Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Το μυστήριο των βοτάνων

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 7/8/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ναι το είδα αυτό.. βάζω σουπερ λίπασμα και εχω μικρο χρόνο παραγωγής.. ευχαριστώ πολύ panos601
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, maria071966, Gulit1 και 2 σε άλλους.
  2. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    Καλημέρα αγροτοπουλα.... το δρώμενο το τελείωσα από χθες το μεσημέρι ανοίγοντας όλα τα θερμοκήπια μαζί για πάρω όλα τα μπόνους αθροιστικά , και τελείωσα σε 4 ώρες!!!!!!!!!!!!! Μου περίσσεψαν 7500 φυτά περίπου.....και για μην έχετε απορίες πως μάζεψα τόσα πολλά φυτά σας λέω....έπαιρνα από κάθε απλό χωράφι 2χ2 19 φυτά.......
    Υ.Γ.1 Δεν έχω τον αγρότη..
    Υ.Γ.2 Θα ήθελα να μάθω ποιος έκανε πάρτι με τα φυτά που πούλησα....χαχαχαχαχαχα;);)
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, xaris68, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  3. .sofaki.

    .sofaki. Επιφανής του φόρουμ

    καλημερα.Στο μαγαζοραμα ο επιταχυντης φυτων +1 για φυτα των events ισχυει αραγε και για τα φυτα εδω?εχει 600 φασουλοφλουρια. μην το παρω αδικα!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και bmanolos.
  4. aposperitis1

    aposperitis1 Ενεργός συντάκτης

    καλημερα!μην σε παρω στο λαιμο μουαλλα πρεπει να επιδρα το +1 αποτο μαγαζοραμα οπως και απο το ροδανι που επιδρα σε ολα τα φυτα και των δρωμενων
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, sofiapao76, graganta και 3 σε άλλους.
  5. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Ναι ισχύει,το πήρα εγώ.
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, panos-p, aposperitis1 και 6 σε άλλους.
  6. vickymou

    vickymou Κόμης

    καλημερα σας αγροτοπουλα βαρια εργαζομενα....τελικα ανοιξα 60 θερμοκηπια και αλλα 8 και τα φυτα λιγα!!!!!!!!!!!!!!τοσος κοπος,στρατηγικες,σ.λ.,βιοτεχνικα, της ζωζως, και.......τιποτα δεν φθανουν τα φυτα !!!!!!!!!!!!!!!!γιατι η εταιρεια τσιγκουνευεται να δωσει λιγους σπορους παραπανω? η λαικη μηδεν....τοσο μηδεν.....0000000
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, aposperitis1, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  7. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    καλημερα . θα παρω την μια φασολια και τελος !!!! τα ροδα ερχοντε δυο δυο και ετσι δεν γινετε τιποτε !! κριμα που ασχληθηκα και χαλασα σουπερ λιπασματα >:(και ολα τα υπολοιπα !! αναδυομενα τελος οποτε μεχρι αυριο οτι μαζεψω και καλο καλολαιρι σε οσους φυγουν . εμεις εδω φυλαμε την πολη !!:(:(
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, aposperitis1 και 7 σε άλλους.
  8. nana

    nana Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα Και εγω δεν μπορω να παρω την τριτη φασολια Κριμα τα σ λιπασματα σ τροφες και τα βιοτεχνικα που ξοδεψα
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, aposperitis1 και 2 σε άλλους.
  9. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    ......ουφ......αυτό...:sleepy:τέλος!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, xaris68 και 4 σε άλλους.
  10. papakipa

    papakipa Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    προσπαθησε μηπως πετυχεις στην λαικη φυτα
     
  11. *illustrator*

    *illustrator* Ανερχόμενος συντάκτης

    Θέλω ολόψυχα να ευχαριστήσω εσάς τους γείτονες και φίλους μου για την πολύτιμη βοήθειά σας,που όποτε την χρειάζομαι είστε κοντά μου.Δεν έχει σημασία για μένα αν καταφέρω να τελειώσω το event,εκτιμώ όμως αφάνταστα την ανταπόκρισή σας για βοήθεια.
    Να είστε καλά!!!
     
    Αρέσει σε 66romanou, xristos-ale3andros, Gulit1 και 6 σε άλλους.
  12. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Κλικ...κλακ...κλικ...κλακ,ειμαι λαικη και ψαχνω για προσφορες..μουρα και ροδα..κλικ... κλακ... κλικ... κλακ...με πηρε ο υπνος τελικα και προσφορα καμια δεν προλαβα!!!!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, kolokythopitas, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  13. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλά αν δεις τι γίνετε και πόσο γρήγορα φεύγουν οι προσφορές... έχει γέλιο... τότε δεν θα κλείσεις τα μάτια σου ούτε για να τα υγράνεις!!! ;):pxDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:o_Oo_Oo_Oo_O

    Πιστεύω όμως ότι όσο πλησιάζουμε στο αύριο, τόσο καλύτερα θα είναι/γίνονται τα πράγματα και θα βρούμε ότι ζητάμε. Τώρα για τις τιμές.... δεν θα πρέπει να παραπονεθεί κανείς πιστεύω.
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, kolokythopitas, dinaspyro και 5 σε άλλους.
  14. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!
    Τέλος το δρώμενο και από εμένα. Χρησιμοποίησα περίπου 360 Σούπερ τροφές, 590 Σούπερ λίπασμα και 590 Σούπερ λίπασμα της Ζωζώ. Είχα πάρει περίπου 500 φυτά από τη λαϊκή με πολύ υπομονή. Μου έχουν περισσέψει φυτά και θα τα βάλω στη λαϊκή για να βοηθήσω τους συμπαίκτες μου. Ευχαριστώ πολύ τους γείτονές μου, για τη πολύτιμη βοήθειά τους.
    [​IMG]

    Ωραίο ήταν το δρώμενο, κάτι διαφορετικό από τα άλλα, για κάποιους ήταν δύσκολο για κάποιους εύκολο, ανάλογα με τα αποθέματα που έχουμε, σε Σ. τροφές, Σ. λίπασμα, και Ζωζώ.
    Πιστεύω αύριο τελευταία μέρα στη λαϊκή θα γίνετε χαμός από πωλήσεις. Προσπαθήστε όσοι μπορείτε μέχρι το τέλος και ότι πάρετε, μακάρι να το τελειώσετε όλοι.
    Ευχαριστώ πολύ τους συμπαίκτες μας για τις πολύτιμες συμβουλές τους, που μας δίνουν σε κάθε δρώμενο!
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, gtrullis και 11 σε άλλους.
  15. -fasolaki-

    -fasolaki- Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα!Εγώ το τελείωσα χάρη στη λαϊκή χθες και ότι πήρα σήμερα από σπόρους το πούλησα, φαντάζομαι το ίδιο θα κάνουν και άλλοι που έχουν τελειώσει. Οπότε μην το αφήνετε απλά θέλει υπομονή και να κυνηγάτε τις πολλές προσφορές!:)
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, gtrullis και 7 σε άλλους.
  16. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    για μένα είναι το χειροτερο δρώμενο που εχω παίξει ποτέ. Δεν εχω τελειώσει ακόμη, εχω φτασει στην 65η εργασία και βλέπω στο βαθος τον τερματισμό. Πρώτη φορα στο παιχνίδι αγόρασα καλάθι, και παρολα αυτά εχω στηθεί και στην λαική και καραδοκώ για κάποια προσφορά. Κατάφερα πριν λίγο και πήρα 1 μανιτάρι, θαύμα. Το πρωι στο ροδάνι νόμισα ότι έτυχα το +1 στα φυτά αλλά μετά είδα ότι ηταν +1 στα δεντρα, τι χαρά και αυτή !!! Ελπιζω αύριο το πρωι που θα παίξω τα τελευταία θερμοκήπια με το +3 να το τελειώσω, και να παει στο καλό...-.-
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, nana, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  17. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Δυστυχώς δεν παίρνω 2 από κάθε κουτί κατά συνέπεια δεν θα βγουν και οι ποσότητες.
    Στην λαϊκή επικρατεί το απόλυτο χάος με τα φυτά. Πρέπει να επικεντρωθείς μόνο σε 1 από τα 3 και να έχεις πάρα πολύ υπομονή για να αγοράσεις κάτι.
    Σε 4 ώρες δεν ξέρω πως θα προλάβω να φυτέψω όλα τα φυτά για να έχω το μπόνους των +.
    'Λαϊκή you're my only hope'​
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, CAT_erina, aposperitis1 και 4 σε άλλους.
  18. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    απαραδεκτο.....ειλικρινα σκετη απογοητευση
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, freaky658 και SYLVART.
  19. aposperitis1

    aposperitis1 Ενεργός συντάκτης

    καλησπερα! ειλικρινα στεναχωριεμαι οταν διαβαζω απο συμπαιχτες οτι προαπαθουν να ολοκληρωσουν το δρωμενο και αρκετοι ξοδευουν και πολλα εφοδια και δεν το καταφερνουν!θελω να σας πω κατι μηπως σας χαροποιησω!μην απογοητευοσαστε και καντε υπομονη μεχρι αυριο για την λαικη! υπαρχουν μυρια φυτα διαθεσιμα στις αποθηκες πολλων παιχτων αλλα δεν τα πουλανε ακομη γτ θελουν να ανεβει η τιμη τους και αλλο!πιστευω οτι απο τις 10 αυριο το πρωι θα γινει καταιγισμος προσφορων!
    ευχομαι να προλαβετε προσφορες και να ολοκληρωσετε το δρωμενο
    καλη συνεχεια και καλη επιτυχια!!!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, sofiapao76, bmanolos και 7 σε άλλους.
  20. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες......δυσκολο ιβεντ αρκετα!!!!!!!καλησπερα σε ολους!!!!!!!εχω λιγο χρονο στη διαθεση μου και το ιβεντ απο δυσκολο γινεται δυσκολοτερο ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω και γω καλαθι για ιβεντ γιατι μου αρεσαν οι σειρες φασολιας και παρολα αυτα βρισκομαι στο 72ο βημα μου λειπουν 300 αγκαθωτο μανιταρι!!!!!!αυριο θα λειπω αρα το ιβεντ τελειωνει για μενα σημερα το βραδυ!!!!!!!!!λοιπον αφου δοκιμασα τα παντα λεω να μη χασω την τριτη φασολια για το μανιταρι....θυμηθηκα οτι παιρνουμε και απ'τις εκτροφες αναδυομενα και το προσπαθω ετσι εχω φυσικα αποθεμα και δινουν και παρα πολυ καλα αναδυωμενα την κλαιω τη σουπερ τροφη αλλα απ'την αλλη πληρωσα για καλαθι και χα'ι'ρι δεν ειδα ενω την σουπερ την εχω μαζεψει εξ'ολοκληρου δωρεαν οποτε το παλευω!!!!!!!καλη συνεχεια............και τετοια ιβεντ να μην εχουμε συχνα καλοκαιριατικα........ειναι καλοκαιρι παιδια ηματον γιατι μας δυσκολευετε ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, sofiapao76, Gulit1 και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.