Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τρέλα με τα άγρια ζώα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 19/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    τέλος και πολύ γρήγορα

    [​IMG]
    εγώ χρειάστηκα περίπου 575 σ.τ
    καλή επιτυχία σε όλους !!!
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, markos5560 και 19 σε άλλους.
  2. ALCHEMIST.

    ALCHEMIST. Μόνιμος στο φόρουμ

    To ποσοστό εμφάνισης διπλών σημάτων στις 132 εκτροφες πλησίασε το 11%,είναι μικρό ,οπως αναφέρεται στις Σ.Ε .οπότε θα χρειαστουν συνολικά λιγωτερες σ.τροφες απ'οσες ειχαμε αρχικά υπολογίσει.
    Ομως τα αποτελέσματα των εκτροφών ως τωρα ειναι για :cry:

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, markos5560 και 15 σε άλλους.
  3. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    lazos95 & georgia469 Μόνο μία ερώτηση
    Πώς το βγάλατε τόσο γρήγορα;; αφού οι θέσεις δεν φτάνουν για όλες τις εκτροφές που πρέπει να κάνουμε...
    Με ροζ ζελέ και φουλ αρώματα οκ το καταλαβαίνω βγαίνει αμέσω, αλλά έχω μία ώρα προσπαθώ να βάλω άρωμα στη δεύτερη φουρνιά που έχω γεμίσει τις θέσεις και με παιδεύει ένα ένα να τα τσεκάρω και να βάζω άρωμα.
    Υπάρχει τρόπος να βάζουμε αρώματα μαζικά σε όλες τις θέσεις που είναι ενεργές και τρέχουν;;;
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ioanna6929, jimixatz και 3 σε άλλους.
  4. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    τελος και εγω, ευκολα και ξεκουραστα, το καταευχαριστηθηκα, καλη συνεχεια σε ολους!;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, markos5560 και 12 σε άλλους.
  5. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Είναι πολύ απλό. Όταν επιλέγεις τα 4 ζώα τις εκτροφής επιλέγεις από κάτω και τα αρώματα. Αν βάλεις πολλές φορές τα ίδια ζώα βάζει σε όλα τα ίδια αρώματα. Επίσης το κρατάει για όσο έχεις ανοιχτές τις εκτροφές και το βάζει συνέχεια το ίδιο νούμερο αρωμάτων.

    Εγώ χρειάστηκα γύρω στις 300 εκτροφές για να μαζέψω τα σήματα. Και μου περίσσεψαν μόνο 4 πουλιών. Ήμουν σχετικά άτυχη με τους προηγούμενους.
    Πάω να παραδώσω τώρα και τελείωσα!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, ioanna6929 και 8 σε άλλους.
  6. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Nantia123 Σ΄ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Δεν το είχα δει ποτέ... Νόμιζα ότι μόνο με βοηθούς μπορούσες να βάλεις εύκολα και γρήγορα αρώματα.
    Θα το επιχειρήσω την άλλη φορά που θα ξαναβάλω...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ioanna6929, ath και 4 σε άλλους.
  7. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Και γω το τελείωσα με 520 περιπου τροφες. Καλή επιτυχία να έχουμε στα μυστηριώδη. Όμορφα τα καινούρια αποκτήματα, μόνο το εργαστήρι τοτέμ δε μου άρεσε. είναι σχεδόν ίδιο με την πισίνα καβουριών, ενώ θα το περίμενα πιο εντυπωσιακό. Ωραίο το ιβέντ, και τα περισσότερα ζώα μου έμειναν. Αν και τα γεννητούρια και πάλι δεν ήταν γενναιόδωρα μαζί μου. εκτός απο τους χαμαιλέοντες που μου έδωσαν αστυνομικό και πολύχρωμο.
    Και απο τις λίγες φορές που στάθηκα τυχερή με τα μυστηριώδη. Πήρα το ελαφάκι που έλειπε απο τη συλλογή μου. Και μια ακόμη κόκκινη αναβάθμιση πάντα. Τα δέντρα για μια ακόμη φορά, δε μου έκαναν την τιμή!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/9/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, markos5560 και 9 σε άλλους.
  8. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Δεν ξέρω αν δουλεύει χωρίς βοηθούς, αλλά φαντάζομαι ότι τα αρώματα θα μένουν επιλεγμένα. Σε κάθε περ'ίπτωση είναι πιο γρήγορο να τα επιλέγεις αμέσως μετά την επιλογή των ζώων και όχι εκ των υστέρων.

    Και του λόγου το αληθές για το δρώμενο!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimthrilosgate7, psipsi1978 και 14 σε άλλους.
  9. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    eeelenaki χρειαζόμουν 5 λεπτά και κάτι για να γίνουν οι εκτροφές με ροζ ζελέ , την σειρά φασολιάς που μειώνει το χρόνο 20 % και με αρώματα ,με τους αγροτικούς βοηθούς έχεις την δυνατότητα να βάζεις τα αρώματα αμέσως σε όλες τις εκτροφές με ένα κλικ
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Elvira3310, psipsi1978 και 13 σε άλλους.
  10. jimthrilosgate7

    jimthrilosgate7 Νέος ειδικός

    [​IMG]
    Τέλος και από μένα το δρώμενο. Ήταν αρκετά γρήγορο αλλά πολύ απαιτητικό σε σούπερ τροφές. Στις 311 εκτροφές που έκανα είχα μόλις 25 εμφανίσεις διπλών σημάτων (8%). Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν..
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, markos5560 και 9 σε άλλους.
  11. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Απίστευτο! Μπράβο σε όλους όσους το τελείωσαν!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Elvira3310, markos5560 και 6 σε άλλους.
  12. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Τελείωσα κι εγώ :D
    Παρέδωσα μόνο κανονικά ζωάκια.
    Στα πτηνά έδωσα παπαγάλους που είχα πολλούς και είχαν την υψηλότερη τιμή.
    Στα αρθρόποδα έδωσα μέλισσες απλές και νομίζω λίγες της δεύτερης γενιάς γιατί δεν μου έφτασαν.
    Στα ερπετά με ξελάσπωσαν τα ανακόντα. Ζητούσε λίγα γιατί είχαν υψηλή τιμή. (είχα μαζέψει 500+ ανακόντα φοβούμενη για τις ποσότητες που θα ζητούσε. Τώρα θα αρχίσω να ξεπουλάω)
    Μένει να ξεκλειδώσω το τουκάν. Που θα μου πάει, θα τις μαζέψω τις μπανανούλες.


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ναι μένουν επιλεγμένα... Σ΄ευχαριστώ και πάλι, με βοήθησες πολύ που το βρήκα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, heavymetal7 και 8 σε άλλους.
  13. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    μπράβο σε όλα τα αγροτάκια που το τελείωσαν, εγώ δυστυχώς δεν εχω αρκετές σούπερ τροφές και έτσι κατάφερα μόνο να τελειώσω τα ερπετά και τα αρθρόποδα στα 7/8. Ελπίζω να αποκτήσω ότι μου λείπει σε επόμενο ιβέντ. Δεν θυμάμαι καλά, αλλά κατι παρόμοιο είχε συμβεί και με το μαγαζί μεταμφιεσμένων.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Elvira3310 και 12 σε άλλους.
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    κι εγω είμαι απ' αυτούς που δεν έχουν αρκετες τρόφες όυτε αρκετά ζώα...ευτυχώς δεν αγόρασα τίποτα και έβγαλα μόνο την κατηγορία πουλιών...αν μου έχει περισσέψει τίποτα πάω πρώτα στις αποστολές και μετά γιατί όχι; λαϊκή! χαχα και σταματαω εδω, και να σας θυμισω ότι όταν μπαίνουν γεννητουρια 24ωρα, συνήθως μπανουν και την παρασκευη με περισσότερο χρόνο...άρα συνεχίστε να φτιάχνεται σούπερ τροφές...για εκτροφές κρίνεται εσείς πότε και αν θα ξαναβάλεται

    υ.γ. προς συντονιστές: η σήμανση κατηγοριών...δεν βοηθάει και τόσο όσο ο πίνακας κατηγοριών στις συχνές ερωτήσεις.
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, kolokythopitas, jimixatz και 7 σε άλλους.
  15. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Ένα ακόμα event ήρθε στο τέλος του. Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμα.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Elvira3310 και 14 σε άλλους.
  16. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλησπέρα
    Τέλειωσα κι εγώ. Αλλά το στάβλο και τα 2 εργαστήρια δεν μου φαίνονται και πολύ χρήσιμα....
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Gulit1 και 5 σε άλλους.
  17. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    ειχα σκοπο να συμμετεχω μονο για τα 2 πρωτα δωρα... Λογω φροντιστηριου γυρισα και τα γεννητουρια κανουν φτερα οποτε δεν θα κανω καμια εκτροφη... Αλλωστε οταν πηγα να παρω α πρωτα δωρα συνειδητοποιησα οτι οι χελωνες μου εφτασαν με το ζορι να συμπληρωσω την πρωτη αποστολη
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Elvira3310 και 5 σε άλλους.
  18. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Το τελείωσα κι εγώ με λίγη "βοήθεια" από σ.τ. αλλιώς δεν θα έβγαινε με τίποτα.Μου άρεσαν οι καινούργιοι στάβλοι και συγκεκριμένα που δεν τους αγοράζεις με φιορίνια.Καλή συνέχεια σε όλους.Καλή σας νύχτα!!![​IMG]
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, jimixatz και 12 σε άλλους.
  19. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, τέλος και για μένα το δρώμενο

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη.;)
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, jimixatz και 12 σε άλλους.
  20. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Δεν τα λες σωστα... 600 Σ.τ. δεν αποκτουνται με χορτοταλιρα :ρ
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, moira και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.