Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το τραγούδι της Ίνγκριντ

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    η συνταγή είχε δωθεί πάλι από την χήνα
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Σκανδιναβική-Σάγκα.17621/#post-115006
    και ναι την είχες πάρει graganta
    https://board-el.farmerama.com/inde...ο-Σκανδιναβική-Σάγκα.17624/page-7#post-115401

    Βέβαια με τόσα απανωτά event δεν είναι πλέον δυνατόν ούτε να θυμόμαστε αλλά ούτε και να χαρούμε τα διάφορα δώρα που παίρνουμε
    Ακόμη δεν έχω βάλει τους νέους στάβλους και εργαστήρια απο το προηγούμενο
    >:(
    Όσο όμορφα και να είναι τα event τα δώρα κλπ κλπ
    πιστεύω ότι πρέπει να γίνονται κάποια διαλείμματα.
    Τα event πλέον έχουν γίνει ο κανόνας του παιχνιδιού και έχει χαθεί το χαλαρό παιχνίδι φάρμας 8)

     
    Αρέσει σε *mava*, -foivos2000-, ΔΙΑΚΟΣ και 19 σε άλλους.
  2. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, μέχρι στιγμής έχω πάρει την φασολιά και το διακοσμητικό ''Η Βαλκυρία τραγουδά''!!! Ελπίζω να πάρω και τα άλλα .:mad::oops:;)
     
    Αρέσει σε eeelenaki, LILA413, psipsi1978 και 8 σε άλλους.
  3. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα και απο μενα,επιτελους πηρα τη φασολια και το αυτοκολητο !!τωρα θα προσπαθησω για τα δωρα,δεν θα προλαβω να τα παρω ολα για αυτο θα πρεπει να διαλεξω, καλη συνεχεια σε ολους!!!
     
    Αρέσει σε maria_palou, Gulit1, eeelenaki και 8 σε άλλους.
  4. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    παιδια μου αρεση πολυ η χήνα μου, την βαζω να κε κε διζει 4 φορες και μετα το ανυπερβλητο ! τελεια θελω να γινει μονιμο παιχνιδι κατι σαν τα καθημερινα δώρα...... θα την κάνω την χηνα ,,,,,,Ρέμο..............!!!!!!!!!

    υπομονη έχει και χειροτερα!!! δεντρα 20 σάωρα 14! Κάνε την χηνα σου παπια να μαθουν αυτοι που δίνουν τα αναδυομενα λιγοστα και με το τσιγγέλι.


    συγχώνευση δημοσιεύσεων
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 2/10/16
    Αρέσει σε Gulit1, eeelenaki, biki2004 και 4 σε άλλους.
  5. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    πήρα την φασολιά με τα διακοσμητικά, τις σουπερ τροφές και τους στάβλους κέρδισα 2 βυδρες, 1 κόκκινη λιμνούλα παπιών και 1 ταρανδούλη πορτοκαλί. Θα πάρω και τις μπανάνες και μετά τα διακοσμητικά ξανά αν μπορέσω.
     
    Αρέσει σε Gulit1, eeelenaki, gtrullis και 7 σε άλλους.
  6. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, εχω καταφέρει να πάρω την φασολιά, αλλά την χήνα την βλέπω στην κατσαρόλα να κάνει παρέα στις πατάτες:mad:
    Με τα φυτά παλεύω εδω και ώρες. Τελικά όποιο δρώμενο έχει αστερονομίσματα δεν το χω με τίποτα, η τύχη ήταν την πρώτη φορά και μετά έφυγε για άλλα μέρη μαγικά:p

    edit: Φασολιά χωρίς διακοσμητικά... αυτά προσεχώς που χλωμό το βλέπω
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/10/16
    Αρέσει σε dkokka, Gulit1, eeelenaki και 11 σε άλλους.
  7. NikosRizo

    NikosRizo Νέος ειδικός

    Μόνο ο κύκνος, ο άρκευθος, τα δυο γκρέιπφρουτ και το μανγκοστίν που έψαχνα άξιζαν, τα υπόλοιπα απογοήτευση!
    Πήρα και τις σ.τ, τους πάρτυ γύρους, τις χρυσές μπανάνες, το κουπόνι και θα προσπαθήσω και για τα αστεράκια και την συνταγή
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/10/16
    Αρέσει σε eeelenaki, sofiapao76, skareleni και 3 σε άλλους.
  8. titanikos1

    titanikos1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εγω κερδισα η βαλκυρια τραγουδα για τουσ πε κ το αυτοκολλητο επειτα οτι μπορεσω και κερδισω απο το τιποτα κατι ειναι κ αυτο
     
    Αρέσει σε eeelenaki, sofiapao76, skareleni και 3 σε άλλους.
  9. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,πολύ καλό το εβεντ και με υπέροχα δώρα;),τόσο καιρό μάζευα τα φυτά του εβεντ και τώρα μου λείπουν τα αναδυόμενα,πως έχουμε γίνει έτσι :oops: παιδιά,ποιο παλιά έβαζες τα φυτά του δρώμενου και μάζευες τα αναδυόμενα,τώρα εάν δεν έχεις εξευγενισμό, σούπερ λίπασμα,και αγροτικούς βοηθούς, δύσκολα, μα πολύ δύσκολα, 8)βγάζεις εύκολα τα εβεντ και ειδικά το συγκεκριμένο που έχει βαθμό δυσκολίας μέτριο,δηλαδή εάν είχε βαθμό δυσκολίας ,δύσκολοo_O, δεν θα το τέλειωνε κανένας,σημειωτέων ότι έχω όλες τις παραπάνω ευκολίες του παιχνιδιού και με 96 ώρες βοηθούς :sleepy:και δεν το έχω καταφέρει ακόμη δεν λέω να μας δοθεί στο πιάτο το εβεντ,άλλα να είναι ποιο βάτο απ΄όλους .να είστε όλοι πάντα καλά :).
     
    Αρέσει σε Gulit1, markos5560, eeelenaki και 16 σε άλλους.
  10. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Είμαι πολύ χαρούμενη xD
    το όνειρο μου επιτέλους έγινε πραγματικότητα.
    Άργησε βέβαια λίγο, περίμενα 154 επίπεδα για να αποκτήσω
    ....
    [​IMG]
    ναι ναι μια ολόκληρη χχλ μηλιά :D

     
    Αρέσει σε -foivos2000-, zaxaroula80, mariavet και 27 σε άλλους.
  11. mpempeto13

    mpempeto13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    πηρα την φασολια αντε να δουμε κ για κανενα δωρακι τωρα καλη επιτυχια σε ολους
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, eeelenaki, GaTe987 και 4 σε άλλους.
  12. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδια από το 1ο (για σήμερα) με την 1η κιόλας:

    [​IMG]

    και το σκο ήταν 9 9 9 xD
     
    Αρέσει σε mariavet, Louisa, psipsi1978 και 10 σε άλλους.
  13. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Είμαι αρκετά χαρούμενη για το συγκεκριμένο event. Τα περισσότερα σκορ που κάνω είναι 50άρια και 40άρια και μια φορά 32 γιατί ξεχάστηκα και είχα φτάσει στο 5ο τραγούδι και νόμιζα ότι είμαι ακόμα στο 4ο τραγούδι.
    Έχει πολύ ταλέντο αυτή η χηνούλα, όσες φορές και να την ακούσω, με κάνει και γελάω.:p
    Αλλά το καλύτερο είναι όταν βάζουν την βαθμολογία και τα 3 ζωάκια και μάλλον από το άγχος τους βάλανε το 8άρι ανάποδαxD
    Ήδη έχει κλειδωθεί η φασολιά και παίρνω από τα διάφορα δενδρύλια, σταύλους και σούπερ τροφή.
    Έβαλα μερικά από τα σκορ μου για να δείτε και εσείς.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Πάντως μέχρι στιγμής έχω πετύχει 555, 666, 777, 888 και 999. Που θα πάει μέχρι να τελειώσει δεν θα πετύχω και 3 10άρια; 'Ετσι για να το ευχαριστηθώ; Καλημέρα και καλή συνέχεια!!!!
     
    Αρέσει σε LILA413, Gulit1, psipsi1978 και 13 σε άλλους.
  14. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Μόλις σήμερα κατάφερα και κλείδωσα τη φασολιά. Πήρα άλλη μία φορά το διακοσμητικό "πάρτι με νέκταρ".
    Άργησα λίγο να παίξω γιατί είχα πολλές τροφές στο μύλο να γίνονται... Έχω 6.367 φυτά, αλλά μόνο 4 μπουκαλάκια τώρα.... Από χθες έχω βάλει πολύωρους στάβλους και θα συνεχίσω έτσι...

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε maria_palou, gtrullis, jimixatz και 9 σε άλλους.
  15. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Πήρα και το μικρό διακοσμητικό και κλείδωσα την φασολιά αύριο θα κοιτάξω να πάρω κάτι απο τα διάφορα. Καλό βράδυ.o_O:sleepy:
     
    Αρέσει σε skareleni, ath, *ΜΑΜΑ* και 10 σε άλλους.
  16. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,τελικά με πολύ μεγάλη προσπάθεια :pκαι αφού άφησα πάλι,συνειδητά τα αστεράκια και τις τάρτες κατάφερα επιτέλους να τελειώσω το εβεντ:) ,να είστε όλοι πάντα καλά,καλό βράδυ.
     
    Αρέσει σε Gulit1, skareleni, ath και 11 σε άλλους.
  17. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Καλή σας μέρα.Μόλις το τελείωσα και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι πήγε λάθος σε μένα.Με δυσκολέψανε πολύ τα αναδυόμενα με αποτέλεσμα να αναγκαστώ να κάνω εξευγενισμό εχθές το απόγευμα γιατί έβλεπα ότι δεν βγαίνει.Εκτός των άλλων με κούρασε αφάνταστα και χαρακτηρίζω το δρώμενο ως βαρετό.Θα μου πείτε τα δωράκια είναι καλά.Ναι θα συμφωνήσω! Όμως, η βαρυγκόμια μου, για αυτό το δρώμενο, ξεπέρασε την καλή μου διάθεση για τα δώρα.Τι να πω..
    θα συμφωνήσω απόλυτα με
    evieva ποστ #41 και graganta #38.
    Να είστε όλοι καλά και καλή συνέχεια στο παιχνίδι.

     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nota.dim1802, Gulit1 και 13 σε άλλους.
  18. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλό μεσημέρι στην αγροτοπαρέα, και ναι επιτέλους η τύχη μου έσκασε μύτη και κατάφερα να κλειδώσω την φασολιά. Τα αναδύομενα δε με παίδεψαν καθόλου. Τα φυτά αντιθέτως μ έσκασαν μέχρι να τα μαζέψω, αλλά τέλος καλό όλα καλά... Γλύτωσε η χήνα την κατσαρόλα:p
    Πάμε για το επόμενο τώρα, και καλή επιτυχία σε όσους το προσπαθούν ακόμη
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Gulit1 και 9 σε άλλους.
  19. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    ευχαριστω πολυ οσους με βοηθησαν με μπουκαλακια και μολις τωρα πηρα και το τριτο διακοσμητικο.Τελεια...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 3 σε άλλους.
  20. NikosRizo

    NikosRizo Νέος ειδικός

    [​IMG]Κατάφερα να πάρω όσα χρειαζόμουν, πάμε για το επόμενο event!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Gulit1 και 9 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.