Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Φθινοπωρινό Φεστιβάλ "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 5/1/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Φθινοπωρινό Φεστιβάλ "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Φθινοπωρινό-φεστιβάλ.32870/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Φθινοπωρινό-φεστιβάλ.32869/


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG] [​IMG][​IMG]



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα και χρόνια πολλά... Ξύπνησα νωρίς σήμερα και είπα μέχρι να πιω τον καφέ μου να γράψω λίγο για το δρώμενο....
    Καταρχήν για το πρώτο μέρος του δρώμενου χρειαζόμαστε 1500 Σιντιβανογράσιδα και 700 ξυλάκια κανέλας... Επίσης χρειαζόμαστε καρπούς φυτά ζώα και προϊόντα του νησιού και της πανσελήνου...το πρώτο μέρος έχει πολύ όμορφα δώρα αλλά η φασολιά με ενεργοποίηση 333 ώρες ειλικρινά δεν μου λέει τίποτα απολύτως...πολύ καλό όμως το διακοσμητικό και αξίζει να το αποκτήσουμε
    Τώρα όσο για το δεύτερο μέρος στην μπάρα προόδου προσωπικά θα παίξω μέχρι να πάρω και το τσαντί καρότου μήλου και ίσως παίξω λίγο και στο δωμάτιο των top 3.000... εννοείται βέβαια ότι δεν έχω τα προσόντα να φτάσω ψηλά αλλά πιθανόν να παίξω λίγο έτσι για την ιστορία και για να πάρω μερικά σεντούκια... άλλωστε και τα δώρα προσωπικά εμένα δεν με συγκλόνισαν ώστε να θέλω οποσδήποτε να τα αποκτήσω, δεδομένου οτι οι φασολιές πάλι έχουν ενεργοποίηση κάθε 333 ώρες περίπου 14 μέρες δηλαδή.. και τα υπόλοιπα δώρα συνηθισμένα εκτός βέβαια των 250 φιορινιων που είναι σπέσιαλ...αρκετά καλά τα διακοσμητικα αλλά ο χρόνος επαναφόρτισης του γείτσες 72 ώρες... επίσης σε καμία περίπτωση δεν θα αντάλλασα τα πολύτιμα ζωάκια μου με 6,7,10 φυτά...λείπουν πολύ τα πίκολο.. πχ για 10 πίκολο, σίγουρα θα το πάλευαν πολλοί...
    Καλή επιτυχία στα παιδιά που θα προσπαθήσουν να κερδίσουν τα Τρόπαια και να φτάσουν ψηλά... Καλή Φώτιση σε όλο τον κόσμο..
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/1/22
    Αρέσει σε xaris68, -sia1971-, xaidi και 23 σε άλλους.
  3. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα

    Χρόνια πολλά καλή χρονιά με υγεία για όλο το κόσμο, να χαιρόμαστε όλοι μας όποιος έχει Φώτη - Φωτεινή - Ιορδάνη - Φάνης - Φανή και να μην ξεχνάμε την Θεοπούλα - την αγαπημένη όλων ;).

    Ποτέ δεν ήμουνα ιδιαίτερα συχνός συντάκτης του φόρουμ, ιδιαίτερα το τελευταίο 6μηνο που επαγγελατικά είμαι πολύ φορτωμένος, όμως δεν μπορώ να μην σχολιάσω το γεγονός ότι μετά από μία αναβολή τον Νοέμβριο ήρθε τελικά το δρώμενο των δρώμενων και αντί να αρχίσουν τα σχόλια... δεν βλέπω να υπάρχει καθόλου... ενδιαφέρον να πω ( ;;; )

    Για να σπάσω λοιπόν αυτήν την παγωμάρα (θα την χαρακτηρίσω) θα κάνω την αρχή.

    Τι μου αρέσει στο φετινό δρώμενο και τι θα προτειμούσα να ήταν διαφορετικό...

    Για αρχή το γεγονός ότι η έναρξη πέφτει με μία μεγάλη μας αργία ήταν για εμένα μεγάλη έκπληξη και χαρά αν και δεν θα μπορέσω να εκμεταλλευτώ το γεγονός ότι θα είμαι στο σπίτι και δεν θα εργάζομαι.
    Και ο λόγος είναι ότι για το δρώμενο φέτος θα γίνει χρήση της ειδικής έκτασης όπου δεν μπορούμε να κάνουμε χρήση πολλών "επιταχυντικών" και "αυξηντικών" μέσων που έχουμε στις άλλες εκτάσεις.
    Βέβαια θα μπορούμε να ανταλλάξουμε ζωάκια εκτροφής με σπόρους (συνολικά μπορούμε να πάρουμε 100 επιπλέον σπόρους). Αυτή και μόνο η προσθήκη, δίνει την δυνατότητα, σε όσους μπορούν και το θέλουν, να ολοκληρώσουν το πρώτο βήμα πάρα πολύ γρήγορα.
    Ένα άλλο καλό - το οποίο αν θυμάμαι καλά συμβαίνει κάθε χρόνο κατά την διάρκεια το δρώμενου θερισμού, είναι το γεγονός ότι τρέχουν και τα γεννητούρια (και πιστεύω θα τρέξουν και το σαββατοκύριακο) τα οποία βοηθούν όποιον θέλει και χρειάζεται τελευταία στιγμή να κάνει εκτροφές για να κερδίσει (ίσως πόντους). Πριν όμως αποφασήσετε να προβείτε σε αυτήν την ενέργεια, συμβουλευτείτε τον πίνακα με τους πόντους που δίνουν το κάθε ζωάκι, μην βγείτε χαμένοι.
    Σε σχέση με το περσινό αντίστοιχο δρώμενο, μειώθηκαν δυστυχώς οι κερδισμένοι, από 5000 σε 3000. Εκτός αυτού, μου λείπουν από τα έπαθλα και τα πίκολο.

    Όπως και να έχει όμως δεν παύει να είναι ένα δρώμενο το οποίο περιμένει όλη η κοινότητα του παιχνιδιού με αγωνία.

    Τέλος η εκτίμισή μου για τους 500 φέτος είναι ότι θα φτάσουν τα δεδομένα του 2019 δηλαδή περίπου 1.050.000.000.

    Καλή επιτυχία σε όλους....
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/1/22
    Αρέσει σε xaris68, -sia1971-, skareleni και 21 σε άλλους.
  4. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    προετοιμαζομουν ολο το χρονο για αυτο το δρωμενο,αλλα χωρις τα πικολακια το ενδιαφερων μου μειωθηκε σημαντικα.οι φασολιες καλες αλλα η διαρκεια τους ακρως απογοητευτικη.πιστευω πως και η συμμετοχη στο δρωμενο δεν θα εχει καμια σχεση με την περσινη...καλη επιτυχια σε οσους προσπαθησουν.....
     
    Αρέσει σε xaris68, -sia1971-, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  5. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Χρονια πολλά γενικοτερα και ειδικωτερα στους εορταζοντες. Επεσα απο τα σύννεφα βλέποντας τις αμοιβες για τους τοπ καλυτερους!!Περιμενα πιο large δώρα γιατι σιγουρα θελει δισεκατομμυρια για να μπεις στους πρωτους,και τι θα κερδισουν?!!Το μονο που αξιζει ειναι αυτο που θα παρουμε και μεις τελειωνοντας το δρωμενο ,το μηλο εκπληξη.Θα παιξω για να παρω καποια σεντουκια ,μεχρι εκει.:music:
     
    Αρέσει σε xaris68, -sia1971-, nickoikono11 και 7 σε άλλους.
  6. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    καλησπέρα κι από μένα! το διακοσμητικό γείτσες το βρίσκω πολύ καλό και μόνο αν μπορέσω να μπω στην λίστα των 1000 θα παίξω! αλλιως θα προσπαθησω να αυξήσω τα χτ μου στην λαική!
     
    Αρέσει σε xaris68, -sia1971-, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  7. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    εντελως αδιαφορα τα δωρα και ειδικα η φασολια για τετοιο δρωμενο θα το σκεφθω αν θα παιξω
     
    Αρέσει σε soyla74, Marinaloren, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  8. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    και εγω θα το σκεφτώ πολύ αν θα παίξω τόσος κόπος να μαζέψω χιλιάδες καρπούς και βλέποντας τι δίνει
    απογοητεύτηκα κρίμα
     
    Αρέσει σε xaris68, -sia1971-, soyla74 και 4 σε άλλους.
  9. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα

    Έχω παρακολουθήσει όλα τα δρώμενα θερισμού από το 2010 και δεν θεωρώ καθόλου κακά τα έπαθλα των 3000 παικτών και είναι πάρα πολύ καλύτερα από 20 πίκολα.
    Οι 3000 παίκτες θα λάβουν 2 x Μήλο έκπληξη. Αυτό σημαίνει ένα 300% ΠΕ καθημερινά.
    Το διακοσμητικό Γείτσες δίνει 5% λιγότερη παραγωγή στα φυτά. Τι σημαίνει αυτό πρακτικά;
    Οτι τα φυτά δρώμενου με νερό, λίπασμα και το bonus θα έχουν 35% γρηγορότερη παραγωγή. Μάλιστα με σούπερ λίπασμα και τα ανάλογα Bonus ο χρόνος των φυτών θα είναι ελάχιστος. Θα μας βοηθήσει πολύ στις ενάρξεις των δρώμενων.


    Οπότε δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση αδιάφορα ή απογοητευτικά τα δώρα για κάποιον παίκτη που θέλει να έχει πρόοδο στο παιχνίδι. ;)

     
    Αρέσει σε toula25, Marinaloren, -sia1971- και 10 σε άλλους.
  10. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημέρααα σε ολους και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες Ιωάννες και Γιάννηδες!!!Λένε οτι του Αγίου Ιωάννη γιορτάζει η μισή Ελλάδα και με την γιορτή του αγίου Γεωργίου η άλλη μισή.....εγω ειμαι απ΄τους τυχερούς εχω όλη την Ελλάδα στο σπίτι μου:inlove::inlove:!!!!!Χρόνια σας πολλά!!!!!
    Προσωπικά μου αρέσει το διακοσμητικό που δινει το ιβεντ θερισμού για τους τοπ.....ειτε εισαι στους 3000 ειτε στους 500 που πέρνεις και το αλλο διακοσμητικό το Γείτσες ειναι πολύ χρησιμο για τα ιβεντ και γενικα οτι νεο φερνεις στην φαρμα σου την αναβαθμιζεις.....στην αρχη και γω ξαφνιαστικα αλλα το σκέφτηκα καλύτερα!!!Τα πίκολο προσωπικά δεν μου λειπουν.......απο ολα σχεδον τα ιβεντ περνουμε πικολο αλλα και του θερισμου δινει στα πρώτα βηματα.....σε λιγο θα παιζουμε ποδοσφαιρο μ'αυταxDxDφυσικα και ειναι πολυ καλο δωρο αλλα περνουμε αρκετα πικολο φερνει και η γιορτη του του πουλιου!!!!!Προσωπικά ομως δεν πέρνω μερος σε αυτο το ιβεντ για κανενα επαθλό....πραγματικα....το θεωρω χρεος μας να εκπροσωπουμε το ελληνικο φαρμεραμα.Οσοι περισσοτεροι παρουμε μερος αφου παιζουμε ειναι ακομη καλυτερο.......Θα το προσπαθησω δεν ξερω αν θα τα καταφερω μπορει να αδειασω την φαρμα με αποτυχια,θα το προσπαθησω ομως οχι για τα δωρα αλλα για την φανελα!!!!:inlove:Δική μου ματιά και άποψη που δεν μετανιωνω!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΑΡΜΕΡΑΜΑ!!!!:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/1/22
    Αρέσει σε xaris68, -sia1971-, Marinaloren και 20 σε άλλους.
  11. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα και Καλή Χρονιά και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

    Γρηγορότερη παραγωγή, αν ήταν λιγότερη θα το χαρίζαμε στους εχθρούς, στο "πάρε - δώσε" ;)

    Δίκιο έχει το lagoudaki, αξίζουν τόσο τα διακοσμητικά, όσο και οι φασολιές, έστω και αν είναι 2 φορές το μήνα.. Για 36 ώρες μεγαλύτερη παραγωγή σε δένδρα, ζώα, μπορεί να μας βοηθήσει σε κρίσιμες στιγμές...

    Εγώ θα παίξω το δρώμενο ασφαλώς, και θα προσπαθήσω να συμμετέχω στον αγώνα για τους top παίχτες. Ελπίζω να τα καταφέρω, αποθέματα έχω, ιδίως από καρπούς...

    Καλή επιτυχία σε όλους!!
     
    Αρέσει σε xaris68, jimthrilosgate7, -sia1971- και 16 σε άλλους.
  12. babasapostel

    babasapostel Νέος ειδικός

    Καλησπέρα , καλή επιτυχία σε όσους διεκδικήσουν είσοδο στην κατάταξη !
    Τα έπαθλα που ολοφάνερα αξίζουν είναι τα δύο "μήλα - έκπληξη" , το ένα δίνεται στο κύριο μέρος του δρώμενου ενώ για το δεύτερο αρκεί η είσοδος στο τοπ 3000 , προσιτό , νομίζω , για πολλούς από εμάς .
    Τολμώ μία πρόχειρη ( με το μάτι ) εκτίμηση για να ξέρουμε τί απαιτείται να έχουμε στις αποθήκες μας ή τί πρέπει να παράγουμε ή αποκτήσουμε .

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε xaris68, martha72, vagelis1968 και 22 σε άλλους.
  13. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελικα θα συμφωνησω με το λαγουδακι για τα διακοσμητικα θα παιξω να παρω τουλαχιστον το ενα
     
    Αρέσει σε -*Hermes*-, αμφιθεα, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  14. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Κοντά στον απόηχο του πιο δημοφιλούς δρώμενου του farmerama, ενός δρώμενου που διεξάγεται μια φορά τον χρόνο, ενός δρώμενου που το περιμένει πως και πως μια συγκεκριμένη κατηγορία συμπαικτών μας, που προετοιμάζεται πυρετωδώς και ποικιλοτρόπως πολύ καιρό πριν ώστε να είναι μέσα στους πρώτους της γενικής κατάταξης και το καταφέρνει πάντα. Σαφώς και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όλους αυτούς τους συμπαίκτες μας!!
    Τα περισσότερα όμως φίλες και φίλοι, πιστεύω ακράδαντα ότι ανήκουν, και τους τα δίνω μαζί με όλο μου τον θαυμασμό, στους συμπαίκτες μας εκείνους που ενώ γνωρίζουν εκ των προτέρων ότι οι πιθανότητές τους είναι από μέτριες έως ελάχιστες ή και ανύπαρκτες, όχι για τους πρώτους, (αυτό άλλωστε είναι κλειδωμένο από την κατηγορία των κορυφαίων συμπαικτών μας), αλλά για να κατορθώσουν να τερματίσουν μέσα στους 3000 της γενικής κατάταξης, εντούτοις, τολμούν και δηλώνουν παρών στο δρώμενο. Μέσα σε αυτούς, είμαι κι εγώ.
    Κάποιοι από εμάς φίλες και φίλοι, μπορεί να μην τα καταφέρουμε. Αυτό όμως δεν πρέπει ούτε να μας απογοητεύσει, ούτε και να μας εμποδίσει να συνεχίσουμε να συμμετέχουμε στο συγκεκριμένο δρώμενο. Συναγωνιζόμαστε εν γνώση μας, πολύ πιο ισχυρούς από εμάς. Αυτό από μόνο του, δηλώνει πολλά!!!
    Καλή συνέχεια και συνεχίζουμε ακάθεκτοι!!
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., Lina123, Marinaloren και 21 σε άλλους.
  15. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Φαρμεράμα εθνικό σπορ στην Ουγγαρία :D

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε _vicky_74, sofiapao76, Lina123 και 4 σε άλλους.
  16. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    τελος κ του χρονου να ειμαστε καλα ... συγχαρητηρια σε ολους οσους συμμετειχαν!
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, _vicky_74, Lina123 και 8 σε άλλους.
  17. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρεται!
    Ένα ακόμη δρώμενο του θερισμού έλαβε τέλος.. Σε αυτό το δρώμενο θυμάμαι πάντα τα λόγια ενός καλού φίλου που μου έχουν μείνει, ο οποίος έφυγε από το Farmerama και μου λείπει πολύ :


    "Καμιά φορά αισθάνομαι το άρωμα της ευτυχίας εκείνης...Αυτός ο αιθέρας αγαλλίασης με κατακλύζει...Σαν μια ωραία ανάμνηση να γαργαλάει τους γευστικούς μου κάλυκες...Σήμερα ακόμη μου κρατάει συντροφιά...Με ζεσταίνει τις κρύες νύχτες του χειμώνα...με ηρεμεί...Για αυτήν την αγάπη και μόνο είμαι έτοιμος να θυσιάσω τα πάντα...Ας αδειάσω.. Μέσα μου ξέρω τουλάχιστον ότι είμαι πλήρης...:cry::inlove: "

    Θέλω να πιστεύω πως είσαι καλά.. και αν το δεις, μας λείπεις πολύ.

    Το δρώμενο του θερισμού είναι ένα δρώμενο που απαιτεί πολλή και δύσκολη προετοιμασία, αρκεί να γίνεται με θεμιτά μέσα.. Άλλωστε εκεί φαίνεται η αξία του κάθε παίκτη. Να βλέπει πόσο ψηλά μπορεί να φτάσει βάσει των προσπαθειών του! Άλλοι κάθε χρόνο προετοιμάζονται μαζεύοντας καρπούς νησιού και φάρμας. Άλλοι παράγουν είτε απλά ζώα είτε ζώα εκτροφής. Άλλοι συνδυασμό αυτών. Γενικά ο καθένας ό,τι πιστεύει πως μπορεί να ακολουθήσει, κάνει.. Είναι όλα καθαρά προσωπικής επιλογής ή/και στρατηγικής.
    Φέτος, αν και είχα ποσότητες να δώσω, δεν επιχείρησα να συμμετέχω λόγω προσωπικών επιλογών. Το ότι δεν έπαιξα όμως δεν σημαίνει πως δεν θεωρώ τα έπαθλα τέλεια και ένα ισχυρό κίνητρο να παίξει κάποιος και να δώσει ότι παρήγαγε όλον τον χρόνο..
    Τα δώρα που δίνονται είναι πολύ ωραία : διακοσμητικά με % παραπάνω ΠΕ, μια φασολιά που θα αυξήσει δραματικά τα αποθέματα του καθενός στα ύψη, ένα διακοσμητικό με επίδραση στα φυτά που θα βοηθήσει αρκετά - αρκεί να χρησιμοποιηθεί έξυπνα - κι πολλά άλλα δώρα (φιορίνια, μυστ. δενδρύλλια κοκ). Να μην μακρηγορώ τα είπε πολύ ωραία το lagoudaki πιο πάνω!

    Μπορώ να πω πως είμαι πολύ χαρούμενος που για μια ακόμη χρονιά έχουμε πολλές ελληνικές συμμετοχές, μα πιο πολύ χαίρομαι που βλέπω τους γείτονες μου στη λίστα. Πολλά πολλά συγχαρητήρια αγαπητοί μου συμπαίκτες. Του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και να δούμε πιο πολλές ελληνικές συμμετοχές. Μπράβο και πάλι μπράβο!! Με κάνετε υπερήφανο..

    [​IMG]

    Και να θυμάστε : Καλύτερος πρέπει να πιστέψεις πως γίνεται να είσαι...πρέπει να είσαι.. και πως αυτός είναι και ένας σκοπός. Να γινόμαστε καλύτεροι! ;)
     
    Αρέσει σε .mairi., _vicky_74, pigara και 9 σε άλλους.
  18. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    κανονιζεις τελευταια ημερα να δωσεις το βιος σου και το ρολοι δειχνει τι γινεται 2 ωρες πριν δηλαδη τι παραδωσεις γινονται στις 20κ50 σκετη απογοητευση. αντε και του χρονου με υγεια.ευτυχως δεν παρεδωσα τιποτα και μου εμειναν και αυτα που με κοπο εχω μαζεψει!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  19. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους Έλληνες αγρότες που τόλμησαν τη συμμετοχή τους. Νομίζω πήγαμε αρκετά καλά!!!
    Πολλά μπράβο και στα γειτονάκια μου carino00 και farmerwoman12 που κατάφεραν να μπουν στους 500 καλύτερους!
     
    Αρέσει σε rainbow, _vicky_74, vagelis1968 και 9 σε άλλους.
  20. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    καλημέρα σε όλους τους αγρότες!!προσπάθησα κι εγώ να μπω στη λίστα των 1000 αλλα τελικά δεν τα κατάφερα!!τις τελευταίες ώρες εγιναν πολλές ανατροπές και δυστυχώς ήμουν στη δουλειά για να προσπαθήσω κι άλλο! μπορεί και πάλι ομως να μην έμπαινα!! δεν πειράζει! σημασία έχει η προσπάθεια τελικά και όχι το αποτέλεσμα!! άντε και του χρόνου να είμαστε γεροί να ξαναπροσπαθήσουμε!!!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, rainbow, jimthrilosgate7 και 10 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.