Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Φτάσε ως τ΄αστέρια "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 2/8/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. icons1

    icons1 Μόνιμος στο φόρουμ

    Με την προσφορά των αγροτικών βοηθών αποφάσισα τελικά να συμμετάσχω πιο ενεργά και να το συνδυάσω με την αποστολή για τους κρυστάλλινους καταράκτες, αν και πάλι με μισή καρδιά γιατί και τα απανωτά, λίγο ως πολύ ίδια, δρώμενα με κούρασαν και δεν ξέρω αν θα το βγάλω.Καλημέρα,καλό ΣΚ.
     
    Αρέσει σε maria_palou, nota.dim1802, everme και 5 σε άλλους.
  2. everme

    everme Ενεργός συντάκτης

    η αληθεια ειναι οτι τα απανωτα δρωμενα, πλεον καταντησαν κουραστικα.... -.- εχει ερθει καλοκαιρακι κ δν μπορουμε ολοι να ειμαστε απο πανω παντα τις ωρες που πρεπει κ χανονται σπορες...>:( τα πρωινα δουλεια (η ακομα κ τα απογευματα) ε δν θα χαλαρωσεις κ λιγο? δν θα κανεις κανα μπανακι? λιγο να ξεφυγεις απο το pc κ να χαλαρωσεις στην 1χ1 βεραντα σου, με ενα χυμο σε ψηλο ποτηρι κ το σκυλο σου να χαλαρωνει στα ποδια σου κ να απολαμβανεται το θερινο αερακι :inlove:.... δν λεω οτι μας αναγκαζει κανεις κ ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος εαν θα ασχοληθει με τα δρωμενα, αλλα νομιζω οτι ολοι θελουμε να τα παιζουμε κ εννοειται να τα ολοκληρωνουμε οταν αυτο ειναι εφικτο... δν θα σκασουμε κιολας... αλλα θεωρω οτι ολοι καταλαβαινουμε τι θελω να πω η οι περισσοτεροι ...μαλλον... τωρα σχετικα με το event προσωπικα δν μ φαινεται δυσκολο ως τωρα... τα βραδια φυτευω γαριφαλακια σε μικρα χωραφακια με νερο κ λιπασμα (για αναδυομενα) κ οι υπολοιπες σπορες γινονται με το φυτο του δρωμενου με νερο κ τσατνι με pinkie pie ταρτες, που αγοραζω απο τη λαικη, σε μικρα χωραφακια...;) επισης να πω οτι μ λειπουν 7 τηλεσκοπια ακομα για να το ολοκληρωσω (αμα τα καταφερω):oops: κ δν εχω ξηλωσει κανενα απο τα δεντρα μ (20ωρα),οπως παντα σε καθε δρωμενο τα οποια καταλαμβανουν σχεδον 1 εκταση (τα εχω σκορπια κ στις 3 εκτασεις αλλα δν τα εχω μετρησει ποτε):p δν καταναλωνω ουτε σουπερ ουτε ζωζω εκτος απο τους πρωτους 10 σπορους.... κ χρησιμοποιω κανα κουπονακι η ολοκληρωνω καμια αποστολη με βοηθους οταν βαριεμαι να τα μαζευω ενα-ενα (γιατι εκμεταλευομαι το τσατνι κ στο νησι) κ καμια φορα οταν ειμαι εκτος σπιτιου μπαινω απο κινητο (εκει να δειτε τι γινεται οταν τα βγαζεις ενα-ενα):cry: οπως κ να εχει, μν απελπιζομαστε, ας χαρουμε οσο μπορουμε τη ζωη μας γτ μονο 1 ευκαιρια εχουμε κ τα δρωμενα ειναι πλεον παμπολλα :D καλη συνεχεια κ ξεκινηστε τα ολοι κ οτι κερδισετε ;)
     
    Αρέσει σε mmixail, maria_palou, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ και 13 σε άλλους.
  3. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Γεια σας!
    Μετά το τελευταίο μάζεμα της μέρας, έφτιαξα τα 4 τελευταία τηλεσκόπια και τελείωσα!
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε powerranger91, FARMER.GP, maria_palou και 14 σε άλλους.
  4. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ήταν Σαββατόβραδο με φεγγαράδα.
    Το νησάκι φαινόταν από μακρυά.[​IMG]
    Ιδανικό μέρος,σκέφτηκε η Μπόνι Λιν,πλέοντας σιγά―σιγά προς αυτό.Η Μαιμουδοπειρατίνα αγκυροβόλησε το παλιό ιστιοφόρο της κοντά στο ερημονήσι,που σκόπευε να θάψει τον θησαυρό της.
    Κοίταξε ψηλά στον καθαρό νυχτερινό ουρανό,και είδε τέσσερις μεγάλους αστερισμούς.
    Ήταν καλό σημάδι αυτό.....
    Η αποστολή της είχε τελειώσει....
     
    Αρέσει σε powerranger91, maria_palou, nota.dim1802 και 18 σε άλλους.
  5. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλους μας, χρόνια πολλά σε σας που γιορτάζετε σήμερα. Οι αστερισμοί έσκασαν μύτη και στην δική μου φάρμα,[​IMG] τα αναδυόμενα ευτυχώς σε καλούς ρυθμούς. Βοήθησαν και τα μπαούλα που ήταν αρκετά (δε θυμάμαι αριθμό:p) ήρθε και το διακοσμητικό.
    Ενα τεράστιο ευχαριστώ σε γείτονες και φίλους που με την βοήθειά τους τέλειωσε άλλο ενα δρώμενο. Καλή επιτυχία και συνέχεια σε σας ασχολείστε ακόμη. ;)

    ** Παρακαλώ πολύ φίλοι και γείτονες ΜΗΝ στέλνετε άλλα δωράκια, στείλτε σ αυτούς που τα έχουν ανάγκη
     
    Αρέσει σε powerranger91, maria_palou, nota.dim1802 και 13 σε άλλους.
  6. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα
    Ευχαριστώ τους συναγρότες που πάντα μας βοηθάνε.
    Με καλάθι, σούπερ λίπασμα την πρώτη φορά και της Ζωζώς, με μικρά χωράφια παντού, με φύτεμα εξευγενισμένων (αφού τέλειωσα τα φυτά του δρώμενου) και με καλή ροή αναδυόμενων τέλειωσα 2+ μέρες νωρίτερα το δρώμενο. Ωραία γραφικά, ενώ ωραία πινελιά και η πανσέληνος που έρχεται αύριο. (Τα μπαούλα εμένα δεν με βοήθησαν.)
    Ευχαριστώ στην εταιρία. Πάντα τέτοια!!!
     
    Αρέσει σε powerranger91, maria_palou, nota.dim1802 και 7 σε άλλους.
  7. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλησπέρα στην παρέα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες, τελείωσα και εγώ το δρώμενο , καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη και ευχαριστώ πολύ γείτονες και φίλους.:music::inlove::D
     
    Αρέσει σε powerranger91, maria_palou, mmixail και 10 σε άλλους.
  8. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα ενα τηλεσκοπιο και τελος ουφ κουραστικα φταιει και η ζεστη.
     
    Αρέσει σε maria_palou, nota.dim1802, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  9. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    τελοσ και εγω πρωτη φορα οχι τελευταια και κατα ιδρωμενη....το λεω γαι να μη στελνετε αλλα δωρα σε μενα...σ ας ευχαριστω ολουσ...το δρωμενο περα απο γραφικα δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο αλλα οκ παμε γι αλλα........
     
    Αρέσει σε takis.00, maria_palou, nota.dim1802 και 7 σε άλλους.
  10. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω καλη συνεχεια
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε takis.00, FARMER.GP, maria_palou και 7 σε άλλους.
  11. everme

    everme Ενεργός συντάκτης

    χαιρετω σας αγροτοπουλα :D αλλη 1 μερα περασε, παλι χαθηκαν σπορες :p σε πανηγυρια πηγαμε, ουτε euro δν χαλασαμε xD προς το παρον εγω απο την δικη μου φαρμα μπορω να διακρινω καθαρα 3 αστερισμους (με το δελφινακι κ τον ιπποκαμπο να 'ναι οι αγαπημενοι μου) :inlove: ο θησαυρος αχνοφαινεται με το κυαλι της μαιμουδοπειρατινας μου, αλλα με 3 τηλεσκοπια ακομα θα τον δω καθαρα ;) με το καλο να το τελειωσουμε κ εμεις κ να σαλπαρουμε για αλλα μερη... καλη συνεχεια σε ολους κ προσοχη στις θαλασσες... κυκλοφορουν πειρατες o_O
     
    Αρέσει σε Panagiwtena, maria_palou, mmixail και 8 σε άλλους.
  12. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    καλημερα ενα ακομα ιβεντ εφτασε στο τελος του χωρις να στερηθω τη θαλασσα και το σημαντικοτερο δεν αγορασα τιποτα αρα αν εχουμε υπομονη ολα τα ιβεντ τελειωνουν στον προκαθορισμενο χρονο και ετσι αποφασισα να γκρινιαζω μονο οταν φτανει το τελος και εγω δεν τα εχω καταφερει ακομα και οταν εχω αφιερωσει το χρονο που πρεπει α! και καλη εβδομαδα
     
    Αρέσει σε Panagiwtena, maria_palou, everme και 8 σε άλλους.
  13. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    αφου φτασαμε ως τα αστερια παμε για λιγη ξεκουραση τωρα .πρωτη συγκομιδη 2 αστερακια!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε takis.00, Panagiwtena, maria_palou και 5 σε άλλους.
  14. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    [​IMG]
    Καλησπερα και καλη βδομαδα.Επιτελους τελος!!Καλη συνεχεια σε ολους και υπομονη με τον <<εωσφορο>> θα περασει. Παντως εδω που ζω (χανια) η κατασταση ειναι τραγικη:απνοια,υγρασια,40 και βαθμους ζεστη.....κοκτειλ λυποθυμιας.....!! Μελτεμια συντομαααααα
     
    Αρέσει σε powerranger91, -lousi-leon2001, takis.00 και 7 σε άλλους.
  15. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα τελειωσα το δρωμενο με το πασο μου και τωρα ειναι ωρα για φραπε και χαλαρωση μεχρι να περασει ο καυσωνας
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/8/17
    Αρέσει σε Panagiwtena, maria_palou, jimixatz και 5 σε άλλους.
  16. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Καλημέρα!! Πάει κι αυτό το δρώμενο...χαλαρά και δεν αγόρασα ούτε 1 καλάθι.Σας ευχαριστώ όλους για τα καθημερινά δωράκια.Πάντα πολύτιμη η βοήθειά σας!!Εύχομαι η μαγεία των αστεριών να αγγίζει τις καρδιές μας!!!!!!!!!!:inlove::music:
     
    Αρέσει σε monolith2, powerranger91, -lousi-leon2001 και 11 σε άλλους.
  17. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!! Το κυνήγι του θησαυρού με χάρτες του αστερισμούς του φαρμεράμα και πρωταγωνιστές τους καπετάνιους (Μπόνι Λιν και Χοντροκοιλαράς), το πλήρωμα (πειρατές κροκόδειλος με χάμστερ στο κανόνι και μαϊμού με τηλεσκόπιο) του πειρατικού πλοίου τελείωσαν από χθες με λίγη δυσκολία. Μάθαμε τους αστερισμούς του φαρμεράμα και τους κανονικούς (π.χ. μεγάλη και μικρή άρκτος) και αξίζει ένα μπράβο στο παιχνίδι που αξιοποίησε αυτούς τους ήρωες του!! Με τόσα σεντούκια (μέχρι τώρα) από τις ομάδες συννέφων θα ζήλευε ακόμα και ο μεγαλύτερος ψηφιακός πειρατής !! :pΚαλή σας μέρα!! :)8)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/8/17
    Αρέσει σε maria_palou, mmixail, p.tosh και 6 σε άλλους.
  18. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλημέρα σε όλους!!είχα μήνες να τελειώσω κάποιο event και το καταχάρηκα!!ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους φίλους,γείτονες και
    μη,που με βοήθησαν να το τελειώσω,καλή συνέχεια στους υπολοίπους!

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε maria_palou, LILA413, mmixail και 14 σε άλλους.
  19. IreneTR

    IreneTR Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας κι απο μενα! αλλο ενα δρωμενο που....δεν ολοκληρωσα :p οσο κι αν προσπαθησα! Ευχαριστω πολυ παντως οσους με βοηθησαν :) Α! και μηπως θα ηταν καλο να περναμε καμια βδομαδα αδεια απο τα δρωμενα; οχι τιποτε αλλο..να ξεκουρασουμε τον καημενο τον δεικτη που μουδιαζει απο τα απανωτα κλικ! (δε μου παει καρδια να μη συμμετεχω)
     
    Αρέσει στους Georgeboy και maria_palou.
  20. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.