Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Υπερθέαμα υδάτινου σκι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 29/7/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -fasolaki-

    -fasolaki- Ενεργός συντάκτης

    Εγώ πήρα περίπου 400 χωρίς όμως το ξέφωτο, θα προσπαθήσω για τις δύο φασολιές. Όσο για τα μαργαριτάρια σήμερα με ένα δόλωμα πολυτελείας έπιασε τρεις ξιφίες και από τα τρία σεντούκια τα δύο ήταν μαργαριτάρια (μέχρι τώρα είχα μόνο ένα) οπότε καθαρά τύχη; Τι να πω.. Και μάλλον να μην περιμένω άλλο για τις επόμενες δυό τρεις μέρεςxD
     
    Αρέσει σε Panagiotiis, GEPPO1, jiorgos και 3 σε άλλους.
  2. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Ομως καλη μου γειτονισα οι πυξιδες δινονται στην 33, 84 της αριστερης στηλης και 33, 98 της δεξιας , μ αλλα λογια σχεδον πρεπει να ολοκληρωθει το δρωμενο αλλα επι πλεον εχουμε και τα φυτα της αποστολης αλλιως δεν προχωραμε ως τις πυξιδες. Χωραφακια ομως δεν εχουμε απεριοριστα.
    Καμια στρατηγικη εχει σκεφτει κανεις; Αν καταφερω να βρω τροπο να βγαλω τοσα φυτα θα το μειραστω μαζι σας εγκαιρως :inlove:
    Προς το παρον το ξεκινησα και προσπαθω να σκεφτω λυση :oops:
     
    Αρέσει σε -fasolaki-, Panagiotiis, GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  3. Παυλής

    Παυλής Νέος ειδικός

    Καλησπέρα .
    Μπράβο σε όλα τα παιδιά που έκαναν όλους τους υπολογισμούς και τους συνδυασμούς . Αρκετή βοήθεια !
    Και πάλι μπράβο . Από μένα ένα μεγάλο ευχαριστώ , ασχέτως αν τρέξω ή δεν τρέξω τα δρώμενα .
    Καλή συνέχεια και . Καλό καλοκαίρι !
     
    Αρέσει σε smacsyl, -fasolaki-, Panagiotiis και 6 σε άλλους.
  4. -agela2011-

    -agela2011- Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα, για τις φούσκες που δίνουν δολώματα, χρειαζόμαστε μόνο δύο πυξίδες. Οπότε μέχρι το 33ο βήμα τις έχουμε. ;)
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  5. doctor.k

    doctor.k Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    και τις τεσσερις πυξιδες χρειαζεσαι. αλλιως δεν ξεκλειδωνουν οι φουσκες με τα δολωματα.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, Panagiotiis και 3 σε άλλους.
  6. irinigr

    irinigr Νέος ειδικός

    Αν έχουν πάει καλά όλα καλά μέχρι τώρα,έχεις ξεκλειδώσει μια φούσκα που δίνει 8 φασουλοφλουριά και ζητάει μία πυξίδα.Αν την ταισεις θα σου δώσει πρόσβαση στις φούσκες με τα δολώματα:άλλες 3 πυξίδες
     
  7. -agela2011-

    -agela2011- Ενεργός συντάκτης

    Το ξαναείδα πιο προσεκτικά και ναι χρειάζονται όλες οι άτιμες πυξίδες. Είπα μπας και κερδίσουμε λίγο χρόνο για τη θάλασσα αλλά μπα!-.-
    Με συγχωρείται για τη βιαστική σκέψη.:p
     
    Αρέσει στους -sia1971-, Panagiotiis και GEPPO1.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Eγω φιλοι μου από σημερα το πρωι ξεμεινα από σωσιβια..
    Τωρα θα τα βγαλω περα , με ότι μαζευω από τα θερισματα των εκτασεων..
    Τα ειδα πολλα και χαρηκα προς στιγμην, αλλα τελικα είναι και πολλα αυτά που ζηταει το κάθε βημα..
    Ευχομαι να μην αντιμετωπίσουμε πρόβλημα και όλα να πηγαινουν ομαλα στην συνεχεια του δρωμενου..
    Καλη μας συνεχεια..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, icons1 και 6 σε άλλους.
  9. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Καλημέρα! Το ίδιο συνέβει και σε 'μένα, μου τελείωσαν τα γιλέκα ενώ είχα φυτά ....Μάλλον το δύσκολο είναι τα αναδυόμενα και ίσως όχι τα φυτά....Δεν πειράζει , όπου φτάσουμε....Οι δυο πρώτες φασολιές θα κατακτηθούν σχετικά ... εύκολα, για την τελευταία όμως που είναι και η καλύτερη(θα μπορούσε να ενεργοποιείται και κάθε 48 ή 72 ώρες) , θέλει πολλά σούπερ λιπάσματα και ζωζώκες...
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, Marinaloren και 6 σε άλλους.
  10. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Εγώ έχοντας δώσει στην αριστερή στήλη μέχρι το 37 και στην δεξιά μέχρι το 39, ξέμεινα από όλα. xD
    Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι είμαστε πρακτικά στην 1η μέρα του δρώμενου.
     
    Αρέσει σε -fasolaki-, sofiapao76, Marinaloren και 5 σε άλλους.
  11. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εγω φίλοι μου εφτασα μεχρι το στάδιο 20 κι στις δυο στήλες και ξέμεινα από αναδυόμενα κι φυτά :oops:
    Θα τελειώσω τις ποσότητες των φυτών που απαιτούνται και μετά θα βάλω πολυωρα παντού. Εξάλλου θα επικεντρωθώ στις 2 φασολιες ;)
    Καλη συνέχεια σε όλους! :inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, Marinaloren και 4 σε άλλους.
  12. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Γειά χαρά σε όλους
    Αν και σε διακοπές ειπα να αρχίσω κ όπου φτάσω και όσο μπορώ να καταλάβω δηλαδή γιατί ακόμα παλεύω να βρω πως βρίσκουμε τους δεύτερους σπόρους :oops:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  13. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    τρέχει παράλληλα και αποστολή στη λαχαναγορά
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, Panagiotiis και 4 σε άλλους.
  14. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Οταν φθασεις και στις 2 στηλες στην 59 εργασια θα παρεις 1 απλο εισητηριο και 1 VIP με τα οποια θα ξεκινησεις την αποστολη και σε καποιο βημα της (που δε θυμαμαι τωρα ποιο) θα σου δωσει σπορους για τα δευτερα φυτα.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, Panagiotiis και 3 σε άλλους.
  15. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλημερα φιλοι μου..
    Πηρα από χθες την 1η φασολια και συνεχιζω.....
    Θα ηθελα να παρακαλεσω θερμα τους αγαπημενους μου φιλους και γειτονες , τα καθημερινα τους δωρακια, να είναι
    μονο σωσιβια γιλέκα..Αυτά δυσκολευομαστε να μαζεψουμε..
    Κι εγω θα τους στελνω τα ιδια..Εκτος αν καποιος φιλος χρειαζεται κατι άλλο, οποτε ας μου στειλει μηνυμα ..
    Καλο σκ σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, fouli1988 και 2 σε άλλους.
  16. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους και ολες και καλο μηναααα!!!
    Η 1η φασολια βγηκε ευκολα αλλα σκονταψαμε στα αναδιωμενα.
    Παρακαλω κι εγω ολους τους φιλους/φιλες να μου στελνουν μονο γιλεκα , τα σακια βγαινουν ευκολοτερα και δεν θα μου λειψουν.
    Ομορφο και οσο γινεται δροσερο Σ/Κ σε ολους :inlove:
     
    Αρέσει σε -fasolaki-, skias10, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  17. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλησπερα κ καλο μηνα να εχουμε!!:D Αχ αυτο το πραγμα με το να μου τελειωνουν τα αναδυομενα ενω εχω φυτα κ μετα μολις λεω ωπ εδω ειμαστε με τα αναδυομενα οκ ξεμπερδεψαμε να ξεμενω απο φυτα ειναι κομματακι σπαστικο! >:(Λες κ δεν μας φτανει ηδη αυτη η ανυποφορη ζεστη!:sleepy:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Marinaloren, -fasolaki- και 2 σε άλλους.
  18. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπημένα μου γειτονάκια αμφιθέα και Βίκυ. Ζηταω συγγνώμη καθώς παρασύρθηκα κι σας έστειλα τα της πανσέληνου. Θα σας στέλνω τα γιλέκα που επιθυμείτε :inlove:
    Εγώ κατάφερα να πάρω τις 2 πυξίδες και κλασσικά ξέμεινα από αναδυόμενα :cry:
    Πάω για βουτιές! Καλά να περνάτε κι υπομονή με αυτήν την ζέστη. :)
     
    Αρέσει σε -sia1971-, -fasolaki-, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  19. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Καλο μηνα φαρμεροπουλα μου θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το ψαρεμα.συμβαινει σε ολους η μονο σε μενα την ωρα που παταω στο στοχο με το πατημα σταματαει αυτοματα οπου θελει,οχι ολες τις φορες αλλα τις περισσοτερες.
     
  20. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kι εγω το παθαινω αυτό και μαλιστα πολύ συχνα..Δεν ξερω εάν ευθυνεται ο υπολογιστης που μπορει να κολλησει,
    παντως χανω κι εγω τον στοχο..
    Φιλικα Βικυ ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Panagiotiis, -fasolaki- και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.