Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Φωτιά και θειάφι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 19/10/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο
    Φωτιά και θειάφι
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.


    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Φωτιά-και-θειάφι.32495/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Φωτιά-και-θειάφι.32494/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση


    [​IMG]

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα.. για να ολοκληρώσουμε το δρώμενο χρειαζόμαστε 10.575 Θαμνοσυνταγή και 975 Θειάφι .. ωραίο απλό και βατό.. τα δωράκια και οι φασολιές συμπαθητικά...φυτεύουμε απο σήμερα το μεγαλύτερο σ ώρα φυτό μας και στις δύο εκτάσεις, αλλά φυτεύουμε το φυτό του δρώμενου μόνο στην βασική έκταση Πανσελήνου.... καλή διασκέδαση
     
    Αρέσει σε NOTHS58, .sofaki., _vicky_74 και 23 σε άλλους.
  3. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα σε ολην την παρεα! Οπως πολυ σωστα μας ειπε τις ποσοτητες που θα χρειαστουμε ο GEPPO1, και ευχαριστουμε πολυ, για καθε μια φασολια θα χρειαστουμε:
    Για την πρωτη φασολια : 2.538 θαμνοσυνταγη και 234 θειαφι
    Για την δευτερη φασολια : 8.037 θαμνοσυνταγη και 741 θειαφι
    Συνολικα : 10.575 θαμνοσυνταγη και 975 θειαφι!!!

    Καλη προσπαθεια σε ολους/ολες μας!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 21 σε άλλους.
  4. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    καλημέρα κι απο μένα! εγώ θα προσπαθήσω να πάρω την 1η φασολιά γιατί δεν θα μπορώ να μπω στο παιχνίδι μετά την Παρασκευή οπότε έχω μόνο 1 μιση μέρα! καλή προσπάθεια σε όλους ευχομαι. ελπίζω να τα πούμε απο βδομάδα!!;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/10/21
    Αρέσει σε nickoikono11, jimthrilosgate7, Lina123 και 7 σε άλλους.
  5. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα.

    Τέλος γρήγορα γρήγορα σε ένα ακόμη δρώμενο που έχει σχέση με την πανσέληνο. Το είχα πει και σε προηγούμενο θέμα, ότι τα συγκεκριμένα δρώμενα προτιμώ να τα τελειώνω αμέσως για να κάνω απόθεμα στα τρομακτικά προϊόντα.
    [​IMG]
    Τι ξόδεψα για να μαζέψω τα φυτά:
    Αρχικά ενεργοποίησα έναν από τους τρεις τζακ με δώρα (+2 φυτά για 10 ώρες).
    Έπαιξα με 80 πάρτι γύρους και σχεδόν 100 απλούς στο ροδάνι όπου και έτυχα 3 μπόνους συγκομιδής.

    Και τέλος ξόδεψα 600 σούπερ λιπάσματα, 600 σούπερ λιπάσματα της Ζωζώς και εννοείται παντού νερό και απλό λίπασμα σε μικρά χωράφια.
    [​IMG]
    Τα αναδυόμενα πέφτουν με πολύ καλό ρυθμό και από την στιγμή που ξεμπερδεύει κάποιος με τα φυτά είναι θέμα χρόνου να το τελειώσει. Μη ξεχνάμε και τις μάρκες για το άλλο δρώμενο.
    Καλό υπόλοιπο σε όλες και σε όλους!

     
    Αρέσει σε μαρω69, vagelis1968, nickoikono11 και 25 σε άλλους.
  6. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Συνεχιζω να ταιζω τα κουναβια για να παιρνω δωρακια!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 10 σε άλλους.
  7. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και γα μένα το δρώμενο. Συνεχίζω να φυτεύω για να ταίζω τα κουνάβια και να παίρνω δώρα..
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, soyla74, Marinaloren και 5 σε άλλους.
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλειωσα και εγώ.. πολύ ωραίο δρώμενο και βατό απ όλους νομίζω.. συνεχίζω να παίζω για τα όμορφα δωράκια... καλή συνέχεια σε όλους
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, nota.dim1802, soyla74 και 6 σε άλλους.
  9. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Τέλος και αυτό το δρώμενο :D
    [​IMG]
    Τα έξτρα δωράκια συνολικά από 57 παιχνίδια που έπαιξα μαζεμένα ήτανε τα εξείς: 4 μπανάνες, 4 φιορίνια, 32 Σ. Λίπασμα της Ζωζώς, 45 Σ. Λίπασμα, 8 Πάρτυ γύρους, 27 Φασουλοφλουριά, 21 Τούρμπο λίπασμα, 13 Μυστηριώδη Δενδρύλλια, 9 Σούπερ τροφές.....
    Και αυτά τα μέτρησα έτσι για να ξέρω πάνω κάτω τι δώρα έξτρα θα πάρω:p
    (Τα προηγούμενα 18 παιχνίδια δεν τα κατέγραψα) Θα παίξω ότι έχει απομείνει και τέλος.
    Πρέπει να μαζέψω και τα της πανσελήνου αγαθά......
    Πάντως έχω να ομολογήσω ότι αυτόν τον μήνα ευχαριστιέμαι τα δρώμενα, μακάρι να ήτανε έτσι όλο τον χρόνο.
    Καλή συνέχεια σε όλους:inlove:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, jimthrilosgate7, GEPPO1 και 11 σε άλλους.
  10. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολους .Τελείωσα και εγω το δρώμενο ,συνεχίζω να παίζω ακόμη για τα δωρα
    [​IMG] καλή συνέχεια:)
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Marinaloren, αμφιθεα και 6 σε άλλους.
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους !!!
    Ολοκληρώθηκε και για μένα το δρώμενο και η φασολίτσα ειναι στην θέση της.
    Και εννοειται πως και εγώ, συνεχίζω να δίνω ταίσματα.
    Καλή συνέχεια .
    Φιλικά Βίκυ:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Marinaloren, αμφιθεα και 8 σε άλλους.
  12. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Καλησπέρα σε όλους! Άργησα λίγο μα τέλος και για μένα άλλο ένα event! Αυτό τον μήνα τα event είναι μεγάλη ευχαρίστηση νομίζω για όλους μας! Καλό βράδυ και καλή συνέχεια σε όλους!:inlove:
     
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, Marinaloren και 6 σε άλλους.
  13. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα.
    Τελείωσα το δρώμενο από το Σάββατο αλλά δεν είχα χρόνο να γράψω, λόγω πολλών υποχρεώσεων.. Είμαστε και εμείς οι νέοι με πολλές υποχρεώσεις xD τι να κάνουμε; :p
    [​IMG]
    Ευχάριστο δρώμενο, απλό και εύκολο. Προτίμησα αφού το τελείωσα να ασχοληθώ με την Πανσέληνο και να φτιάξω όσο μεγαλύτερο απόθεμα μπορώ, παρά να συνεχίσω να παίρνω δωράκια..
    Ευχαριστώ φίλους και γειτονάκια για τα καθημερινά δώρα. Να είστε καλά!
    Καλό βράδυ:inlove:
     
    Αρέσει σε Lina123, toylaaaaa, -sia1971- και 9 σε άλλους.
  14. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.