Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Τρέλα με τα άγρια ζώα Δεκέμβριος 2019

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 3/12/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο
    Τρέλα με τα άγρια ζώα Δεκέμβριος 2019
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Τρέλα-με-τα-άγρια-ζώα-Δεκέμβριος-2019.27845/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Τρέλα-με-τα-άγρια-ζώα-Δεκέμβριος-2019.27844/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλές γιορτές
    [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 4/12/19
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  2. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Καλό... να το προσπαθήσω...
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, nota.dim1802, vagelis1968 και 2 σε άλλους.
  3. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα!! Τρελαίνομαι με το καινούριο δρώμενο εκτροφών! Είναι τέλειοοοο......για όποιον έχει σούπερ τροφές βέβαια, καθώς θα χρειαστούμε συνολικά 468 (όμως κάποιες μας επιστρέφονται από τις ανταμοιβές), με δεδομένο ότι παίρνουμε 1 σήμα για κάθε εκτροφή.
    Καινούριος στάβλος, εργαστήριο αξολότλ, αναβαθμίσεις, ωραία διασκοσμητικά! :D
    Θα βρω οπωσδήποτε εκείνες τις 100 σούπερ τροφές που μου λείπουν και χαίρομαι για τον εαυτό μου που δεν έκανα εκείνες τις άσκοπες εκτροφές της Black Friday. ;)
    Καλή επιτυχία σε όσους ασχοληθούν!!! :music:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, nota.dim1802, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Αυτό μαλιστα..Σουπερ δρωμενο..:D
    Ανυπομονω να ξεκινησει.. Εχω τις σουπερ τροφες ηδη μαζεμένες οποτε , όλα τελεια..
    Ενα δρωμενο που αξιζει πραγματικα να ασχοληθουμε..
    Καλες επιτυχιες σε ολους μας..
    Φιλικα Βικυ.. :inlove:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, nota.dim1802, vagelis1968 και 4 σε άλλους.
  5. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Δύσκολο δρώμενο αν σκεφτούμε ότι στα αμφίβια έχουμε μόνο βατράχια για εκτροφή. Ποιος έχει 300 και βατράχια για να πάρει 80 περίπου σήματα?
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, vagelis1968, nickoikono11 και 2 σε άλλους.
  6. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Παντοτε ολοκληρωνω τα συγκεκριμενα δρωμενα, και αυτο θα κανω και τωρα, αφου εχω τις σουπερ τροφες και ολα τα υπολοιπα που χρειαζονται για την ολοκληρωσή του ! Καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθησουν!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 10 σε άλλους.
  7. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Αν κάνεις εκτροφές, τότε να το κάνεις το χρονικό διάστημα που θα έχει γεννητούρια, γιατί πάντα επιστρέφονται κάποια κανονικά ζώα. Έτσι δεν θα σου χρειαστούν 300, αλλά λιγότερα.Επίσης λόγω των σεντουκιών, αν διαθέτεις ,(στα οποία κερδίζουμε ζώα επόμενης γενιάς) αλλά και του ροδανιού, θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις και ζώα επόμενης γενιάς(δεν συμφέρουν πάντα οι συγκεκριμένες εκτροφές, αλλά στην ανάγκη..). Καλό θα ήταν επίσης να βάλεις αρκετούς στάβλους από αυτούς από τους οποίους σου λείπουν ζώα (βατράχια, πουλιά,...) Σίγουρα θα ξαναμπούν γεννητούρια το Σαββατοκύριακο. Προσπάθησε τότε.
     
    Αρέσει σε poi94, 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  8. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους-ες. 78 σηματα πουλιων με 9 ζωα. 78 σηματα αμφιβιων με 1 ζωο. 78 σηματα ψαριων με 1 ζωο. Απολυτη ισορροπια...!!!!
     
    Αρέσει σε NOTHS58, -sia1971-, Dr.Kelly και 2 σε άλλους.
  9. skgskg

    skgskg Κόμης

    Αν κάποιος έχει βάλει παντού σε όλα τα τμήματα της φάρμας στάβλους και έχει το μπόνους 100% στους στάβλους κερδίζει τα διπλάσια ζώα, αν κανονικά έπαιρνε 1 ζώο τώρα θα παίρνει 2, από 2 ζώα 4, από 3 ζώα 6 και από 4 ζώα 8 οπότε συμφέρει κάποιος να χρησιμοποιήσει αυτό το μπόνους. Εγώ το χρησιμοποιώ και έχω μαζέψει πάρα πολλά ζώα.
     
    Αρέσει σε 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  10. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος με το δρωμενο ωρα για φυσαλιδες
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, αμφιθεα, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  11. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Χαίρετε!! Έτοιμο το δρώμενο και νέα αντικείμενα στη φάρμα μου!
    Τελικά υπάρχουν πιθανότητες οι εκτροφές να δώσουν και σήματα άλλης κατηγορίας.
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν! :music:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, αμφιθεα, nota.dim1802 και 7 σε άλλους.
  12. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Άγρια ζώα ήρθανε,
    πάλι στο Φαρμεράμα,
    κι όσοι δεν είχανε τροφές,
    πλαντάξανε στο κλάμα.

    Γιατί νέος εδώθηκε,
    ψαρόσταυλος,και ένα,
    μπουρμπουλιθοεργαστήριο,
    δεν μοιάζει,με κανένα.

    Κι αναβαθμήσεις,και λοιπά,
    μυστήρια,εσύ κρίνε,
    και δυό κουπόνια βοηθών,
    για χόρταση δεν είναι.

    Και καθώς είχα τις τροφές,
    τα ζώα,και την ώρα,
    γρήγορα το τελείωσα,
    και το ποστάρω τώρα.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε sissy1988, SISTRULLI, troullys και 18 σε άλλους.
  13. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπερα σας. Τελος και για μένα οι εκτροφες. Από τα λίγα πλέον δρωμενα με αξιόλογες ανταμοιβες σε σταβλους, εργαστηρια, σ.τ. και γενικά πολλά καλουδια. Αλλά με την απορία που εκφραζω παραπάνω όσον αφορά την ποικιλία ζώων στις διάφορες ομάδες. Μακαρι να διορθωθεί στο εγγύς μέλλον.
     
    Αρέσει σε 66romanou, αμφιθεα, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  14. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Ποσο ευκολα ειναι αυτα τα δρωμενα με τις εκτροφες, αμα βεβαια εχεις τις τροφες και τα απαραιτητα ζωα!!!! Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 11 σε άλλους.
  15. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    και για μενα τελος μακαρι να ηταν ολα ετσι
     
    Αρέσει σε .Rinoula., ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, αμφιθεα και 5 σε άλλους.
  16. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα... ελπίζω να ξαναμπούν σύντομα γεννητούρια.. γιατι δεν πρόλαβα ούτε τις μισές εκτροφές να κάνω...δυστυχώς έχουμε και δουλειές και ο χρόνος ήταν πολύ σύντομος
     
    Αρέσει σε sofiapao76, nota.dim1802, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  17. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα, ωραίο δρώμενο χωρίς τεράστιες απαιτήσεις και με λίγα κουπόνια επιτέλους, εκτός όλων των άλλων επάθλων ! Φαντάζομαι οτι το Σαββατοκυριακο θα ξαναβάλουν γεννητούρια για να χαρούν όλοι. ;)
     
    Αρέσει σε sofiapao76, nota.dim1802, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ και 9 σε άλλους.
  18. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα,
    θα συμφωνησω οτι ειναι ενα ωραιο δρωμενο αλλα χρειαζονται πολλες σ.τροφες για να ολοκληρωθει.
    Τελειωσα τα αμφιβια και τα ψαρια, οριακα μου εφθασαν οι σ.τροφες μου παρολο που πηρα αρκετες στο δρωμενο, ετσι σταματησα στο 2ο βημα των πουλιων. Ολα καλα ομως δεν εχω παραπονο.:)

    Να ευχηθω απο εδω σε ολους που ηδη γιορτασαν αλλα και σε ολους που θα γιορταζουν μεσα στο μηνα που εχει πληθωρα εορτων και δεν τους προλαβαινουμε. Χρονια πολλα παιδια με υγεια παντα!!!:inlove:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, GEPPO1, -sia1971- και 7 σε άλλους.
  19. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    το τελείωσα σήμερα επιτέλους.. απο τα ωραία αλλα δαπανηρά δρώμενα... αυτό το αστείο με τα αμφίβια και τα ψάρια πρεπει να σταματήσει... ή δεν πρεπει να ξαναμπουν σήματα αμφιβίων και ψαριών ή πρέπει να μπουν και νέα ζωάκισ...δεν γίνεται να βγάζουμε ολόκληρο δρώμενο μόνο με βατράχια και ψάρια..ένω στα υπόλοιπα έχουμε τόσες επιλογές... και άντε ας προσπεράσουμε τα ψάρια γιατί οι περισσότεροι έχουμε απόθεμα καθώς είναι απο τα πρώτα που μπήκαν στο παιχνίδι.. αλλά βατράχια πόσα να έχουμε?? νομίζω είναι ώρα και για ένα καινούργιο αμφίβιο...
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, -lousi-leon2001, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 6 σε άλλους.
  20. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλησπερα κι απο μενα..:D
    Τελος το δρωμενο των εκτροφων..Ολοκληρωθηκε ανετα και πηρα τις φυσαλίδες απο τα αμφιβια και την λιμνη του πλεκοστομου από τα ψαρια..Τα πτηνα , τα εφτασα μεχρι την μεση περιπου ,γιατι δεν ηθελα να ξοδεψω άλλες σ.τροφες ,μιας και δεν με ενδιεφεραν και
    τοσο τα υπολοιπα δωρα..
    Θα συμφωνησω κι εγω ότι στην κατηγορια των αμφιβιων που υπαρχει μονο ο βάτραχος για εκτροφη, χρειαζεται να προστεθει
    καποιο καινουριο ζωακι ,ώστε να εχουμε εναλλακτικες ..:sleepy:
    Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν ακομη..
    Φιλικα Βικυ.. :inlove:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, Coinhunter01, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.