Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τρέλα με τα άγρια ζώα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 19/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Κοιτάξτε αν μπορείτε να πάρετε σ.τροφές :
    1. Απο αποστολές
    2. Από αυτήν την ρούνα [​IMG]
    3. Από το φροντιστήριο.
    4. Από το κόμικ 1 στην λαχαναγορά
    5. Αν έχετε πάρτυ εισιτήρια να παίξετε μήπως τύχετε
    6. Στον ναό των πιθήκων



     
    Αρέσει σε gtrullis, ath, LILA413 και 15 σε άλλους.
  2. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    τελιωσα με το δρωμενο. ευχαριστω οτι θα εχει και αλλα γεννητούρια να τελιωσω και κατι ξεχασμενους κουκους!!!
    παιδια μην ζοριζετε την αποθηκη σας αν δεν εχει ποσοτητες . Τα δρωμενα ερχονται και παρερχονται , καντε τις επιλογες που συμφερουν σε εσας. αυτο το δρώμενο δεν ειχε κάτι το μοναδικο για να το κυνηγησεις. ας αξιοποιησουμε λοιπον τα αναμενόμενα γεννητουρια!
    Η φάρμα ειναι δική μου και ο διαχειρηστης του εγώ!!!!.
     
    Αρέσει σε martha72, jimixatz, psipsi1978 και 15 σε άλλους.
  3. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Συμφωνω απολυτα και να συμπληρωσω οτι απο τα μυστηριωδη δεντρυλια και σταυλους που παρεχει σπανιοτατα εχω κερδισει κατι αξιολογο ....
     
    Αρέσει σε ESABA, ioanna6929, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  4. sou!

    sou! Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    evieva εισαι θεα.. με εσωσες ηθελα να παρω την πισινα καβουριων και δεν ειχα σουπερ τροφες και με το δεντρο της σοφιας που ανεφερες με εσωσες :inlove::D:inlove:
     
    Αρέσει σε ioanna6929, SYLVART, skareleni και 5 σε άλλους.
  5. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Μιας και που δεν έχω πολλά ζώα και τροφές, είπα να μην συμμετάσχω πολύ στο δρώμενο, και έκανα μόνο τα πρώτα βήματα. Από τα οκτώ μυστηριώδη δενδρύλλια του μπάχα, ένα ήταν:
    [​IMG]
    Δεν πιστεύω την καλή μου τύχη...
     
    Αρέσει σε ESABA, ioanna6929, yelander10 και 13 σε άλλους.
  6. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,καλό το δρώμενο,αλλά, ζητά πάρα πολλές σούπερ τροφές8).όσον αφορά τα δώρα είναι πολύ καλά, επίσης και μόνο που έχει 10 χρυσές μπανάνες αξίζει κάνεις να ασχοληθεί;).θα προσπαθήσω να το τελειώσω το εβεντ και θα ήθελα να ευχαριστήσω τους αγαπητούς μου γείτονες για την αμέριστη βοήθεια που μου προσφέρουν:),να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε gtrullis, ioanna6929, takis.00 και 12 σε άλλους.
  7. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Χα! Χάρη σ` έναν καλό μου γείτονα, θέλω ακόμα ένα σήμα ερπετών, για να πάρω το σκέιτ! Να μην τελειώσει έτσι αυτό το δρώμενο! Όσο για τα δενδρύλια... Κάτι XXL αναβαθμίσεις που δεν είχα - καλούτσικες - αλλά οι στάβλοι; Ασχολίαστο! Ευχαριστώ όλους για τις πολύτιμες συμβουλές τους! Άντε στο επόμενο...
    Α! Και μόλις τώρα, χάρη στη συμβουλή για το κόμικ 1, πήρα 6 σ.τ.! Απόκτησα το σκέιτ, παιδιά!!!!!! Καλές μας βόλτες...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/9/16
    Αρέσει σε gtrullis, ioanna6929, jimixatz και 6 σε άλλους.
  8. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    πολύ ωραίο το δρώμενο. με πολλές αγοραπωλησιες στη λαϊκή πολλά πάνω κάτω στα χορτοταληρα καταφερα να φτασω σε όλες τις κατηγορίες ένα βήμα πριν το τέλος οπότε δεν πήρα μόνο τις κόκκινες αναβάθμισεις. μεχρι εδώ μια χαρά. απο σταβλους και δέντρα θα προτιμούσα να μη το σχολιασω. πικρα. η μεγαλη μου χαρά ηταν σήμερα το πρωί που ξυπνησα πλουσιότερη κατά 10.000.000 χορτοταληρα απο πωλήσεις της λαϊκής. αχ να μου συνέβαινε και ένα πρωί με ευρώ από το τζοκερ. χαχα
     
    Αρέσει σε gtrullis, martha72, *ΜΑΜΑ* και 19 σε άλλους.
  9. mpempeto13

    mpempeto13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τελος και για εμενα!!! το σκεφτηκα πολυ να συμετασχω αλλα τα δωρακια μου αρεσαν τελος καλο ολα καλα καλη επιτυχια σε οσους συνεχιζουν
     
    Αρέσει σε gtrullis, Louisa, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  10. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος απο χτες και για μενα καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, jimixatz, Louisa και 7 σε άλλους.
  11. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    καλημέρα , πρωτη φορα σε ιβεντ εκτροφων δεν λυπηθηκα τις σ.τ μου και εφτασα μεχρι το 7ο βημα στο καθενα...ολοκληρωσα παραλληλα και παλιες αποστολες εκτροφων ..να δουμε και τα μυστηριωδη αν τυχουμε κατι καλο...καλη συνεχεια
     
    Αρέσει σε jimixatz, Louisa, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  12. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Επαιξα μονο για τα μικρα δωρα και τα αστερακια και απο τα μπαχα δενδρυλλια πηρα 2 Γουαμπι. Οι τοπαζι δεν εδωσαν τιποτα αξιολογο, εχω φτασει τα 4 μπικινι και 1 με ξυλακια. Αξιζαν οι 100 Σ.τ. που εδωσα ομως για τοσα δεντρα τοσα αστερακια και τοσους σταβλους!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, jimixatz και 5 σε άλλους.
  13. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλησπέρα σε όλους ,μετά από αρκετά εκ. χορτοτάληρα και μεγάλο ψάξιμο για σούπερ τροφές τελείωσα και εγώ το ιβέντ.
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμη να το τελειώσουν.:mad::oops::wuerg:
     
    Αρέσει σε graganta, kolokythopitas, gtrullis και 8 σε άλλους.
  14. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] να του-κάν, να μην του-κάν... έχω 1:36 ακόμη...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, moira, jewel και 7 σε άλλους.
  15. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    να του-κάν
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, moira, jewel και 4 σε άλλους.
  16. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο τελείωσε.
    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.