Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Υπέροχα λουλούδια

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Κάποιες φορές, κι αυτό θα πρέπει να το ξέρεις πολύ καλά, η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά. Το ότι δεν υπάρχει αυτή η επεξήγηση για κανένα δρώμενο, εσύ προσωπικά το θεωρείς σωστό? Και για να εξηγούμε, υπεύθυνους δεν θεωρώ ποτέ αυτούς που εκτελούν εντολές.
     
    Αρέσει στους -lousi-leon2001, kolokythopitas και martha72.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Κάποιες φορές θα πρέπει να παίξετε το παιχνίδι και να πειραματιστείτε.
    Προφανώς δεν έχεις καμία εμπειρία από τα περισσότερα Online παιχνίδια. Γιατί τότε θα ήξερες οτι το farmerama είναι ένα απο τα λίγα αν όχι το μοναδικό που έχει συχνές ερωτήσεις.

    Επίσης ο σκοπός των συζητήσεων είναι για να ανταλλάζετε την εμπειρία σας και στρατηγικές. Εσύ μάλλον νομίζεις οτι οι συζητήσεις είναι χώρος γα να ρίχνεις ευθύνες στους συντονιστές. Πολύ κακώς νομίζεις όμως.....
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  3. _Lisy_

    _Lisy_ Βαρόνος του φόρουμ

    [​IMG]
    Καλησπερα ...
    Εκανα εναν εξευγενισμο οπως ειπα στο πρωτο μου ποστ χαλασα 1500.ΣΛ στον εξευγενισμο μου εδωσε πολλες σακουλες μετα φυτευοντας μεγαλα φυτα ηρθαν σε μια ισοροπια και με αυτα τα αποτελεσματα που βλεπετε τελειωσε για μενα
    ΥΣ. εβαλα 15 χιουι στο καθε μαζεμα...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, beroniki555 και 5 σε άλλους.
  4. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Εκτός αυτών, οι συζητήσεις γίνονται για να εκφράζουμε τις απόψεις μας για το κάθε δρώμενο, αλλά και τα τυχών παράπονα μας. Αυτό και μόνο αυτό κάνω. Όλα τα άλλα που μου λες, δεν έχουν καμία βάση. Μπορείς να νομίζεις για μένα ότι θες. Δικαίωμά σου!!
     
    Αρέσει στους traxhla, kolokythopitas και martha72.
  5. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    ευτυχως εφτασα 40 καλο και αυτο αν παλευα καμμια βδομαδα ισως εφτανα τα 60!!!!!!!!!!!!!!!!1
     
    Αρέσει σε traxhla, nota.dim1802, vickymou και 7 σε άλλους.
  6. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    καπως ετσι νοιωθω και γω αγαπητη μου γειτονισα traxhla, αν και σχετικα νεα στη φαρμα πριν λιγο καιρο ακαι μετα απο μερικες αδικες ποινες αποφασισα να σταματησω,αλλα μετα σκεφτηκα την <<δικη μου φαρμα>>,τον κοπο μου, τα ευρω,τις ωρες που αφιερωσα και ειπα να <<προστατεψω>> το σπιτι μου.Αποφασισα να συνεχισω ,να κανω οποιο δρωμενο βγαινει,ανοιγω τον υπολ. οταν θελω να χαλαρωσω και παιζω για ευχαριστηση μουκαι στεναχωριεμαι οταν καποιος αποφασισει να παρατησει τοσο κοπο που εκανε,στο κατω κατω ας το δουμε σαν ψυχοθεραπεια και οχι κατι που θα μας κουραζει,δεν κυνηγω φασολιες πια οτι ερθει και οπως ερθει Καλημερα σε ολους
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, -sia1971- και 11 σε άλλους.
  7. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Φανταστικός σχεδιασμός παιδιά,πάντα τέτοια,45 γύροι συμπληρωμένοι, περίσσευμα 785 σπόροι και 11 σακούλες.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, -lousi-leon2001, mini88_ και 6 σε άλλους.
  8. poi94

    poi94 Ανερχόμενος συντάκτης

    Δυστηχώς ούτε εγώ το τελείωσα. Φυτά πάνω από 20 ωρες αλλά σακούλες γιοκ...:mad::cry:
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, -sia1971- και sofiapao76.
  9. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.