Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Υπέροχα λουλούδια

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ


    Μπράβο και σε σενα και σε ολους που το τελειωσαν!!
    Το μυστικό ομως ειναι στη φραση σου (στο τέλος έβαλα μπόλικο σούπερ λίπασμα), σ' αυτο δεν υπαρχει ουτε μυστικο ουτε καποια ειδικη οδηγια! ή έχεις ή αγοράζεις.
    Οσο για τις σακουλες, σε άλλους περισσευουν και σε αλλους λειπουν, αυτο συζηταμε απο την αρχή, ερχονται δυσαναλογα.
    Καλο μηνα και καλη εβδομαδα σε ολους και ολες
     
    Αρέσει σε ioanna6929, GaTe987, nota.dim1802 και 9 σε άλλους.
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    ήρθε και ο Μπορσκυ με άδεια χέρια, και όλο παραγγέλματα και απαιτήσεις, και είχα μια ελπίδα ότι η άνοιξη θα τον γλύκαινε και θα εδινε σακούλες και σποράκια στους ταλαίπωρους αγρότες. Κοντεύει το τέλος του δρώμενου και αναγκάστηκα και εγώ να ανοίξω την αποθήκη και να βγάλω τα τσουβάλια με το σούπερ λίπασμα που τα μάζευα, είναι η αλήθεια, για μια τέτοια δύσκολη ώρα. Ας τελειώσει με το καλό και μετά θα ξαναβγάλω τα σούπερ τζάμπο δεντρα, που αράχνιασαν πια και θα τα στρώσω στην δουλειά. Εύχομαι μόνο τέτοιο δρώμενο να μην μας ξαναβρεί. ;)
     
    Αρέσει σε traxhla, GaTe987, GEPPO1 και 9 σε άλλους.
  3. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Καινούριος... συντονιστής;;; Να σε καλοδεχθούμε, αν είναι! Και ... διπλοποστάρεις...
     
    Αρέσει σε ioanna6929, GEPPO1, -sia1971- και 7 σε άλλους.
  4. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Τόσα περνάνε από μπροστά μας!! Τσεκούρια, τρακτέρ, μύλοι, αεροπλάνα.... Μπορεί να περάσει και το πάρε-δώσε... Που ξέρεις!! Έχε το νου σου κι αν σκάσει μύτη, ειδοποία και μένα.... χαχαχα
     
    Αρέσει σε traxhla, GEPPO1, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  5. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    τερμα το δρωμενο επιτελους για μενα.Εμειναν 800 σποροι. οι σακουλες αφαντεςν .Αν δεν χαλαγα 800 περιπου σουπερ τροφες ,δεν πιστευω οτι ΄θα τελειωνε.Στη δικη μου φαρμα ,οι περισσοτερες σακουλες ερχονται απο σταυλους.Βεβαια το καταλαβα λιγο αργα γιατι μολις χτες εβαλα σταυλους.Πριν ειχα πολυωρο φυτο με εξευγενισμο που μαζευα δυο φορες την ημερα.Καλη συνεχεια σε ολους,δυσκολο δρωμενο παντως....
     
    Αρέσει σε traxhla, kolokythopitas, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 6 σε άλλους.
  6. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    το δρωμενο δεν προβλεπετε να τελειωσει-.-:cry:
    43 εως τωρα ολοκληρωμενα παιχνιδια και σακουλες αφαντες σε σχεση με τα σπορια που ειναι 515 , λυπαμε για τον κοπο μου:(
     
    Αρέσει σε traxhla, sofiapao76, thena και 8 σε άλλους.
  7. kaltsula

    kaltsula Ανερχόμενος συντάκτης

    εγω επαιξα 44. 1051 σποροι και 24 σακουλες. λυπαμαι τον κοπο μου, τις σουπερ τροφες που ξοδεψα και τα 1200 σουπερ λιπασματα. ειπα μπας και καταφερνα να παρω καμια σακουλα μηπως και παρω την φασολια αλλα δεν. το χειροτερο δρωμενο για μενα. αν ειναι για να τα ολοκληρωνουμε απο δω και περα να πρεπει να αγοραζουμε καλαθια, ευχαριστω πολυ αλλα δεν θα παρω. ας μας πουνε οι σχεδιαστες του δρωμενου πως στο καλο τα υπολογισαν να μαθουμε και εμεις πως ολοκληρωνονται. και αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι η απουσια των συντονιστων.τοσα παραπονα τοσες μερες.
     
    Αρέσει σε maria071966, ioanna6929, sofiapao76 και 10 σε άλλους.
  8. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    καλο μηνα!!εξαιρετικα τα πρωταπριλιάτικα ντεκορ!!Ειδικα όταν πατησα στο καραβακι για να παω bahamarama και βουλιαξε!!ηταν απιθανο. ΜΠΡΑΒΟ!!:D:inlove::)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, 66romanou, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  9. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ούτε με όλες τις σακούλες απο το σουπερ μαρκετ δεν το τελειώνω.. 39 παιχνίδια , 463 σπόροι και 15 σακούλες.. η αναλογία είναι απελπιστική πλέον.. με δένδρα.. στάβλους και πολύωρα φυτά.. και τουλάχιστον 3 φορές την ημέρα στο παιχνίδι.. και απ οτι βλέπω ελάχιστοι το τελειώνουν και μπράβο τους... ένα έβεντ που πάει να γίνει αποτυχημένο.. καλό μήνα σε όλους
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, maria071966, ioanna6929 και 8 σε άλλους.
  10. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Δεν αφήνουμε τα αστεία και της χοντράδες με την πρωταπριλιά και να μας πει η εταιρία γιατί δεν μπορώ να πάρω την φασολιά ? -.-

    [​IMG]

    Με τους 1042 σπόρους μπορώ να φτιάξω τα υπόλοιπα 18 παιχνίδια αν είχα και της σακούλες. !!!! :mad:
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, ioanna6929, sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  11. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    την χάσαμε τη φασολιά πατριώτη....έφτασα στα 50 παιχνίδια, ωστόσο με τίποτα δεν βλέπω να το τελειώνω,,,με στενοχωρεί γιατί πραγματικά το πάλεψα...και σ.λ ξόδεψα και σ.τ! Ωστόσο πήρα τους στάβλους που μου έλειπαν και τα κουπόνια με τους βοηθούς...κάτι είναι και αυτό! καλό μήνα σε όλους!
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, ioanna6929, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  12. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    με παρηγορεί το γεγονός ότι είμαστε πολλοί που δεν πήραμε την φασόλια κ απ' ότι βλέπω ούτε με μια μέρα επιπλέον αν μας εδιναν θα την κερδίζαμε
    Ίσως δεν τα υπολόγισαν καλά η απλά τους έλειπαν τα χρήματα για το δώρο Πάσχα xD
    Προσωπικά χαλασα πολλά από σλ και διάφορα άλλα αλλά σταματάω γιατί είναι δώρον αδωρον να προσπαθώ ακόμα μιας κ θέλω τουλάχιστον άλλα 20 :oops:
    καλό βράδυ κ πάμε γι αλλά!
     
    Αρέσει σε maria071966, ioanna6929, takis.00 και 8 σε άλλους.
  13. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Σκετη απογοητευση. 849 σπορους που με το μαζεμα σε 45' θα πανε 1.000 και μονο 11 σακουλες. Μου λειπουν 17 παιχνιδια αλλα δεν μαζευονται. Θα βαλω παντου σταβλους με οτι βιοτεχνικο εχω μηπως και σωσω κατι με 3 μαζεματα μεχρι αυριο το μεσημερι. Περιεργη η αναλογια για τα αναδυωμενα. Ολα στραβα κι αναποδα.
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, maria071966, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  14. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    μετά από τόσες αναφορές στο φόρουμ για τα ανόμοια σε αριθμό αναδυόμενα. είναι ξεκάθαρο ότι κάτι δεν πήγε καλά στον σχεδιασμό του δρώμενου . για αυτό δεν θα είναι παράλογο να ζητηθεί παράταση μια , δυο ημερών .
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ioanna6929, 66romanou και 6 σε άλλους.
  15. teo82

    teo82 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πρεπει να δωσουν παραταση στο παιχνιδι γιατι δεν βγαινουν 60 παιχνιδια..παρα πολυ δυσκολα..ακομα και με σουπερ λιπασμα που βαζουμε στα χωραφια..
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ioanna6929, 66romanou και 4 σε άλλους.
  16. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    προκαλωωωωωωωωωωω αυτον τον πως τον λένε που έχει απαγάγει.τους διαχειριστές μας.. (ορίστε αν δεν με πιστεύετε)[​IMG] να τους ελευθερώσει αμέσως... και προκαλωωωωω τους διαχειριστές μας , να έρθουν εδώ να δουν την καταστροφή που πάθαμε... θέλουμε δυο μέρες παράταση να πάρουμε την φασολιά μας... κάντε τα κονέ σας.. μιλήστε με τους μεγάλους και βοηθήστε τους φτωχούς πλην τίμιους αγρότες που παλεύουν για ένα κομμάτι φασολιάς...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/4/19
    Αρέσει σε kolokythopitas, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, 2014chr και 9 σε άλλους.
  17. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελος με την φασολια
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, -sia1971-, nota.dim1802 και 4 σε άλλους.
  18. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα ,ανετα χωράφια και εξευγενισμένο φυτο δίνει τα ιδια αναδυόμενα(30 χωράφια 30 σακούλες ,σπορους και κώνους)
    υγ οποιος εχει και τη φασολιά καστανων βγαίνει σε δευτερόλεπτα και έχεις και αντίστοιχους κώνους
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/4/19
  19. patatina

    patatina Ανερχόμενος συντάκτης

    Μετά από πάρα πολύ καιρό δεν θα τελειώσω δρώμενο.Εχω 1265 σπόρους και 18 σακκούλες. Εκτροφές που έκανα πάλι παραπάνω σπόρους μου έδινε.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, -sia1971-, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  20. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα φιλοι μου..Η απογοητευση μου ειναι μεγαλη..Παρα τις τεραστιες προσπαθειες που κατεβαλα, δεν θα καταφερω να παρω την φασολια..Δεν βγαινουν για 60 παιχνιδια, τ αναδυομενα που παιρνουμε..Δοκιμασα διαφορους τροπους, αλλαξα πολλες φορες στρατηγικη στην διαρκεια του δρωμενου ,αλλα ολα ηταν ματαια..Αγχωθηκα, ξενυχτησα, πονοκεφαλιασα και το δια ταυτα ,ειναι να τρεχω ακομη στην εκπνοη του χρονου ,για να μαζεψω τα ασυμμαζευτα..Ευχομαι εσεις να εχετε οσο το δυνατον ,καλυτερα αποτελεσματα..
     
    Αρέσει σε nickoikono11, kolokythopitas, -sia1971- και 8 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.