Συζήτηση για το δρώμενο "Τυροκράτορας ΙΙ"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 16/3/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλημέρα εγώ τις έκανα όλες από την αρχή και έφτασα μέχρι και την 4/6. ήλπιζα να προλάβω τουλάχιστον να κάνω την 5/6 ασημένια για να πάρω το διακοσμητικό ήλιος σεληνόφως αλλά μάταια μου λείπουν τα φυτά ,τα αναδυόμενα τα έχω.ήμουν σίγουρη ότι τελειώνει αύριο..στο οποίο και θα προλάβαινα..δεν πειράζει καλά ήταν μέχρι εδώ..
     
    Αρέσει στους GEPPO1, soyla74 και kolokythopitas.
  2. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα και εγώ δεν έκανα όλα τα βήματα ήταν πολύ δύσκολο για μένα ειδικά τα ζώα εκτροφής τα δε αναδυόμενα στο τσακ τα πρόλαβα.
    Τα δέντρα μου στην φάρμα: κουφοξυλιά χχλ,χουρμαδιά χχλ,μουσμουλιά,2 κυδωνιές χχλ,τσαπουρνιά.
    Τα ζώα:Ενας σκαντζόχοιρος.
    Τα δέντρα μου στο νησί:μπανανιά χλ,πράσινο μάτε χχλ,λίτσι χχλ,αβοκάντο χλ,βραζιλιάνικο καρύδι,αστερόδεντρο.
    Τίποτα το ιδιαίτερο εκτός από την τσαπουρνιά και τον σκαντζόχοιρο που δεν είχα.....
     
    Αρέσει στους GEPPO1, soyla74 και kolokythopitas.
  3. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    ανέλπιστα καλά τα αποτελέσματα στα δέντρα του νησιού: κιτρέα, πάνδανοςXXL, φλογόδεντρο και φυστικιά XXL τα υπόλοιπα 2 δεν έχουν βγει ακόμη. Τα αναδυόμενα περίσσεψαν και προσπαθώ να στείλω δώρα σ' άλλους που χρειάζονται μα δεν ξέρω τον τρόπο.
     
    Αρέσει στους soyla74 και kolokythopitas.
  4. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    θα ηθελα να ξαναευχαριστισω ολους οσους μου εστειλαν αναδυομενα ξερουν αυτοι ποιοι ειναι ...και ειναι παρα πολλοι τελος και για μενα το ιβεντ παμε για το κομικ8 χαλαρα.......καλημερα σε ολους
     
    Αρέσει στους GEPPO1, soyla74 και kolokythopitas.
  5. -Barbie73-

    -Barbie73- Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα και από μένα.
    Σε λίγο τελειώνω το event.
    Με δυσκόλεψαν πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ πολύ πολύ... τα αναδυόμενα!!!
    Θα συμφωνήσω με τον συναγρότη RARANIARO, μήπως η εταιρία θα πρέπει να δει λίγο το θέμα με τα αναδυόμενα;;;;;>:(

    Ελπίζω το κόμικ #8 που έρχεται να είναι διαφορετικό!!!!
     
  6. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους.
    Τελείωσα και εγώ το δρώμενο.:D
    Φοβήθηκα πως δεν θα προλάβω γιατί δεν είχα internet πολλές φορές κατά την διάρκεια του δρώμενου......
    Έκανα συχνά login....
    Και φυσικά τα αναδυόμενα ήταν το μεγαλύτερο πρόβλημα.....:cry:
    Τελικά τα κατάφερα(και φυσικά με την βοήθεια των συναγροτών που τους ε υ χ α ρ ι σ τ ώ όόόλους)
    Τώρα περιμένω τους σταβλάρχες και τα δένδρα.
    Ελπίζω-εύχομαι να βγει και κάτι που δεν έχω για να πω χαλάλι για την ταλαιπωρία μου.....
    Αλλιώς......στο πάρε-δώσε........:p
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμη!!!!!!!!:music:
     
    Αρέσει στους soyla74, kolokythopitas και heavymetal7.
  7. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    τέλος
    Αγαπητοί μου φίλοι ευχαριστώ για τα δωράκια για μια ακόμη φορά με βοηθήσατε πολύ
    Μακάρι να μπορούσα να σας έδινα όλους αυτούς τους κώνους που με περισσεύουν
    και βρίσκονται στην αποθήκη μου
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους
     
  8. stavros72

    stavros72 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα σε όλους.Μία ωρίτσα έμεινε και το τελειώνω οριακά.Όντως τα αναδυόμενα βγήκαν με μεγάλη δυσκολία.Με το σταγονόμετρο!!! Ευχαριστώ γείτονες και φίλους που απλόχερα βοήθησαν!!!Καλή συνέχεια σε όλους και φυσικά συγχαρητήρια σε όλους,είτε τα κατάφεραν ,είτε ακόμα προσπαθούν.
     
    Αρέσει σε psipsi1978, soyla74, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  9. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Μολις τελειωσα το event και δεν το πιστευω! Ημουν σιγουρη οτι δε θα το καταφερνα γιατι μου ελειπαν πολλα αναδυομενα αλλα χαρη στην τεραστια ανταποκριση σας τα καταφερα! Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ! Ηταν πολυ δυσκολο γιατι ειχε πολλα φυτα με αποτελεσμα τις περισσοτερες μερες να φυτευουμε αυτα και να μην μπορουμε να φυτεψουμε μεγαλυτερα και να μαζεψουμε αναδυομενα, τα οποια και απο μονα τους εβγαιναν με το σταγονομετρο... Ελπιζω στο κομικ να ειναι καλυτερα τα πραγματα! Καλη συνεχεια σε ολους και καλη επιτυχια σε οσους το παλευουν ακομα!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, psipsi1978, soyla74 και 6 σε άλλους.
  10. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    τελος το ιβεντ και για εμενα.καλη συνεχεια στους υπολοιπους που προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, soyla74, ariadnim και 2 σε άλλους.
  11. paokaki02

    paokaki02 Ανερχόμενος συντάκτης

    Τα κατάφερα & εγώ τελικά!!! Θέλω να σας ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου για την βοήθεια όλων σας αλλά πρέπει να τονίσω την τεράστια προσπάθεια της φίλης Zaxaroula80 το τελευταίο 5λεπτο! Αποδείξαμε, γι άλλη μια φορά, οτι η αλληλεγγύη κάνει θαύματα... Και φυσικά όχι μόνον στα διαδυκτιακά παιχνίδια αλλά εκεί που χρειάζεται κατά βάσην... στην πραγματική ζωή!!!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, psipsi1978, soyla74 και 9 σε άλλους.
  12. stavros72

    stavros72 Εξαιρετικό ταλέντο

    Ολοκληρώθηκε με επιτυχία!!!Εν αναμονή των δέντρων και των ζώων,καλοδεχούμενα όλα...λύκο δεν έχω!!!
     
    Αρέσει στους psipsi1978, soyla74, ariadnim και σε ακόμα ένα άτομο.
  13. sakisaa

    sakisaa Αρχάριος στο φόρουμ

    Τα δώρα όπως τα περίμενα.
    Δυσανάλογα με την δυσκολία του event.
    3 κάστορες, 1 χάμστερ και τα δέντρα για κλάματα.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, soyla74, ariadnim και 2 σε άλλους.
  14. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Πριν από λίγο βγήκαν και τα μυστηριώδη..........
    Στην βασική :Δένδρα: τρομπετόδενδρο ΧΧL-δαμασκηνιά XXL-βελανιδιά XXL -ζαχαρένιο σφενδάμι XXL-μουσμουλιά 2
    Στάβλοι: αλεπού -κοτέτσι κόκκινο-γάτα-πελαργός
    Στο νησί :Δένδρα: φλογόδενδρο-βραζιλιάνικη καρυδιά 2-φυστικιά -λίτσι XXL-τιμάρινθος!!!!!!!!!!!!!!!

    Α υ τ ά...........
     
    Αρέσει στους GEPPO1, soyla74 και kolokythopitas.
  15. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Τέλος λοιπόν με το event :μάνγκο XXL και ακτινιδιά XXL (ουάου), 177 οι υπολοιπόμενοι φωτεινοί κώνοι, στην αναμονή για μουσμουλιά και λύκο... όλα καλά.
     
    Αρέσει στους GEPPO1, soyla74, ariadnim και σε ακόμα ένα άτομο.
  16. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Λένα μου θα σε απογοητεύω εγώ έτυχα πάλι μια μουσμουλιά , 1 χχλ κουφοξυλιά ,1 χλ βερικόκια και 1 χλ δαμασκηνιά
    αυτά τα έβαλα σήμερα περίμενε το πάρε δώσε και θα σου στείλω μια μουσμουλιά
     
    Αρέσει σε GEPPO1, deppy1970, psipsi1978 και 4 σε άλλους.
  17. stavros72

    stavros72 Εξαιρετικό ταλέντο

    Οφείλω να ομολογήσω ότι τα αποτελέσματα ήταν άκρως ικανοποιητικά.Γάτα,τυφλοπόντικας,κίτρινο γαλακτοκομείο,κόκκινη λιμνούλα παπιών και 2 XXL Έλατο,Γιαπωνέζικο σφενδάμι,XL αμυγδαλιά,2 Μεσκουλιές!!!! Λύκος δεν ήρθε ,αλλά δεν παραπονιέμαι.
     
    Αρέσει στους GEPPO1, deppy1970, soyla74 και σε ακόμα ένα άτομο.
  18. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο "Τυροκράτορας ΙΙ" έχει τελειώσει!

    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

    Η συζήτηση κλείνει!
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.