Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Χαλαρό Απογευματάκι "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 14/8/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οι αλλαγές θα αφορούν τους κανόνες του Forum, και τα όρια της επιεικείας μας. ;)

    Προτεραιότητα μας θα είναι η εύρυθμή λειτουργία του φόρουμ. Όποιος δεν συμμορφώνεται και θα δημιουργεί εντάσεις, δεν θα έχει θέση εδώ. Περίμενε λοιπόν και θα δεις πως θα διορθωθούν όλα και όλοι όσοι ακολουθούν τους κανόνες και σέβονται τους υπόλοιπους θα περνάμε ευχάριστα εδώ.

    Κάθε επόμενη ανάρτηση εκτός θέματος, θα διαγράφεί
     
  2. MixalisG

    MixalisG Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους. Μου έχει δημιουργηθεί η απορία που ίσως φανεί μάλλον παράξενη σε πολλούς αλλά με κάποιο τρόπο πρέπει να ακούσω την απάντηση οπότε θα τολμήσω να ρωτήσω αν στο συγκεκριμένο δρώμενο η φασολιά θα μπορέσει να δουλέψει αφού ολοκληρώσουμε τα 40 μίνι παιχνίδια ή θα δουλέψει για όσους αποκτήσουν τα διακοσμητικά της φασολιάς ακόμη κι αν δεν έχει παίξει και τα 40 μίνι παιχνίδια... Διάβασα συχνές ερωτήσεις και όποια πληροφορία βρήκα για το δρώμενο αλλά μου ίσως μου διέφυγε κάποια σχετική διευκρίνηση. Ευχαριστώ. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει στον/ην GeorgeG.
  3. panta2005

    panta2005 Ενεργός συντάκτης

    Η φασολιά είναι στο 32ο επίπεδο, και τα 32*20 αστερονομίσματα φτάνουν για τα διακοσμητικά που απαιτούνται για την φασολιά. Οπότε χρειάζονται μόνο 32 παιχνίδια, ολοκληρωμένα στον χρόνο τους.
     
  4. *party*

    *party* Αρχάριος στο φόρουμ

    δεν καταφερα να τελειωσω το δρωμενο λογο χρονου στο επομενο θα προσπαθησω
     
  5. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Αγαπητέ συμπαίκτη *party* το δρώμενο τελειώνει στις 21-8-24 στις 23.00
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  6. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    και εγω νομιζω οτι η φασολια δεν συμφερει καθως ειμαι 248 επιπεδο και παιρνω 297000πε,960000τπε, και το 80% δεν ειναι για τα διακοσμητικα αλλα για τα φυτα δηλ τιποτα!και να μην σχολιασω τη μια σουπερ τροφη και τα 2 φασουλοφλουρια καθε 36 ωρες...
     
    Αρέσει σε vagelis1968, μαρω69, maria_palou και 2 σε άλλους.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.. συμφωνώ οτι με τα νέα δεδομένα, η φασολιά του δρώμενου τελικά δεν είναι και τόσο αξιόλογη οσο πίστευα στην αρχή.. είχα μεινει στο οτι το 80% αφορούσε ολες τις συγκομιδές συνεπώς και τα διακοσμητικά.. όσο για το 1 σουπερ τροφή, το σχολίασα πρώτη.. όπως και να χει, σαν αρχή μου ΄έχω να διατηρώ ανέπαφες όλες τις φασολιές με το σκεπτικό οτι <<φασούλι το φασούλι , γεμίζει το σακούλι>>..
    επίσης να προσθέσω πως το κατάστημα θα μπορούσε να έχει μερικα ακόμα δωράκια.. εμειναν έρμα τα αστερονομίσματα (δεν πήρα βέβαια αστεράκια και μπανανες , τα άφησα γιατι είναι πλεονασμος μετα τα χιλιάδες που έχω μαζεψει και με κοιτουν και τα κοιτώ)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 19/8/24
    Αρέσει σε soyla74, vagelis1968, Nantia123 και 5 σε άλλους.
  8. Hecuba

    Hecuba Νέος ειδικός

    Τέλος το δρώμενο. Κρίμα μόνο γιατί πήρα όλα τα αντικείμενα και διπλά και ας μην τα χρειαζόμουν και έμειναν και αστερονομίσματα να τα κοιτάω και να με κοιτούν. Καλή συνέχεια σε όλους .
     
    Αρέσει σε soyla74, vagelis1968, skias10 και 7 σε άλλους.
  9. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος το δρωμενο και για μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Marinaloren, GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  10. theo620

    theo620 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    πήρα την φασολιά και δυστυχώς σταματάω εδώ, ξόδεψα ήδη πολλά κουπόνια βοηθών και αναλώσιμα
     
    Αρέσει στους icons1, Marinaloren, Hecuba και σε ακόμα ένα άτομο.
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους.
    Ολοκληρώθηκε και για μένα το δρώμενο.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε pigara, misirli, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  12. billgab

    billgab Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Να είσαι καλά για τη βοήθεια !!! Χάρις σε σένα τελείωσα όλο το δρώμενο χωρίς ούτε μία προσπάθεια χαμένη !
     
    Αρέσει σε Marinaloren, soyla74, GEPPO1 και 4 σε άλλους.
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Παιδιά με βάση το βίντεο έφτασα μέχρι στο 20 επίπεδο...και μόλις πήρα όλα τα διακοσμητικά! Όμως επειδή το δρώμενο τελείωσε (σχεδόν). Σταματώ εδώ
     
    Αρέσει σε Marinaloren, soyla74, poioths και 3 σε άλλους.
  14. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος το δρώμενο.
     
    Αρέσει στους Marinaloren, Hecuba και GEPPO1.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.