Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το σπίτι στον λόφο

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 14/10/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    πφφφ να μην μπορώ να πω έναν καλό λόγο,
    τι θέλω και μιλάω >:(

    θα συνεχίσω να λέω αυτά που ξέρω καλά xD

    και ναι από τον νέο τρελλοχώρο βρήκαμε ιδέα για παραπάνω αναδυόμενα στην πανσέληνο
    8)

     
    Αρέσει σε kolokythopitas, picantinio2012, pap100 και 7 σε άλλους.
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    εγω θα την ρώταγα αλλιώς!!! αν έπαιξε το τρέχον δρώμενο για να φτιάξει καλο απόθεμα...και αν η απάντηση είναι ναι! τότε καλε πως τα κατάφερες evieva;
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, sofiapao76 και empotonaki.
  3. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δεν συνηθίζω να σχολιάζω δρώμενα. Αργά ή γρήγορα, εύκολα ή δύσκολα όλα τα ολοκλήρωνα. Στην προκειμένη περίπτωση, δεν τα κατάφερα, και έχω ενοχληθεί. Και δεν τα κατάφερα γιατί μου έλειπαν 50 μαραφέτια. Όχι 1 ή 2. Και είμαι και μεγάλο επίπεδο. Δηλαδή, τα μικρά τι ελπίδες είχαν;
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jewel, Gulit1 και 10 σε άλλους.
  4. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Τελικά πρόλαβα να πάρω και της 4 χρυσές μπανάνες και να ολοκληρώσω τα 40 από τα 41 δωμάτια μιας και δεν πήρα το αυτοκόλλητο που δεν με απασχολεί ιδιαίτερα , οπότε όλα μια χαρά. :D
     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, kolokythopitas, misirli και 10 σε άλλους.
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παρόλο που πήρα το αυτοκόλλητο, που και μένα δεν με απασχολούσε ιδιαίτερα, και εκεί φαίνεται την πάτησα, και δεν τα κατάφερα και πολύ καλά στο τέλος. Τις 4 χρυσές μπανάνες τις έβαλα στο τσεπάκι μου χαχα

    υ.γ. εντάξει μόλις είδα στο φόρουμ ότι αύριο ξεκινάει halloween αυτό σημαίνει ότι ο χώρος πανσελήνου έκλεισε μόνο για μια μέρα χαχα xD
     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, jewel, pap100 και 3 σε άλλους.
  6. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,πως γίνεται και πάντα κάτι συμβαίνει σε μένα δεν μπορώ να το εξηγήσω,εκεί που ήμουν μπροστά στο δρώμενο,ξαφνικά βρέθηκα μια μέρα πίσω και μια μέρα στη δουλειά λίγο πριν το τέλος του εβεντ...και έμεινα στην προσπάθεια,έτσι δεν κατάφερα πάλι να πάρω όλα τα δώρα που ήταν <<υπέροχα>>,ελπίζω κάποτε να στρώσουν τα πράγματα,γιατί δεν πάει άλλο,ευτυχώς που υπάρχει και το παιχνίδι και ξεχνιέμαι λίγο .να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε graganta, sofiapao76, toylaaaaa και 4 σε άλλους.
  7. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει και η συζήτηση κλείνει.

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.