Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το χιονοπόντικο I-VI

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 5/1/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Τελειωσε και η 3η αποστολη.
    Ξεκιναμε σε λιγο την 4η, στην οποια θα εχουμε σπερνοθερισματα μονο,χωρις αναδυομενα.
    Μην ξεχασουμε βεβαια να βαλουμε απο σημερα ,πολυωρα φυτα στην βασικη εκταση ,για τα αναδυομενα της 5ης αποστολης.
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
  2. alexbas

    alexbas Έμπειρος


    καλησπερα φιλη κ σε ολους.....
    καλα τα λες αλλα.......φωνη βοωντος.......
    υ.γ. ελπιζω να προλαβεις να το διαβασεις πριν διαγραφει οπως ολο οσα δεν βολευουν ως συνηθως.......
     
    Αρέσει στους μαρω69, -sia1971- και αμφιθεα.
  3. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Κουράστηκε...πολύ δουλειά,πάλι αυτός φυτεύει,
    τα Παγολούλουδα να βγουν,πολλά αυτός μαζεύει.

    Θα πάρει Παγοέπαυλη,και ένα Παγοκάστρο,
    Λιπάσματα,Σούπερ Τροφές,θα πρέπει νά'χει ''άστρο''.

    [​IMG]

    Και τρέχει να οργανωθεί,αύριο για να βγάλει,
    Λιωμένους τους Χιονάνθρωπους,σ' Αποστολή να βάλει.
     
    Αρέσει σε troullys, panos601, skias10 και 10 σε άλλους.
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ολοκληρωθηκε και η 4η αποστολη.
    Σημερα ,για την 5η αποστολη , μαζευουμε 280 αναδυομενα-χιονανθρωπους και φυτευουμε 1.320 παγολουλουδα
    (λιγοτερα εαν μας εχουν περισσεψει απο την προηγουμενη αποστολη).
    Επισης θα χρειαστουμε και 20 καμηλες.
    Καλη συνεχεια.
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε panos601, Dr.Kelly, nickoikono11 και 7 σε άλλους.
  5. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα και ομορφη Κυριακη σε ολους και ολες !!!
    Τελειωσε και αλλη μια αποστολη.
    Να υπενθυμισω οτι αναδυωμενα θα παρουμε και απο τις εκτροφες.
    Εχουμε και την προσφορα της μιας σ.τροφης για καθε εκτροφη, εως τις 11 το βραδυ, οποτε βαζουμε απο τωρα μερικες εκτροφουλες και θα βγει και η 5η αποστολη χωρις αγχος.
    Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια!:inlove:
     
    Αρέσει σε panos601, Panagiotiis, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    μην ξεχαστείτε όμως και μαζέψτε τις εκτροφές πριν ξεκινήσει το δρώμενο
     
  7. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Περιμενοντας τα αναδυομενα της πεμπτης αποστολης μιας και η ποσοτητα των παγολουλουδων ειναι ηδη ετοιμη και οι καμηλες ηδη υπαρχουν!!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, georgeoikonom2332000, Jimaras~for~ever!!! και 5 σε άλλους.
  8. skgskg

    skgskg Κόμης

    Τέλος και η 4η αποστολή πάμε για την επόμενη.
     
    Αρέσει στους gtrullis, αμφιθεα και -sia1971-.
  9. νικ2000

    νικ2000 Ανερχόμενος συντάκτης

    από όλυρα πήρα 88 αναδυόμενα ενώ χτες 115 είναι μάλλον λίγο μειωμένα λόγω του ότι είναι και σε εκτροφές
     
    Αρέσει στους skias10, αμφιθεα και -sia1971-.
  10. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αγαπητη φιλη/φιλε νικ2000 εχεις απολυτο δικιο! Τα αναδυομενα ειναι μειωμενα κατα το ημισυ αφου μπορουμε να δωσουμε σουπερ τροφες και να τα παρουμε απο τις εκτροφες!!!!!! Εγω απο ορτανσια επαιρνα 160 αναδυομενα και τωρα 85!!!!!! Εχω πολλες ομως σουπερ τροφες και θα τις χρησιμοποιησω για εκτροφες! Καλη συνεχεια σε ολους!!!
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 4 σε άλλους.
  11. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα παιδιά. Εγώ από γαρύφαλλο πήρα 117 αναδυόμενα, νομίζω πάνω κάτω τόσα μου έδινε στο γαρύφαλλο και στα προηγούμενα βήματα. Ωραίο event και εύκολο σχετικά, απλά πρέπει να έχουμε λίγο παραπάνω τον νου μας λόγω του περιορισμένου χρόνου των αποστολών. Μου άρεσε αρκετά. :)
     
    Αρέσει σε skias10, GEPPO1, Panagiotiis και 3 σε άλλους.
  12. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και η πεμπτη αποστολη! Βουρρρρ για την εκτη και τελευταια!!!!!!
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 8 σε άλλους.
  13. skgskg

    skgskg Κόμης

    Τέλος και η πέμπτη αποστολή πάμε για την τελευταία.
     
  14. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Oλοκληρωθηκε και η 5η αποστολη.
    Σημερα μονο σπερνοθεριζουμε, χωρις αναδυομενα.Θα χρειαστουμε 2510 γρανιτοχορταρα (εαν υπολογισα σωστα) και 1660 φασκομηλα.
    Να φτασουμε στο τελος για να παρουμε την φασολια.
    Ευχαριστω πολυ και τους καλους μου φιλους κι γειτονες για τους χιονανθρωπους.
    Καλα τελειωματα σε ολους.
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/1/21
  15. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Οι Αποστολές τελείωναν,σήμερα πέμπτη μέρα,
    Λιωμένοι εις την Βασική,Χιονάνθρωποι ως πέρα.

    Πολλά τα Χιονολούλουδα,πού'χα από χθες μαζέψει,
    κι έτσι σήμερα ριλάξ,κι ότι θέλει ας βρέξει.

    [​IMG]

    Τέλος καλό,όλα καλά,Καμήλες να ετοιμάσεις,
    γι αύριο Γρανιτόχορτο,και Φασολιά θα φτάσεις.
     
    Αρέσει σε troullys, panos601, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  16. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλημερα σε ολους! τα γρανιτοχορταρα που χρειαζομαστε ειναι 1970!
     
    Αρέσει στους jiorgos, -sia1971- και Panagiotiis.
  17. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εχεις δικιο. Λαθος το μετρημα.Ζητω συγνωμη.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  18. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    [​IMG] [​IMG]
    Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!
    Μαλλον καποιος ξενος διαχειριστης αλλαξε και τους ποντους της φασολιας; και απο τ.π.ε τους εκανε π.ε; ειναι αμαρτια καποιοι να χαλανε τα υπαρχοντα τους (σ.λ, σ.λ.ζ, σ.τ, τροφες,ζωα,ζωα εκτροφης κ.α) τα οποια για να αποκτησουν ριχνουν αληθινα λεφτα νομιζω για να παρουν καποιους ποντους του νησιου σε 162 ωρες...... να μου πεις φταις που δεν κοιταξες την φασολια απ την αρχη εκει πανω που βγαινει .....η ακομα ακομα που δεν μπηκες σε ενα ξενο φορουμ παλι.....φταιω!!!

    Το οτι ζητας συγνωμη ειναι σεβαστο. Το οτι σβηνεις τα μηνυματα να το πω φασιστικο;
    Έχουμε ζητήσει βοήθεια πολλάκις αλλά δεν βλέπω αυτοί που κρίνουν και ζητούν την παραίτηση των συντονιστών να προσφέρθηκαν ποτέ να βοηθήσουν.
    Λοιπον: επειδη σε μενα αναφερεσαι να σου πω πως το ειπα: στην αγορα εργασιας (δεν ξερω τι σχεση εχεις μαυτη) οποιος κανει λαθος που στοιχιζει καρατομειται.αν ειναι ceo η ζηταει συγνωμη η παραιτειται ενιοτε παει και φυλακη (σε αλλες χωρες) Αυτο ειναι μια γενικη προσεγκιση και δεν απευθυνομουν σε κανεναν απο σας.Πιστευω να ειναι κατανοητο. Τωρα οσο εχει να κανει με την βοηθεια: Εγω ειμαι εργολαβος οικοδομων χρονια τωρα πολλααα..πως να βοηθησω; καποιες λιγες γνωσεις εχω απο υπολογιστες αλλα ;;εβγαλα μια βοηθεια για το ανοιγμα των σεντουκιων να μην γυρναει παλι στην αρχη ...την ειδες; ειπες τιποτα; βοηθεια δεν ειναι; τελος παντων το να σβηνεις τα μην θεωρω οτι δεν ειναι σωστο κανεις δεν εβρισε ολοι ηταν κοσμιοι
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/1/21
    Αρέσει σε pigara, Megas_kokoriko, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  19. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Υπήρχε τυπογραφικό λάθος στις ΣΕ το οποίο και έχει διορθωθεί. Ζητάμε συγνώμη για αυτό.

    Σε αυτό το σημείο να σας υπενθυμίσω οτι οι συντονιστές τις τελευταίες εβδομάδες κάνουν τα δυνατά για την ομαλή μεταφορά στο Unity και είναι λογικό να υπάρχουν τέτοιου είδος λάθη από την κούραση.

    Αυτο που δεν είναι λογικό και μάλιστα είναι μη αποδεκτό είναι τα σχόλια που διέγραψα!!!
    Λυπάμαι γιατί μερικοί ψάχνουν την παραμικρή αιτία για να επιτεθούν στους συντονιστές και μάλιστα αυτή την περίοδο.
    Έχουμε ζητήσει βοήθεια πολλάκις αλλά δεν βλέπω αυτοί που κρίνουν και ζητούν την παραίτηση των συντονιστών να προσφέρθηκαν ποτέ να βοηθήσουν. Μόνο επικρικικές αναρτήσεις διαβάζω. Για το λόγο αυτό δεν δίνουμε καμία σημασία σε αυτά τα πικρόχολα σχόλια.

    Σας παρακαλώ να δείξετε κατανόηση. Κάθε επόμενο σχόλιο με αυτό το περιεχόμενο θα διαγράφεται.
     
  20. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    To δρωμενο ολοκληρωθηκε.Τελειωσε και η 6η και τελευταια του αποστολή.
    Βιαστηκα να το τελειωσω μεσα στο χρονικο περιθωριο που είχαμε, πριν απενεργοποιηθεί ο flash,γιατι από αυριο
    με το client δεν ξερω κατά ποσο θα μπορουσα να παιξω χωρις προβλήματα.
    Η φασολια είναι λοιπον στην θεση της .
    Καλη συνεχεια σε ολους.
    Καλο σας ξημέρωμα.
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, sofiapao76, noulaki99 και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.