Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το τραγούδι της Ίνγκριντ

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    NikosRizo επανειλημμένα βάζεις μια εικόνα στο φόρουμ και μετά την διαγράφεις απο το site που την ανεβάζεις και δημιουργείς πρόβλημα στο φόρουμ. Κάθε ποστ με εικόνα που έχει ανενεργό λινκ θα διαγράφεται και θα παίρνεις τους ανάλογους πόντους ποινής.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  2. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] για την τιμή των όπλων!xD
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GaTe987, jimixatz και 12 σε άλλους.
  3. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Κι εγώ θέλω να ευχαριστήσω όσους με βοήθησαν στο αίτημά μου για μπουκαλάκια.
    Μου περίσσεψαν 22 μπουκαλάκια, 106 αστερονομίσματα και 1.367 φυτά του δρώμενου.
    Από τα άλλα δώρα, κατάφερα να πάρω τις σούπερ τροφές και τα πάρτι εισιτήρια.
    Σ' αυτά ήμουνα λίγο τυχαιρούλα... ένα μόνο μου έμεινε για να κλειδώσω και τη φασολιά των πουλιών.

    [​IMG]
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    eeelenaki λυπάμαι που θα το πω αλλά βλέπω οτι αρνείσαι να ακολουθήσεις τις υποδείξεις μας και πλέον φαίνεται οτι το κάνεις εσκεμμένα!

    Σου έχουμε πει άπειρες φορές οτι για το κάθε πράγμα υπάρχει ειδικό θέμα.
    Μπορείς να μου δείξεις πως ακριβώς συσχετίζεται το δρώμενο της Ιγκριντ με την σειρά απο τα πάρτι εισιτήρια;

    Για τελευταία φορά σε καλώ να συνεργαστείς. Διαφορετικά θα υποστείς τις συνέπειες χωρίς καμία προειδοποίηση.
     
  5. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    ναι μπορώ να σας πω... αν κοιτάξετε παραπάνω, και σε άλλες ανάλογες συζητήσεις από δρώμενα, θα δείτε ότι και άλλοι συναγρότες μου, λένε τι έχουν βγάλει από τα μυστηριώδη δεντρίλια, ή στάβλους.
    Εγώ δεν αγόρασα πάρτι εισητήρια, απλά έπαιξα αυτά που κέρδισα από το δρώμενο και απλά δείχνω ότι ήμουν τυχαιρή, σε αντίθεση από κάποιους άλλους που είδα ότι πήραν πχ δεντρίλια και πήραν μικρά δέντρα.
     
    Αρέσει στους maria_palou, kolokythopitas και heavymetal7.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Πήρες και σούπερ τροφές απο το δρώμενο.
    Θα πρέπει να περιμένουμε να μας δείξεις και τα αποτελέσματα απο τις εκτροφές που θα κάνεις; :oops:

    Σε παρακαλώ να προσέχεις τι γράφεις και που. Επαναλαμβάνεις μονίμως τα ίδια λάθη και αγνοείς κάθε παρατήρησή μας.


    ----------

    Το δρώμενο έχει ολοκληρωθεί. Σας ευχαριστούμε όλους για τις συμμετοχές σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.