Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Φεστιβάλ των Χάιλαντς

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 25/9/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα παιδιά,,, θεωρώ οτι το δρώμενο προχωράει αρκετα καλα προς το παρών... και ειναι προσβάσιμο και απο τα μικρότερα επίπεδα... αρκετα καλή και η ροή των αναδυομένων... μακάρι να προχωρήσουμε ετσι
     
    Αρέσει σε irene2, FARMER.GP, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 7 σε άλλους.
  2. alonisos

    alonisos Ανερχόμενος συντάκτης

    Συμφωνω φιλε μου και ειμαι μικρο επιπεδο.θελω ομως να εστιασω στο οτι ουσα μικρο επιπεδο δεν ξερω τι να πρωτοφυτεψω.Γκαιντες απαραιτητες,πασχαλιες και ορχιδεες που φυτευω πιο σπανια γιατι δεν μου χρειαζονται αμεσα ως μικρο επιπεδο,η τις ερημες τις πικραλιδες που δεν σκεφτηκα ποτε οτι θα χρειαστω?Αποτελεσμα.Δεν εχω ποτε τον απαραιτητο αριθμο απο γκαιντες.Αρα,δυσκολευομαι να συμπληρωσω τις μπαρες.
    Ωστοσο,ναι ειναι ενα καλο δρωμενο.
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, Coinhunter01, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 8 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    εχεις απόλυτο δίκιο.. ομως οτι και να κερδίσεις όφελος θα είναι.. και εμεις οταν είμασταν στις αρχες δεν φθαναμε πάντα ως το τέλος.. απλά παίρναμε ότι περισσοτερα μπορούσαμε.. θέλει υπομονή για να φθάσεις σε μεγάλα επίπεδα.. και αυτό το δρώμενο εχει αρκετά καλά δώρα για να ανεβεί κάποιος επίπεδα... καλή επιτυχία
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, μαμαβικη και 7 σε άλλους.
  4. alonisos

    alonisos Ανερχόμενος συντάκτης

    Πολυ σωστα φιλε μου!Και ειλικρινεστατα,δεν παραπονεθηκα.Απλα επισημανα τις δυσκολιες που αντιμετωπιζω.Χρειαζεται επιμονη.υπομονη κι αγαπη για να ανεβει καποιος επιπεδα.Ολοι εσεις τα κερδιαστε μ αυτον τον τροπο.δεν σας τα χαρισε κανεις.Ετσι θα τα κερδισουμε κι εμεις.Η αληθεια ειναι οτι δεν με διακρινει η υπομονη,αλλα εχω επιμονη και αγαπη για το παιχνιδι(χαρη και σε ολους εσας)και καποτε θα φτασω κι εγω εκει που θελω.
     
    Αρέσει σε irene2, Dr.Kelly, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 11 σε άλλους.
  5. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Αγόραζε κάθε μέρα την ποσότητα φυτών που μπορείς απο το διακοσμητή φάρμας.
    Με αυτό τον τρόπο ή θα χρειαστεί να φυτέψεις λιγότερα ή και καθόλου για κάποια απο τα φυτά φάρμας.
    Φυσικά παίζει και η λαική αλλά εκεί οι τιμές είναι πιο φουσκωμένες.
     
    Αρέσει σε irene2, Dr.Kelly, vickymou και 8 σε άλλους.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα!!
    Ως τωρα φαινεται να ειναι ενα αρκετα καλο δρωμενο, με καλα δωρακια και κανονικη ροη αναδυωμενων.
    Πρεπει να πουμε κι ενα μπραβο!!! στους σχεδιαστες , ειχαμε πολυ καιρο να δουμε δρωμενο χωρις να εχουμε αναριθμητα παραπονα.
     
    Αρέσει σε irene2, vickymou, Dr.Kelly και 10 σε άλλους.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλημερα σε ολους..
    Το δρωμενο αποδειχτηκε πολύ ενδιαφερον.. Βατο , ακομη και για τα πολύ μικρα επίπεδα..:D
    Τα αναδυομενα ερχονται αβίαστα ..Μας αρεσει πολύ ,το χαλαρο του πραγματος..
    Κι από μενα ένα μπραβο στους σχεδιαστες.. Τα καλα πρεπει να λεγονται.. Παντα τετοια..
    Ένα δρωμενο ,που θα ολοκληρωθεί χαλαρα, χωρις αγχος και ξενυχτια..
    Φιλικα Βικυ .. :inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/9/19
    Αρέσει σε irene2, GEPPO1, vickymou και 11 σε άλλους.
  8. alonisos

    alonisos Ανερχόμενος συντάκτης

    Συμφωνω με ολους σας.Ειναι ενα πολυ καλο δρωμενο.Ευχαριστο και χαλαρο.Ακολουθησα τις συμβουλες σας και πιστευω οτι θα καταφερω να το τελειωσω ακομα κι εγω!!Θα ειναι το πρωτο που θα τελειωσω,αν τα καταφερω και ειμαι πολυ χαρουμενη.
     
    Αρέσει σε irene2, elena05091975, kostas.k1970 και 13 σε άλλους.
  9. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την αγροτοπαρεα. Τελικα παρ'ολο που ειχα ενδιασμους στην αρχη για την εξελιξη του δρωμενου (ποτε δεν εχω καταφερει να προχωρησω περα απο τη φασολια σε παρομοια δρωμενα) ολα πηγαν καλα. Θελουμε ακομη 75 ωρες και ηδη πηρα τη φασολια και συνεχιζω ακαθεκτος για να το ολοκληρωσω. Βεβαια πρεπει να αναφερω οτι για πρωτη φορα σταθηκα τοσο τυχερος με το ροδανι, εχωντας κερδισει 100% Χ 24 ωρες και μαλιστα 2 φορες, με διαφορα 12 ωρων. Οποτε καταλαβαινετε τι εγινε το 12ωρο με 200% παραγωγη. Θελω πλεον μονο 8.000 φυτα και περιπου 700-800 αναδυωμενα για να το τελειωσω. Με τα φυτα μαζεμενα μεχρι αυριο και 2 σπορες πολυωρο φυτο, βγαινει πλεον ανετα ολο το δρωμενο. Πραγματικα αχτι το ειχα να τελειωσω ενα δρωμενο τετοιας μορφης. Καλη συνεχεια στην προσπαθεια ολων.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/9/19
    Αρέσει σε irene2, vagelis1968, elena05091975 και 22 σε άλλους.
  10. kiriakosf

    kiriakosf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους. Όλα καλά με το δρώμενο για μένα μέχρι που αναγκαστικά έφτασα στο Κούμαρο και δεν υπάρχει σάλιο :mad:. Αναγκάστηκα να ξοδέψω πολύτιμα φιορίνια.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/9/19
    Αρέσει σε vagelis1968, jimixatz, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα φιλοι μου.. Μολις πηρα την φασολιτσα.. :D Φρεσκο πραγμα.. Και συνεχιζω μεχρι το τελος..
    Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν ακομη..
     
    Αρέσει σε nickoikono11, irene2, elena05091975 και 19 σε άλλους.
  12. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα!
    Από χθες το βράδυ τελείωσα! Στάθηκα τυχερή και έτυχα στην αρχή +1 φυτό (για 2 μαζέματα και χθες απόγευμα το +200% για 12 ώρες, οπότε με 2 μαζέματα έκανα και τα τελευταία σποράν!
    [​IMG]

    Καλή συνέχεια και καλά τελειώματα σε όλους!
     
    Αρέσει σε irene2, elena05091975, sofiapao76 και 19 σε άλλους.
  13. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Στων Χάιλαντς το Φεστιβάλ,
    πρέπει να συμμετέχεις,
    Καρφίτσες μάζεψε εσύ,
    δώρα πολλά να έχεις.

    Φτιάξε και Σπόραν ''μερικά'',
    Γκάιντες σαν φυτεύεις,
    παρέδωσε στο δρώμενο,
    δούλευε,μην χαζεύεις.

    Μα για να πάρεις Φασολιά,
    πρέπει να διαθέτεις,
    φουλ αποθήκη,πλουμιστή,
    τα πάντα να κατέχεις.

    [​IMG] .

    Και στα δικά σας...
     
    Αρέσει σε troullys, nickoikono11, FARMER.GP και 16 σε άλλους.
  14. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω με το δρωμενο
     
    Αρέσει σε irene2, elena05091975, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  15. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Χαίρετε! Μόλις ολοκλήρωσα κι εγώ τις 2 λίστες. Αρκετά βατό δρώμενο με πολύ καλές ανταμοιβές για τα μικρότερα επίπεδα. Φυσικά λόγω της γκαντεμιάς μου, μετά από τόσα σεντούκια που μπορούσαν να δώσουν φιορίνια, κέρδισα μόνο 3 (το ελάχιστο δηλαδή). -.-
    Ελπίζω να ξαναδούμε ανάλογα δρώμενα, στα οποία επίσης θα βγαίνουν τόσο εύκολα τα αναδυόμενα.

    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμη και καλό σας βράδυ! :music:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, nickoikono11, GEPPO1 και 9 σε άλλους.
  16. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα σε ολους.. Το δρωμενο ελαβε τελος και για μενα..:)
    Τα δωρακια πολλα και αξιολογα και η φασολια αρκετα καλη.. Για τα αναδυομενα τι να σχολιασω;;; Ηταν από τις ελάχιστες φορες που ερχοντουσαν σε αφθονια και δεν μας ταλαιπωρησαν καθολου..:D
    Ένα δρωμενο βατο σε ολους ,ακομη και για τα μικροτερα επίπεδα, όπως σχολιασε και η φιλη παραπανω, γεγονός πολύ ευχαριστο..
    Εγω προσωπικα, το ευχαριστηθηκα πολύ..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, GEPPO1, jiorgos και 10 σε άλλους.
  17. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα και καλο μηνα σε ολους και ολες!!!
    Ενα ακομη ευκολο δρωμενο τελειωσε , χωρις το αγχος των αναδυωμενων!!!
    Ευχομαι τωρα που χειμωνιαζει σιγα-σιγα, να συνεχιστει αυτη η ευχαριστηση μας!
    Καλη συνεχεια σε ολα τα αγροτοπουλα :inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, GEPPO1, jiorgos και 10 σε άλλους.
  18. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε και καλό μήνα!! "Οι Σκωτσέζικοι αγώνες" μόλις τώρα έλαβαν τέλος και σε μένα!!:D Έφτασα στις 75 ολοκληρωμένες εργασίες την αριστερή μπάρα και στις 44 ολοκληρωμένες εργασίες τη δεξιά. Γνώρισα τα ζώα Σκωτσέζους: λαγός, γουρούνι και πρόβατο χορευτές, λύκος και πρόβατο σφαιροβολείς και πρόβατο με λαγό σακοδρομείς και πήρα την ομάδα σύννεφων μαγικής φασολιάς!!:) Καλή συνέχεια και καλή τύχη σε όσους-ες το προσπαθούν ακόμα!!;)
     
    Αρέσει σε -sia1971-, nickoikono11, Coinhunter01 και 9 σε άλλους.
  19. alonisos

    alonisos Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα και καλο μηνα σε ολους σας!Τελειωσα τη δεξια μπαρα,αλλα δυστυχως δεν καταφερα να τελειωσω την αριστερη.Ειναι ακομα νωρις για μενα κατι τετοιο.Κι ως εδω που εφτασα,το πετυχα χαρη στη δικη σας αγαπη και υποστηριξη.Ιδιαιτερα ευχαριστω το Γρηγορη και οοοολους τους φιλους του και τη φιλη μου τη Βικυ.
    Καποτε θα σας φτασω κι εγω που θα παει?Χα!χα!χα!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Coinhunter01, elena05091975 και 10 σε άλλους.
  20. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα.. τέλειωσα και εγώ λίγο πριν την λήξη του δρώμενου και το έφθασα μέχρι το τέλος.. δεν τέλειωσα τις δύο κάθετες μπάρες γιατι δεν βρήκα και κάποιο δώρο αξιόλογο για να τις παλέψω.. αλλά τα δωράκια γενικότερα και η φασολιά, ήταν αρκετά καλά... επίσης τα αναδυόμενα δεν μας παίδεψαν καθόλου ευτυχώς.. από τα καλά δρώμενα που έχομε παίξει... πάμε για άλλα τώρα..
     
    Αρέσει σε -sia1971-, toylaaaaa, alonisos και 11 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.