Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Το τουρ των ρακούν"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*Hermes*-, 9/8/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*Hermes*-

    -*Hermes*- Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο :


    "Το τουρ των ρακούν"

    [​IMG]



    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.



    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.
    Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες ενότητες για βοήθεια.


    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Το-τουρ-των-ρακούν.35841/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Το-τουρ-των-ρακούν.35840/


    Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση!


    [​IMG]

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα στην αγροτια που απο οτι βλεπω ολοι εισαστε στις παραλιες και δεν γραφει κανεις :p:p ετσι ας γραψω εγω που επιφυλασομαι για τις δυο επομενες εβδομαδες να μην κανω τιποτα:) εχουμε και λεμε λοιπον
    σηματα πουλιών 115
    σηματα αμφιβιων 130
    σηματα αρθροποδων 95
    εχουμε και εκπτωσεις οποτε με 340 σ τροφες ειμαστε οκ.. τα δωράκια πολύ καλα και η φασολιά εξαιρετική.. και φυσικα κοκκινομαγουλιθρα και πελεκανος, τα σπάνε.. καλη διασκεδαση παιδια

    το λινκ με τις κατηγορίες ζωων
    https://board-el.farmerama.com/threads/Κατηγορίες-ζωών.22847/
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/8/23
    Αρέσει σε soyla74, skias10, nickoikono11 και 23 σε άλλους.
  3. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    η φασολια τελικα ειναι 200% για εκτροφες
     
    Αρέσει στους skias10, nickoikono11, Hecuba και σε ακόμα ένα άτομο.
  4. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Είπα δε θα ξαναγράψω, αλλά αυτό ήταν αδιανόητο. Τόσες απαιτήσεις σε ζώα εκτροφής και σ.τροφές για ένα 200% στις εκτροφές? Οι συχνές ερωτήσεις μέχρι πριν λίγο, δε ξέρω για τώρα, έγραφαν 200% γενικό μπόνους. Δε ξέρω πραγματικά γιατί να συμβαίνουν αυτά?
     
    Αρέσει στον/ην Hecuba.
  5. -*Hermes*-

    -*Hermes*- Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ναι έχεις δίκιο. Είναι αδιανόητο να κάνουμε ένα λάθος στις συχνές ερωτήσεις , αλλά μήπως να θεωρήσουμε και αδιανόητο το γεγονός ότι δεν υπάρχει κάποια κατανόηση στο γεγονός πως με τόσες δύσκολες μέρες τα λάθη είναι ανθρώπινα;
    Η κυρία Thumbelina κάνει τόσο αγώνα με τους πίνακες καθημερινώς και πολλές φορές εκ παραδρομής γίνονται λάθη. Εγώ επιλέγω στην παραλία πολλές φορές να τη βοηθάω για να μην υπάρχουν λάθη και επιλέγω επίσης να μην είναι ξέγνοιαστος και ήρεμος , γιατι; Για να έχουμε τέτοια αντιμετώπιση; Και όχι μόνο εμείς. Και όλη η συντονιστική ομάδα!

    Και εδώ έχουμε την ίδια απορία
    Ξες τι απορώ και εγώ ; Που δεν υπάρχει κατανόηση στο έργο μας;
    Ωραία έφαγες 300 σ. Τροφές και τι το τόσο κακό ; Τόσες ωραίες αμοιβές έχει ενδιάμεσα; Μήπως απλά υπάρχει κάτι άλλο και όχι ότι άλλαξε η φασολιά;
    Εμένα πάντως με θλίβει όλο αυτό!
    Κατανόηση ζητάμε! Άνθρωποι είμαστε όλοι...

    Και για να δεις τη διαφορά, ρίξε μια ματιά εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/φασολία-τουρ-των-ρακούν.35859/#post-247731
    Πόσο πιο απλά και όμορφα λύνονται τα πράγματα!
     
    Αρέσει στους crazyfarma, assamar, jimixatz και σε ακόμα ένα άτομο.
  6. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και σε σένα. Ούτε καν γνωρίζω ποιος "υπολογίζει"τα δρώμενα και δεν είναι δουλειά μου να γνωρίζω.Ούτε αναφέρθηκα στη thumbelina. Έχω δικαίωμα να γράψω την άποψη μου, χωρίς να προσβάλω ,αλλά και χωρίς να μασάω τα λόγια μου. Εάν κάποιοι γνωρίζαμε τι ακριβώς δίνει η φασολιά, δεν θα παίζαμε.Απλά πράγματα!
    Μήπως υπερβάλλετε κύριε? ή είστε τόσο ευαίσθητος? Εσείς βλέπετε πως μας αντιμετωπίζεται...σας παρακαλώ πολύ γιαυτό είπα να μη ξανασυμμετέχω στο φόρουμ ,όπως και πολλοί άλλοι. Το φόρουμ έχει αδειάσει αν το παρατηρήσατε.
    Σοβαρά τώρα? δε κατανοούμε το έργο σας? Διακρίνει αδικία και δε σχολιάζω περαιτέρω...
    Αν μου επιτρέπεται, μπορώ να κρίνω και να αποφασίζω εγώ τι πρέπει να "τρώω" και τι όχι στη φάρμα μου?
    Μή θλίβεστε, υπάρχουν πιο σοβαρά θέματα να σας θλίβουν...το ήξερα πως λέγοντας την άποψη μου θα βρω μπελά. Κατανοήστε κι εσείς πως όλοι οι άνθρωποι δεν είναι το ίδιο και ο καθένας έχει τη προσωπικότητα του.Ο σεβασμός πρέπει να είναι αμοιβαίος. Και όπως ξέρουμε, το σεβασμό τον κερδίζουμε και δε τον απαιτούμε. Καλές διακοπές κάντε μια βουτιά και για εμάς, που αδυνατούμε να φύγουμε από το κλεινόν άστυ.
     
    Αρέσει στους panior, ροζταυρακι και kadim65.
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το φόρουμ είναι βοηθητικό μέσο για ενημέρωση, διευθέτηση προβλημάτων και ερωτημάτων. Αυτός είναι ο σκοπός του.
    Ουδέποτε ήταν ή θα είναι κάτι άλλο. Άν νομίζεις οτι επειδη δεν βλέπεις σπαμ μηνύματα, το φόρουμ είναι άδειο, τότε κάτι έχεις καταλάβει λάθος. Ασε εμάς που ξέρουμε τα στατιστικά να ξέρουμε αν είναι άδειο ή όχι.


    Στατιστικά βλέπω οτι ολοκληρώνεις όλα τα δρώμενα ανεξάρτητα τι δίνει η κάθε σειρά και δεν διαλέγεις τι θα ολοκληρώσεις βάση των επάθλων. Οπότε με βάση τα στατιστικά σου, θα συμμετείχες στο δρώμενο έτσι και αλλιώς οπότε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προκαλείς αυτό αυτό το σκηνικό.

    Εν πάση περίπτωση, αμα θες επικοινώνησε με την υποστήριξη και ρώτησε αν μπορεί να σου επαναφέρει το λογαριασμό στην πρωινή κατάσταση αφαιρώντας σου ΟΛΑ όσα έχεις κερδίσει από το δρώμενο, τις εκτροφές και ότι έχεις εκμεταλλευτεί ως τώρα.
     
    Αρέσει στους Lina123, jimixatz, toylaaaaa και σε ακόμα ένα άτομο.
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλος το δρώμενο, ο πελεκανος εχει αραξει στην φαρμα μου
    η φασολια παροτι άλλαξε και επειδη αυτα συμβαινουν, δεν χαθηκε και ο κοσμος.. εμενα προσωπικα το δελεαρ ηταν το σεντουκι και οχι το 200%.. εξακολουθει και ειναι μια πολυ καλη φασολια για τα δικα μου γουστα.. άλλωστε πολλές φορες το δελεαρ ειναι μονο το πίκολο και παίζουμε μεχρι τελους, πόσο μαλλον μια φασολια που δινει καθημερινα ενα σεντουκι εκπληξεων,,, και φυσικα μονο και μονο για την κοκκινομαγουλιθρα και τον πελεκανο, αξιζε με χιλια αυτο το δρωμενο
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/8/23
    Αρέσει σε nota.dim1802, αμφιθεα, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  9. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Τέλος με το δρώμενο. Τώρα γιατί τόσος λόγος για μία φασολιά δεν το καταλαβαίνω, στην τελική πάρτην και άστην στις ατελείς αν δεν αρέσει σε κάποιους. Ούτε σε εμένα άρεσε προσωπικά, αλλά δεν βρίσκω τον λόγο να βαράμε την συντονίστρια για ένα λάθος.
    Εδώ εμείς και δεν μπορούμε να παίξουμε με την ζέστη και λέμε τα ζητούμενα πολλά κλπ κλπ....Εκτός και αν φαντάζεστε ότι οι συντονιστές ζούνε σε άλλο πλανήτη με πιο πολύ δροσιά για αυτό και η επίθεση.... Αν είναι έτσι να μας πουν και εμάς που είναι να πάμε γιατί δεν την παλεύουμε άλλο την ζέστη.....
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους!!!!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, sofiapao76, skias10 και 8 σε άλλους.
  10. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Πηρα τη φασολιτσα και τη φωλια πελεκανου που δεν ειχα!!!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 8 σε άλλους.
  11. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    k.Lina ποιος βαρεσε τις συντονίστριες? Έλεος μια απορία εξέφρασα. Επιτέλους δεν υπάρχουν δράκοι στο παραμύθι...πολυ εύκολα βγάζετε συμπεράσματα ,μπράβο!
     
    Αρέσει στους panior, ροζταυρακι και nickoikono11.
  12. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε Hecuba, nota.dim1802, assamar και 6 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους.
    [​IMG]
    Ολοκληρώθηκε και για μένα το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε Hecuba, nota.dim1802, jimthrilosgate7 και 7 σε άλλους.
  14. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους, πάρα πολύ ωραίο δρώμενο με καταπληκτικά δωράκια. Είναι πραγματικά τέλειο όταν δίνουν νέους στάβλους.
    Κυρίως αυτήν την νεροχελώνα που κυνηγούσα στο "πάρε δώσε" και τώρα ήρθε έτσι απλά. Πάντα τέτοια !!
     
    Αρέσει σε Lina123, sofiapao76, toylaaaaa και 4 σε άλλους.
  15. crazyfarma

    crazyfarma Ανερχόμενος συντάκτης

    Ολοκλήρωσα και εγώ σήμερα το δρώμενο!
     
    Αρέσει στον/ην Hecuba.
  16. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο τελείωσε και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.