Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Τρέλα με τα άγρια ζώα XVI"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 19/10/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    "Τρέλα με τα άγρια ζώα XVI"


    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    [​IMG]

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Τρέλα-με-τα-άγρια-ζώα-Οκτώβριος-2022.34234/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Τρέλα-με-τα-άγρια-ζώα-Οκτώβριος-2022.34233/

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG] [​IMG]

    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ομολογώ οτι ενθουσιάστηκα με το νέο δρώμενο.. μην βιαστήτε να βάλετε εκτροφές.. αυριο έχουμε χαρούμενες εκπτώσεις μαζί με γεννητούρια, τζακ ποτ.. για το δρώμενο χρειαζόμαστε
    σήματα θηλαστικών 70, πουλιών 125, πανσέληνου (πρόβατο ζόμπι) 70
    ένα πικολάκι μια νέα φωλιά και άλλα όμορφα δώρα, μας περιμένουν
    και κάτι που δεν το ήξερα παρότι παίζω 12 χρόνια και να το μοιραστώ με τους πιο νέους , γιατί το ανακάλυψα τυχαία σήμερα.. ο επιταχυντής πανσελήνου +2 σε όλα τα προιόντα πανσελήνου (που δεν καταλαμβάνει και καμία θέση διαμαντένια, χρυσή, ασημένια) , δουλεύει σωρευτικά .. δηλαδή αν με το τσάντι πχ παίρνουμε 4 φυτά πανσελήνου (οπως και με τα υπόλοιπα φυτά) με έναν επιταχυντή παίρνουμε 6 , αν καταναλώσουμε άλλον ένα παίρνουμε 8, με άλλον ένα παίρνουμε 10 κοκ.. αυτό ισχύει για όλα τα προιόντα ζώα, δενδρα κλπ.. μπορεί να βοηθήσει αυτούς που δεν έχουν αρκετά πρόβατα ζόμπι για εκτροφές, αλλα έχουν στάβλους και επιταχυντές.. καλή διασκέδαση σε όλους:)
     
    Αρέσει σε _vicky_74, jimthrilosgate7, icons1 και 47 σε άλλους.
  3. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Γεια χαρα σε ολους..ανυπομονω για το δρωμενο! Ευχαριστουμε GEPPO1 δεν το γνωριζα,δεν ειχα δωσει σημασια κ εχω 67 απο αυτα xD
    Ευτυχως εχω 800 ζομπι ... ειναι κριμα να μην μπορουμε να βαλουμε κ στην αγορα απ τα ειδη πανσεληνου...ισως η εταιρια το αλλαξει καποια στιγμη...
    καλη επιτυχια σε ολους:)
     
    Αρέσει σε .sofaki., αμφιθεα, SYLVART και 10 σε άλλους.
  4. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    GEPPO1 τι τελεια διαπιστωση ηταν αυτη που μας ανακοινωσες σχετικα με τον επιταχυντη! Εννοειτε φυσικα οτι δεν το ηξερα και ειναι οτι καλυτερο εμαθα τωρα τελευταια!!!!! Σε ευχαριστουμε παααααααραααααα πολυυυυυυυυ για τον επιταχυντη και για τους υπολογισμους του δρωμενου!
     
    Αρέσει σε irene2, .sofaki., αμφιθεα και 11 σε άλλους.
  5. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο


    παιζω τα ιδια χρονια με εσενα και αν δεν το ελεγες δε θα το μαθαινα ποτε !!!!....ουτε που ειχα ασχοληθει o_O
    ευχαριστω !!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, nickoikono11, irene2 και 12 σε άλλους.
  6. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    μπράβο , μπράβο GEPPO1 για την φαεινή σου ιδέα και σε ευχαριστούμε πολύ πολύ! και εγώ, όπως και οι προλαλησαντες δεν το γνώριζα,που δεν είμαι νέος παίχτης..."γηράσκω αεί διδασκόμενος" που λέει και ο θυμόσοφος λαός μας... ευχαριστώ πολύ και πάλι....
     
    Αρέσει σε MariaStathaki, 66romanou, nickoikono11 και 8 σε άλλους.
  7. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    επισημανεις να το μαθουν οι νεοι παικτες λες και εμεις οι παλιοι το γνωριζαμε
     
    Αρέσει σε vagelis1968, MariaStathaki, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  8. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος το δρωμενο! Ποσο ευκολη ηταν η ολοκληρωσή του (αρκει βεβαια να υπαρχουν τα απαραιτητα ζητουμενα)!!!! Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, αμφιθεα, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  9. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τέλος! Το ευχαριστηθήκαμε το δρώμενο και τώρα πάμε για παραγωγή γουέντιγκο ,για την αποστολή "δόκτορ ζιγουέντιγκο", που έχει πικολάκι.
     
    Αρέσει σε ΝΕΦΕΛΗ9, sofiapao76, αμφιθεα και 7 σε άλλους.
  10. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, skias10, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  11. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    τελοσ σε μιση ωρα μονο μεγαλη βοηθεια 1 σ.τ
     
    Αρέσει σε 66romanou, αμφιθεα, skias10 και 5 σε άλλους.
  12. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους!τελος και εγω! καλη συνεχεια και καλο βραδυ να εχετε ολοι!
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, vagelis1968, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  13. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα.. τέλος και για μενα απο εχθες το βράδυ.. και τώρα βαρεμάραααα.... ίσως η εταιρεία τέτοιου είδους δρώμενα πρέπει να τα βάζει μαζί με κάποιο άλλο δρώμενο ή να κρατάνε λιγότερες μέρες... σχεδόν όλοι το τελειώνουμε αμέσως και απλά περιμένουμε να περάσουν οι μέρες και να τελειώσει επιτέλους.. πάντως ήταν ένα απο τα πιο όμορφα δρώμενα που παίξαμε τον τελευταίο καιρό..
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, sirtakis, vagelis1968 και 4 σε άλλους.
  14. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σας !!!

    [​IMG]
    Τέλος και για μένα το δρώμενο.:D
    Και τώρα έχω όλο τον καιρό στην διάθεσή μου να ασχοληθώ με τα φυτά για τις αποστολές μου και κάποιες άλλες
    φαρμοδουλίτσες, που εχουν μείνει πίσω.
    Κατά καιρούς έχουμε ασχοληθεί και με διπλά δρώμενα.Αλλά που και που,χρειαζόμαστε και λίγη αγρανάπαυση. xD
    Συμφωνώ με την εταιρεία για τον χρόνο που μας δίνει για τα δρώμενα εκτροφών, από την άποψη ότι δεν προορίζονται
    μόνο για εμάς , τους παίκτες μεγάλων επιπέδων που έχουμε την δυνατότητα να τελειώνουμε τα δρώμενα αρκετά νωρίς.
    Υπάρχουν και συμπαίκτες μας ,σε μικρότερα επίπεδα που πασχίζουν να ολοκληρώσουν τα δρώμενα μέχρι την τελευταία
    στιγμή , με ίσως τα ελάχιστα εφόδια που διαθέτουν .
    Και γι αυτούς και μόνο , αξίζει η αναμονή .
    Καλή συνέχεια σε όλους και καλά τελειώματα σε όσους το προσπαθούν ακόμη.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, sofiapao76, farmer_girl77 και 20 σε άλλους.
  15. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Αυτή είναι η πρώτη μου πανσέληνος και γενικά δεν έχω πολλά ζώα ακόμα αλλά και πάλι τουλάχιστον έκανα την πρώτη αποστολή και λίγο από τις άλλες...άντε να ξεκλειδώσω την φασολιά επιτέλους τώραo_O
     
    Αρέσει σε Marinaloren, jiorgos, marili_tav και 4 σε άλλους.
  16. χαρησπαοκαρα

    χαρησπαοκαρα Ενεργός συντάκτης

    δεν με αρεσε καθολου αυτο το εβεντ το οποιο ειναι ξεκαθαρο πως δεν ειναι για νεους παικτες ακομα και σε μια βδομαδα που ειχαμε πριν δεν μαζευονται τα προβατα που θελει

    χανοντας ετσι και την αναβαθμιση και το πικολο
     
  17. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.