Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Τρέλα για μακαρόν! "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*Hermes*-, 10/1/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού


    καλησπερα σε σενα κ ολους ...πολυ καλος ο πινακας αλλα το 39ο παιχνιδι μου βγηκε λαθος....
     
    Αρέσει στον/ην Hecuba.
  2. leyteris205

    leyteris205 Αρχάριος στο φόρουμ

    μπα δεν θα το προλαβω σημερα ανοιξα τη φαρμα θα περιμενω το επομενο ιβεντ , παρατηρησα οτι ζητανε πολλα πως τα προλαβαινετε παιδια ;
     
    Αρέσει στον/ην Hecuba.
  3. ΝΤΑΛΙΑ94

    ΝΤΑΛΙΑ94 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα. εγώ μ΄αυτόν τον πίνακα πέρασα τα τελευταία 20 στάδια. το 39 δεν το θυμάμαι... αλλά τις τελευταίες κινήσεις σε κάθε παιχνίδι τις έκανα μόνη μου. δεν ξέρω τί μπορεί να πήγε λάθος...
     
    Αρέσει σε Hecuba, dinaspyro, Lina123 και 2 σε άλλους.
  4. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος το δρώμενο.
     
    Αρέσει στους Hecuba, Lina123 και GEPPO1.
  5. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπερες..... καπου στην 5η/6η κινηση δεν μου βγαινε .... τελικα το βρηκα καπως οποτε ολα καλααααααα
    καλη μας συνεχεια
     
    Αρέσει στους Hecuba, Lina123, GEPPO1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  6. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Τέλος και από εμένα. Με βοήθησαν πολύ οι οδηγίες από τους συναγρότες τους οποίους και ευχαριστώ. Με παίδεψε το 22 που το έπαιξα 5-6 φορές για να το βγάλω γιατί ο χρόνος ήταν πραγματικά πολύ λίγος και μια μικρή καθυστέρηση για να δεις το ρολόι σου στοίχιζε. Καλή συνέχεια...
     
    Αρέσει στους Hecuba, Lina123, GEPPO1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  7. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα σε όλους!!!
    Αν και με καθυστέρηση 2 ημερών πρόλαβα και το τελείωσα.
    Ευχαριστώ πολύ τον Παναγιώτη για τους υπολογισμούς και την ΝΤΑΛΙΑ94 για τους πίνακες.
    Τους πίνακες τους χρησιμοποίησα μόνο στο ξεκίνημα για να μην ψάχνω με ποιο μακαρόν, θα ξεκινήσω τα υπόλοιπα τα έβγαλα μόνη μου.
    Μόνο το 37 έπαιξα 2 φορές και αυτό γιατί διάβασα την αρχή λάθος πίνακα:p Και άλλα 2 παιχνίδια που δεν θυμάμαι ποιά είναι που τα έπαιξα 2 φορές γιατί τα εγκατέλειψα από μόνη μου. (Το να παίζεις και να σου μιλάνε ταυτόχρονα είναι λίγο δύσκολο)
    Κατά τα άλλα πήρα τα πάντα και δεν άφησα τίποτα...
    [​IMG]

    Καλή συνέχεια και καλό σας βράδυ!!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, sofiapao76, Nantia123 και 3 σε άλλους.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.