel . και ειμαι και τοσα χρονια στο παιχνιδι. οι συμβουλες παντα ευπροσδεκτες ενοειτε τις θελουμε. αν δεν μας ελεγες για τα δεντρα ακομα θα παλευα με φυτα στο αγριο λιβαδι. οποτε σε ευχαριστω. και καλα ειναι να μοιραζομαστε ιδεες και συμβουλες δεν κοστιζουν ολοι κερδισμενοι θα βγουμε. ας μη μαλωνουμε τετοιες μερες που ολοι ειμαστε δυσκολα. συτα ειχα να πω δεν θελω να δυσαρεστησω κανεναν
     
    Αρέσει σε GEPPO1, tomasgod, Georgeboy και 8 σε άλλους.
  3. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    [​IMG]
    Νομίζω οτι αυτό είναι το καλύτερο αποτέλεσμα που είχα ποτέ στα εβέντ με τα μπαλώματα.
    Βγάζω σε μέσο όρο λίγο παραπάνω απο 1 αστερονόμισμα ανα μπάλωμα... μαζί και με το παραπάνω αποτέλεσμα.
    Θέλει λίγο να προσέχεις πως βάζεις τα μπαλώματα για να μην κλειστείς μόνος σου... φυσικά παίζει ρόλο και η τύχη όσον αφορά τη σειρά και το ποιά μπαλώματα θα εμφανιστούν.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, xaris68, skareleni και 14 σε άλλους.
  4. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφια , αλλα εχω παιξει 109 μπαλωματα και εχω 137 αστερονομισματα, ισως στα επωμενα να καταφερω κι εγω το ρεκορ!!!! σου xristos-ale3andros μπραβοοοο σου,
    παντως ως πριν απο 10 παιχνιδια και εγω ειχα τον ιδιο μεσο ορο 1 προς 1 δηλαδη.
    Καλη συνεχεια σε ολους :inlove:
     
    Αρέσει σε maria_palou, xaris68, jiorgos και 9 σε άλλους.
  5. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    [​IMG]
    Γεια σας φίλοι αγρότες! Μόλις πέτυχα αυτό (πρώτη φορά), 70 αστερονομίσματα. .Ήμουν απογοητευμένη, μια και δε μπορούσα να βάλω στη σειρά περισσότερα από 5-6 πλακίδια και κάποιες φορές 2-3. Βρίσκομαι στο 140 κι έχω κερδίσει μέχρι στιγμής 93 αστερονομίσματα(χωρίς τα 70). Μετά από αυτό, αναθάρρησα...:p Σίγουρα ο παράγοντας τύχη, έπαιξε το ρόλο του...
     
    Αρέσει σε maria_palou, vagelis1968, xaris68 και 14 σε άλλους.
  6. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Πω-πω!πολλά μπαλώματα,
    με τόσο ωραία χρώματα,
    ο μύλος να παράγει...
    Η Χεναμπέλα Βελονιά,
    πήρε βελόνες και κουμπιά,
    και ρούχα ωραία ράβει.

    Μιμόζες από ύφασμα,
    με φερμουάρ,με στρίφομα,
    και λίγες παραμάνες...
    Πλακάκια έφτιαξα σωρό,
    όχι ένα-δύο,''χίλια-δυό'',
    πουλόβερ και πυτζάμες.

    Πήρα και δώρο,φασολιά,
    κι όλα της φάρμας τα παιδιά,
    φτιάξανε γκαρνταρόμπα...
    Που ήταν λίγο παρδαλή,
    ταίριαζε γάντι αυτή,γιατί
    η φασολιά ήταν ''μπόμπα''.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε μαιρη, GaTe987, toylaaaaa και 20 σε άλλους.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα μας... πήρα τους τρεις στάβλους που τόσο πολύ ποθούσα.. και εχω παίξει 159 παιχνίδια... προσωπικά αν βλέπω οτι τα πλακίδια έρχονται οτι να ναι και δεν εχω αρκετά διπλά κουμπιά ή δεν εχω πολλά περιθώρια.. τελειώνω το παιχνίδι όσο πιο γρήγορα μπορώ και πάω στο επόμενο.. ευτυχώς κέρδισα και 100% στο ροδάνι και με βοήθησε πολύ... επίσης έχω ένα ζωοκομείο κι ένα εργοστάσιο στην βασική και χρησιμοποιώ σούπερ τροφή για να παίρνω πιο γρήγορα τα διπλά κουμπιά... συνεχίζω ακάθεκτη...

    καλή συνέχεια σε όλους και καλή δύναμη να αντέξουμε τις δύσκολες στιγμές που ζούμε..


    Για την διευκόλυνση σας μπορείτε να χρησιμοποιήσετε Διπλό κουμπί για να αντικαταστήσετε κάποιο πλακίδιο που δεν σας εξυπηρετεί, με κάποιο άλλο.

    Διπλό κουμπί μπορείς να βρεις απο τις συγκομιδές δέντρων, στάβλων/εργαστηρίων στη Βασική έκταση.
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 22/3/20
    Αρέσει σε toylaaaaa, maria_palou, nickoikono11 και 14 σε άλλους.
  8. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Αισίως έχω φτάσει στα 190 παιχνίδια και έχω ακόμα 135 κλωστές. Λογικά σήμερα παίρνω τη φασολιά και συνεχίζω ότι πάρω. Τα XXL δέντρα με το τούρμπο λίπασμα της Ζωζώς βοηθήσανε. Στο ένα τα φυτά και στο άλλο τα δέντρα με τα εργοστάσια και ζωοκομεία. Τελικά τα παιχνίδια θέλουν τρόπο και καλούς συμπαίχτες που βοηθάνε. Ευχαριστούμε παιδιά.
     
    Αρέσει σε maria_palou, nickoikono11, Dr.Kelly και 6 σε άλλους.
  9. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Πήρα πριν λίγη ώρα την φασολιά και σταματάω εδώ καλα δωράκια αλλά αφού πήρα την φασολιά και το μυρμήγκι είμαι οκ

    Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους που προσπαθούν ακομα
     
    Αρέσει σε Panagiotiis, GEPPO1, maria_palou και 9 σε άλλους.
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους..
    Τελειωσα με τα 215 παιχνιδια της φασολιας.. Με τα αστερονομισματα δεν ειμαι ευχαριστημενη.. Οσους τροπους δοκιμασα δεν
    μου εδωσαν μεγαλο αριθμο ,σε αντιθεση με τα εργαλεια ,ΠΕ ,φιορινια κλπ. που ερχονταν αφθονα..Μια μονο φορα πηρα σε ενα παιχνιδι
    15 αστερονομισματα μαζεμενα..
    Στα δικα μου υφασματα ,τα μπλε πλακιδια εμφανιζονταν σπανια..
    Μολις ολοκληρωθει το δρωμενο θα ξερω ακριβως τον αριθμο των αστερονομισματων που αποκομισα..
    Θα συμφωνησω με την φιλη παραπανω ,οτι τα δεντρα XXL δινουν πολλα αναδυομενα..Οποιος φιλος εχει προβλημα με τις
    βελονες-κλωστες, εχει ακομη χρονο να δοκιμασει..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, jimthrilosgate7, tototis και 11 σε άλλους.
  11. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Πηρα τη φασολια, το μυρμηγκι, ενα 48ωρο κουπονι, και συνεχιζω μηπως και παρω κι αλλο κουπονι βοηθων! Καλη συνεχεια σε ολους!
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, vagelis1968, jimthrilosgate7 και 11 σε άλλους.
  12. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τέλος και για εμένα το δρώμενο. Μιάμιση ώρα πριν την λήξη του.
    Κατάφερα να πάρω τους 2 στάβλους, πλεκόστομου και χελιού, μιας και την μυρμηγκοφωλιά την έτυχα από μυστ. στάβλο.:)

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε sofiapao76, ALLALOYM, gtrullis και 7 σε άλλους.
  13. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα! Τέλος κι εγώ με 363 πλακίδια. Πήρα από το κατάστημα και τους 3 στάβλους, 1 κουπόνι βοηθών, λιπάσματα και σούπερ τροφές. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη από το δρώμενο.
    Καλή συνέχεια σε όλους!! :music:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, -sia1971-, gtrullis και 5 σε άλλους.
  14. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους..
    Επαιξα παιχνιδια μεχρι το τελος..Στην εκπνοη του χρονου ,συνολικα 299 πλακιδια ..
    Μαζεψα αρκετα αστερονομισματα ,παιρνοντας απο το καταστημα ολους τους σταβλους , σ.τροφες ,σ.λιπασματα, εορταστικους
    ποντους για την γιορτη και μερικα αλλα χρησιμα δωρακια..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε jiorgos, xristos-ale3andros, Dr.Kelly και 4 σε άλλους.
  15. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα.
    Εως το τελευταιο λεπτο !!!
    Επαιξα 254 και καταφερα να μαζεψω 342 αστερονομισματα με τα οποια πηρα βοηθους, σεντουκια, μπονους, τουσταβλους τους ειχα ολους και δεν τους χρειαστηκα.
    Σε ενα παιχνιδι καταφερα και μαζεψα 79 αστερονομισματα :music:;)
    Ευχομαι ολοι να ειναι ευχαριστημενοι, εγω το απολαυσα !!!
    Καλη συνεχεια και παντα τετοια δρωμενα :inlove:
     
    Αρέσει σε jiorgos, xristos-ale3andros, Dr.Kelly και 4 σε άλλους.
  16. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]
    Τέλος το δρώμενο κ για μένα, δεν έμεινα ικανοποιημένος απ'τα αστερονομίσματα, ας ελπίσουμε την επόμενη φορά καλύτερα. Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Dr.Kelly, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  17. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τα τετρακόσια (400),έφτασα,
    πάει, δεν έχει άλλο,
    τα δώρα ήταν αρκετά,
    δεν ξέρω που να βάλω...

    [​IMG] 400.
     
    Αρέσει σε noulaki99, xristos-ale3andros, Dr.Kelly και 5 σε άλλους.
  18. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    δοξάστε με... άφησα και πηγαν χαμένα περίπου 100 αστερονομίσματα.. περίμενα το τελευταίο μάζεμα 3 παρα τέταρτο, πιάστηκα με κάτι χαζοδουλειές, δεν είχα βάλει ειδοποίηση και τα χασααααα..:cry:.. στα 10 χρόνια που παίζω είναι η δεύτερη φορά που το παθαίνω.. κάποιος με ματιαξε χαχαχ... όμως γενικα είμαι ευχαριστημέη.. πηρα φασολιά φυσικά, ολους τους στάβλους , όλους τους εορταστικούς πόντους και ένα κουπόνι... το πάθημα ας μου γίνει μάθημα και εσείς ναμην ξεχνάτε να βάζετε το ξυπνητηρι σας :p:p... χρόνια πολλά στην Ελλάδα μας... καλή δυναμη σε όλους
     
    Αρέσει σε jiorgos, jimthrilosgate7, gtrullis και 9 σε άλλους.
  19. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.