Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Φάρσα ή κέρασμα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 18/10/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο :


    " Φάρσα ή κέρασμα "


    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.
    Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες ενότητες για βοήθεια.


    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Φάρσα-ή-κέρασμα.36225/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/threads/Φάρσα-ή-κέρασμα.36224/

    Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση!

    [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. theanw1

    theanw1 Ανερχόμενος

    Αν μετρησα σωστα θα χρειαστουμε
    12490 φυτο δρωμενου
    655 αναδυομενα
    1000 διαβολοκολοκυθα
    1000 βεελζεβουλοθαμνος
    500 γουρλωματικος θαμνος
     
    Τελευταία επεξεργασία: 18/10/23
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, Hellenagal200010, Lina123 και 15 σε άλλους.
  3. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπερα σας...
    1ον κ βασικοτερο ευχαριστω κ εγω τη φιλη θεανω για τους υπολογισμους....
    το δευτερο που θελω να αναφερω (γι αυτο κ γραφω) ειναι κατι που μου κανε μεγαλη εντυπωση δυστυχως ασχημη ειναι ενα απο τα δωρα της 3ης εργασιας κ συγκεκριμενα ο γουρλοματικος θαμνος.... στην αρχη πιστεψα οτι εννοουσε το φυτο της πανσεληνου οτι δλδ δινει 1 σπορο αυτου το οποιο θα ελεγα το βρηκα αστειο αλλα...... η αληθεια υπερεβει τη φαντασια μου κ εξηγω ο γουρλοματικος θαμνος ειναι διακοσμητικο 1*1 που δινει 170 πε ημερησιως .... μετα απο 10+ χρονια εδω μεσα με πανω απο 100 δις πε γι αλλαγη επιπεδου θεωρω τη συγκεκριμενη κινηση των σχεδιαστων τραγικη .... αυτο.
    καλη σας συνεχεια....
     
    Αρέσει σε Lina123, Nantia123, ΝΤΑΛΙΑ94 και 11 σε άλλους.
  4. theanw1

    theanw1 Ανερχόμενος

    Μαλλον κατι καταλαβες λαθος γιατι οντως αναφερεται στο φυτο γουρλωματικος θαμνος και οχι στο διακοσμητικο. Αν πας στο μυλο για να φτιαξεις το αναλογο καζανι θα σου βγαζει το φυτο γουρλωματικος θαμνος.
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  5. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Θεανώ, στην τρίτη εργασία το δώρο είναι (ήταν το πήρα) ένα διακοσμητικό που λέγεται "Θάμνος με μεγάλα μάτια" και δίνει 170 ΠΕ. Σε αυτό αναφέρεται ο συναγρότης. Και εμένα μου φάνηκε περίεργο αλλά δεν βαριέσαι δεν το είχα. Μπορεί κάποτε να χρειαστεί...
     
    Αρέσει στους GEPPO1, theanw1 και misirli.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    εντελώς αδιάφορο δρώμενο απο αυτα που παρακαλας να περάσουν οι μερες για να τελειωσει... απλά φυτευω για να περναει η ωρα.. η φασολια και τα δωρα κοινότυπα και φυσικα ο "Θάμνος με μεγάλα μάτια" με 170 ΠΕ ασχολιαστος.. επειδη αποκλειεται να το τελειωσω μιας και δεν χρησιμοποιω κανενα μπονους εκτος απο τσαντι που το εχω μόνιμο, καλη επιτυχια σε οσους το πανε μεχρι το τελος
    ευχαριστουμε θεανω
     
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, dinaspyro, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  7. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλο μεσημερι
    Μηπως δεν εχεις δει αυτο το διακοσμητικο στο τελευταιο βημα ειναι καπως ενδιαφερον[​IMG]
     
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, αμφιθεα, Megas_kokoriko και 2 σε άλλους.
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    το ειδα σμαρω μου, ναι οκ εχει ενα σχετικο ενδιαφερων αλλα για μενα προσωπικα οχι τοσο για να καιγομαι να το αποκτησω, δεδομενου οτι εχω δεκαδες τετοια, δεκαδες τετοιες γραμμες φασολιας και εκατονταδες μπονους 100%.. δεν το υποτιμω , το καθε δωρο εχει την αξια του για αυτο και παιζω ολα τα δρωμενα, απλα λεω οτι γενικα σαν δρωμενο δεν εχει το ενδιαφερον που χρειαζομαι για να το παλεψω μεχρι τελους
     
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, dinaspyro, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  9. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος με το δρώμενο.
     
    Αρέσει στον/ην georgios_2_.
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.