Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Φρουταγορά"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 1/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Γεια σας παιδια:D ...θα πω κατι..βιαστηκα:(..βιαστηκα να το τελειωσω και το τελειωσα το δρωμενο.:wuerg:..Μεχρι εκει που ηθελα δηλαδη..πειρα ολα τα διαφορα πεντε δενδρα απο το καθενα και τελοςo_O..Ολα αυτα μου κοστισαν 60.000:p8):( σφενδαμια..ναι ξερω ανοησια αλλα τι να κανω...Εκανα γυρω στα 20 μικρα βηματα..:eek: 11 μεσαια;) και 10 :eek::eek:μεγαλα βηματα και οριστε..Αντε και απο τα δικα σας αλλα μην βιαστητε παρτε δωρα και τελειωστε το με αναδυομενα..Μαζεψτε οσα περισσοτερα μπορειτε και στο τελος δωστε και καρπους εαν χρειαστει;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/7/16
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 10 σε άλλους.
  2. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    καλησπερα και απο μενα χωρις κοπο και χωρις ειδιαιτερα μαθηματικα εγω μια φορα τα αγορασα ολα με το δευτερο και τριτο καλαθι
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 9 σε άλλους.
  3. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    και εγώ πήρα από μία φορά τα δέντρα , έδωσα σφενδάμια , μια και έχω χιλιάδες και μέχρι εκεί.
    τώρα θα μαζεύω τα δέντρα μου και θα δίνω από τα αναδυόμενα για να πάρω τα υπόλοιπα
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 13 σε άλλους.
  4. Louisa

    Louisa Κόμης

    Έκανα τα 4 πρώτα βήματα από τη μικρή-μεσαία-μεγάλη παράδοση, μάζεψα 48 νομίσματα με καρπούς αξίας 1.506.467 ΧΤ, πήρα από ένα δεντράκι και για τα υπόλοιπα θα περιμένω την τελευταία ημέρα, να δω τι θα έχω μαζέψει από αναδυόμενα και θα συμπληρώσω καρπούς για να πάρω τα διάφορα. Νομίζω ότι είναι η οικονομικότερη προσέγγιση.
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 15 σε άλλους.
  5. billgab

    billgab Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πολύ ωραίος διαγωνισμός ! Επιτέλους μια φορά μόνο με δέντρα ! Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που κάθονται να κάνουν υπολογισμούς !!! Εγώ πάντως ακολούθησα τη συμβουλή του AMSakis (post #20) συν μία ακόμα στη μικρή παράδοση για να πάρω και το αυτοκόλλητο και τα πήρα όλα από μία φορά. Τώρα θα περιμένω τα αναδυόμενα για να πάρω κι αλλά δέντρα κι αν χρειάζεται για συμπλήρωμα θα κάνω επιλεγμένα βήματα.
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 9 σε άλλους.
  6. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    kαλησπερα σας... απο τη δημοσιευση των σε αποφασισα να παρω ολα τα δωρα καθως κ απο 2 φορες το καθε νεο δεντρο (για περισσοτερα, αν και μπορω, δεν θα προχωρησω αφου δεν υπαρχει χωρος)...αφου διαβασα κ τις πολυτιμες για αλλη μια φορα αναρτησεις ολων αλλα κυριως των συμπαικτων μας που κανουν τους υπολογισμους (χαρα στο κουραγιο σας με αυτη τη ζεστη;)) κατεληξα στον εξης συνδιασμο....πηρα απο 8 φορες το μικρο καθως κ το μεσαιο καλαθι κ 9 φορες το μεγαλο οποτε πηρα 104 αστ/τα οσα ακριβως χρειαζομουν δλδ...
    υ.γ. εβγαλα κ μερικα μυρια στη λαικη οποτε ολα καλα...
    καλη σας συνεχεια
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 12 σε άλλους.
  7. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Οι καρποί που είχα μου έφτασαν για δύο δένδρα, και έπρεπε κυριολεκτικά να πουληθώ στη λαϊκή για να συμπληρωσω το ποσόν για ένα τρίτο. Όχι και η καλύτερη διαχείρηση φάρμας από μέρους μου, αλλά ήθελα πολύ να πάρω όσο το δυνατόν περισσότερα από τα δένδρα.
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  8. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, έδωσα αρκετά στην μεγάλη παράδοση, μάζεψα κάπου 120 αστερονομίσματα, έδωσα και αρκετά μύρια στην λαική για να συμπληρώσω, καθώς δεν το χα προβλέψει οτι μπορεί να χρειαστούν κάποιοι παραπάνω καρποί. Πήρα απο 3 νεα δέντρα, και όλα τα διάφορα, και κάπου εδω τέλος για μένα το δρώμενο... Καλή επιτυχία σε όλους εσας..
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 12 σε άλλους.
  9. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    το συγκεκριμένο ιβέντ μπορείς να το τελειώσεις κ σε 5 λεπτά ,λίγο αδιάφορο συγκριτικά με τα προηγούμενα ιβέντ με αστερονομίσματα...... εκτός τα διάφορα που έχουν ενδιαφέρον,τα δώρα είναι υποδεέστερα ,διακοσμητικά,μυστηριώδη λείπουν......πολλά τα νέα δέντρα τελευταία...
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 10 σε άλλους.
  10. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Έμεινα με 200 καρπους απο το καθε δεντρο, αλλα πηρα 3 απο τα 4 δεντρα και ολα τα διαφορα εκτος απο το κουπονι :D Ελπιζω να μην μας κανει η εταιρια κανα μαγικο και μας ζητησει στο αμεσο μελλον καρπους!
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  11. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους!!!!!!!πηρα και γω ολα τα διαφορα....... 50 σουπερ τροφη και 50 σουπερ λιπασμα δεν τα λες για μενα λιγα και απο 6 φορες το καθε δεντρο νομιζω ειναι καλα φτανουν!!!!!!!! εχουμε παρα πολλα που μπερδευω τα ονοματα πια!!!!!οτι καρπο μαζεψω απ'τα δεντρα που εχω βαλει στη φαρμα μεχρι να τελειωσει το ιβεντ θα το δωσω για παραπανω δεντρακια....ειναι καλα δωρα στο εμποριο για μικροτερα επιπεδα που δεν εχουν τοσους καρπους να παραδωσουν η ακομη χρηματα να αγορασουν!!!!!!!!ελπιζω μετα απο αυτο το ιβεντ να μην εχουμε καποιου ειδους ιβεντ μυστηριων δεντρων:oops::oops::oops:
    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 16 σε άλλους.
  12. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τα πηρα ολα απο μια φορα και τελος!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 11 σε άλλους.
  13. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    εκανα και απο τα τρπα βηματα και πηρα τα δενδρα απο μια φορα, τη σ τρπφη και τα λιπασματα
    νομιζω οτι θα μπουν στα μυστηριωδη δενδρυλια και μπορει να γεμισουμε
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  14. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Και δε με λέτε τώρα , αυτά τα καινούρια δέντρα που πήραμε τι θα τα κάνουμε , παίζει καινούρια αποστολή ?
    ή θα γεμίζουμε τις αποθήκες μας ?
    και soyla74 μην χαίρεσαι τον επόμενο μήνα σε περιμένουν καινούρια δεντράκια ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, -Barbie73-, ioanna6929 και 14 σε άλλους.
  15. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλα βρε παιδια τι χαλι ειναι αυτο με τα αναδυομενα???που ειναι τα φρουτα εκπληξη??
    εχω αδειασει εχω γεμισει και εχω παρει μονο 25 φρουτα!!τα τζαμποδεντρα δεν δινουν φρουτα??
    οχι οτι τα χρειαζομαι ...αφου τα εχω παρει ολα(δεντρα και διαφορα), αλλα μου κανει εντυπωση!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, kolokythopitas, -Barbie73- και 11 σε άλλους.
  16. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Μια συμβουλή προς τους συμπαικτες: Αν βγει καινουργια αποστολη που χρειαζεται αυτους τους καρπους ξεκινηστε να τα ξεπουλατε στην λαικη! Οπως και τωρα, εχουν διπλασιαστει και τριπλασιαστει οι τιμες στην λαικη
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, kolokythopitas, ioanna6929 και 6 σε άλλους.
  17. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Εγώ με το μάζεμα στις τρεις το μεσημέρι,πήρα 135. Και από τα 7 τζαμπόδεντρα πήρα 7 φρούτα
     
    Αρέσει σε markos5560, βιβη.2003, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  18. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Έκπληξη!!! από το ξεκίνημα μέχρι τώρα 57 φρούτα!
     
    Αρέσει σε markos5560, βιβη.2003, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  19. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    [​IMG] με τοσα ξεκινησα το μεσημερι (183 αν δεν φαινεται η εικονα ) εικοσαωρα παντου ,κατοικιδια ,φασολια για αναδυομενα ,βιοτεχνικο για πε ,συν 20% του ροδανιου...πηρα τα δεντρα απο 2 φορες και ολα τα διαφορα εκτος το αυτοκολλητο και τις μπανανες ...την τελευταια μερα ισως παρω ακομα μια φορα τα δεντρα με τα φρουτα που θα εχουν μαζευτει ...

    Ενα μεγαααααλο ευχαριστω (βασικα για αυτο μπηκα ) σε οσους συμπαικτες εκαναν τοοοσους υπολογισμους για το πως θα παιξουμε !! τα διαβασα ολα και ακολουθησα τις συμβουλες σας !! :inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε markos5560, βιβη.2003, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  20. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    τα πήρα ολα και έφυγα !!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, βιβη.2003, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.