Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τρέλα με τα άγρια ζώα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 19/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    τελος και για μενα με 600 στ λιγοτερες!!μεγαλο το τιμημα ελπιζω μονο να αξιζει τον κοπο!!!!καλη συνεχεια!!
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  2. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπέρα στους συναγρότες που αυτή τη στιγμή εκτελούν χρέη κτηνοτρόφου, πτηνοτρόφου και ερπετοτρόφου (ή όπως αλλιώς κι αν ονομάζεται...) :p
    μετά από 315 εκτροφές τελείωσα κι εγώ το δρώμενο και πήρα τα δώρα του που κατά τη γνώμη μου δε ήταν ευκαταφρόνητα αλλά, κατά την άποψή μου, όχι τέτοιας αξίας όσο οι 630 σούπερ δύσκολα αποκτημένες σούπερ τροφές!!!!
    Αυτό που πρόσεξα, και θα ήθελα να συζητήσω, είναι πως για μια ακόμη φορά εκτός από τις σούπερ τροφές άδειασα και μεγάλο μέρος από την αποθήκη μου!!! λέτε να είναι σύμπτωση? λέτε να είναι ασήμαντο? ή μήπως είναι απρογραμμάτιστο?
    Μπα δε νομίζω.... τι να είναι?.... τι να είναι?....
    Λοιπόν θα το ονομάσω αποπλάνηση (σίγουρα οικειοθελώς και όχι ανηλίκου) ;)xD
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, yelander10 και 13 σε άλλους.
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    εγω θα το έλεγα παραπλάνηση
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ioanna6929, graganta και 8 σε άλλους.
  4. Louisa

    Louisa Κόμης

    κι εγώ παραπλάνηση θα το έλεγα... έβαλα τα μυστηριώδη... ξενύχτησα με προσμονή κι ελπίδα και...:cry::cry::cry: κρίμα τον ύπνο μου... και τις σούπερ τροφές μου μάλλον...
     
    Αρέσει σε psipsi1978, kolokythopitas, ioanna6929 και 10 σε άλλους.
  5. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    είχα πάρει μια πίκρα είναι η αλήθεια που δεν κατάφερα να πάρω όλα τα έπαθλα, αλλά μια ροζ καμηλίτσα πώς μπορεί να σου φτιάξει την διάθεση....xD
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, Gulit1 και 10 σε άλλους.
  6. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλημέρα κι από εμένα..με λιγότερο από 3 ώρες που είχα χρόνο για τα γεννητούρια και με τις τροφές που είχα κατάφερα να φτάσω μέχρι εδώ...δεν στεναχωρήθηκα για τις κόκκινες αναβαθμίσεις όσο το ότι δεν κατάφερα να πάρω και το σκειτμπορντ..καλή συνέχεια σε όλους!!

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε takis.00, ath, kolokythopitas και 13 σε άλλους.
  7. Louisa

    Louisa Κόμης

    Μη στεναχωριέσαι, 99% θα έχει γεννητούρια Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή, οπότε ετοιμάσου! Πάντως για εμένα δεν άξιζε η θυσία...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, koyrsaros, psipsi1978 και 10 σε άλλους.
  8. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    εγω ειπα να δω πως θα πανε οι αλλοι και αν θα συνεχιστει η γκρινια για να δω τι θα κανω αν βαλει γεννητουρια σαββατοκυριακο .πιστευω πλεον οτι αξιζει τον κοπο να κανω και γω καποια προσπαθεια.καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, psipsi1978 και 6 σε άλλους.
  9. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Εγώ αποφάσισα τις λίγες σούπερ τροφές που έχω, τελικά αν δεν ξαναγίνει δρώμενο γεννητούρια για το σαββατοκύριακο, να μην τις "θυσιάσω" και να μην συμμετέχω στο συγκεκριμένο δρώμενο. Ο λόγος είναι πολύ απλά επειδή και να το έκανα δεν θα μπορούσα να πάρω κάτι αξιόλογο, καθώς δεν φτάνουν οι σούπερ τροφές - έχω μόλις 78 οπότε μπορώ να πάρω μόνο 39 σήματα - αλλά και επειδή πιστεύω ότι το τίμημα δεν το αξίζει και τόσο γιατί είναι - κατά την γνώμη μου πάντα υπερεκτιμημένο.

    Η ιστορία έχει δείξει ότι κάποια στιγμή όλα δίνονται είτε ως βραβείο σε κάποιο άλλο δρώμενο είτε σε μυστηριώδες σταβλάρχες.
    Ακόμη και το αρωματοποιείο μας δόθηκε πάρα πολύ γρήγορα σε δρώμενο ως έπαθλο. Το πιο ζόρικο απ' όλα ήταν η πίστα ταράνδου η οποία στο πάρε - δώσε έκανε τόσο πολύ θραύση που όταν κάποιος είχε πάνω από μία στην διάθεσή του έπρεπε να το αποδείξει με φωτό.... :pxD

    Δυστυχώς ακόμη και τροφές να βάλω να γίνονται δεν έχω τον χρόνο να παράγω τόσες.

    Το καλό βέβαια και πρέπει να το γράψω, είναι ότι - όπως και στα τελευταία δρώμενα, μπορεί κανείς να βγάλει αρκετά χρήματα από την λαϊκή... όπου μάλλον θα στραφώ κι εγώ. ;)

    Πάντως για όσους έχουν τα αποθέματα σε σούπερ τροφές και αποθήκες και είτε έχουν τελειώσει το δρώμενο είτε ακόμη το πολεμάνε, χαίρομαι και εύχομαι καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, moira και 5 σε άλλους.
  10. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Πισινα καβουριων πηρα.....o_O...καβουρια δεν εχω ομωςxDxDxDxDxDxD
     
    Αρέσει σε ath, skareleni, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  11. bmanolos

    bmanolos Νέος ειδικός

    Βγήκε ανακοίνωση για Έκρηξη Γεννήσεων απο 23/9 στις 19:00.
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, -apothikarios- και 6 σε άλλους.
  12. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    χαχα εγω πήρα το εργαστήρι τικι , αλλα δεν έχω τουκάν...που σημαίνει ότι δεν έχω στάβλο τουκάν!
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  13. ger_13

    ger_13 Ανερχόμενος συντάκτης

    να πας στο καταστημα (κοκκινο καλαθι αριστερα στη μπαρα)και αγορασε οσα τουγκαν θελεις!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, ioanna6929 και markos5560.
  14. 12ersi

    12ersi Αρχάριος στο φόρουμ

    εγω ειμαι 33 επιπεδο και δεν εχω χαμελεοντα τι θα κανω
     
    Αρέσει στους skareleni, kolokythopitas και ioanna6929.
  15. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Δεν γράφω πουθενά ότι πήρα σ.τ. με χορτοτάλιρα,ούτε τις βρήκα στον δρόμο...ας μου επιτραπεί η έκφραση.Κάνεις το κουμάντο σου και τις κρατάς ή τις ξοδεύεις.Όποιος έχει σ.τ. το τελειώνει το δρώμενο.Όποιος δεν έχει σ.τ. και διαθέτει φιορίνια πάλι θα το τελειώσει.Όποιος δεν έχει ούτε το ένα,ούτε το άλλο,αυτό είναι ένα άλλο θέμα.Για να μην μακρυγορώ,εγώ μίλησα για τους στάβλους τους καινούργιους που δεν αγοράζεις με φιορίνια,όπως τους μυστηριώδης στάβλους που αγοράζεις πακετάκι και περιμένεις και 5 ώρες και έχεις και το άγχος αν θα σου τύχει το νέο ζωάκι.Και αν δεν σου τύχει αρχίζει το παράπονο(για να μην πω γκρίνια) που ξόδεψες τόσα φιορίνια και δεν πήρες τίποτα αξιόλογο.Ενώ τώρα πήραμε έτοιμους τους στάβλους,χωρίς πολύ κόπο(δεν θέλει κόπο,θέλει τρόπο)
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, Hellenagal200010 και 2 σε άλλους.
  16. Louisa

    Louisa Κόμης

    Πήγαινε στη βοήθεια για αρχάριους και ζήτα τη συμβουλή των συντονιστών καλύτερα... αφού και η μέλισσα είναι απ' το επίπεδο 48... Σίγουρα πάντως μπορείς να παίξεις στην δεύτερη κατηγορία, με τα πουλιά και να πάρεις ωραία δώρα... Βέβαια το εργαστήρι τοτέμ θα μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις πολύ αργότερα... όταν θα έχεις ανοίξει το τουκάν στο νησί... οπότε εγώ θα έπαιρνα σίγουρα τα δενδρύλλια και τους πάρτυ γύρους και θα έκανα οικονομία στις σούπερ τροφές και θα προσπαθούσα να βγάλω ΧΤ στην λαϊκή...

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  17. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Ευχαριστω αλλα εγω δεν θα παρω ...Ειναι ενα δρωμενο στα μετρα μου αφου δεν εχει σπορες κλπ αλλα οι αποθηκες μου και το αποθεμα σε σ.τ. δεν μου το επιτρεπουν..Τουλαχιστον εχω παρηγορια που τελειωσα το δρωμενο "Επιστροφη στο Ναο"..Καλη επιτυχια σε οσους συμμετεχουν :)
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  18. NikosRizo

    NikosRizo Νέος ειδικός

    Εγώ είχα να μπω δυο μέρες πριν την έναρξη του event και δεν είδα αυτό με τα είδη των ζώων και έκανα ό,τι να ναι εκτροφές και χαράμησα γύρω στις 150, ευτυχώς πέτυχα μια νυχτερίδα αθλήτρια και ίσως μου αποφέρει μερικά χρήματα, αλλά ρε παιδιά πως είναι δυνατόν τόσα χορτοτάληρα; Βλέπω κάποιους πιο πάνω που έχετε πολλά εκατομμύρια χορτοτάληρα.. Hack έχετε κάνει; :p
    Πιστεύω η ανάρτηση αυτή να μην διαγραφεί, γιατί θα ψάχνω που να το ρωτήσω! :p
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και ioanna6929.
  19. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    Πρεπει να το ξεκλειδωσει στον ναο των Πιθηκων αν δεν κανω λαθος......
     
    Αρέσει σε skareleni, nota.dim1802, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  20. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    γεννητουρια θα εχει μόλις ειδα.αλλα με 0 σουπερ τροφες....σε ευχαριστω παντως...θα το βαλουν καποια στιγμη και το σκειτμπορντ...
     
    Αρέσει σε ath, skareleni, graganta και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.