Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Φρουταγορά"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 8/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Ηρθα και εγω να καταθεσω τις εντυπωσεις μου ......ξεκληρησα τα δεντρα μαζεψα περιπου 300 φλουρια .....αγορασα τα 50 φιορινια και φυτεψα απο 6 μυστ.δεντρα .....για να δουμε τι θα φυτρωσει......παντως εγω εδωσα τα παντα, ελπιζω να μην παει χαμενη η καταθεση.......
     
    Αρέσει σε mmixail, vagelis1968, soyla74 και 4 σε άλλους.
  2. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Είμαστε σοβαροί?απο χθες μαζεύτηκαν 61 φρούτα έκπληξη εκ των οποίων τα 10 δώρο και απαιτούνται 560 για την πρώτη μεγάλη παράδοση για 8 φφ...Εμπαιγμός!
     
    Αρέσει σε geokarasgr, mmixail, kikijimy και 4 σε άλλους.
  3. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    πολυ κακο για το τιποτα τελειως απαραδεκτο ιβεντ. φρουτα εκπληξη πολυ λιγα!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους kikijimy, jimixatz και maria_palou.
  4. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα μεγάλη κατρακύλα σχεδόν κανένας δεν είναι ευχαριστημένος απ αυτό το ιβέντ τι πρέπει να κάνουμε γειά να μάς πάρουν στα σοβαρά δεν ξέρω. { Και άμπρα κατάμπρα ακόμα δεν βλέπω τίποτα αν δω θα σας πω τι είδα.}
     
    Αρέσει στους vagelis1968, jimixatz και maria_palou.
  5. paulos1.turbo

    paulos1.turbo Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Kαλημερα κι ευχαριστω για τα λαικ που μου κανατε ορισμένοι αν και είμαι σιγουρος ότι σε αυτά που ειπα στην τελευταια μου αναρτηση συμφωνουν οι περισσοτεροι.η εταιρεια για καποιο λογο παλι θελει να μαζεψει τους καρπους, διαφορετικα θα το αφηνε ελευθερο να παραδίδουμε οτι θελουμε,σε κάθε δρωμενο από δω και περα θα πρεπει οσοι ασχολούνται να σκέφτονται πριν πραξουν,και κατι τελευταιο μην τα θελουμε όλα δικα μας διοτι ορισμένοι το παρακανουν,όπως ολοι μας ετσι και οι ανθρωποι που εργαζονται πανω σε κάθε παιχνιδι θα πρεπει να εχουν καποιο κερδος και θα πρεπει να ξαναγραψω στην εταιρεια ότι εδώ είναι ΕΛΛΑΔΑ και να δειξουν τουλάχιστον οι ανθρωποι κατανοηση αφου δεν μας το δειχνουν οι πολιτικοι τους,οποιος καταλαβε καταλαβε,ευχαριστω και παλι.
     
    Αρέσει σε anastz, elena05091975, pap100 και 8 σε άλλους.
  6. JIJIone

    JIJIone Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημερα. Μια απορια, και με συγχωρεις αλλα γιατι να δωσω καρπους 224000 και να παρω 8 φ και να μη δωσω αντι σε αυτον, να δωσω στον πρωτο και να δωσω στα 3 πρωτα φ λιγοτερα απο 100000. Δε ξερω αν εκανα το σωστο αλλα αρχισα απο τον πρωτο. Βεβαια ο καθενας οπως θελει παιζει το παιχνιδι. Απλα λυπηθηκα να δωσω τοσα πολλα. Ευχαριστω, και καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει στους jimixatz και maria_palou.
  7. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα δέν έκανες και καμία εντυπωσιακή αγορά τα φιορίνια όμως πάντα είναι χρήσιμα και τα μόνα που αξίζουν.
     
  8. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπητέ συναγρότη ειλικρινά δεν μπήκα στον κόπο να κάνω για όλα υπολογισμούς,άλλωστε αποφάσισα να μη συμμετέχω παρά να παραδώσω τα φρούτα έκλπληξη ,όσα μαζέψω,στο τέλος του δρώμενου και ότι πάρω...αλλά νομίζω οτι είναι περίπου το ίδιο καθώς ο πρωτος δίνει ένα φφ ενώ ο 3ος 8...σχεδόν τα ίδια ζητάνε για τα ίδια νουμερα σε φφ...εν πάση περιπτώση θεωρώ απαράδεκτες τις απαιτήσεις στις ποσότητες καρπών,καθώς στους 9 μήνες που παίζω το παιχνίδι για να μαζέψω έναν ελάχιστο αρισθμό φφών θα πρέπει να παραδόσω ό,τι έχω στην αποθήκη...θα μου πεις παιχνίδι είναι και ο καθένας το αντιμετωπίζει όπως θέλει ...καλή συνέχεια!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, 2014chr, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  9. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Πιστευω οτι που και που πρεπει να ξεσκονιζουμε αποθηκη...αλλωστε αυτη ειναι η ουσια του παιχνιδιου...γεμιζω-αδειαζω-ξαναγεμιζω-ξανααδειαζω.....οσες φορες καταθεσα αλυπητα δεν το μετανοιωσα.....
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, Bambalines, -lousi-leon2001 και 6 σε άλλους.
  10. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα συμφωνω μαζι σου οτι πρεπει να ξεσκονιζουμε την αποθηκη μας σιγουρα αυτη ειναι η ουσια γεμιζω αδειαζω και ξαναγεμιζω θα το εκανα και εγω αυτο αν πιστευα οτι αξιζει ο κοπος δηλαδη ειναι μεγαλες η ποσοτητες καρπων που ζηταει το ιβεντ θα επρεπε να παραδοσω οτι εχω στην αποθηκη ο καθενας οπως θελει το αντιμετωπιζει να εχεται ολοι και ολλες μια καλη εβδομαδα.
     
    Αρέσει στους jimixatz και maria_palou.
  11. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    ξεχασα να διευκρινησω οτι ηταν καρποι ενος ετους και φυσικα κρατησα και αποθηκη μεσο ορο 500 δεντρα στο καθε ειδος......οσο ανεβαινουμε επιπεδο ανεβαινουν και οι αποδοσεις μας!!!!!;)
     
    Αρέσει σε mmixail, maria_palou, Megas_kokoriko και 2 σε άλλους.
  12. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα. Καλή βδομάδα.
    Μόνο 199 αναδυόμενα από ανάδυση, δώρα και 6 μαγικά δένδρα βγήκαν., Κέρδος 79600... Τίποτα δηλαδή.
    Έτσι έκανα μόνο 3 μεγάλες παραδόσεις και πήρα 24 ΦΦ, τα οποία ξαναλέ πρέπει να καταργηθούν και να αντικατασταθούν με ένα από τα άλλα υπάρχοντα μέσα ανταλλαγής του παιχνιδιού....
     
    Αρέσει σε jimixatz, sofiapao76, 2014chr και 2 σε άλλους.
  13. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλή εβδομάδα!με την ευγενική συμβολή φίλων και γειτόνων,απέκτησα 200 φρούτα εκπληξη και κατ'επέκταση 4 φφ προσθέτοντας ελάχιστους καρπούς...δεν είναι οτι φοβάμαι το άδειασμα της αποθήκης,αλλά το γεγονός οτι μελλοντικά θα υπάρξουν ενδιαφερότερα δρώμενα(ελπίζουμε όλοι)που θα χρειαστώ καρπούς...επιτέλους τελειώνει κι αυτό το δρώμενο το οποίο μειονεκτούσε σε δράση ,στρατηγική και φαντασία
     
    Αρέσει στους jimixatz, sofiapao76, 2014chr και σε ακόμα ένα άτομο.
  14. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Δυστυχως πανε οι καλες οι εποχες.....βλ.τζαμποδεντρα,τζαμποσταυλοι,μαγικα δεντρα.....καποιες σειρες φασολιας που βοηθανε παρα πολυ....πλεον εχω καταλαβει οτι πρεπει να βαδισω με τα σημερινα δεδομενα τα οποια δεν αφηνουν και πολλα περιθωρια :sleepy:
     
    Αρέσει στους jimixatz, sofiapao76 και maria_palou.
  15. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.