Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το μυστήριο των βοτάνων

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 7/8/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. χρηστος1

    χρηστος1 Προχωρημένος

    Και εγώ κατάφερα να τελειώσω αλλά πιστεύω πως πλέον KAI η εταιρεία λαμβάνει υπόψιν της στο σχεδιασμό των event οτι κάποιοι έχουν 85 φάρμες όπως αναφέρει και ο συμπαίκτης sylvart
     
  2. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    πουλησα 1200 φυτα στη λαικη ολα αχρηστα σε μενα ,τουλαχιστο πιστευω οτι βοηθησα αλλουςκαι δεν με νοιαζει αν εβγαλα και ποσα χορτοταληρα.Εγω παντως λογω ελλειψης μπλε μουρου πληρωσα και πηρα τη φασολια με φιορινια,τι να πω?μπραβο στην εταιρεια που καταφερε και μου τα πηρε
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  3. 66romanou

    66romanou Προχωρημένος

    Τελικά δεν μου έφτασαν τα φυτά, μολονότι άνοιξα όλα τα σεντούκια από τα 60 βήματα και τρία έξτρα σεντούκια που είχα φτιάξει...
     
    Αρέσει στους Gulit1, kolokythopitas και sofiapao76.
  4. haochi

    haochi Νέος ειδικός

    Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές, ξόδεψα απίστευτες ποσότητες σε όλα και στο παρά ένα, το τελείωσα!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nota.dim1802, aposperitis1 και 2 σε άλλους.
  5. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    εγω δεν το τελειωσα !! αν και χαλασα τοσες σουπερ και ζωζως λιπασμα και σουπερ . δεν πειραζει καλα να ειμαστε . αλλα οχι αλλα δρωμενα αυγουστιατικα ελεος πια . για να πληρωσω ουτε συζητηση δεν περισευουν !!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, graganta και 2 σε άλλους.
  6. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα,
    κι εγώ στο τσακ και με μεγάλη βοήθεια από την λαϊκή, μπόρεσα να ολοκληρώσω το δρώμενο.

    Σχετικά με το γεγονός της λαϊκής, επιτέλους η εταιρία την συμπεριέλαβε στο δρώμενο, και ελπίζω να συνεχίσει να το κάνει μήπως και ολοκληρώνουμε όλοι μας όλα τα δρώμενα.

    Τώρα όσον αφορά το γεγονός ότι κάποιοι έχουν περισσότερες φάρμες... προσωπικά, αν κι εγώ συμπεριλαμβάνομαι σε αυτούς, δεν μπορώ να καταλάβω που μπορεί να βοηθήσει αυτό από την στιγμή που όπως είδα την λαϊκή δεν υπάρχει μία στο εκατομμύριο περίπτωση να μπορεί να "σπρώξει" κάποια φάρμα του πουλώντας του φυτά δρώμενου... εκτός του ότι πολλοί από αυτούς βοήθησαν πουλώντας τα φυτά του δρώμενου στην λαϊκή βοήθησαν και τος υπόλοιπους.

    Τώρα αν κάποιος πρόλαβε και ολοκλήρωσε το δρώμενο σε περισσότερες από μία φάρμες... μπράβο του - για εμένα σημαίνει ότι αφιέρωσε και πολύ περισσότερη ώρα από εμένα... οπότε γιατί όχι.

    Άποψή μου και φυσικά και κάποιοι μπορεί να είναι άλλης άποψης.

    Τέλος θέλω να ευχαριστήσω όσους έβαλαν προς πώληση φυτά στην Λαϊκή 13 πριν την λήξη του δρώμενου, καθώς λόγο εργασίας στο τσακ πρόλαβα και το ολοκλήρωσα.

    Καλή συνέχεια
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, kolokythopitas, 2014chr και 8 σε άλλους.
  7. koupaki

    koupaki Ανερχόμενος συντάκτης

    χμμμμμμμμμμμ,,,,,,,ναι ναι και σε έξυπνες προτάσεις κάποιων,,,,,,,
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και elenigri.
  8. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Που σημαίνει ότι ακολούθησα έξυπνη πρόταση ποιανού;;
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  9. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    Που σημαίνει ότι ακολούθησα έξυπνη πρόταση ποιανού;;[/QUOTE]

    Υ.Γ. Ευχαριστώ τη φίλη που με βοήθησε. Αυτή ξέρει τι λέω και ποια είναι.

    της φίλης που σε βοήθησε...εσυ το έγραψες;)
     
    Αρέσει στους Gulit1 και kolokythopitas.
  10. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Μετά από πολλή προσπάθεια στη λαϊκή και λίγα λεπτά πριν τη λήξη του δρώμενου, κατάφερα να αποκτήσω και τη δεύτερη ομάδα σύννεφων μαγικής φασολιάς!:D Καλή συνέχεια, καλό απόγευμα και χρόνια πολλά στους-ις εορτάζοντες-ουσες για αύριο!!;)
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, kolokythopitas και 4 σε άλλους.
  11. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλό βράδυ και χρόνια πολλά σε όλους, νόμιζα ότι έγραψα αλλά έκανα λάθος γι' αυτό σας ενημερώνω 'οτι απο την αριστερή
    μπάρα έκανα μέχρι τα 13 απο τα 15 και απο την δεξιά μπάρα έφτασα μέχρι τα 63 ευτυχώς που πήρα τις δυο φασολιές.
    Ευχαριστώ για ακόμη μια φορά τους φίλους και τους γείτονές μου για την βοήθεια.:mad::oops:;)xD
     
    Αρέσει σε CAT_erina, FARMER.GP, GaTe987 και 7 σε άλλους.
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.