Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Φτάσε ως τ΄αστέρια "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 2/8/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Θα σας παρακαλέσουμε για άλλη μια φορά να σεβαστείτε τους συμπαίκτες σας.
    Προσβλητικά/ειρωνικά ποστ θα διαγράφονται και οι παίκτες θα λαμβάνουν τους ανάλογους πόντους ποινής.
    Η συζήτηση είναι για σχόλια σχετικά με το δρώμενο και όχι για προσβολές.

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία.
     
    Αρέσει στους everme, jimixatz και NOTHS58.
  2. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    98 αναδυόμενα για αρχή εκ των οποίων τα 2 από τα μαγικά δέντρα.
     
    Αρέσει στους maria_palou, jimixatz, p.tosh και σε ακόμα ένα άτομο.
  3. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα και καλή επιτυχία , πρώτο μάζεμα 152.:D
     
    Αρέσει σε maria_palou, mmixail, GaTe987 και 6 σε άλλους.
  4. redmoon68

    redmoon68 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπερα..απο 3 εκτασεις με δεντρα..χωρις φασολιες..χωρις premium..χωρις οτιδηποτε μπορει να βοηθα στα αναδυομενα..74..
     
    Αρέσει στους maria_palou, jimixatz και p.tosh.
  5. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα απο 3 εκτασεις με σφενδαμια πηρα 85 αναδυομενα μετα αγορασα και 5 μπαουλα τα οποια ειχαν και 100 διορατικα λουλουδια συν τα 5 τα εκανα 105 και ετσι πρωτη σπορα εβαλα μεγαλα χωραφια και σουπερ λιπασμα ετσι θα εχω σπορους για ολλα τα χωραφια στην δευτερη σπορα δεν θα ξαναβαλο σουπερ λιπασμα και θα χρησιμοποιησω μικρα χωραφια τι να πω τα μπαουλα με εσωσαν μπορει να εδωσα 10 φιορινια αλλα πραγματικα χαλαλι ευγε στην εταιρεια που το σκεφτηκε
     
    Αρέσει στους maria_palou και kitsena.
  6. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    [​IMG]
    Καλησπερα. Με 140 σφενδαμια και μικρα χωραφακια αγκιναρες και μια κολοκυθο-μηλοπιτα. Τωρα απο δω και περα τι θα γινει......ειδωμεν!!!!
     
    Αρέσει στους maria_palou, Gulit1 και melita.
  7. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλησπέρα σ' όλους!
    Εμένα μου φάνηκε σχετικά εύκολο το δρώμενο, γιατί και τα φυτά, αλλά και τα αναδυόμενα είναι σε συνηθισμένες ποσότητες.
    Καλή ιδές το μπαούλο των 2 φιορινιών και μπράβο στην εταιρεία.
    Λοιπόν εγώ είχα παντού "μη με λησμόνει" (επίπεδου 127, 20 ώρες και 15 λεπτά) εκτός από 3 ζωοκομεία-εργοστάσια, 1 φασιανό και 2 υγράμβαρη. Αγόρασα 5 μπαούλα, κυρίως για το διακοσμητικό, που ευτυχώς το έτυχα. Έτυχα επίσης 100 φυτά και μερικά -κάτω από 10 αναδυόμενα.
    Με το πρώτο μάζεμα (όλα εκτός ενός εργοστασίου 8 θέσεων) μάζεψα γύρω στα 190 αναδυώμενα.
    Θεωρώ λοιπόν ότι θα μαζευτούν εύκολα τα αναδυόμενα, όσο για τα φυτά με 8 σπορές παντού -με τσάτνι- βγαίνουν.
    Καλή επιτυχία σε όλους!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 3/8/17
    Αρέσει στον/ην everme.
  8. icons1

    icons1 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, επειδή και βαρέθηκα και με κούρασαν τα απανωτά δρώμενα και επειδή δεν σκοπεύω να σπαταλήσω βοηθούς-σ.λίπασμα για να βαριέμαι και να κουράζομαι, θα αφήσω μεγάλα χωράφια και δέντρα ως έχουν και θα πάω με νερό-κοπριά κι όπου με βγάλει. Αν είμαι κοντά στη φασολιά τελευταία ημέρα θα την προσπαθήσω, αν όχι και εις άλλα με υγεία...καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε maria_palou, everme, soyla74 και 4 σε άλλους.
  9. kaltsula

    kaltsula Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα. εγω αγορασα εξι μπαουλα και ειχαν και τα 6 απο 25 φυτα.και τα εξι το ιδιο.για να παρω το διακοσμητικο ποσα μπαουλα πρεπει να αγορασω; :mad::mad::mad:
     
    Αρέσει σε maria_palou, kitsena, NOTHS58 και 2 σε άλλους.
  10. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλησπέρα.
    10 μπαούλα. Ούτε ένας φακός. Ούτε ένα τηλεσκόπιο.
    Φταίω μετά που παραπονιέμαι για τον παράγοντα τύχης, που όλο και αυξάνεται στο παιχνίδι.
    Ελπίζω να μην είναι άσχετη η ανάρτησή μου....
     
    Αρέσει στους maria_palou, kitsena και skareleni.
  11. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ


    Μήπως τα άνοιξες ένα-ένα;
    Οπως σε όλα τα σεντούκια όπως έχω παρατηρήσει, αυξάνονται οι πιθανότητες για ποίκιλες αμοιβές όταν ανοίγεις μεγάλη ποσότητα μονομιάς.
    Αγόρασα 25 μπαούλα και τα άνοιξα μονομιάς. Εδώ το αποτέλεσμα.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε κιτη, kitsena, LILA413 και 2 σε άλλους.
  12. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    τα πρώτα 5 όλα μαζί, τα άλλα 5 ένα-ένα
     
    Αρέσει στους maria_palou και kitsena.
  13. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    κι εγώ αγόρασα 6 μπαουλα και είχαν 3*25 και 3*50 φυτά. απογοήτευση.
     
    Αρέσει σε maria_palou, Elvira3310, Gulit1 και 3 σε άλλους.
  14. alexmasou

    alexmasou Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Εγώ πήρα 3 μπαούλα και στο πρώτο έτυχα το διακοσμητικό. Στα άλλα έτυχα το φυτό, 155 σε ποσότητα αν θυμάμαι καλά.
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
  15. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα εφτασα τα 5600 διορατικα λουλουδια και 241 φακους το δρωμενο ευκολο λιγο τα αναδυομενα θα μας ζορισουν οχι πολυ.
     
    Αρέσει στους maria_palou, Gulit1 και FARMER.GP.
  16. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    281 αναδυομενα εως τωρα καλα ειναι και βλεπω γρηγορα να τελειωνω με τα αναδυομενα χωρις αγορα μπαουλου!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους maria_palou, nota.dim1802 και Gulit1.
  17. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    346 φακούς χωρίς μπαούλα αλλά με καλή εναρξη event....super χωράφια με βρίζα
     
    Αρέσει σε maria_palou, nota.dim1802, -lousi-leon2001 και 5 σε άλλους.
  18. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Βαρέθηκα. Πραγματικά βαρέθηκα.
    Έχω σταματήσει να μαζεύω το φυτό του δρώμενου αν και δεν έχω μαζέψει 13000 και βάζω γαρύφαλλο μπας και μαζέψω φακούς. :mad: Έχω μόνο 290 μαζέψει. -.-
     
    Αρέσει σε maria_palou, SOFIA1270, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  19. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Επειδή θα λειψω από αύριο βράδυ αγόρασα με φιορινια αρκετά μπαουλα μήπως τα καταφέρω. Τα αποτελέσματα απογοητευτικα. δωρακια στους φίλους θα στείλω αύριο τελευταία και μέχρι τότε να μου στειλετε κι εσείς, μετά στελτε τα σε άλλους να τα αξιοποιησουν. καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε maria_palou, nota.dim1802, *ΜΑΜΑ* και 6 σε άλλους.
  20. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα απο αναδυομενα εχω 316 απο διορατικα λουλουδια 9788 σταματησα και εγω το φυτο δρωμενου και χτες στης 7 το απογευμα εβαλα γαρυφαλλο θα μαζεψω το γαρυφαλλο το πρωι και θα συνεχισο με διορατικα λουλουδια πραγματικα βαρεθηκα και κουραστικα απο τα απανοτα δρωμενα.
     
    Αρέσει σε maria_palou, everme, ESABA και 8 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.