Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Φιλικοί εισβολείς

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 6/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    [​IMG]
    Τέλος δρωμενου για μενα... Ηθελα πολυ τα τελικα δωρα απο το ροζ και το μπλε αλλα μου μειναν 200 σ.τ.και δεν θελω να τις τελειωσω... Ωραιο δρωμενο αλλα ζητουσε πολλά
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, skareleni και 2 σε άλλους.
  2. Giannis13877

    Giannis13877 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    απο τους σταβλους πηρα 1 κλουβι μαίμουδον ροζ , ενα εργαστιριο παντα κιτρινο , 1 κλουβι τιγρη και μια φωλια μυρμηγκοφαγου
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, kolokythopitas, jimixatz και 8 σε άλλους.
  3. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    σε ποιο από τα 3 κόμικ μπορείς να κερδίσεις σούπερ τροφές???
     
  4. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    καλημέρα σε όλους.
    Ήμουν σίγουρη οτι δεν θα το τελείωνα το δρώμενο εξαιτίας των πολύ λίγων τροφών που είχα (μόλις 82). Ακολούθησα τις συμβουλές της Βίκυς και έβαλα εκτροφές χωρίς αρώματα και ζελέ περιμένοντας τα γεννητούρια. Ολοκλήρωσα και κάποιες αποστολές στη λαχαναγορά που έδιναν σούπερ τροφή. Τελικά χρειάστηκα γύρω στις 160 τροφές συνολικά και το δρώμενο έχει ήδη τελειώσει για μένα από εχθές.
    Καλή συνέχεια σε όλους όσοι το προσπαθούν.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Mahi_tr και 4 σε άλλους.
  5. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    και εγω τελειωσα με αυτο το ιβεντ αφησα δυο δοκιμασιες απο τα δυο πρωτα αλλα δεν με πειραζει αφου πηρα τη φασολια!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, LILA413 και 4 σε άλλους.
  6. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδιά απλά έχω τελειώσει κι εγώ το δρώμενο, και ας είπα ότι θα εκμεαλευτώ αλλιώς το δρώμεννο, όχι πως δεν το κάνω και αυτό τώρα...Επίσης μηδενίζω τις σούπερ τροφές μου.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 3 σε άλλους.
  7. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα.Τέλος το δρώμενο.Δεν περίμενα να το τελειώσω γιατί δεν είχα πολλές σ.τ.,αλλά ήταν σχετικά πανευκολάκι.Ξόδεψα περίπου 130 σ.τ.,αλλά ήταν και θέμα τύχης τι θα σου έρθουν στα γεννητούρια.Πήρα όλα τα κίτρινα σαλιγκάρια από το πρώτο μάζεμα και χθες το βράδυ πήρα και τα τελευταία ροζ.Ωραίο ήταν.Μου άρεσε.[​IMG]
     
    Αρέσει σε jimixatz, LILA413, skareleni και 9 σε άλλους.
  8. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Δεν ξέρω αν κέρδισα τζακπότ,αλλά τις πρώτες μέρες δεν ασχολήθηκα καθόλου,μέχρι εχθές το απόγευμα που είπα να κάνω μια εκτροφή,καθώς και γεννητούρια,ήθελα περισσότερο να δω τα γεννητούρια ....με την πρώτη κερδισα κιτρινάκι!....καθότι ένα μήνα στην φαρμα,δεν ανοίγομαι πολύ,αλλά αυτό με έκανε να κάνω κι άλλες εκτροφές....στις πρώτες δέκα ολοκλήρωσα την πράσινη και την κίτρινη αγελαδίτσα!!!με άλλες 20 εκτροφές την μπλέ και τώρα χρειάζομαι την ροζ της οποιας πηρα τα 3 από τα 6 δωράκια δηλαδη είμαι στη μέση...άρα το παιχνίδι είναι καθαρα τύχης και δεν χρειάζονται κατα ανάγκη πολλές εκτροφές....μπράβο λοιπόν,περιμένουμε κι άλλα τέτοια παιχνιδάκια ,να ανεβαίνουμε σιγά σιγά κι εμεις οι νέοι αγρότες/σες ;) Καλή τύχη σε όλους!!!
    ......ΚΑΙ ΝΑΙ ολοκληρώθηκε το δρώμενο με άλλες 5 εκτροφές....περίσσεψε κι ένα κίτρινο...όποιος το αγνόησε ,μάλλον έχασε φιλαράκια μου!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/7/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, gtrullis και 10 σε άλλους.
  9. ino2011

    ino2011 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα επιτέλους κι ένα δρώμενο που βγήκε εύκολα χάρη στα γεννητούρια.Είχα λίγες σουπερ τροφές 180, εργάζομαι και τα Σάββατα κι είχα αποφασίσει να μην ασχοληθώ, διάβασα όμως ότι βγαίνει εύκολα κι είπα να πάω για τη φασολιά.Σε λίγο θα μαζέψω τους πρώτους πόντους από τη φασολιά και η αίσθηση που μου άφησε το ιβέντ ήταν ότι αξιζε τον κόπο!Ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλους όσους κάνουν τους υπολογισμούς είναι πολύ χρήσιμοι!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, gtrullis και 2 σε άλλους.
  10. ΒΗΜΑΣΩΤΑ

    ΒΗΜΑΣΩΤΑ Επίτροπος του φόρουμ

    Καλημέρα! Ωραίο δρώμενο, με τα εξωγήινα σαλιγκάρια να έρχονται εύκολα τόσο από τους στάβλους όσο και από τα δέντρα στην απλή μορφή τους και να μεταμορφώνονται άνετα με συχνές, καλές υπερβάσεις στις επόμενες γενιές. Το τελείωσα με το πρώτο μάζεμα, μόλις
    μπήκαν τα Γεννητούρια, έχοντας όλες τις θέσεις στο σπιτάκι γεμάτες. Από τις ανταμοιβές ξεχώριζε η γενναιόδωρη γραμμή της φασολιάς
    και η δυνατότητα μετατροπής τους σε μόνιμα ζωάκια εκτροφής της φάρμας. Έτσι, παράλληλα με τις υπόλοιπες εκτροφές με καλύτερες
    στιγμές ένα Βάτραχο Τζέντλεμαν και ένα Καράτε Πάντα από απλά ζώα, έκανα αρκετές ακόμα και σταμάτησα σε αυτό το αποτέλεσμα:
    [​IMG] , που εξασφαλίζει μια συνολικά μεγάλη αξία σε ΧΤ, χωρίς να έχει μειωθεί ο αριθμός των ζωντανών
    στην αποθήκη.
    Καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, gtrullis και 6 σε άλλους.
  11. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,τέλος το εβεντ και από εμένα,με μεγάλη δυσκολία βεβαία,γιατί το Σ/Κ το αφιερώνεις στα παιδιά(πέρασα τέλεια!!!),χτες δουλειά, ίσα ίσα που πρόλαβα τα γεννητούρια τα βράδυ της Κυριακής και έτσι ξόδεψα πάρα πολλές σούπερ τροφές,τώρα πρέπει να τις ξαναμαζέψω,αλλά δεν πειράζει, ο στόχος επιτευχθεί,να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, jimixatz, empotonaki και 7 σε άλλους.
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

    Καλή συνέχεια!

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.